XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.09.2010 17:30 Bask Soko - Mladost TSK 23:25
2 03.10.2010 20:00 Jagodina - Bask Soko 32:27
3 06.10.2010 16:30 Bask Soko - Zlatar 29:30
4 09.10.2010 19:00 Vrbas Carnex - Bask Soko 37:30
5 16.10.2010 17:30 Bask Soko - Spartak Vojput 26:37
6 24.10.2010 18:00 Nova Pazova - Bask Soko 26:22
7 30.10.2010 17:30 Bask Soko - Obilić 22:31
9 13.11.2010 18:00 Zaječar - Bask Soko 29:24
10 20.11.2010 17:30 Bask Soko - Crvena Zvezda 24:26
11 27.11.2010 19:00 Napredak - Bask Soko 32:20
12 04.12.2010 17:30 Bask Soko - Proleter Naftagas 24:28
13 11.12.2010 18:00 Novi Pazar - Bask Soko 27:26
14 17.12.2010 19:00 Bask Soko - Rudar 28:41
15 25.12.2010 19:00 Mokra Gora - Bask Soko 10:0
16 26.02.2011 19:00 Mladost TSK - Bask Soko 33:25
17 06.03.2011 15:30 Bask Soko - Jagodina 35:27
18 12.03.2011 19:00 Zlatar - Bask Soko 42:37
19 20.03.2011 15:30 Bask Soko - Vrbas Carnex 24:30
20 26.03.2011 19:30 Spartak Vojput - Bask Soko 25:24
21 02.04.2011 18:30 Bask Soko - Nova Pazova 21:18
22 10.04.2011 15:30 Obilić - Bask Soko 39:35
24 21.04.2011 16:30 Bask Soko - Zaječar 25:25
25 30.04.2011 20:00 Crvena Zvezda - Bask Soko 32:32
26 08.05.2011 15:30 Bask Soko - Napredak 26:26
27 15.05.2011 20:30 Proleter Naftagas - Bask Soko 25:25
28 21.05.2011 18:30 Bask Soko - Novi Pazar 38:35
29 31.05.2011 16:30 Rudar - Bask Soko 38:34
30 05.06.2011 15:30 Bask Soko - Mokra Gora 30:38
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Merkur Osiguranje Superliga Rudar 28 23 0 5 46
2 Prelazi u ligu višeg ranga Merkur Osiguranje Superliga Obilić 28 22 0 6 44
3 Spartak Vojput 28 20 2 6 42
4 Napredak 28 19 3 6 41
5 Zaječar 28 14 4 10 32
6 Crvena Zvezda 28 14 3 11 31
7 Zlatar 28 13 3 12 29
8 Novi Pazar 28 12 4 12 28
9 Vrbas Carnex 28 13 1 14 27
10 Mokra Gora 28 10 5 13 25
11 Mladost TSK 28 11 0 17 22
12 Jagodina 28 9 0 19 18
13 Proleter Naftagas 28 6 2 20 14
14 Nova Pazova 28 3 5 20 11
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Centar Bask Soko (-1) 28 3 4 21 9
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu