XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 263 utakmica za dan
Subota, 19 Mart 2011

Fudbal

19.03.2011 15:00 Jagodina 2 : 0 Inđija
19.03.2011 15:00 Smederevo 2 : 1 Javor
19.03.2011 15:00 Vojvodina 3 : 0 Čukarički Stankom
19.03.2011 15:00 Spartak ZV 2 : 0 Metalac
19.03.2011 13:00 Borac 1 : 0 Sloboda PS
19.03.2011 15:00 OFK Beograd 1 : 0 Hajduk
19.03.2011 14:00 BASK 3 : 2 Kolubara
19.03.2011 14:00 Bežanija 2 : 1 Novi Sad
19.03.2011 14:00 Radnički (S) 1 : 0 Srem
19.03.2011 14:00 Novi Pazar 1 : 0 Banat
19.03.2011 14:00 Mladi radnik 4 : 2 Dinamo
19.03.2011 14:00 Big bul Radnički 2 : 0 Sinđelić
19.03.2011 14:00 Teleoptik 1 : 0 Proleter (NS)
19.03.2011 14:30 Šumadija (A) 1 : 0 Partizan (BB)
19.03.2011 14:30 Sloga (PM) 0 : 0 Sloga (BB)
19.03.2011 14:30 Vujić voda 2 : 0 Polet (LJ)
19.03.2011 14:30 Sloga (P) 1 : 1 Mačva
19.03.2011 15:00 Dubočica 0 : 1 Timok
19.03.2011 15:00 Trstenik PPT 1 : 1 Radnički (N)
19.03.2011 15:00 Svrljig 3 : 0 Radnički (P)
19.03.2011 15:00 Kopaonik 0 : 0 Radnički (S)
19.03.2011 14:30 Sloboda (NK) 0 : 2 Palić
19.03.2011 14:30 Sloga (T) 0 : 3 Donji Srem
19.03.2011 14:30 Mladost (A) 0 : 3 ČSK Pivara
19.03.2011 14:30 Vršac 1 : 1 Radnički (NP)
19.03.2011 14:30 Tekstilac Ites 1 : 2 Veternik Viskol
19.03.2011 14:30 Cement 1 : 0 Solunac
19.03.2011 15:00 Palilulac 0 : 2 Mladenovac
19.03.2011 15:00 Balkan Mirijevo 0 : 0 Sopot
19.03.2011 14:30 Slavija 1 : 1 Takovo
19.03.2011 14:30 Metalac (K) 0 : 1 Trepča
19.03.2011 14:30 Omladinac (NS) 1 : 1 Vodojaža
19.03.2011 14:30 Pobeda 2 : 0 Šumadija 1903
19.03.2011 14:30 Sloga (B) 0 : 0 Seljak
19.03.2011 14:30 Radnički (V) 0 : 0 Sloga (S)
19.03.2011 14:30 Loznica 0 : 0 Krušik
19.03.2011 14:30 Jedinstvo (V) 1 : 0 Zlatar
19.03.2011 14:30 Ribnica 1 : 1 Zlatibor
19.03.2011 15:00 Jedinstvo (B) 1 : 2 Sloga
19.03.2011 15:00 Balkanski 1 : 0 Zaplanjac
19.03.2011 15:00 Ropotovo 0 : 2 Pusta Reka
19.03.2011 15:00 Đerdap 1 : 3 SFS Borac
19.03.2011 15:00 Morava (Ć) 3 : 4 Župa
19.03.2011 14:30 Bačka (P) 1 : 0 Radnički (B)
19.03.2011 14:30 Bačka 1901 1 : 0 AFK
19.03.2011 14:30 Obilić 1 : 3 Budućnost
19.03.2011 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Kozara
19.03.2011 14:30 Omladinac 0 : 0 Bačka (BP)
19.03.2011 14:30 Radnički (SM) 0 : 1 Crvena Zvezda
19.03.2011 14:30 1. Maj 3 : 0 Obilić
19.03.2011 14:30 Jugović 0 : 1 Dunav
19.03.2011 14:30 Metalac AV 1 : 2 Index
19.03.2011 15:00 Milutinac 0 : 2 Bulbulderac
19.03.2011 15:00 Turbina 2 : 1 Crvena zvezda (MML)
19.03.2011 15:00 IMT 4 : 0 Železničar
19.03.2011 11:00 Radnički (NB) 1 : 3 Budućnost
19.03.2011 15:00 Vinča 2 : 0 Radnički (R)
19.03.2011 15:00 Trudbenik 0 : 0 Sremčica
19.03.2011 15:00 Kraljevo Hajduk 3 : 1 Braća Vuković
19.03.2011 15:00 Grdica 0 : 0 Budućnost
19.03.2011 Marsic 1 : 1 Srbija
19.03.2011 Erdoglija 1931 2 : 0 Buducnost
19.03.2011 14:30 Borac (VL) 5 : 1 Bata Bulić
19.03.2011 Glavaš 1 : 2 Jedinstvo (K)
19.03.2011 Sindjelić 1 : 5 Mačva 2005
19.03.2011 Radnički 1 : 0 Dobrava
19.03.2011 14:30 OFK Jabučje 1 : 1 Banjani
19.03.2011 GP Zlatibor 1 : 1 Crnokosa
19.03.2011 15:00 Borac 1 : 0 Toplica
19.03.2011 15:00 Napredak 1 : 0 Zemljoradnik
19.03.2011 15:00 Knežica 3 : 0 Rutevac
19.03.2011 15:00 OFK Vlasotince 0 : 4 SFK Moravac
19.03.2011 15:00 Buducnost 4 : 0 Gradac
19.03.2011 15:00 Jedinstvo (S) 1 : 1 Lemind Livnica
19.03.2011 15:30 Dunđerski 4 : 1 Trbunje
19.03.2011 15:30 Jug Bogdan 4 : 1 Borac
19.03.2011 OFK Niš 1 : 1 Delijski Vis
19.03.2011 Palilulac 3 : 0 Omladinac
19.03.2011 Aluminjum 2 : 0 Sloboda
19.03.2011 Vinoraca 1 : 5 Sloga
19.03.2011 17:00 Mladost 1 : 0 Bošnjane
19.03.2011 17:00 Dedina 3 : 2 Sloga
19.03.2011 17:00 Mladost 2 : 3 Sloga
19.03.2011 17:00 FUD 4 : 2 Temnić
19.03.2011 17:00 Poljoprivrednik 8 : 2 Čitluk
19.03.2011 17:00 Trudbenik 1 : 1 Velika Drenova
19.03.2011 17:00 Jedinstvo 1936 1 : 0 Jasika
19.03.2011 17:00 Naupare 5 : 2 Blagotin
19.03.2011 15:30 Jadran 0 : 1 Njegoš
19.03.2011 15:30 Sloboda 3 : 2 Čantavir
19.03.2011 Naftagas 2 : 2 Borac
19.03.2011 Begej 3 : 0 Krajina
19.03.2011 14:30 Mladost 0 : 1 Kordun
19.03.2011 14:30 Radnički 1 : 1 PIK
19.03.2011 14:30 Crvenka 5 : 2 Hajduk
19.03.2011 14:30 Polet 0 : 1 Stanišić
19.03.2011 Mladost 3 : 2 Kabel
19.03.2011 Bečej 1 : 1 Petrovaradin
19.03.2011 Vrbas 0 : 0 Omladinac
19.03.2011 Srbobran 3 : 0 Hercegovac
19.03.2011 Stari Grad 2 : 0 Šajkaš
19.03.2011 Jedinstvo 4 : 1 Borac
19.03.2011 ŽSK 6 : 3 Železničar
19.03.2011 Slavija 0 : 0 Tvrdjava
19.03.2011 15:00 Borac Sloga "Milšped" 2 : 1 Ljukovo
19.03.2011 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Jadran
19.03.2011 15:00 Hajduk (B) 2 : 0 Graničar
19.03.2011 15:00 Fruškogorac 2 : 1 Hajduk (Š)
19.03.2011 15:00 Podrinje 2 : 1 Partizan
19.03.2011 15:00 LSK Laćarak 2 : 2 Sloven
19.03.2011 15:00 Hajduk 2 : 1 Železničar
19.03.2011 15:00 Mladost 2 : 0 Zeka Buljubaša
19.03.2011 15:00 IM Rakovica 2 : 0 Prva Iskra
19.03.2011 15:00 Policajac 0 : 2 Lepušnica
19.03.2011 15:00 Rudar 0 : 0 Baćevac
19.03.2011 15:00 BSK Batajnica 3 : 0 Obilić
19.03.2011 15:00 Komgrap 2 : 0 PIK Zemun
19.03.2011 15:00 PKB Kovilovo 2 : 0 Poštar - Zvezdara
19.03.2011 14:30 Mlada krila 0 : 1 Jedinstvo (G)
19.03.2011 14:30 Lazac 2 : 2 Čibukovac
19.03.2011 15:00 Kragujevac 1 : 3 Ćava
19.03.2011 Beli Orlovi 1 : 3 Mramorac
19.03.2011 Vodice 6 : 2 Bašin
19.03.2011 15:00 Crnča 1 : 0 Studenac
19.03.2011 15:00 TE Gučevo 2 : 3 Bratstvo
19.03.2011 15:00 Milicionar 2 : 0 Sloboda
19.03.2011 17:00 Sindjelic (V) 0 : 1 Napredak
19.03.2011 17:00 Mladost (S) 2 : 0 Mladost (D)
19.03.2011 17:00 Rudar 2 : 0 Crni Vrh
19.03.2011 14:30 Jedinstvo Stević 4 : 2 Dolovo
19.03.2011 14:30 Jedinstvo 0 : 0 Crvena zvezda
19.03.2011 14:30 Stražilovo Milan 3 : 0 Bačka
19.03.2011 14:00 Lovac 4 : 2 Srem
19.03.2011 14:00 Sloboda 0 : 4 Napredak
19.03.2011 14:00 Mladost 0 : 1 OFK Brestač
19.03.2011 14:00 Vitez 1 : 6 Sremac
19.03.2011 14:00 Šumar 0 : 0 Popinci
19.03.2011 14:00 Sloven 3 : 1 Graničar
19.03.2011 15:00 Bogutovačka Banja 4 : 0 Kablar
19.03.2011 15:00 Unafortuna 04 0 : 5 Požarevac
19.03.2011 13:00 Lemind Lavice 2 : 2 LASK
19.03.2011 13:00 Šabac 0 : 3 Napredak
19.03.2011 Kalemegdan 1 : 5 Rubin
19.03.2011 Pančevo 1 : 1 ŽFK Fruškogorac
19.03.2011 11:00 Sloga 3 : 2 Radnički (N)
19.03.2011 12:30 Mladost 1 : 0 Kordun
19.03.2011 12:30 Radnički 3 : 1 PIK
19.03.2011 12:30 Crvenka 11 : 0 Hajduk
19.03.2011 12:30 Polet 2 : 0 Stanišić
19.03.2011 Crvena zvezda 1 : 3 Morava (VP)
19.03.2011 13:00 Timok 0 : 5 Partizan
19.03.2011 13:00 Sloga 4 : 0 Radnički (N)
19.03.2011 13:00 BSK Borča 1 : 0 Rad
19.03.2011 Zvižd 1 : 3 Šumadija (A)
19.03.2011 13:30 Jadran 2 : 5 Njegoš
19.03.2011 13:30 Sloboda 1 : 4 Čantavir
19.03.2011 13:00 Radnički (N) 0 : 3 Partizan
19.03.2011 11:00 Bežanija 3 : 1 OFK Paraćin
19.03.2011 11:00 Smederevo 4 : 1 Jagodina
19.03.2011 11:00 Kruševac 2 : 3 Sloga
19.03.2011 11:00 Radnički 1923 1 : 1 Rad
19.03.2011 09:00 Čoka 6 : 3 Subotica
19.03.2011 10:00 Tavankut 7 : 0 Senta
19.03.2011 Zvižd 1 : 3 Šumadija
19.03.2011 Seljak 3 : 1 Morava
19.03.2011 MIP Presing 1 : 0 GFK Jasenica 1911
19.03.2011 Panter 2 : 1 Mladi radnik (R)
19.03.2011 Homoljac 1 : 4 Mladi radnik (P)
19.03.2011 AF Duljaj 4 : 1 Rudar
19.03.2011 Pinkum 9 : 1 Sloga
19.03.2011 09:30 Spartak Zlatibor voda 98 6 : 0 Bačka
19.03.2011 09:30 Bačka 1901 99 2 : 3 Senta
19.03.2011 10:00 Bačka Topola 3 : 0 Čantavir

Košarka

19.03.2011 16:00 Smederevo Vizura 84 : 69 Spartak
19.03.2011 15:00 Radnički (O) 86 : 78 Niš
19.03.2011 19:00 Radnički KG 06 71 : 101 Radnički Basket
19.03.2011 12:30 Viva Basket 100 : 89 Železničar
19.03.2011 19:30 KG Student UK 88 : 80 BKK Radnički
19.03.2011 19:00 Mladost 62 : 64 Vojvodina
19.03.2011 Duga 0 : 20 Nova Pazova
19.03.2011 Sport Key 0 : 20 Dunav
19.03.2011 Radnički 69 : 73 Odžaci
19.03.2011 Jedinstvo 84 : 79 Veternik
19.03.2011 Stara Pazova 111 : 74 Topola
19.03.2011 Vrbas 95 : 91 Mladost Teletehnika
19.03.2011 Novi Sad MT 63 : 97 Meridiana
19.03.2011 18:00 Hemofarm Stada 67 : 55 Partizan
19.03.2011 19:00 Spartak 66 : 79 Radivoj Korać
19.03.2011 19:00 Čelarevo 46 : 57 Vojvodina NIS
19.03.2011 17:00 Kovin 64 : 71 Loznica
19.03.2011 14:00 Jagodina 2001 81 : 77 Play Off
19.03.2011 19:00 Vrbas Medela 67 : 58 Stara Pazova
19.03.2011 18:30 Moravac 71 : 43 Bor

Odbojka

19.03.2011 19:00 Spartak 3 : 1 Ribnica
19.03.2011 17:30 Niš 3 : 0 Jagodina
19.03.2011 19:00 VGSK 3 : 1 Crnokosa
19.03.2011 18:00 Borac 1 : 3 Spartak
19.03.2011 18:00 Mladost 1 : 3 Novi Sad DDOR
19.03.2011 20:00 Vranje 0 : 3 Radan
19.03.2011 16:30 Lazarevac 2 : 3 Spartak

Rukomet

19.03.2011 19:00 Vranje 30 : 27 Dinamo
19.03.2011 19:30 Naisus 27 : 24 Jugović Unimet
19.03.2011 18:00 Radnički 27 : 24 Crvenka
19.03.2011 18:00 PKB 45 : 30 Kolubara
19.03.2011 20:00 Partizan 31 : 28 Planinka Prolom voda
19.03.2011 18:00 Smederevo 26 : 27 Vojvodina Železničar
19.03.2011 19:00 Novi Pazar 24 : 23 Obilić
19.03.2011 15:00 Napredak 31 : 26 Mokra Gora
19.03.2011 18:00 Crvena Zvezda 29 : 28 Mladost TSK
19.03.2011 18:00 Zaječar 35 : 33 Jagodina
19.03.2011 18:00 Sindjelić 31 : 24 Kolubara 2
19.03.2011 18:00 Stari grad 28 : 29 Morava Dunav Osiguranje
19.03.2011 18:00 Novi Beograd 46 : 31 Mladost Palanački Kiseljak
19.03.2011 18:00 Studentski grad 36 : 21 Sloga
19.03.2011 18:00 Zemun 35 : 21 Majdanpek
19.03.2011 18:00 Metalac 32 : 26 Šamot 65
19.03.2011 18:00 Radnički 40 : 27 Smederevo 2
19.03.2011 Bor 2 16 : 19 Bane
19.03.2011 Jastrebac 21 : 29 Sloga
19.03.2011 15 oktobar 31 : 24 Užice
19.03.2011 Vlasotince 31 : 38 Trepča
19.03.2011 Bela Palanka 20 : 49 Pirot
19.03.2011 BSK Heba 29 : 10 Radan
19.03.2011 Jagodina 28 : 19 Naisa
19.03.2011 18:00 Kučevo 31 : 30 Napredak
19.03.2011 19:00 Železnicar Metal Cinkara 33 : 24 Proleter Superprotein
19.03.2011 18:00 Slodes 20 : 31 Crvena Zvezda 2
19.03.2011 18:00 Loznica grad 13 : 32 Zemun
19.03.2011 18:00 Sloga 29 : 14 Mladi Radnik
19.03.2011 18:00 Železnik 1963 30 : 11 Metalac-Valjevo
19.03.2011 17:00 Knjaževac 36 : 18 Vranje
19.03.2011 17:00 Đerdap 22 : 27 Naisa 3
19.03.2011 17:00 Kopaonik 35 : 39 RTB Bor
19.03.2011 17:00 Metalac 27 : 24 Raška
19.03.2011 Zaječar 2 23 : 22 Niška Banja
19.03.2011 Dubočica 28 : 20 Morava Han
19.03.2011 Rtanj 26 : 21 Knjaževac 2

Vaterpolo

19.03.2011 Niš 2 : 13 Vojvodina
19.03.2011 Beograd 7 : 13 Crvena Zvezda VET
19.03.2011 ŽAK 6 : 8 Partizan Rajfajzen
19.03.2011 Singidunum 10 : 8 Goč
19.03.2011 Šabac 18 : 12 Spartak
19.03.2011 Rabotnički 7 : 6 Dunav
19.03.2011 Senta 4 : 13 Zemun
19.03.2011 Banjica 19 : 4 Mladost
19.03.2011 Bečejac 9 : 9 TENT
19.03.2011 Senta Yordo 8 : 9 Taš 2000
19.03.2011 Partizan 11 : 2 ŽAK

Futsal

19.03.2011 18:00 Kocka Amaters 4 : 1 SAS
19.03.2011 Župski Rubin 5 : 2 Mašinac
19.03.2011 Partenon : Kraljevo
19.03.2011 20:15 Flash 3 : 2 Metalac Kolorado
19.03.2011 Telep 3 : 3 Hajduk
19.03.2011 Tango 1 : 3 Adice
19.03.2011 Sombor 0 : 3 Kepa 9
19.03.2011 Konjarnik 4 : 3 TMF
19.03.2011 Tempo Pekson 5 : 9 Adaneks
19.03.2011 Slodes 4 : 4 Ekonomist
19.03.2011 Espreso Intermeco 2 : 9 Zemun
19.03.2011 Rekreativo 7 : 3 Akademac
19.03.2011 Dolap 4 : 4 Bor
19.03.2011 Ekonomist 7 : 6 Temnić
19.03.2011 As 2 : 5 Vintersport
Bianco-nero i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Bianco-nero i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Rikanovic10 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Rikanovic10 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Rikanovic10 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Rikanovic10 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu