XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 491 utakmica za dan
Nedelja, 19 Septembar 2010

Fudbal

19.09.2010 16:30 Rad 1 : 0 Hajduk
19.09.2010 15:30 Borac 0 : 2 Partizan
19.09.2010 16:30 Spartak ZV 2 : 2 Sloboda PS
19.09.2010 16:30 Mladost (L) 1 : 0 Big bul Radnički
19.09.2010 16:30 Radnički 1923 1 : 0 Sinđelić
19.09.2010 16:00 Radnički Stobeks 1 : 0 Železničar
19.09.2010 16:00 Partizan (BB) 3 : 0 Budućnost
19.09.2010 11:00 Polet (LJ) 1 : 0 Mačva
19.09.2010 16:00 Jedinstvo (P) 0 : 0 Hajduk Veljko
19.09.2010 11:00 Car Konstantin 3 : 0 Vlasina
19.09.2010 16:00 Radnik 4 : 2 Žitorađa
19.09.2010 16:00 Sloga (T) 4 : 0 Mladost (BJ)
19.09.2010 16:00 Palić 0 : 3 Solunac
19.09.2010 16:00 Donji Srem 0 : 2 Veternik Viskol
19.09.2010 11:00 Žarkovo 0 : 0 Voždovac
19.09.2010 15:30 Srem (J) 2 : 0 Grafičar
19.09.2010 10:00 Sindjelić 2 : 1 Radnički (O)
19.09.2010 12:00 Dorćol 1 : 0 Resnik
19.09.2010 10:00 Beograd 1 : 1 Sopot
19.09.2010 11:00 Hajduk 0 : 2 Mladenovac
19.09.2010 16:00 Polet (T) 2 : 1 Tutin
19.09.2010 16:00 Jošanica 0 : 2 Bane
19.09.2010 16:00 Železničar Inon 0 : 1 Šapine
19.09.2010 16:00 Obilić 3 : 0 Morava (VP)
19.09.2010 16:00 Homoljac 5 : 0 Sloga (D)
19.09.2010 16:00 Seljak 3 : 0 Šumadinac
19.09.2010 11:00 Železničar (S) 0 : 0 Vrbovac
19.09.2010 16:00 Jadar (ST) 0 : 1 Loznica
19.09.2010 16:00 Polimlje 1 : 1 Jedinstvo (V)
19.09.2010 16:00 Jadar (GD) 0 : 4 Zlatibor
19.09.2010 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Zlatar
19.09.2010 16:00 Osečina 1 : 2 Krušik
19.09.2010 16:00 Zadrugar 2 : 0 Drina
19.09.2010 16:00 Sloga (LŠ) 0 : 0 Sloga (S)
19.09.2010 16:00 Pukovac 0 : 0 Mramor
19.09.2010 16:00 Mladost (B) 2 : 3 Ropotovo
19.09.2010 16:00 Moravica (S) 2 : 0 Radan
19.09.2010 16:00 Vučje 1 : 0 Zloćudovo
19.09.2010 16:00 BSK Bujanovac 2 : 2 Zaplanjac
19.09.2010 16:00 Radnički 2 : 0 Trgovački
19.09.2010 16:00 Borac 2 : 1 Morava (Ć)
19.09.2010 16:00 Pepeljevac 2 : 0 Župa
19.09.2010 16:00 Slatina 1 : 0 Timočanin
19.09.2010 16:00 Majdanpek 3 : 1 Trajal
19.09.2010 16:00 Bor 0 : 0 SFS Borac
19.09.2010 16:00 Rembas 2 : 1 Kablovi
19.09.2010 16:00 Dunav 5 : 1 Budućnost
19.09.2010 10:00 Index 3 : 1 Radnički (SM)
19.09.2010 16:00 Borac 3 : 1 1. Maj
19.09.2010 16:00 Mladost 1 : 0 Sloga Radnički
19.09.2010 16:00 Metalac AV 2 : 1 Jugović
19.09.2010 15:30 PKB 0 : 1 Slavija
19.09.2010 15:30 Bulbulderac 1 : 0 Radnički (R)
19.09.2010 15:30 Crvena zvezda (MML) 3 : 1 Budućnost
19.09.2010 15:30 Borac 0 : 3 Železničar
19.09.2010 16:00 Braća Vuković 1 : 0 Mataruge
19.09.2010 16:00 Borac (A) 5 : 1 Borac (V)
19.09.2010 16:00 Morava 0 : 0 Kraljevo Hajduk
19.09.2010 16:00 Radnički 1 : 0 Goč
19.09.2010 16:00 Rudar 3 : 0 Proleter Lasta
19.09.2010 16:00 Radnik 5 : 3 Ibar
19.09.2010 16:00 Budućnost 2 : 0 Karađorđe
19.09.2010 16:00 Beli Orao 5 : 0 Sloga (B)
19.09.2010 16:00 Integral 4 : 0 Polet (SD)
19.09.2010 16:00 Omladinac 0 : 2 Borac (VL)
19.09.2010 16:00 Dunavac 4 : 2 Bata Bulić
19.09.2010 16:00 Crni Vrh 2 : 3 Mlava (ML)
19.09.2010 16:00 Sloga (K) 2 : 1 Vihor
19.09.2010 16:00 Petar Dobrnjac 3 : 1 VGSK
19.09.2010 16:00 Mladost 3 : 0 Napredak
19.09.2010 Mladi radnik 3 : 0 Omladinac (R)
19.09.2010 Drugovac 2 : 1 Napredak
19.09.2010 Sloga (M) 2 : 1 Lunjevac
19.09.2010 Jedinstvo (K) 4 : 1 Cerovac
19.09.2010 Osipaonica 3 : 1 Udarnik
19.09.2010 Polet (T) 3 : 1 Budućnost (R)
19.09.2010 16:00 Junkovac 2 : 0 Marjan
19.09.2010 16:00 Partizan 3 : 1 Šumadinac (S)
19.09.2010 16:00 Banja 2 : 1 Aranđelovac
19.09.2010 16:00 Rača Popović 3 : 1 Karađorđe
19.09.2010 16:00 Antimon 3 : 3 Jedinstvo (MZ)
19.09.2010 16:00 milos pocerac 2 : 1 Gučevo
19.09.2010 16:00 Jedinstvo (Š) 4 : 3 Dobrava
19.09.2010 16:00 Napredak 3 : 1 Hajduk Stanko
19.09.2010 16:00 Brezovica 3 : 0 Tulari
19.09.2010 16:00 Brežđe 2 : 2 Ribnikar
19.09.2010 16:00 Vrujci 6 : 1 Trlić
19.09.2010 16:00 Sovljak 0 : 1 Kačer
19.09.2010 16:00 Spartak 0 : 1 Dimitrije Tucović
19.09.2010 16:00 OFK Divci 1 : 0 Mladost
19.09.2010 Perućac 1 : 5 GP Zlatibor
19.09.2010 Omladinac 1 : 1 Jasen
19.09.2010 Savinac 0 : 3 Polet
19.09.2010 Sevojno 2 : 0 Crnokosa
19.09.2010 Budućnost 3 : 1 Ariljska rampa
19.09.2010 Železničar 6 : 0 Napredak
19.09.2010 Zlatibor voda 1 : 0 Jedinstvo
19.09.2010 Naša krila 2 : 1 Mladost (O)
19.09.2010 Rad 1 : 2 Dobrič
19.09.2010 Mladost (B) 1 : 1 Radnički
19.09.2010 Toplica 6 : 1 Bukovik
19.09.2010 Zemljoradnik 0 : 2 Omladinac
19.09.2010 Rutevac 1 : 1 Morava
19.09.2010 15:30 Jablanica 2 : 1 Bobište
19.09.2010 15:30 Milanovo 1 : 0 Sloga
19.09.2010 15:30 Plantaža 1 : 2 Mladost
19.09.2010 15:30 Železničar 7 : 0 Radnički
19.09.2010 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Čekmin
19.09.2010 15:30 Napredak 0 : 2 Sloboda
19.09.2010 15:30 MB 1 : 4 Morava (L)
19.09.2010 15:30 Progres 6 : 1 Gradac
19.09.2010 15:30 Veternica 2 : 0 Kumarevo
19.09.2010 15:30 Morava (G) 2 : 5 SFK Moravac
19.09.2010 16:00 Dragoš 2 : 5 Prčevac
19.09.2010 16:00 Gnjilan 2 : 0 Vladimir Durković
19.09.2010 16:30 Dobrič 5 : 1 Trbunje
19.09.2010 16:30 Svetlost 3 : 0 Omladinac
19.09.2010 16:30 Kosovac 5 : 0 Partizanski put
19.09.2010 16:30 Pobeda 0 : 2 Borac
19.09.2010 16:30 Jastrebac 2 : 0 Topličanin
19.09.2010 Delijski Vis 0 : 0 Čegar
19.09.2010 Mladost 3 : 2 Omladinac
19.09.2010 Radnički 3 : 2 OFK Niš
19.09.2010 Budućnost 2 : 3 Palilulac
19.09.2010 Sloboda 3 : 2 Brzi Brod
19.09.2010 Vrtište 2 : 1 Crvena zastava
19.09.2010 Vulkan 1 : 0 Proleter
19.09.2010 16:30 Mladost 4 : 1 Dragocvet
19.09.2010 16:30 Istok-63 3 : 0 Kupinovac
19.09.2010 16:30 Jedinstvo 4 : 0 Mladost
19.09.2010 16:30 Napredak (D) 3 : 1 Buducnost
19.09.2010 16:30 Kušiljevo 4 : 1 Vinogradar
19.09.2010 16:30 Lugomir 2 : 1 Napredak (Z)
19.09.2010 16:30 Sloga 2 : 1 Morava
19.09.2010 16:00 Ključ 3 : 0 Rajac
19.09.2010 16:00 Sloga (K) 6 : 1 Miloševo
19.09.2010 16:00 Midžor 2 : 0 ŠSK
19.09.2010 16:00 Sloga (M) 4 : 5 Bučje
19.09.2010 16:00 BSK 4 : 0 Mladost
19.09.2010 16:00 Rtanj 8 : 2 Omladinac
19.09.2010 16:00 Rudar 4 : 2 Sloga (Ž)
19.09.2010 16:00 Borac 6 : 2 Ozren
19.09.2010 16:00 Krivaja 6 : 1 Potisje
19.09.2010 16:00 Vinogradar 4 : 1 Sloboda
19.09.2010 16:00 Tisa 1 : 1 Čantavir
19.09.2010 16:00 Bajša 5 : 1 Tavankut
19.09.2010 16:00 Proleter 1 : 4 Preporod
19.09.2010 16:30 Polet (N) 2 : 3 Mladost
19.09.2010 16:30 Crvena zvezda (VS) 4 : 2 Borac
19.09.2010 16:30 Rusanda 2 : 1 Crvena Zvezda (RS)
19.09.2010 16:30 OFK Klek 1 : 1 Potisje
19.09.2010 17:00 Kolonija 3 : 1 Sloga
19.09.2010 17:00 Mladost 6 : 2 Radnički (B)
19.09.2010 17:00 Jugoslavija 1 : 0 Vršac United
19.09.2010 17:00 Slavija 3 : 0 Budućnost (A)
19.09.2010 17:00 Tempo 1 : 2 Vulturul
19.09.2010 16:00 Graničar 2 : 1 Crvenka
19.09.2010 16:00 BSK 2 : 0 Polet
19.09.2010 16:00 Omladinac 4 : 2 Hajduk
19.09.2010 16:00 Kordun 3 : 1 ŽAK
19.09.2010 16:00 Zadrugar 3 : 2 OFK Odžaci
19.09.2010 16:00 PIK 4 : 2 Borac
19.09.2010 15:30 Zmaj 2 : 0 Podunavac
19.09.2010 15:30 Železnik 2 : 0 Poštar - Zvezdara
19.09.2010 15:30 Dunavac 2 : 1 Baćevac
19.09.2010 16:30 Vrnjci 3 : 0 Mlada krila
19.09.2010 16:30 Granit 2 : 1 Ribnica
19.09.2010 16:30 Gruža 2 : 0 Morava
19.09.2010 16:30 Napredak 1 : 2 Jedinstvo (D)
19.09.2010 16:30 Olimpik 7 : 1 Jedinstvo (G)
19.09.2010 16:30 Polet 3 : 2 Šumadija
19.09.2010 16:00 Baćkovac Junajted 0 : 1 Jablanica
19.09.2010 16:00 Brusnica 1 : 1 Mladost 09
19.09.2010 16:00 Foka 0 : 1 Lunjevica
19.09.2010 16:00 Mladi Rudar 1 : 2 Velereč 94
19.09.2010 16:00 Gornji Branetići 4 : 0 Boljkovci
19.09.2010 16:00 Ozrem 0 : 3 Omladinac
19.09.2010 16:00 Ozremica 2 : 2 Šilopaj
19.09.2010 16:00 Takovski Ustanak 1 : 3 Brezak
19.09.2010 16:00 Opornica 0 : 3 Botunje
19.09.2010 16:00 Šumarice 2008 0 : 3 Ćava
19.09.2010 16:00 Kremenac 2 : 1 Korićani
19.09.2010 16:00 Hajduk 0 : 0 Đuriselac
19.09.2010 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Pobeda
19.09.2010 16:00 Sloga D 3 : 1 Žika Marković uča
19.09.2010 16:00 BSK 1 : 0 Makce
19.09.2010 16:00 Mladi Borac 5 : 0 Đerdap
19.09.2010 16:00 Napredak 3 : 0 Desine
19.09.2010 16:00 Napredak (VC) 2 : 0 Mladost
19.09.2010 16:00 Krilaš 1 : 1 Omladinac (S)
19.09.2010 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Rudar
19.09.2010 16:00 Dragoš 2 : 1 Zadrugar
19.09.2010 16:00 Polet 3 : 2 Napredak (S)
19.09.2010 16:00 Košava 0 : 0 Radnički
19.09.2010 16:00 Omladinac (B) 4 : 1 BSK
19.09.2010 Šumadija 5 : 0 Proleter
19.09.2010 Budućnost 4 : 1 Bašin
19.09.2010 Bačinac 1 : 1 Mramorac
19.09.2010 Udarnik 3 : 0 Pobeda
19.09.2010 Sloga (L) 2 : 3 Borac (R)
19.09.2010 Slavija 0 : 2 Kolarac
19.09.2010 Skobalj 5 : 2 Jedinstvo (S)
19.09.2010 Proleter 3 : 0 SASK
19.09.2010 7. Jul 2 : 1 Landol
19.09.2010 Petrijevac 0 : 3 Šumadinac
19.09.2010 Podunavac 5 : 0 Ravni Gaj
19.09.2010 Vučak 2 : 2 Badljevica
19.09.2010 16:00 Omladinac 4 : 2 Lepenica
19.09.2010 16:00 Karađorđe 4 : 3 Pobeda
19.09.2010 16:00 Bare 2 : 2 Sloga (M)
19.09.2010 16:00 Mladost (R) 1 : 1 Sloga (Z)
19.09.2010 16:00 Crvena zvezda 2 : 2 ŽSK
19.09.2010 Bokanja 5 : 2 Borac
19.09.2010 Mladost 6 : 2 Sloga
19.09.2010 BSK Belosavci 1 : 2 Prvi srpski ustanak
19.09.2010 Mladi rudar 6 : 4 Vinča
19.09.2010 Šamot 5 : 3 Radoje Domanović
19.09.2010 Jasenica 1 : 4 Trešnjevica
19.09.2010 Proleter 2 : 2 OFK Šatornja
19.09.2010 16:00 Podrinje 4 : 1 Stolice
19.09.2010 16:00 Mladost 2 : 2 Sloga (K)
19.09.2010 16:00 Studenac 1 : 0 Stari Jadar
19.09.2010 16:00 Radjevac 4 : 1 Sloga (S)
19.09.2010 16:00 Velika Reka 4 : 2 Bratstvo
19.09.2010 Gorki 0 : 3 Milicionar
19.09.2010 Budućnost 0 : 3 Mladi Borac
19.09.2010 Omladinac 1 : 1 Sloga
19.09.2010 Petlovača 0 : 2 Partizan
19.09.2010 Mladost(P) 3 : 0 Napredak
19.09.2010 Duško 2 : 1 Sloboda
19.09.2010 Drina 5 : 0 Mladost(M)
19.09.2010 Karađorđe 1 : 0 Jelen
19.09.2010 Varna 1 : 1 Mladost
19.09.2010 Maovi MH 0 : 3 Sloga Mat
19.09.2010 Vlašić 1 : 6 Galeb
19.09.2010 Korman 3 : 0 Rankovac
19.09.2010 Pričinović 3 : 2 Pocerina
19.09.2010 Provo 2 : 1 Mrovska
19.09.2010 Mladost Zvezd 2 : 3 Hajduk
19.09.2010 16:00 Rajac 3 : 2 Komanice
19.09.2010 16:00 Orao 1 : 6 Veliševac
19.09.2010 16:00 Toplica 2 : 3 Mladost
19.09.2010 16:00 Borac 3 : 2 Gornji Lajkovac
19.09.2010 16:00 Tešnjar 3 : 0 Polet
19.09.2010 16:00 Lukavac 1 : 4 Iskra
19.09.2010 16:00 Mladost (D) 2 : 1 Gradac
19.09.2010 16:00 Dupljaj 2 : 4 Milenko Pavlović
19.09.2010 16:00 OFK Povlen 2 : 3 Mladost (VK)
19.09.2010 16:00 Kotešica 0 : 1 Pričević
19.09.2010 16:00 Kolubara Gaj 0 : 1 Ratkovac
19.09.2010 16:00 Proleter 1 : 1 Stepanje
19.09.2010 14:00 Koprijan 7 : 3 4. Juli
19.09.2010 14:00 Padina 1 : 3 Radnički
19.09.2010 14:00 Obilić 1 : 2 Doljevac
19.09.2010 14:00 Naisus 2 : 2 Sloga
19.09.2010 Jasunja 6 : 0 BSK
19.09.2010 16:00 Radnicki 3 : 3 Mladi Radnik
19.09.2010 16:00 Javor 2 : 1 Sindjelic (G)
19.09.2010 16:00 Polet 3 : 0 Crni Vrh
19.09.2010 16:00 BSK 3 : 2 Mladost (D)
19.09.2010 16:00 Napredak 4 : 2 Ursule
19.09.2010 17:00 Gorica 4 : 0 Trgovište
19.09.2010 17:00 Mladost (GK) 3 : 4 Mladost (V)
19.09.2010 17:00 13.April 3 : 1 Rubin
19.09.2010 17:00 Omladinac 3 : 1 Jastrebac
19.09.2010 17:00 Mladost 7 : 0 Pakasnica
19.09.2010 17:00 Mladi Radnik 2 : 0 Župski biseri
19.09.2010 17:00 Sloga 1 : 0 Belović
19.09.2010 17:00 Gornji Stepoš 1 : 0 Kupci
19.09.2010 16:00 Hajduk 4 : 0 Lokomotiva
19.09.2010 16:00 Mala Bosna 2 : 2 Elektrovojvodina
19.09.2010 16:00 Udarnik 2 : 0 Poljoprivrednik
19.09.2010 16:00 Žednik 2 : 0 Bratstvo
19.09.2010 16:00 Mićunovo 3 : 4 Napredak
19.09.2010 16:00 Pobeda 1 : 1 Olimpija
19.09.2010 16:00 Mladost 0 : 3 Tomislavci
19.09.2010 16:00 Eđšeg 2 : 3 Sokolac
19.09.2010 16:00 Šampion Olimpija 2 : 2 Graničar
19.09.2010 16:00 Tisa 8 : 0 Slavija
19.09.2010 16:00 Hajduk 4 : 4 Sloga
19.09.2010 16:00 Tromedja 2 : 2 Horgoš Higlo
19.09.2010 16:30 2. Oktobar 1 : 4 ŽAK
19.09.2010 16:30 Napredak 0 : 3 Borac
19.09.2010 16:30 Jedinstvo 4 : 6 Vojvodina
19.09.2010 16:30 Napredak 4 : 0 1.Oktobar
19.09.2010 16:30 Terekves 3 : 3 Olimpija
19.09.2010 16:30 Borac 3 : 1 Roham
19.09.2010 16:30 Polet 1 : 5 Proleter
19.09.2010 17:00 Dolovo 1 : 2 Borac (S)
19.09.2010 17:00 Unirea 1 : 1 Mladost (V)
19.09.2010 17:00 Pobeda 2 : 2 BSK Bavanište
19.09.2010 17:00 Pančevo 3 : 3 Borac (P)
19.09.2010 17:00 Plavi Dunav 1 : 2 Jedinstvo Stević
19.09.2010 17:00 Omladinac (O) 6 : 1 Omladinac (D)
19.09.2010 17:00 Potporanj 4 : 1 Ševac
19.09.2010 17:00 Hajdučica 5 : 0 Banat
19.09.2010 17:00 Borac (VG) 3 : 2 Ratar
19.09.2010 17:00 Crvena zvezda 2 : 0 Dunav
19.09.2010 17:00 Hajduk 2 : 1 Karaš (J)
19.09.2010 17:00 Dobrica 1 : 8 Sloga
19.09.2010 17:00 Karaš (K) 3 : 2 Jedinstvo
19.09.2010 Dunav 3 : 0 Aleksa Šantić
19.09.2010 Terekveš 1 : 1 Panonija
19.09.2010 OFK Metalac 0 : 2 Graničar
19.09.2010 OFK Šikara 1 : 0 Sloga
19.09.2010 Jedinstvo 1 : 2 Rusin
19.09.2010 Dinamo (S) 1 : 5 Lipar
19.09.2010 16:00 Partizan 4 : 0 Čenej
19.09.2010 16:00 Dinamo 5 : 0 Borac
19.09.2010 16:00 OFK Sirig 6 : 2 Proleter
19.09.2010 16:00 Bačka 2 : 0 Vinogradar
19.09.2010 16:00 Sremac 3 : 1 Tatra
19.09.2010 15:30 Budućnost 2 : 1 Sutjeska
19.09.2010 15:30 Vojvodina 8 : 0 Jedinstvo
19.09.2010 15:30 Mladost Radost 3 : 1 Proleter
19.09.2010 15:30 Napredak 2 : 0 Iskra
19.09.2010 15:00 Bačka 3 : 0 Hajduk (Č)
19.09.2010 15:00 Jedinstvo (G) 3 : 1 Obilić
19.09.2010 15:00 Miletić 1 : 2 Titel
19.09.2010 15:00 Sloga 0 : 2 Hajduk (G)
19.09.2010 16:00 Karađorđevo 0 : 0 Slavija (P)
19.09.2010 16:00 Krila Krajine 8 : 0 Slavija (B)
19.09.2010 16:00 Vojvodina 2 : 2 Maglić
19.09.2010 16:00 Budućnost (P) 2 : 3 Borac
19.09.2010 16:00 Bačka 1 : 1 Budućnost (G)
19.09.2010 16:00 Krivanj 0 : 1 Soko
19.09.2010 14:00 OFK Kraljevci 1 : 0 PSK Putinci
19.09.2010 14:00 Fruška Gora 2 : 2 Fruškogorac
19.09.2010 14:00 Sremac 0 : 1 Krušedol
19.09.2010 14:00 Jedinstvo 0 : 1 Jedinstvo
19.09.2010 14:00 Donji Petrovci 3 : 0 Napredak
19.09.2010 14:00 Rudar 3 : 0 Polet
19.09.2010 14:00 Graničar 2 : 0 Hrtkovci
19.09.2010 14:00 Jedinstvo (LJ) 5 : 0 OFK Bikić
19.09.2010 14:00 Graničar 3 : 1 Bratstvo
19.09.2010 14:00 Sinđelić 2 : 1 Napredak
19.09.2010 14:00 OFK Bingula 6 : 1 Jedinstvo
19.09.2010 14:00 Omladinac (M) 1 : 4 OFK Bačinci Sloga
19.09.2010 14:00 Sremac 0 : 4 Jednota
19.09.2010 14:00 Borac 3 : 1 Omladinac (B)
19.09.2010 15:00 Graničar 2 : 1 Zmaj
19.09.2010 15:00 Sloboda 7 : 2 Borac (VR)
19.09.2010 15:00 Budućnost 0 : 2 Borac
19.09.2010 15:00 Mitros 5 : 2 Sloga
19.09.2010 15:00 Sremac 8 : 2 Fruškogorac
19.09.2010 15:30 Mladost (B) 3 : 1 Barajevo
19.09.2010 15:30 OFK Zabrežje 2 : 5 Budućnost
19.09.2010 15:30 Sloboda 1 : 5 Šumadija
19.09.2010 15:00 Ivanca 0 : 7 Rabrovac
19.09.2010 15:00 Mladost 3 : 4 Vlaska
19.09.2010 15:00 Lestane 2 : 4 Vrcin
19.09.2010 15:00 Popovic 0 : 0 Selo Mladenovac
19.09.2010 15:00 Velika Krsna 1 : 0 Bolec
19.09.2010 16:30 Jovo Kursula 4 : 3 Musina reka
19.09.2010 16:30 Partizan 1 : 1 Progorelica
19.09.2010 16:30 Miločajac 3 : 3 Stara Čaršija
19.09.2010 16:30 Omladinac 3 : 0 Tavnik
19.09.2010 16:30 Stubal 2 : 2 Kablar
19.09.2010 16:00 21. oktobar 1 : 3 Kutlovo
19.09.2010 16:00 Studenac 1 : 3 Mladost
19.09.2010 16:00 Trmbas 3 : 0 Zastava
19.09.2010 16:00 Borac 0 : 0 Divostin
19.09.2010 16:00 Velika Sugubina 3 : 0 Stari momci
19.09.2010 15:30 Kaona 3 : 6 Polet
19.09.2010 15:30 Radenka 0 : 3 Homolje
19.09.2010 16:00 Napredak (B) 2 : 1 Metalac
19.09.2010 16:00 Mlava 4 : 1 Borac (K)
19.09.2010 16:00 Dizel 0 : 3 Dunavac
19.09.2010 16:00 Dunav 6 : 2 Proleter
19.09.2010 16:00 Stig 1 : 1 Vojvoda Milenko
19.09.2010 16:00 Mip Majdan 1 : 0 Sloga (L)
19.09.2010 16:00 Ram 1 : 1 Pek
19.09.2010 16:00 Mirko Tomić 6 : 0 Graničar
19.09.2010 16:00 Jedinstvo 8 : 3 Carevac
19.09.2010 16:00 Sloga (ĐP) 3 : 1 Sloga (T)
19.09.2010 16:00 Budućnost 2 : 3 Stig (C)
19.09.2010 16:00 Pobeda 5 : 1 Napredak
19.09.2010 16:00 Borci 3 : 3 Sumadija
19.09.2010 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Kotlenik
19.09.2010 16:00 Mladi Radnik 3 : 2 Mladost
19.09.2010 16:00 Kopljari 4 : 0 Gorski Car
19.09.2010 16:00 Ranilović 2 : 3 B 2000
19.09.2010 16:00 Misača 1 : 1 22 Februar
19.09.2010 16:00 Hajduk 0 : 3 "14 Oktobar"
19.09.2010 16:00 Milan Orlić 0 : 2 Borac (L)
19.09.2010 Napredak 2 : 1 Premijer
19.09.2010 Mladost 0 : 1 Bair
19.09.2010 16:00 Torpedo 1 : 1 Culjkovic
19.09.2010 15:30 Mladi radnik 1 : 1 Junior Novo Naselje
19.09.2010 15:30 Beloševac 0 : 1 Borac
19.09.2010 15:30 Mali korak 0 : 3 Zadrugar
19.09.2010 16:00 Mladost 2 : 0 Mladi Radnik
19.09.2010 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Radnički
19.09.2010 16:00 Morava 2 : 3 Hum
19.09.2010 16:00 Resavac 3 : 0 Pobeda
19.09.2010 16:00 Resava 0 : 1 Medveđa
19.09.2010 16:00 Mladi Radnik 2 : 0 Rudar
19.09.2010 16:00 Beljanica 1 : 0 OFK Dvorište
19.09.2010 16:00 Resavac 3 : 0 Mladost
19.09.2010 16:30 Omladinac 5 : 3 Beli Orlovi
19.09.2010 16:30 Polet 57 2 : 5 Stari Trstenik
19.09.2010 16:30 Ribnik 0 : 3 Morava
19.09.2010 16:30 Stara Čaršija 1 : 5 Gradina
19.09.2010 16:00 Kapidzija 6 : 1 Mladost
19.09.2010 16:00 Gaglovo 2 : 1 Polet
19.09.2010 16:30 Omladinac 1 : 3 Naftagas
19.09.2010 16:30 Sloga 1 : 5 MSK
19.09.2010 16:30 Radnicki Ratar 4 : 2 Lehel
19.09.2010 16:30 Radnički 3 : 0 Proleter
19.09.2010 16:30 Mladost 1 : 6 Gradnulica Bečkerek
19.09.2010 16:30 OFK Gradnulica 2 : 0 Banat
19.09.2010 16:30 Jedinstvo 4 : 3 ŽFK Banat
19.09.2010 17:00 Vojvodina 2 : 5 Solunac
19.09.2010 17:00 Banat 0 : 6 Napredak
19.09.2010 13:30 Car Uroš 3 : 2 Mladost (P)
19.09.2010 13:30 Sloga 2 : 1 Mladost (B)
19.09.2010 13:30 Vojvodina 5 : 0 Borac (S)
19.09.2010 13:30 Planinac 0 : 5 Borac (K)
19.09.2010 15:00 Grgurevci 3 : 0 Napredak
19.09.2010 15:00 OFK Bosut 2 : 2 Borac
19.09.2010 15:00 BSK 0 : 4 Srem
19.09.2010 15:00 Planinac 1 : 0 Hajduk
19.09.2010 16:00 Šumadija 2 : 2 Mladost
19.09.2010 16:00 Sloga 5 : 4 Bistrica
19.09.2010 16:00 OFK Burovo 3 : 0 Mladi Radnik
19.09.2010 16:00 Stepojevac 2007 1 : 2 Polet
19.09.2010 16:00 Budućnost 3 : 2 Šumadinac
19.09.2010 16:00 OFK Radnički 4 : 2 20. Oktobar
19.09.2010 15:00 Rožanci 1 : 2 Lisović 1977
19.09.2010 15:00 OFK Boždarevac 0 : 4 Beljina
19.09.2010 15:00 Šiljakovac 0 : 7 Borac
19.09.2010 15:30 Olimpija 1 : 5 Heroj
19.09.2010 10:00 Mabat 0 : 3 Mladi proleter
19.09.2010 15:30 Dunavac 2 : 5 GAK
19.09.2010 15:00 Torlak 1 : 0 Busije
19.09.2010 15:00 Novi Beograd 4 : 0 OFK Petrovcic
19.09.2010 15:00 Institut 4 : 2 Borac
19.09.2010 15:00 Kozara 2 : 1 BUSK
19.09.2010 15:00 Sušica 2 : 4 Mačva
19.09.2010 16:00 Požarevac 1 : 0 Unafortuna 04
19.09.2010 15:00 LASK 4 : 1 Lemind Lavice
19.09.2010 11:00 Sloga 0 : 6 Spartak Jaffa
19.09.2010 15:30 Napredak 1 : 1 Šabac
19.09.2010 Ravangrad 5 : 0 ŽFK Fruškogorac
19.09.2010 Kalemegdan 0 : 0 Radnički 1919
19.09.2010 13:00 Novi Pazar 0 : 2 Rad
19.09.2010 11:00 Radnički (N) 1 : 0 Borac
19.09.2010 13:00 BSK Borča 0 : 1 Vojvodina
19.09.2010 14:00 Sloga 1 : 2 OFK Beograd
19.09.2010 14:00 Graničar 2 : 1 Crvenka
19.09.2010 14:00 BSK 0 : 12 Polet
19.09.2010 14:00 Omladinac 8 : 0 Hajduk
19.09.2010 14:00 Kordun 1 : 2 ŽAK
19.09.2010 14:00 Zadrugar 8 : 0 OFK Odžaci
19.09.2010 14:00 PIK 7 : 4 Borac
19.09.2010 Smederevo 1 : 0 Rudar
19.09.2010 Šumadija (A) 3 : 1 Mladi radnik (R)
19.09.2010 Morava (VP) 0 : 3 GFK Jasenica 1911
19.09.2010 13:00 OFK Beograd 6 : 2 Timok
19.09.2010 11:00 Jagodina 0 : 1 Partizan
19.09.2010 13:00 Radnički (N) 4 : 1 Beograd
19.09.2010 10:00 Rad 2 : 0 Zemun
19.09.2010 11:00 BSK Borča 1 : 2 Vojvodina
19.09.2010 10:00 AFK 2 : 1 Palić
19.09.2010 10:00 Radnički 8 : 1 Lokomotiva
19.09.2010 Smederevo 3 : 2 Rudar
19.09.2010 Šumadija (A) 6 : 0 Železničar (P)
19.09.2010 Morava 1 : 1 GFK Jasenica 1911
19.09.2010 12:00 Radnik 3 : 0 Spartak (D)
19.09.2010 12:00 OFK Plandište 7 : 0 Mika Antić
19.09.2010 12:00 Dolina 1 : 2 Proleter (BK)
19.09.2010 12:00 Pančevo 3 : 0 OFK Stenli
19.09.2010 14:00 Krivaja 0 : 2 Potisje
19.09.2010 14:00 Vinogradar 7 : 0 Sloboda
19.09.2010 14:00 Tisa 1 : 2 Čantavir
19.09.2010 14:00 Bajša 2 : 3 Tavankut
19.09.2010 14:00 Proleter 1 : 0 Preporod
19.09.2010 13:30 Jagodina 1 : 10 Partizan
19.09.2010 11:00 Radnički 1923 4 : 1 Smederevo
19.09.2010 11:00 Njegoš 1 : 5 Tisa
19.09.2010 Panter 1 : 0 Sloga
19.09.2010 Šumadija 5 : 0 Mladi radnik (R)
19.09.2010 Morava 3 : 0 GFK Jasenica 1911
19.09.2010 10:00 Radnik 0 : 3 Spartak (D)
19.09.2010 10:00 OFK Plandište 6 : 2 Mika Antić
19.09.2010 10:00 Dolina 3 : 0 Proleter (BK)
19.09.2010 10:00 Pančevo 1 : 0 OFK Stenli
19.09.2010 09:30 Palić 0 : 12 Spartak Zlatibor voda 99
19.09.2010 10:00 Jugoslavija 2 : 5 Slavija
19.09.2010 10:00 Spartak 1 : 6 OFK Stenli
19.09.2010 10:00 Kraljevićevo 1 : 10 Dinamo
Zaraza i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu