XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 270 utakmica za dan
Subota, 27 April 2019

Fudbal

27.04.2019 17:00 TSC : Radnički 1923
27.04.2019 16:00 Zlatibor : Sinđelić
27.04.2019 18:00 Javor Matis : Bežanija
27.04.2019 16:00 Inđija : Metalac
27.04.2019 19:00 Trajal : OFK Žarkovo
27.04.2019 16:00 Bečej 1918 : Budućnost
27.04.2019 16:00 Teleoptik : Borac
27.04.2019 16:00 Sloboda : Novi Pazar
27.04.2019 16:30 Grbalj : Iskra
27.04.2019 16:30 Lovćen : Budućnost
27.04.2019 16:30 Mornar : OFK Petrovac
27.04.2019 16:30 Sutjeska : Rudar
27.04.2019 16:30 Zeta : OFK Titograd
27.04.2019 16:30 Bačka 1901 : Cement
27.04.2019 16:30 Hajduk 1912 : Crvena zvezda
27.04.2019 16:30 Bratstvo 1946 : Dunav
27.04.2019 16:30 Radnički (SM) : Borac
27.04.2019 16:30 Radnički (NP) : Omladinac
27.04.2019 16:30 Dinamo 1945 : Kabel
27.04.2019 16:30 ČSK Pivara : Železničar
27.04.2019 16:30 Mladost : Radnički (ZR)
27.04.2019 16:00 Tutin : Drina
27.04.2019 16:00 Loznica : Sloga 33
27.04.2019 16:00 FAP : Šumadija (A)
27.04.2019 16:00 Mokra Gora : Mladi radnik 1926
27.04.2019 16:00 Smederevo 1924 : Jedinstvo (Ub)
27.04.2019 16:30 SFS Borac : Budućnost
27.04.2019 16:30 Radnički (P) : Jedinstvo (P)
27.04.2019 16:30 Moravac Orion : Pukovac
27.04.2019 16:30 Dunav : GFK Dubočica
27.04.2019 16:30 Temnić 1924 : Zaplanjac
27.04.2019 16:30 Jagodina Tabane : Car Konstantin
27.04.2019 16:30 Rtanj : Radnički (S)
27.04.2019 16:30 Trstenik PPT : Jedinstvo (B)
27.04.2019 16:30 OFK Sinđelić : Radan
27.04.2019 11:00 Grafičar : BSK Borča
27.04.2019 16:30 IMT : Kolubara
27.04.2019 16:30 OFK Beograd : Crvena Zvezda
27.04.2019 10:00 BASK : Zvezdara
27.04.2019 16:00 Sloga : Krajina
27.04.2019 16:00 BAK : Kozara
27.04.2019 16:00 OFK Proleter : Jedinstvo (NB)
27.04.2019 16:00 Radnički (S) : Budućnost
27.04.2019 16:00 Jedinstvo (BK) : Kikinda 1909
27.04.2019 16:00 Sloboda : Radnički (K)
27.04.2019 16:00 1. Maj Ruma : Hajduk (Č)
27.04.2019 16:00 Radnički (Š) : Borac (Š)
27.04.2019 16:00 Sloga (T) : Podunavac
27.04.2019 16:00 Radnički (S) : Mladost (T)
27.04.2019 16:00 BSK : Tekstilac
27.04.2019 16:00 OFK Mladost APA : Crvenka
27.04.2019 16:00 Polet (K) : Bačka
27.04.2019 16:00 OFK Vrbas : Radnički 1912
27.04.2019 16:00 Gruža : Vodojaža
27.04.2019 16:00 Trepča : Šumadija 1903
27.04.2019 16:00 Goč : Apolon 2018
27.04.2019 16:00 Mladi borac : VGSK
27.04.2019 16:00 Ribnica : Radnički (V)
27.04.2019 16:00 Budućnost : Takovo
27.04.2019 16:30 Jedinstvo (GS) : Balkanski
27.04.2019 16:30 Pčinja : OFK Brzi Brod
27.04.2019 16:30 Pusta Reka : Jablanica
27.04.2019 16:30 Vlasina : Mladost (B)
27.04.2019 16:30 Jedinstvo (P) : Tanasko Rajić
27.04.2019 16:30 Morava : Budućnost
27.04.2019 16:30 Sloga : OFK Niš
27.04.2019 16:30 Mladost (M) : Vranjska Banja
27.04.2019 16:30 Sloga : Dragocvet
27.04.2019 16:30 OFK Kosanica : Morava 1918
27.04.2019 16:30 Župa : Jastrebac (VŠ)
27.04.2019 16:30 Rembas : Bošnjane
27.04.2019 16:30 OFK Lugomir : Jastrebac (B)
27.04.2019 16:30 Levač : OFK Topličanin
27.04.2019 16:30 Jedinstvo (M) : Juhor
27.04.2019 16:30 Napredak (D) : Žitorađa
27.04.2019 16:30 Majdanpek : OFK Slatina
27.04.2019 16:30 Bukovik : Kablovi
27.04.2019 16:30 Timok 1919 : Orljane
27.04.2019 16:30 Đerdap : BSK
27.04.2019 16:30 Moravica : Hajduk Veljko
27.04.2019 16:30 Malošište : Brodoremont
27.04.2019 16:30 Naša krila 1936 : Rudar Alpos
27.04.2019 16:30 Svrljig : Timočanin
27.04.2019 16:30 Turbina : Sremčica
27.04.2019 16:30 Napredak : Mladenovac
27.04.2019 16:30 Proleter 2006 : Mladost (BD)
27.04.2019 16:30 Delija : Crvena Zvezda (RS)
27.04.2019 16:30 ŽAK : Vojvodina (T)
27.04.2019 16:30 Tvrđava : Budućnost (P)
27.04.2019 10:00 Index : Šajkaš 1908
27.04.2019 17:00 Petrovaradin : ŽSK
27.04.2019 17:00 Fruškogorac : Miletić
27.04.2019 17:00 Mladost : Fruškogorski partizan
27.04.2019 17:00 Slavija : Omladinac
27.04.2019 17:00 OFK Sirig : Bačka
27.04.2019 17:00 RFK Novi Sad 1921 : Jedinstvo
27.04.2019 17:00 Njegoš : Vojvodina
27.04.2019 17:00 Vinogradar : Proleter (Nj)
27.04.2019 17:00 Obilić : Sutjeska
27.04.2019 17:00 Proleter (RS) : Napredak
27.04.2019 17:00 Radnički 1905 : Iskra
27.04.2019 16:30 Partizan : Javor
27.04.2019 16:30 Juhor : OFK Bratstvo
27.04.2019 16:30 Mladost (D) : Bratstvo
27.04.2019 16:30 Mladost (K) : Mladost (S)
27.04.2019 16:30 Kolare : Resavac
27.04.2019 16:30 Hajduk : Omladinac
27.04.2019 16:30 Kušiljevo : Napredak
27.04.2019 11:00 Rakovica : Borac (O)
27.04.2019 16:30 Strelac : Omladinac
27.04.2019 16:30 Zvezda : Zabrežje
27.04.2019 16:30 Vinča : Selo Mladenovac
27.04.2019 16:00 Ovčar : Napredak
27.04.2019 16:30 Rudar : Budućnost
27.04.2019 16:30 Omladinac : Ribnica
27.04.2019 16:30 Sloga (Ć) : Blagotin
27.04.2019 16:30 Kupci : Mladost (DK)
27.04.2019 16:30 Jedinstvo 1936 : Čitluk
27.04.2019 16:30 Mačkovac : Poljoprivrednik
27.04.2019 16:30 Meševo : 13. April
27.04.2019 16:30 FUD : Šanac
27.04.2019 16:30 Vinogradar : Sloga (M)
27.04.2019 16:30 Ribnik : Varvarin
27.04.2019 17:00 Sindjelić : Mladi Borac
27.04.2019 16:00 Makce : Rudar 2001
27.04.2019 16:00 Đerdap : Polet (SD)
27.04.2019 16:00 Jedinstvo (Lj) : Pomoravlje
27.04.2019 16:30 OFK Napredak 1929 : Naisus 1977
27.04.2019 16:30 Morava (Ž) : Palilula
27.04.2019 16:30 Šarbanovac : Brestovac
27.04.2019 16:30 Polom : Nemetali
27.04.2019 16:30 Zlot : Krivelj
27.04.2019 16:30 Rudna Glava : Poreč
27.04.2019 17:00 Pepeljevac : ZSK
27.04.2019 17:00 Rubribreza : OFK Jabučje
27.04.2019 17:00 Banjani : Mladost
27.04.2019 16:30 Borac (D) : Mladost (P)
27.04.2019 16:00 Crnokosa : Sečica
27.04.2019 17:00 Ozren : OFK Rtanj
27.04.2019 17:00 OFK 019 : Midžor (K)
27.04.2019 17:00 Graničar : Sloga (M)
27.04.2019 17:00 Osnić : Malinik
27.04.2019 17:00 Rudar Vrška Čuka : Omladinac
27.04.2019 17:00 Kosovo : Bučje Podvis
27.04.2019 17:00 Trebič : Radnički 1946
27.04.2019 16:30 Omladinac (GK) : Vrtište
27.04.2019 Ugljare : Polet
27.04.2019 Sitnica : Gracko
27.04.2019 Gračanica : Radnički
27.04.2019 15:30 Glama : Ropotovo
27.04.2019 15:30 Kusce : Moravac
27.04.2019 15:30 Oskar : Mineralac
27.04.2019 Rudar : Mladost
27.04.2019 17:00 Rvati : Jedinstvo
27.04.2019 16:30 Vojvodina (CC) : Ševac
27.04.2019 16:30 Rubin : Garevina
27.04.2019 16:30 Beli Orlovi : Borac
27.04.2019 16:30 Polet 57 : Trudbenik
27.04.2019 16:30 Omladinac : Velika Drenova
27.04.2019 16:30 Mladost : Kamenorezac 76
27.04.2019 16:30 Stari Trstenik : Sloga (L)
27.04.2019 16:30 Ušće : Sloga (D)
27.04.2019 16:30 14. Oktobar : Gradina
27.04.2019 16:30 Radnički : Moravac 2015
27.04.2019 16:30 Rudar (St) : Beljanica
27.04.2019 16:30 Pomoravlje : Napredak
27.04.2019 16:30 Budućnost : Istok 63
27.04.2019 16:30 Mladost (J) : 15. Avgust 1950
27.04.2019 16:30 Orlovi : Rudar (SR)
27.04.2019 16:30 Omladinski : Borac 1805
27.04.2019 16:30 Bogutovačka Banja : Tavnik
27.04.2019 16:30 Mlada krila : Mladi Radnik 1925
27.04.2019 16:30 Velika Mostanica : Guncate
27.04.2019 16:30 Beljina : Veliki Borak
27.04.2019 17:00 Azbukovica : Sloga
27.04.2019 16:00 Kralj Petar I : Jasenica
27.04.2019 16:30 Mladost (B) : Radnički
27.04.2019 16:30 BSK : Marjan MB
27.04.2019 16:30 Bratstvo : Lemind 1953
27.04.2019 16:30 Todorovce : Jedinstvo (Š)
27.04.2019 16:30 Moravac : Gradac
27.04.2019 16:30 Real : Plantaža
27.04.2019 16:30 Sloboda : Milanovo
27.04.2019 16:30 Veliko Trnjane : Radnik Sušica
27.04.2019 17:00 Milicionar : Cer
27.04.2019 17:00 OFK Šabac : Budućnost 1929 (ZM)
27.04.2019 16:00 Žitkovica 2017 : Sloga (L)
27.04.2019 16:00 Jasenovac : Zadrugar (T)
27.04.2019 17:00 Strmovo : Mladi Borac
27.04.2019 17:00 Vreoci : Šumadija (MC)
27.04.2019 17:00 Polet : Borac (A)
27.04.2019 17:00 Mladost (Č) : Bistrica
27.04.2019 16:30 Napredak : Kladušnica
27.04.2019 16:30 Omladinac : Pontes
27.04.2019 16:30 Lokomotiva : Mala Vrbica
27.04.2019 16:30 Milutinovac : Rtkovo
27.04.2019 17:00 Pobeda 1976 : Škriljac
27.04.2019 17:00 Polet (R) : Jedinstvo
27.04.2019 16:30 Bratstvo 1975 : Košutnjak
27.04.2019 16:30 Pobeda : 10. februar
27.04.2019 17:00 Belpos : Verko
27.04.2019 17:00 Mladost 2013 : Polet
27.04.2019 17:00 Sloga Obrva : Šumadija
27.04.2019 17:00 Budućnost : Omladinac
27.04.2019 17:00 Mladi radnik : 20. Oktobar
27.04.2019 16:00 Dunav : Moravac 1933
27.04.2019 17:00 Metaloplastika : Petlovača
27.04.2019 17:00 OFK Letnjikovac 1983 : Maovi MH
27.04.2019 17:00 Sloga : Omladinac
27.04.2019 Zvizdar : Vukona
27.04.2019 16:00 Burovac : Dobrnje
27.04.2019 16:00 Borac : Krilaš
27.04.2019 16:00 Soko : Dragoš
27.04.2019 16:00 Vukan : Rudar 1947
27.04.2019 16:00 Mladost : Napredak
27.04.2019 16:00 Zabrđe 1936 : Melnica
27.04.2019 17:00 Jagodina : OFK Dragoševac
27.04.2019 18:30 Brighton : Newcastle United
27.04.2019 16:00 Crystal Palace : Everton
27.04.2019 16:00 Fulham : Cardiff City
27.04.2019 16:00 Southampton : AFC Bournemouth
27.04.2019 13:30 Tottenham Hotspur : West Ham United
27.04.2019 16:00 Watford : Wolverhampton
27.04.2019 15:30 Borussia Dortmund : Schalke 04
27.04.2019 15:30 RB Leipzig : Freiburg
27.04.2019 18:30 Stuttgart : Borussia Mönchengladbach
27.04.2019 15:30 Eintracht : Hertha BSC
27.04.2019 15:30 Hannover 96 : Mainz 05
27.04.2019 15:30 Fortuna : Werder
27.04.2019 20:30 Internazionale : Juventus
27.04.2019 18:00 Roma : Cagliari
27.04.2019 15:00 Bologna : Empoli
27.04.2019 Karađorđe : Zemun
27.04.2019 TSC : Polet
27.04.2019 Radnički 2012 : Rad
27.04.2019 Lavice Dubočica : Kolibri
27.04.2019 Mačva : Kolubara
27.04.2019 13:00 Posavina : Polet
27.04.2019 13:00 Rvati : Crvena Zastava
27.04.2019 13:00 Jedinstvo : Prva Iskra
27.04.2019 13:00 Budućnost : Strelac
27.04.2019 16:00 Šabac : Jadar 07
27.04.2019 16:00 Sunrise : Provo
27.04.2019 11:00 OFK Aranđelovac 1979 : Napredak
27.04.2019 10:00 VGSK : RSK
27.04.2019 Homoljac : Sloga 33
27.04.2019 11:00 Zvižd : Jasenica 2017
27.04.2019 10:00 Zadrugar : Zvezda
27.04.2019 10:00 Čantavir : Obilić
27.04.2019 10:00 Radnički (S) : Njerš Ištvan
27.04.2019 10:00 Zvezda : Partizan
27.04.2019 10:00 Radnički : Duboko
27.04.2019 Jagodina : Lavice Dubočica
27.04.2019 Napredak junior 2018 : Krstarica
27.04.2019 Mašinac : Majdanpek
27.04.2019 Preševo : Levač
27.04.2019 Vučice : Jedinstvo 2014
27.04.2019 Rosulja 2014 : Radnički 2012
27.04.2019 Bačka : TSC
27.04.2019 Spartak : Nova Kolonija
27.04.2019 Inđija : Banat
27.04.2019 Stajićevo 2017 : Polet
27.04.2019 12:00 Dif 0 : 3 Rudar

Odbojka

27.04.2019 Jedinstvo (SP) : Železničar

Rukomet

27.04.2019 18:00 Metalac Gorenje : Smederevo

Vaterpolo

27.04.2019 Nais : Šabac
27.04.2019 KVK Radnički : Partizan
27.04.2019 Vojvodina : BVK Crvena zvezda
27.04.2019 Beograd : Valjevo Gorenje
27.04.2019 Stari Grad : Zemun Bosal