XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 17:00 Nemetali - Branik 1:1
2 27.08.2011 17:00 Krivelj - Nemetali 0:3
3 31.08.2011 17:00 Nemetali - Bor 0:1
4 03.09.2011 17:00 Poreč - Nemetali 3:3
5 11.09.2011 16:00 Nemetali - Sloga 4:0
6 18.09.2011 16:00 Nemetali - Radujevac 4:3
7 25.09.2011 16:00 Rajac - Nemetali 3:4
8 02.10.2011 16:00 Nemetali - Zlot 4:1
9 08.10.2011 16:00 Rudar - Nemetali 2:0
10 16.10.2011 15:00 Nemetali - Brodoremont 6:0
11 22.10.2011 15:00 Brestovac - Nemetali 2:1
12 30.10.2011 14:00 Nemetali - Rudna Glava 7:0
13 06.11.2011 14:00 Ključ - Nemetali 1:1
15 20.11.2011 13:00 Radnički - Nemetali 3:1
16 18.03.2012 14:00 Branik - Nemetali 1:3
17 25.03.2012 14:00 Nemetali - Krivelj 3:0
18 28.03.2012 14:00 Bor - Nemetali 5:2
19 01.04.2012 15:00 Nemetali - Poreč 5:1
20 08.04.2012 11:00 Sloga - Nemetali 1:5
21 14.04.2012 15:30 Radujevac - Nemetali 2:2
22 09.05.2012 16:00 Nemetali - Rajac 4:1
23 28.04.2012 16:00 Zlot - Nemetali 3:2
24 05.05.2012 16:30 Nemetali - Rudar 3:2
25 13.05.2012 16:30 Brodoremont - Nemetali 4:3
26 20.05.2012 17:00 Nemetali - Brestovac 2:0
27 27.05.2012 17:00 Rudna Glava - Nemetali 0:3
28 03.06.2012 17:00 Nemetali - Ključ 3:0
30 13.06.2012 18:00 Nemetali - Radnički 7:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Bor 28 24 4 0 76
2 Brestovac 28 21 2 5 65
3 Rudar 28 18 4 6 58
4 Nemetali 28 17 4 7 55
5 Brodoremont (-1) 28 15 6 7 50
6 Zlot 28 13 4 11 43
7 Branik 28 12 5 11 41
8 Poreč 28 10 5 13 35
9 Krivelj 28 10 5 13 35
10 Radujevac 28 9 5 14 32
11 Radnički 28 6 6 16 24
12 Ključ (-2) 28 7 4 17 23
13 Rudna Glava (-1) 28 8 0 20 23
14 Sloga 28 6 3 19 21
15 Rajac (-5) 28 4 3 21 10
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu