XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 389 utakmica za dan
Nedelja, 31 Mart 2019

Fudbal

31.03.2019 Inđija : Javor Matis
31.03.2019 Zlatibor : Metalac
31.03.2019 Sinđelić : OFK Žarkovo
31.03.2019 Budućnost : TSC
31.03.2019 Bežanija : Bečej 1918
31.03.2019 Novi Pazar : Trajal
31.03.2019 Radnički 1923 : Teleoptik
31.03.2019 Borac : Sloboda
31.03.2019 15:00 Petnjica : Ibar
31.03.2019 15:30 Železničar : Kabel
31.03.2019 15:30 Proleter Mihajlovac : Provo
31.03.2019 15:30 Jošanica : Tutin
31.03.2019 11:00 Car Konstantin : Jedinstvo (B)
31.03.2019 16:00 Zaplanjac : Radan
31.03.2019 16:00 Pukovac : Trstenik PPT
31.03.2019 16:00 Budućnost : Jagodina Tabane
31.03.2019 16:00 Radnički (P) : Temnić 1924
31.03.2019 15:30 Zvezdara : Radnički (NB)
31.03.2019 15:30 Crvena Zvezda : GSP Polet Dorćol
31.03.2019 15:30 Kolubara : Prva Iskra
31.03.2019 15:30 ŽAK : BAK
31.03.2019 15:30 Vojvodina 1928 : Jedinstvo (NB)
31.03.2019 15:30 Mladost (O) : Kikinda 1909
31.03.2019 15:30 Sremac Vojka : Jedinstvo (SP)
31.03.2019 15:30 Hajduk (B) : Tatra
31.03.2019 15:30 Hajduk (D) : Jugović
31.03.2019 15:30 LSK Laćarak : Borac (Š)
31.03.2019 15:30 Podunavac : Podrinje
31.03.2019 15:30 Tisa : BSK
31.03.2019 15:30 Budućnost : Radnički (S)
31.03.2019 15:30 Mladost (BP) : Crvenka
31.03.2019 15:30 Radnički 1912 : Tavankut
31.03.2019 15:30 Bajša : Bačka
31.03.2019 15:30 Novi Pazar 1928 : Sušica
31.03.2019 15:30 Bane 1931 : Sloga
31.03.2019 15:30 Karađorđe : Šumadija 1903
31.03.2019 15:30 Šumadija (T) : Apolon 2018
31.03.2019 15:30 OFK Napredak : Udarnik
31.03.2019 15:30 Zvižd : Partizan 1945
31.03.2019 15:30 Homoljac : Borac 1932
31.03.2019 15:30 Petar Dobrnjac : RSK
31.03.2019 15:30 OFK Aranđelovac 1979 : Morava
31.03.2019 15:30 Železničar : Brezovica
31.03.2019 15:30 OFK Osečina : Ribnica
31.03.2019 15:30 Vrelo Sport : Spartak 1924
31.03.2019 15:30 Borac : Radnički Gorenje (V)
31.03.2019 15:30 Radnički Stobeks : Radnički Šabački
31.03.2019 15:30 Radjevac : Zadrugar
31.03.2019 15:30 OFK Divci : Mačva 2005
31.03.2019 15:30 Sloboda : Sloga (S)
31.03.2019 15:30 Zlatar : Budućnost
31.03.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Orlovac
31.03.2019 15:30 Polimlje : Polet (T)
31.03.2019 15:30 Prijevor : LFK Mladost
31.03.2019 11:00 Tanasko Rajić : OFK Niš
31.03.2019 16:00 Mladost (B) : Vranjska Banja
31.03.2019 16:00 Jablanica : Mladost (M)
31.03.2019 16:00 OFK Brzi Brod : Sloga
31.03.2019 16:00 OFK Topličanin : Sloga
31.03.2019 16:00 Jastrebac (B) : Juhor
31.03.2019 16:00 Bošnjane : Žitorađa
31.03.2019 16:00 Jastrebac (VŠ) : Napredak (D)
31.03.2019 16:00 Morava 1918 : Jedinstvo (M)
31.03.2019 16:00 Dragocvet : Levač
31.03.2019 16:00 Župa : Rembas
31.03.2019 16:00 Hajduk Veljko : Rudar Alpos
31.03.2019 16:00 Orljane : Svrljig
31.03.2019 16:00 Kablovi : Naša krila 1936
31.03.2019 16:00 OFK Slatina : Malošište
31.03.2019 16:00 Bukovik : Moravica
31.03.2019 15:30 Sremčica : Torlak
31.03.2019 15:30 BSK Baćevac : Mladenovac
31.03.2019 15:30 Komgrap : Napredak
31.03.2019 11:00 Hajduk : BSK Batajnica
31.03.2019 15:30 Leštane : TEK Sloga
31.03.2019 15:30 Borac : Vojvodina
31.03.2019 15:30 Crvena Zvezda (RS) : Polet
31.03.2019 15:30 Crvena zvezda (VS) : Naftagas
31.03.2019 15:30 Mladost (BD) : Omladinac FAM
31.03.2019 15:30 2. Oktobar : Lehel
31.03.2019 15:30 Banat : Delija
31.03.2019 Radnički 1918 : Hercegovac
31.03.2019 Rusin : Budućnost (P)
31.03.2019 Kulpin : Slavija
31.03.2019 Polet (S) : Borac 46
31.03.2019 Kula : Stari Grad
31.03.2019 15:30 Lokomotiva : BSK
31.03.2019 15:30 Omladinac : Junkovac
31.03.2019 15:30 Banja : Šumadinac (N)
31.03.2019 15:30 Borac : Mladost MG
31.03.2019 15:30 Trnava : Mladi rudar 1954
31.03.2019 15:30 Vinča : ŽSK
31.03.2019 15:30 Plaskovac : Sloga Bat 1924
31.03.2019 16:00 Miletić : RFK Novi Sad 1921
31.03.2019 16:00 ŽSK : OFK Sirig
31.03.2019 16:00 Šajkaš 1908 : Slavija
31.03.2019 16:00 Petrovaradin : TSK
31.03.2019 16:00 Fruškogorac : Mladost
31.03.2019 16:30 Jadran : Đurđin
31.03.2019 16:30 Vinogradar : Njegoš
31.03.2019 16:30 Preporod : Panonija IM Topola
31.03.2019 16:30 Iskra : Senta
31.03.2019 16:00 Mladost (D) : Javor
31.03.2019 16:00 Mladost (K) : Juhor
31.03.2019 16:00 Kolare : Partizan
31.03.2019 16:00 Hajduk : Bratstvo
31.03.2019 16:00 Kušiljevo : Mladost (S)
31.03.2019 16:00 Napredak : Resavac
31.03.2019 10:00 Omladinac : OFK Batinac
31.03.2019 15:30 Srem : Atakante
31.03.2019 15:30 Sinđelić : PKB Kovilovo
31.03.2019 15:30 Šumadinac : Dunav
31.03.2019 15:30 Crvenka : Borac (P)
31.03.2019 15:30 Institut : Balkan Mirijevo
31.03.2019 15:30 Strelac : Mladost (B)
31.03.2019 10:00 Radnički : Lisović
31.03.2019 15:30 Mladost (C) : Omladinac
31.03.2019 15:30 Budućnost : Rušanj
31.03.2019 15:30 Borac : Sloboda
31.03.2019 15:30 Zabrežje : Duboko
31.03.2019 15:30 Kosmaj : Ropočevo
31.03.2019 15:30 Rabrovac : Dunavac
31.03.2019 15:30 Velika Krsna : Pudarci
31.03.2019 15:30 Kovačevac : Selo Mladenovac
31.03.2019 15:30 Kosmajac : Boleč
31.03.2019 15:30 Radnik : Stubal
31.03.2019 11:00 Proleter : Ribnica
31.03.2019 15:30 Ibar : Granit
31.03.2019 15:30 OFK Ras : Popovići Vrnjci
31.03.2019 15:30 Budućnost : Omladinac
31.03.2019 15:30 Mataruge : Napredak
31.03.2019 15:30 Kraljevo Hajduk : Gruža
31.03.2019 16:00 Hajduk Stanko : Mladi Borac
31.03.2019 16:00 Cer : Karađorđe
31.03.2019 16:00 Sloga (BO) : Sindjelić
31.03.2019 16:00 Sloga (LŠ) : Jedinstvo (ŠT)
31.03.2019 16:00 Podrinje : Jedinstvo (MZ)
31.03.2019 16:00 Mladost (PR) : Jevremovac
31.03.2019 16:00 Duško : Jedinstvo 1945 (VL)
31.03.2019 16:00 Strela : Jedinstvo (V)
31.03.2019 16:00 Partizan (U) : Dolina
31.03.2019 16:00 Jugoslavija : Vojvodina (S)
31.03.2019 16:00 Borac (St) : Polet
31.03.2019 16:00 Partizan (G) : Sloga (BNS)
31.03.2019 16:00 Potporanj : Spartak 1911
31.03.2019 15:30 Pomoravlje : Trgovački
31.03.2019 15:30 Rudar (K) : Borac (Ž)
31.03.2019 15:30 Budućnost : Mlava (ML)
31.03.2019 15:30 Železničar : Jedinstvo (Lj)
31.03.2019 16:00 Mladost (B) : Sloga
31.03.2019 16:00 Crvena zvezda : Zemljoradnik
31.03.2019 16:00 Palilula : Elid
31.03.2019 16:00 Moravac : Padina
31.03.2019 16:00 Rasovača : Radnički 1947
31.03.2019 16:00 Radnički 1924 : Doljevac
31.03.2019 16:00 Blizna : OFK Bor
31.03.2019 14:30 ZSK : OFK Jabučje
31.03.2019 14:30 Trlić : Radnik
31.03.2019 14:30 Iskra : Mladost
31.03.2019 14:30 Sovljak : Banjani
31.03.2019 14:30 Tvrdojevac : Kolubara 2
31.03.2019 14:30 Tulari : Tešnjar
31.03.2019 15:00 Šumadija 1934 : Kutlovo
31.03.2019 15:00 OFK Bagremar : Jedinstvo
31.03.2019 15:00 Mladost (P) : Sloga (D)
31.03.2019 15:00 Erdoglija 1931 : Šumadinac (KG)
31.03.2019 15:00 Srbija : Pobeda 1926
31.03.2019 15:00 Budućnost : Korićani
31.03.2019 15:00 Slavija : Jadran
31.03.2019 15:00 Sloboda : Borac (D)
31.03.2019 15:00 Polet : Čajetina
31.03.2019 15:00 Jasen : Omladinac
31.03.2019 15:00 Višesava : Ariljska rampa
31.03.2019 15:00 Perućac : Lazarica
31.03.2019 15:00 Jedinstvo : Savinac
31.03.2019 15:00 Sečica : Prvi partizan
31.03.2019 16:00 OFK Rtanj : Bučje Podvis
31.03.2019 16:00 Omladinac : Radnički 1946
31.03.2019 16:00 Malinik : slobodno kolo
31.03.2019 16:00 Sloga (M) : Velika Jasikova
31.03.2019 16:00 OFK Knjaz : Osnić
31.03.2019 16:00 OFK 019 : Graničar
31.03.2019 Joševa : OFK Paljuvi
31.03.2019 Polet (T) : Rudar
31.03.2019 Šarbane : Crvena Jabuka
31.03.2019 Čučuge : Mladost
31.03.2019 Polet (DL) : Dimitrije Tucović
31.03.2019 Vrelo : Pambukovica
31.03.2019 Gunjevac : Kalenić
31.03.2019 16:00 Borac : Jedinstvo
31.03.2019 16:00 Krtinska : Belo Polje
31.03.2019 16:00 Sloga : Rvati
31.03.2019 16:00 Skela : Polet
31.03.2019 16:00 Vinogradar : Jedinstvo
31.03.2019 16:00 Titel : Železničar
31.03.2019 16:00 Moskva : OFK Futog
31.03.2019 16:00 Hajduk : Susek
31.03.2019 16:00 Čenej : Dinamo
31.03.2019 16:00 Obilić : Bačka
31.03.2019 16:00 Partizan (K) : Janošik
31.03.2019 16:00 Dobrica : Vojvodina (CC)
31.03.2019 16:00 Borac (VS) : Karaš (J)
31.03.2019 16:00 Borac (VG) : Ševac
31.03.2019 16:00 Vinogradar : Sloga (M)
31.03.2019 16:00 Ratar : Karaš (K)
31.03.2019 16:00 Budućnost (A) : Hajdučica
31.03.2019 16:00 Polet 57 : Garevina
31.03.2019 16:00 Omladinac : Beli Orlovi
31.03.2019 16:00 Mladost : Rubin
31.03.2019 16:00 Ušće : Trudbenik
31.03.2019 16:00 14. Oktobar : Velika Drenova
31.03.2019 16:00 Gradina : Kamenorezac 76
31.03.2019 16:00 Rudar (St) : Mladost (GM)
31.03.2019 16:00 Pomoravlje : Radnički
31.03.2019 16:00 Mladost (J) : Moravac 2015
31.03.2019 16:00 Rudar (SR) : 15. Avgust 1950
31.03.2019 11:00 Žabari : Mladost (L)
31.03.2019 14:30 Popadić : Borac
31.03.2019 14:30 Stari drugari : Lukavac
31.03.2019 14:30 Polet : Junior Novo Naselje
31.03.2019 14:30 Mladost (VK) : Rajac
31.03.2019 11:00 Jadar 2013 : Rakac Stave
31.03.2019 14:30 Milenko Pavlović : Komanice
31.03.2019 11:00 13. Maj : 011
31.03.2019 15:30 Posavac Tišma : Dedinje
31.03.2019 10:00 Šećeranac Ada : Penjarol
31.03.2019 15:30 BUSK : Sparta Železnik
31.03.2019 15:30 Novi Beograd : Rekreativo 011
31.03.2019 11:00 Mladi Proleter : Busije
31.03.2019 15:30 Mladost : Pinosava
31.03.2019 15:30 Lepušnica : Poštar
31.03.2019 15:30 Heroj Polet : Sveti Stefan
31.03.2019 15:30 Siti Sport Klub : Pionir
31.03.2019 15:30 Partizan : Mladi Radnik 1925
31.03.2019 15:30 Tavnik : Lazac
31.03.2019 11:00 Metalac : Jedinstvo (G)
31.03.2019 15:30 Mineral 2015 : Borac (A)
31.03.2019 15:30 Progorelica : Mlada krila
31.03.2019 15:30 Borac (V) : Bogutovačka Banja
31.03.2019 15:30 Zvezda : Jovo Kursula
31.03.2019 15:30 Barajevo : Guncate
31.03.2019 15:30 Velika Mostanica : Beljina
31.03.2019 16:00 Velika Reka : Azbukovica
31.03.2019 16:00 Jadar 1961 (GD) : Jedinstvo
31.03.2019 16:00 Borac : Rudar
31.03.2019 16:00 Mladost : Vidojevica
31.03.2019 16:00 Prva Iskra : Sloga
31.03.2019 16:00 7. Juli : Antimon
31.03.2019 16:00 Milan Orlić : Jadar (ST)
31.03.2019 11:00 B 2000 : Radoje Domanović
31.03.2019 15:30 Ranilović : Mladost (J)
31.03.2019 15:30 Šamot : Sloga
31.03.2019 15:30 Borac : Jasenica
31.03.2019 15:30 Šumadinac (S) : Trešnjevica
31.03.2019 15:30 Vrbica : Brezovac
31.03.2019 16:00 Budućnost (PD) : Premijer
31.03.2019 16:00 Sloboda : Torpedo 1924
31.03.2019 16:00 Napredak : Cer
31.03.2019 16:00 Drina : Budućnost 1929 (ZM)
31.03.2019 16:00 Mladost : Sava
31.03.2019 16:00 Šipurske livade : Radnički
31.03.2019 16:00 Trešnjevka : Sloga (MA)
31.03.2019 16:00 Rankovac : Sloga (KR)
31.03.2019 16:00 Dobrava : Pričinović
31.03.2019 16:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Vlašić
31.03.2019 16:30 Tromedja : Bačka
31.03.2019 16:30 Čoka : Slavija
31.03.2019 16:30 Jadran : Tisa
31.03.2019 16:30 Horgoš 1911 : Potisje
31.03.2019 16:30 Graničar : Jedinstvo (SK)
31.03.2019 16:30 Šampion : Hajduk
31.03.2019 16:30 Mladost : Neštin
31.03.2019 16:30 Slavija : Krivanj
31.03.2019 16:30 Bački Hajduk : Naša Zvezda
31.03.2019 16:30 Bačka (D) : Budućnost
31.03.2019 16:30 Borac : Sloga
31.03.2019 15:30 Sirakovo : Napredak (P)
31.03.2019 15:30 Mladost (B) : Napredak 1934
31.03.2019 15:30 Vihor : Dizel
31.03.2019 15:30 Stig 1955 : Sloga (L)
31.03.2019 15:30 Polet (B) : Desine
31.03.2019 15:30 Sloga (M) : Žika Marković Uča
31.03.2019 15:30 Manastirica : Napredak 1936
31.03.2019 15:30 Sloga 1952 : Radnički (K)
31.03.2019 15:30 Napredak (S) : BSK
31.03.2019 15:30 Omladinac (B) : Zadrugar (T)
31.03.2019 15:30 Integral : Jedinstvo (K)
31.03.2019 16:00 Glogonj : Tempo
31.03.2019 16:00 Omladinac 1927 : Unirea
31.03.2019 16:00 Slavia : Pobeda
31.03.2019 16:00 Mundial : Vojlovica 2018
31.03.2019 Vujan : Prijatelji
31.03.2019 Mladost (A) : BIP
31.03.2019 Lugovi : Morava (K)
31.03.2019 Planinac : Kej
31.03.2019 Čačak 94 : Budućnost
31.03.2019 15:00 Petlić SD 026 : Petrijevac
31.03.2019 15:00 Hajduk Veljko 1934 : Vrbovac
31.03.2019 15:00 Stari Hrast 2018 : Jezava
31.03.2019 15:00 Zeppelin 026 : Skobalj
31.03.2019 15:00 Budućnost : Vučak
31.03.2019 15:00 Vinogradi DB : Bratstvo 1975
31.03.2019 15:00 OFK Žeželj : Kolonija
31.03.2019 15:00 Sloga Lužnice 2016 : Košutnjak
31.03.2019 15:00 Seljak : Divostin
31.03.2019 15:00 Maršić : Zastava
31.03.2019 11:00 Hajduk : Torpedo
31.03.2019 11:00 Skupljen 2013 : Petrovac 74
31.03.2019 11:00 Mladost (Z) : Jedinstvo 2014
31.03.2019 11:00 Polet : Dragojevac
31.03.2019 15:30 Razvitak : BSK Buljane
31.03.2019 15:30 Napredak : OFK Juhor 2016
31.03.2019 15:30 Jedinstvo : Šumadija
31.03.2019 15:30 Radnik : Popovac
31.03.2019 15:30 Heroj : Sloga
31.03.2019 15:30 ISK Izvor : Donja Mutnica
31.03.2019 11:00 Mladost Svileuva : OFK Jelen
31.03.2019 11:00 Žabar : Bojić
31.03.2019 11:00 Volujac : Galeb
31.03.2019 11:00 Zablaće : Rudar
31.03.2019 11:00 Borac BTG : Mladost Slatina
31.03.2019 11:00 Korman : Jedinstvo
31.03.2019 11:00 OFK Varna : Cerić
31.03.2019 16:00 Omladinac : Belica
31.03.2019 16:00 Crni Vrh : Mladost
31.03.2019 16:00 Napredak : Dobra Voda
31.03.2019 16:00 OFK Borac : GFK Tabane
31.03.2019 16:00 Dražmirovac : Sloboda
31.03.2019 15:30 Proleter 1932 : Sloga (Ć)
31.03.2019 15:30 BSK 1931 : Moravac 1933
31.03.2019 15:30 Morava 1932 : Sopot
31.03.2019 15:30 Sloga 1936 : Napredak (B)
31.03.2019 15:30 Beli Orao : Zemljoradnik
31.03.2019 15:30 Vojvoda Milenko : Sloga (D)
31.03.2019 15:30 Metalac : Pobeda (SK)
31.03.2019 15:00 Pocerina : POFK Letnjikovac
31.03.2019 15:00 Borac : Petlovača
31.03.2019 11:00 Lipolist : Maovi MH
31.03.2019 11:00 Napredak : Omladinac
31.03.2019 11:00 Brgule : Kolubara
31.03.2019 11:00 Omladinac : Murgaš
31.03.2019 11:00 OFK Takovo : Budućnost 1995
31.03.2019 11:00 Sloga : Dokmir
31.03.2019 11:00 Vukona : Jedinstvo
31.03.2019 16:00 Crvena Zastava : Proleter
31.03.2019 16:00 Zadrugar : Partizan
31.03.2019 11:00 Stig (C) : Napredak 1927
31.03.2019 11:00 Jedinstvo (S) : Stig (MC)
31.03.2019 11:00 Sloga 1945 : BSK 1924
31.03.2019 15:05 Cardiff City : Chelsea
31.03.2019 17:30 Liverpool : Tottenham Hotspur
31.03.2019 00:00 Deportivo Alavés : Atlético Madrid
31.03.2019 00:00 Barcelona : Espanyol
31.03.2019 00:00 Celta de Vigo : Villarreal
31.03.2019 00:00 Getafe : Leganés
31.03.2019 00:00 Sevilla : Valencia
31.03.2019 00:00 Girona : Athletic Club
31.03.2019 00:00 Rayo Vallecano : Real Betis
31.03.2019 00:00 Levante : Eibar
31.03.2019 00:00 Real Madrid : Huesca
31.03.2019 00:00 Real Valladolid : Real Sociedad
31.03.2019 18:00 Eintracht : Stuttgart
31.03.2019 15:30 Hannover 96 : Schalke 04
31.03.2019 12:30 Parma : Atalanta
31.03.2019 20:30 Internazionale : Lazio
31.03.2019 18:00 Bologna : Sassuolo
31.03.2019 15:00 Frosinone : SPAL
31.03.2019 15:00 Fiorentina : Torino
31.03.2019 15:00 Roma : Napoli
31.03.2019 15:00 Amiens SC : Bordeaux
31.03.2019 15:00 Dijon : Nice
31.03.2019 15:00 Monaco : Caen
31.03.2019 17:00 Nantes : Lille
31.03.2019 15:00 Saint-Étienne : Nîmes
31.03.2019 21:00 Toulouse : PSG
31.03.2019 10:00 Jasenica 2017 : RSK
31.03.2019 11:00 Njerš Ištvan : Radnički 1905
31.03.2019 10:00 Skela : Zadrugar
31.03.2019 11:00 Polet : Rvati
31.03.2019 10:00 Duboko : Zvezda
31.03.2019 11:00 Urovci : Budućnost
31.03.2019 15:30 Mačva : Savac
31.03.2019 15:30 Jedinstvo : Požarevac
31.03.2019 15:30 Radnicki 1923 : Ad Drinum
31.03.2019 15:30 Plana : Šampion
31.03.2019 15:30 Šabac : Požega
31.03.2019 15:30 Sloga 036 : Karađordje

Košarka

31.03.2019 19:00 Budućnost : Cedevita

Rukomet

31.03.2019 ORK Rudar : Krim Merkator