XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 371 utakmica za dan
Subota, 16 Oktobar 2010

Fudbal

16.10.2010 14:30 Inđija 1 : 1 Javor
16.10.2010 14:30 Čukarički Stankom 0 : 0 BSK Borča
16.10.2010 14:30 Metalac 1 : 2 Jagodina
16.10.2010 14:30 OFK Beograd 2 : 0 Spartak ZV
16.10.2010 14:30 Novi Pazar 2 : 0 Kolubara
16.10.2010 14:30 Radnički (S) 0 : 0 Mladost (L)
16.10.2010 14:30 Bežanija 1 : 1 Big bul Radnički
16.10.2010 14:30 BASK 3 : 0 Teleoptik
16.10.2010 14:30 Novi Sad 1 : 1 Proleter (NS)
16.10.2010 14:30 Zemun 0 : 0 Sinđelić
16.10.2010 14:30 Banat 0 : 0 Napredak
16.10.2010 14:30 Šumadija (A) 1 : 2 Sloga (P)
16.10.2010 14:30 Vujić voda 0 : 0 Radnički Stobeks
16.10.2010 14:30 Sloga (PM) 0 : 0 Sloboda (Č)
16.10.2010 14:30 Sloga (BB) 2 : 0 Sloga (K)
16.10.2010 14:30 Mačva 1 : 0 FAP
16.10.2010 14:30 Rudar (K) 2 : 0 Budućnost
16.10.2010 15:00 Dubočica 4 : 0 Jedinstvo (P)
16.10.2010 15:00 Trstenik PPT 1 : 1 Kopaonik
16.10.2010 15:00 Timok 3 : 0 Rudar Alpos
16.10.2010 15:00 Radnički (N) 1 : 0 Hajduk Veljko
16.10.2010 15:00 Žitorađa 0 : 0 Sloga (D)
16.10.2010 15:00 Sloboda (NK) 0 : 0 Vršac
16.10.2010 15:00 Mladost (A) 1 : 1 Tekstilac Ites
16.10.2010 15:00 Sloga (T) 4 : 3 Cement
16.10.2010 15:00 ČSK Pivara 3 : 0 OFK Kikinda
16.10.2010 15:00 Radnički (NP) 5 : 3 Mladost (BJ)
16.10.2010 15:00 Veternik Viskol 2 : 1 Solunac
16.10.2010 14:30 Mladenovac 2 : 0 Radnički (O)
16.10.2010 15:00 Slavija 0 : 1 Omladinac (NS)
16.10.2010 15:00 Metalac (K) 3 : 0 Polet (T)
16.10.2010 15:00 Takovo 0 : 0 Tutin
16.10.2010 15:00 Mokra Gora 2 : 1 Pobeda
16.10.2010 15:00 Trepča 0 : 3 Šumadija 1903
16.10.2010 15:00 Partizan (C) 3 : 1 Orlovac
16.10.2010 15:00 Sloga (B) 1 : 2 Šapine
16.10.2010 15:00 Vrbovac 1 : 4 Zvižd
16.10.2010 15:00 Jadar (GD) 1 : 2 Polimlje
16.10.2010 15:00 Jedinstvo (B) 1 : 2 Mramor
16.10.2010 15:00 Sloga 1 : 0 Moravac Orion
16.10.2010 15:00 Morava (VH) 3 : 0 Zloćudovo
16.10.2010 15:00 SFS Borac 1 : 0 Trajal
16.10.2010 15:00 Dinamo 1 : 2 Bačka Topola
16.10.2010 15:00 Radnički (Z) 0 : 2 Proleter
16.10.2010 15:00 Budućnost 0 : 0 AFK
16.10.2010 15:00 Kozara 2 : 3 Radnički (B)
16.10.2010 15:00 Jedinstvo 1 : 5 Zadrugar
16.10.2010 15:00 Obilić 1 : 1 Bačka (P)
16.10.2010 15:00 Bačka (BP) 2 : 0 Polet
16.10.2010 15:00 Metalac AV 2 : 2 Budućnost
16.10.2010 15:00 Jugović 3 : 1 Radnički (SM)
16.10.2010 11:00 Milutinac 2 : 0 Radnički (NB)
16.10.2010 14:30 IMT 1 : 1 Vinča
16.10.2010 14:30 Turbina 2 : 0 Posavac Tišma
16.10.2010 14:30 Goč 1 : 2 Ibar
16.10.2010 14:30 Kraljevo Hajduk 3 : 1 Karađorđe
16.10.2010 14:30 Grdica 6 : 1 Morava
16.10.2010 15:00 VGSK 3 : 1 Vihor
16.10.2010 Selevac 1 : 0 Napredak
16.10.2010 Glavaš 5 : 3 Udarnik
16.10.2010 14:30 Marjan 3 : 1 Lokomotiva
16.10.2010 15:00 Sindjelić 1 : 1 Majur
16.10.2010 15:00 Mačva 2005 1 : 1 Luk Kompenzatori
16.10.2010 14:30 Rubribreza 3 : 4 OFK Jabučje
16.10.2010 14:30 Kačer 4 : 0 Dimitrije Tucović
16.10.2010 Crnokosa 4 : 0 Jedinstvo
16.10.2010 Jasen 0 : 1 Železničar
16.10.2010 Knežica 2 : 3 Radnički
16.10.2010 Napredak 3 : 1 Bukovik
16.10.2010 15:00 OFK Vlasotince 2 : 3 Buducnost
16.10.2010 15:00 SFK Moravac 3 : 0 Lemind Livnica
16.10.2010 14:30 Jedinstvo (BP) 5 : 0 Prčevac
16.10.2010 14:30 Tanasko Rajić 0 : 3 Gnjilan
16.10.2010 14:30 Zadrugar 2 : 3 Dragoš
16.10.2010 14:30 Napredak 2 : 1 Vladimir Durković
16.10.2010 Jug Bogdan 4 : 1 Svetlost
16.10.2010 Dunđerski 11 : 3 Partizanski put
16.10.2010 Topličanin 7 : 1 Borac
16.10.2010 Aluminjum 1 : 2 Palilulac
16.10.2010 16:00 Vinoraca 1 : 0 Istok-63
16.10.2010 15:00 Krivelj 3 : 2 Ključ
16.10.2010 15:00 Zlot 3 : 0 Radnički (K)
16.10.2010 15:00 Rudna Glava 3 : 0 Rajac
16.10.2010 15:00 Poreč 0 : 1 Rudar (B)
16.10.2010 Mladost 0 : 0 FUD
16.10.2010 Mladost 1 : 4 Poljoprivrednik
16.10.2010 Dedina 0 : 1 Trudbenik
16.10.2010 Bošnjane 4 : 1 Jedinstvo 1936
16.10.2010 Sloga 1 : 5 Naupare
16.10.2010 Sloga 1 : 0 Blagotin
16.10.2010 Temnić 2 : 1 Jasika
16.10.2010 Čitluk 2 : 2 Velika Drenova
16.10.2010 14:00 Čoka 2 : 1 Bačka
16.10.2010 14:00 Subotica 3 : 4 Sloboda
16.10.2010 14:00 Njegoš 2 : 2 Panonija IM Topola
16.10.2010 15:00 Naftagas 1 : 0 Crvena Zvezda (RS)
16.10.2010 15:00 Borac 3 : 2 Begej
16.10.2010 15:00 Mladost 5 : 2 OFK Klek
16.10.2010 15:00 Bilećanin 4 : 3 Rusanda
16.10.2010 15:00 Radnički (K) 3 : 3 Partizan (G)
16.10.2010 15:00 BAK 2 : 1 Partizan (U)
16.10.2010 15:00 Budućnost (A) 1 : 0 Vršac United
16.10.2010 15:00 Mladost 3 : 0 BSK
16.10.2010 15:00 Radnički 3 : 2 Graničar
16.10.2010 15:00 Borac 1 : 3 Hajduk
16.10.2010 Mladost 2 : 0 Srbobran
16.10.2010 Vrbas 2 : 0 Stari Grad
16.10.2010 Bečej 1 : 2 Jedinstvo
16.10.2010 Kabel 1 : 0 ŽSK
16.10.2010 Petrovaradin 6 : 0 Slavija
16.10.2010 Omladinac 0 : 1 Tvrdjava
16.10.2010 Hercegovac 2 : 1 Železničar
16.10.2010 Šajkaš 2 : 0 Borac
16.10.2010 15:00 Ljukovo 2 : 1 Partizan
16.10.2010 15:00 Sloven 0 : 0 Hajduk (Š)
16.10.2010 15:00 Železničar 2 : 2 Graničar
16.10.2010 15:00 Zeka Buljubaša 3 : 1 Jadran
16.10.2010 15:00 Mladost 1 : 1 Borac Sloga "Milšped"
16.10.2010 15:00 Hajduk 1 : 2 Jedinstvo
16.10.2010 15:00 LSK Laćarak 1 : 0 Hajduk (B)
16.10.2010 15:00 Podrinje 7 : 0 Fruškogorac
16.10.2010 14:30 Obilić 1 : 1 IM Rakovica
16.10.2010 14:30 Poštar - Zvezdara 0 : 0 Baćevac
16.10.2010 14:30 PKB Kovilovo 4 : 0 Prva Iskra
16.10.2010 14:30 Komgrap 1 : 3 Policajac
16.10.2010 14:30 BSK Batajnica 0 : 1 Železnik
16.10.2010 Moša 0 : 3 Rudar
16.10.2010 Kopaonik 6 : 1 Zvečan
16.10.2010 Ibar 5 : 0 Sočanica
16.10.2010 15:00 Mlada krila 1 : 2 Čibukovac
16.10.2010 14:00 Dobrača 1 : 4 Ćava
16.10.2010 Prvi srpski ustanak 2 : 0 OFK Šatornja
16.10.2010 15:00 Crnča 2 : 2 TE Gučevo
16.10.2010 15:00 Borac 4 : 0 Partizan
16.10.2010 16:00 Sloga 2 : 2 Proleter
16.10.2010 16:00 Polet 2 : 1 Kolubara Gaj
16.10.2010 15:00 Jedinstvo 5 : 3 Kraljevo
16.10.2010 15:00 Katun 2 : 4 Sloga
16.10.2010 15:00 Mladi Radnik 3 : 3 Polet (R)
16.10.2010 15:00 Palilula 8 : 0 Pobeda
16.10.2010 15:00 Polet (V) 8 : 1 Gredetin
16.10.2010 15:00 Draževac 0 : 1 Tempo
16.10.2010 15:00 Crvena Zvezda 2 : 2 Vukašinovac
16.10.2010 Navalin 4 : 1 Jasunja
16.10.2010 Mladost 0 : 3 BSK
16.10.2010 Mladi Borac 8 : 0 Omladinac
16.10.2010 Nomanica 2 : 2 Gornje Krajince
16.10.2010 Moravac 0 : 3 Umac
16.10.2010 Veliko Trnjane 6 : 1 Goblen
16.10.2010 Real 4 : 1 Bratstvo
16.10.2010 15:00 Sindjelic (V) 1 : 1 Mladost (S)
16.10.2010 15:00 Ursule 4 : 1 Sindjelic (G)
16.10.2010 15:30 Napredak 3 : 1 Polet
16.10.2010 15:00 Glogonj 1 : 4 Borac (S)
16.10.2010 15:00 Fruškogorski partizan 0 : 3 Mladost
16.10.2010 13:30 Borac 5 : 3 Dunav
16.10.2010 13:30 Sremac 5 : 1 Fruškogorac
16.10.2010 13:30 Sloga 0 : 4 Podunavac
16.10.2010 13:30 Sloga Borac 1 : 0 ČSK Čortanovci
16.10.2010 14:00 Sloboda 0 : 1 Vitez
16.10.2010 14:00 Lovac 0 : 2 Šumar
16.10.2010 14:00 Kameni 1 : 2 Sloven
16.10.2010 14:00 Srem 3 : 1 Graničar
16.10.2010 14:00 Napredak 2 : 1 Popinci
16.10.2010 14:00 OFK Brestač 1 : 1 Sremac
16.10.2010 14:30 BSK 1 : 1 Napredak
16.10.2010 14:30 Krtinska 0 : 2 Budućnost
16.10.2010 14:30 Mladost (Č) 5 : 4 Borac
16.10.2010 15:00 Stara Čaršija 0 : 1 Budućnost
16.10.2010 15:00 Bogutovačka Banja 0 : 2 Partizan
16.10.2010 15:00 Napredak (P) 3 : 0 Napredak (B)
16.10.2010 15:00 Kobilje 4 : 5 Stig (C)
16.10.2010 15:00 Burovac 1 : 1 B.S.K.
16.10.2010 15:00 Zadrugar 6 : 3 Radnik
16.10.2010 15:00 Obilić 3 : 2 7 juli
16.10.2010 15:00 Laolac 1 : 6 Mlava
16.10.2010 15:00 Dobrnje 2 : 1 Busur
16.10.2010 15:00 Soko 1 : 6 Budućnost
16.10.2010 15:30 Brana Paunović 2 : 4 Melnica
16.10.2010 15:30 Rudar 2 : 0 Rade Milošević
16.10.2010 15:30 Sloboda 1 : 2 Trgovački
16.10.2010 15:30 Mladost 0 : 0 Napredak
16.10.2010 14:30 Jedinstvo 3 : 0 Polet
16.10.2010 14:30 Mladost 3 : 3 Bečevica
16.10.2010 14:30 Vrbica 9 : 0 Venčani
16.10.2010 14:30 Brezovac 6 : 0 Gorski Car
16.10.2010 14:30 22 Februar 3 : 1 B 2000
16.10.2010 15:00 Mladost (L) 2 : 3 Mladost (B)
16.10.2010 15:00 Borac (L) 3 : 2 "14 Oktobar"
16.10.2010 Omladinac 1 : 1 Napredak
16.10.2010 15:00 Fortuna 0 : 5 Sloga
16.10.2010 15:00 Zadrugar Milkivit 3 : 0 Cer
16.10.2010 15:00 Savacijum 2 : 1 Culjkovic
16.10.2010 Jedinstvo 3 : 2 Zablaće
16.10.2010 Metlić 2 : 3 Volujac
16.10.2010 Draginje 0 : 4 Ceric
16.10.2010 Mladost s 0 : 1 Mladost
16.10.2010 Sava 9 : 2 Mladost
16.10.2010 16:00 Omladinac 4 : 5 Tomako
16.10.2010 16:00 Jugovići 6 : 1 Polet 57
16.10.2010 16:00 Rasinac 3 : 0 Jablanica
16.10.2010 16:00 Polet 1 : 2 Sebecevac
16.10.2010 16:00 Bukovica 0 : 4 Vitanovac 08
16.10.2010 16:00 Stitari 0 : 5 Mudrakovac
16.10.2010 16:00 Rasina 3 : 0 Sloga
16.10.2010 16:00 Zabare 1 : 3 Parunovac
16.10.2010 16:00 Padez 1 : 4 Sanac
16.10.2010 16:00 Globoder 5 : 1 Kruševica
16.10.2010 16:00 Srnje 1 : 3 Mačkovac
16.10.2010 16:00 Dušan Ristić 2 : 0 BSK
16.10.2010 16:00 Ribare 1 : 3 Budućnost
16.10.2010 16:00 Modrica 2 : 3 Zdravinje
16.10.2010 15:00 Napredak 1 : 4 Solunac
16.10.2010 14:30 Labudnjača 1 : 2 Kulpin
16.10.2010 15:00 Borac 1 : 1 Lisović 1977
16.10.2010 16:00 4 juli (MP) 5 : 1 Ropočevo
16.10.2010 16:00 Mladost (G) 3 : 2 Sibnica
16.10.2010 16:00 Nemenikuće 4 : 1 Slatina
16.10.2010 16:00 Crvena Zvezda 2 : 3 Kosmaj
16.10.2010 16:00 Stojnik 3 : 1 Rogača
16.10.2010 16:00 Vis 1 : 2 Mladost (MI)
16.10.2010 10:00 Kapedunum 1 : 2 Heroj
16.10.2010 14:30 Sveti Stefan 3 : 1 Mabat
16.10.2010 11:00 GAK 1 : 2 Mladi proleter
16.10.2010 16:30 Mladost 5 : 3 Petka
16.10.2010 16:30 Dimitrije Tucovic 1 : 3 Strmovo
16.10.2010 16:30 Rasadnik 2 : 0 Mladi Borac
16.10.2010 16:30 Proleter 3 : 1 Sokolovo
16.10.2010 14:00 Spartak Jaffa 9 : 0 Sušica
16.10.2010 10:00 Železničar 0 : 3 Radnički (NB)
16.10.2010 11:00 Čukarički Stankom 0 : 2 Crvena zvezda
16.10.2010 13:00 Mladost 10 : 2 BSK
16.10.2010 13:00 Radnički 5 : 0 Graničar
16.10.2010 13:00 Borac 5 : 2 Hajduk
16.10.2010 Mladi radnik (R) 2 : 4 Mladi radnik (P)
16.10.2010 Borac 2 : 1 Napredak
16.10.2010 Sloga 1 : 1 Loznica
16.10.2010 14:00 Akademija 9 : 2 AFK
16.10.2010 10:00 Lokomotiva 2 : 3 Palić
16.10.2010 Železničar (P) 1 : 2 Mladi radnik (P)
16.10.2010 12:00 Čoka 6 : 0 Bačka
16.10.2010 12:00 Subotica 12 : 0 Sloboda
16.10.2010 11:00 Jagodina 4 : 1 Radnički (N)
16.10.2010 13:00 Borac 2 : 0 Napredak
16.10.2010 11:00 Sloga 4 : 2 OFK Paraćin
16.10.2010 10:00 Rad 0 : 0 Crvena zvezda
16.10.2010 10:30 Radnički 1923 1 : 5 Partizan
16.10.2010 13:30 Kruševac 0 : 2 Loznica
16.10.2010 11:00 Smederevo 1 : 2 Zemun
16.10.2010 10:00 Bačka 0 : 7 Čoka
16.10.2010 11:00 Čantavir 2 : 4 Preporod
16.10.2010 10:00 Tavankut 1 : 4 Subotica
16.10.2010 11:00 Spartak Zlatibor voda 1 : 0 Potisje
16.10.2010 Zvižd 2 : 6 Panter
16.10.2010 MIP Presing 0 : 0 Homoljac
16.10.2010 Mladi radnik (R) 0 : 5 Mladi radnik (P)
16.10.2010 16:00 Bačka Topola 3 : 6 Bačka 1901 98
16.10.2010 09:30 Spartak Zlatibor voda 98 15 : 0 Palić
16.10.2010 09:30 AFK 7 : 1 Vinogradar
16.10.2010 10:00 Pančevo 0 : 6 Jugoslavija

Košarka

16.10.2010 21:15 Široki TT Kabeli 86 : 79 Partizan
16.10.2010 15:45 CEZ Nymburk 70 : 65 Igokea
16.10.2010 17:00 Crvena Zvezda 83 : 85 Radnički
16.10.2010 20:00 Novi Sad 80 : 84 Mega Vizura
16.10.2010 19:00 Sloboda 85 : 88 Sloga
16.10.2010 19:30 Metalac 86 : 83 Proleter Naftagas
16.10.2010 20:00 Napredak Rubin 71 : 62 Vojvodina Srbijagas
16.10.2010 16:00 Smederevo Vizura 78 : 73 KG Student UK
16.10.2010 19:00 Jagodina 88 : 92 Mladost
16.10.2010 17:30 Spartak 83 : 67 Vojvodina
16.10.2010 19:00 Niš 48 : 78 BKK Radnički
16.10.2010 19:00 Radnički Basket 58 : 59 Železničar
16.10.2010 Ergonom 62 : 68 Pečenjevce BP
16.10.2010 Vlasotince 79 : 64 Mladost Vesna
16.10.2010 Zdravlje 09 89 : 77 BSK Junior
16.10.2010 Jastreb 63 : 66 Hajduk Veljko
16.10.2010 Borac 83 : 73 Bor
16.10.2010 Jedinstvo 20 : 0 Duga
16.10.2010 Radnički 45 : 70 Stara Pazova
16.10.2010 Sport Key 0 : 20 Vrbas
16.10.2010 Nova Pazova 92 : 62 Novi Sad MT
16.10.2010 Dunav 83 : 75 Meridiana
16.10.2010 Odžaci 73 : 83 Mladost Teletehnika
16.10.2010 Veternik 72 : 55 Topola
16.10.2010 19:00 Vojvodina NIS 72 : 74 Medveščak
16.10.2010 18:00 Jolly JBS Šibenik 78 : 74 Radivoj Korać
16.10.2010 19:00 Celje 80 : 60 Čelik Zenica
16.10.2010 18:00 Gospić CO 102 : 72 AJM Maribor
16.10.2010 16:30 Student Radnički 84 : 69 Radnički (K)
16.10.2010 18:30 Kovin 77 : 66 Loznica
16.10.2010 19:30 Spartak 61 : 50 Proleter
16.10.2010 19:00 Čelarevo 55 : 82 Hemofarm Štada
16.10.2010 19:00 Vrbas Medela 87 : 60 Kraljevo
16.10.2010 14:00 Jagodina 2001 87 : 85 Mladost Kolubara
16.10.2010 18:00 Stara Pazova 73 : 66 Sivac

Odbojka

16.10.2010 19:00 Obilić 3 : 0 VGSK
16.10.2010 19:30 Bavanište 2 : 3 Borac
16.10.2010 16:00 Niš 3 : 2 Mladost
16.10.2010 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Novi Sad DDOR
16.10.2010 16:00 Jagodina 0 : 3 Spartak
16.10.2010 Đerdap 3 : 0 Topličanin
16.10.2010 Dubočica 3 : 0 SFS Borac
16.10.2010 Pirot 1 : 3 Knjaževac
16.10.2010 Vranje 1 : 3 Desetka
16.10.2010 18:00 Dinamo Azotara 1 : 3 Radnički
16.10.2010 19:00 Tent 3 : 0 Poštar 064
16.10.2010 20:00 Vojvodina 3 : 1 Smeč 5
16.10.2010 17:00 Lazarevac 1 : 3 Vizura Super Nova
16.10.2010 17:00 Novi Sad Pionir Petrol 3 : 1 Gimnazijalac

Rukomet

16.10.2010 18:00 Priboj 27 : 34 Crvena Zvezda
16.10.2010 19:00 Jugović Unimet 28 : 20 Naisus
16.10.2010 18:00 Crvenka 21 : 28 Radnički
16.10.2010 19:30 Kolubara 27 : 21 PKB
16.10.2010 18:30 Metaloplastika 27 : 23 Požarevac
16.10.2010 19:00 Planinka Prolom voda 28 : 24 Partizan
16.10.2010 17:30 Bask Soko 26 : 37 Spartak Vojput
16.10.2010 17:00 Zaječar 36 : 29 Zlatar
16.10.2010 19:00 Novi Pazar 25 : 20 Rudar
16.10.2010 Metalac 24 : 21 Smederevo 2
16.10.2010 Zemun 38 : 34 Šamot 65
16.10.2010 Studentski grad 38 : 22 Majdanpek
16.10.2010 Novi Beograd 43 : 20 Sloga
16.10.2010 Stari grad 28 : 25 Mladost Palanački Kiseljak
16.10.2010 Sindjelić 32 : 30 Morava Dunav Osiguranje
16.10.2010 Radnički Morava 32 : 26 Kolubara 2
16.10.2010 Bane 34 : 30 Sloga
16.10.2010 Đerdap 21 : 27 Bor 2
16.10.2010 Trepča 33 : 24 Dubočica 54
16.10.2010 Žitorađa 32 : 27 15 oktobar
16.10.2010 Topličanin 22 : 19 Vlasotince
16.10.2010 19:00 Sloga 27 : 23 Rača
16.10.2010 18:30 Jedinstvo 36 : 34 Osipaonica
16.10.2010 16:30 Udarnik 33 : 23 Lokomotiva
16.10.2010 18:00 Čukarički 32 : 35 Partizan Dunav osigiranje 2
16.10.2010 19:00 Hajduk Veljko 26 : 18 Rtanj
16.10.2010 15:00 Radan 33 : 15 Bela Palanka
16.10.2010 18:00 Niška Banja 46 : 17 Aleksinac
16.10.2010 19:00 Paraćin 24 : 36 BSK Heba
16.10.2010 19:00 Radnički 25 : 32 Naisus 2
16.10.2010 19:00 Zaječar 37 : 13 Cepelin
16.10.2010 20:00 Crvena Zvezda 32 : 25 Jagodina
16.10.2010 19:00 Knjaz Miloš 29 : 26 Jugopetrol Radnički
16.10.2010 18:30 Naisa 25 : 24 Bačka Palanka Nopal
16.10.2010 18:00 Kučevo 25 : 24 Pirot
16.10.2010 19:00 Železnicar Metal Cinkara 24 : 23 Radnički Resavac
16.10.2010 17:30 Napredak 21 : 21 Halas Jožef
16.10.2010 18:00 Radnički 35 : 26 Crvena Zvezda 2
16.10.2010 18:00 Mladi Radnik 18 : 19 Slodes
16.10.2010 18:00 Metalac-Valjevo 14 : 11 Loznica grad
16.10.2010 18:00 Jagodina 2 29 : 25 Železnik 1963
16.10.2010 Mladost 37 : 15 Apatin
16.10.2010 Lehel 28 : 23 Temerin
16.10.2010 Srem-Morović 36 : 18 Ravangrad
16.10.2010 Jabuka 95 19 : 19 Spartak
16.10.2010 Vrbas 23 : 30 Vojvodina
16.10.2010 Pančevo 26 : 30 Kikinda II
16.10.2010 17:00 Župa 35 : 26 Knjaževac
16.10.2010 17:00 Naisa 3 24 : 18 Vranje
16.10.2010 17:00 Metalac 28 : 28 Topličanin
16.10.2010 18:00 Goč 12 : 33 Loznica
16.10.2010 18:00 Sloga 25 : 13 Prijepolje
16.10.2010 18:00 Niška Banja 19 : 14 Vlasotince
16.10.2010 18:00 Morava Han 16 : 10 Radan
16.10.2010 18:00 Knjaževac 2 23 : 26 Zaječar 2
16.10.2010 18:00 Rtanj 37 : 33 Dubočica

Futsal

16.10.2010 19:00 Vranje 2 : 4 Kolubara
16.10.2010 20:30 Marbo Intermezzo 7 : 2 Niš 92
16.10.2010 Adaneks 2 : 6 TMF
16.10.2010 Ekonomist 7 : 4 Konjarnik
16.10.2010 Zemun 8 : 1 Tempo Pekson
16.10.2010 Espreso Intermeco 2 : 7 Slodes
Milorad33 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu