XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 423 utakmica za dan
Nedelja, 28 April 2019

Fudbal

28.04.2019 11:00 Polet (LJ) : Provo
28.04.2019 16:00 Proleter Mihajlovac : Budućnost Krušik 2014
28.04.2019 16:00 Jošanica : Sloga (PŽ)
28.04.2019 16:30 Radnički (NB) : Radnički (O)
28.04.2019 16:30 Jedinstvo : Brodarac
28.04.2019 16:30 Stepojevac Vaga : GSP Polet Dorćol
28.04.2019 11:00 Prva Iskra : Lokomotiva
28.04.2019 16:00 ŽAK : Begej
28.04.2019 16:00 Vojvodina 1928 : Mladost (O)
28.04.2019 16:00 Jedinstvo (SP) : Tatra
28.04.2019 16:00 Sremac Vojka : Jugović
28.04.2019 16:00 Hajduk (B) : Podrinje
28.04.2019 16:00 Hajduk (D) : LSK Laćarak
28.04.2019 16:00 Tisa : Sloga (Č)
28.04.2019 16:00 Budućnost : Tavankut
28.04.2019 16:00 Mladost (BP) : Bajša
28.04.2019 16:00 Polet : Sušica
28.04.2019 16:00 Real : Sloga
28.04.2019 16:00 Novi Pazar 1928 : Šumadija (T)
28.04.2019 16:00 Bane 1931 : Karađorđe
28.04.2019 16:00 OFK Napredak : Borac 1932
28.04.2019 16:00 Partizan 1945 : RSK
28.04.2019 16:00 Udarnik : Rudar
28.04.2019 16:00 Zvižd : Karađorđe
28.04.2019 16:00 Homoljac : Morava
28.04.2019 16:00 Petar Dobrnjac : OFK Aranđelovac 1979
28.04.2019 16:00 Železničar : Spartak 1924
28.04.2019 16:00 Brezovica : Radnički Šabački
28.04.2019 16:00 OFK Osečina : Zadrugar
28.04.2019 16:00 Vrelo Sport : Mačva 2005
28.04.2019 16:00 Borac : OFK Divci
28.04.2019 16:00 Radnički Stobeks : Radjevac
28.04.2019 16:00 Sloboda : Orlovac
28.04.2019 16:00 Sloga (S) : Polet (T)
28.04.2019 16:00 Zlatar : LFK Mladost
28.04.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Sevojno
28.04.2019 16:00 Polimlje : Prijevor
28.04.2019 10:00 Torlak : Sopot
28.04.2019 11:00 Hajduk : Studenski Grad
28.04.2019 16:30 Leštane : Komgrap
28.04.2019 16:30 BSK Batajnica : Milutinac
28.04.2019 10:00 Borac : Budućnost
28.04.2019 16:30 Vojvodina : 2. Oktobar
28.04.2019 16:30 Banat : Crvena zvezda (VS)
28.04.2019 16:30 Rusanda : Mladost (L)
28.04.2019 16:30 Lehel : Borac
28.04.2019 16:30 Omladinac FAM : Radnički 1911
28.04.2019 16:30 Naftagas : Polet
28.04.2019 16:30 Hercegovac : Polet (S)
28.04.2019 16:30 Kula : Kulpin
28.04.2019 16:30 OFK Odžaci : Rusin
28.04.2019 19:00 Stari Grad : Krila Krajine
28.04.2019 16:30 Borac 46 : Radnički 1918
28.04.2019 16:30 Slavija : Lipar
28.04.2019 16:00 Lokomotiva : Šumadinac (N)
28.04.2019 16:00 Junkovac : Mladost MG
28.04.2019 16:00 BSK : Mladi rudar 1954
28.04.2019 16:00 Omladinac : ŽSK
28.04.2019 16:00 Banja : Prvi srpski ustanak
28.04.2019 16:00 Borac : Sloga Bat 1924
28.04.2019 16:00 Trnava : Plaskovac
28.04.2019 17:00 Jadran : Panonija IM Topola
28.04.2019 17:00 Đurđin : Sloga
28.04.2019 17:00 Preporod : Senta
28.04.2019 16:30 Srem : Dunav
28.04.2019 16:30 PKB Kovilovo : Poštar Zvezdara
28.04.2019 16:30 Atakante : Borac (P)
28.04.2019 16:30 Sinđelić : Balkan Mirijevo
28.04.2019 16:30 Šumadinac : Zmaj
28.04.2019 16:30 Crvenka : Institut
28.04.2019 16:30 Lisović : Šumadija
28.04.2019 16:30 Mladost (B) : Rušanj
28.04.2019 10:00 Radnički : Sloboda
28.04.2019 16:30 Mladost (C) : Duboko
28.04.2019 16:30 Budućnost : Borac
28.04.2019 16:30 Kosmaj : Šumadija
28.04.2019 16:30 Vrčin : Dunavac
28.04.2019 11:00 Ropočevo : Pudarci
28.04.2019 16:30 Rabrovac : Kosmajac
28.04.2019 16:30 Velika Krsna : Kovačevac
28.04.2019 16:00 Backovac Junajted : Jedinstvo (GG)
28.04.2019 16:00 Jedinstvo (K) : Omladinac
28.04.2019 16:00 Slatina : Parmenac
28.04.2019 16:00 Lunjevica : Ozrem
28.04.2019 16:00 Rudar : Jedinstvo (P)
28.04.2019 16:00 Mladost : Zadrugar
28.04.2019 16:00 Spartak : Rakova
28.04.2019 16:30 Mataruge : Radnik
28.04.2019 16:30 Kraljevo Hajduk : OFK Ras
28.04.2019 16:30 Gruža : Ibar
28.04.2019 16:30 Lasta : Proleter
28.04.2019 16:30 Napredak : Stubal
28.04.2019 16:30 Popovići Vrnjci : Granit
28.04.2019 17:00 Karađorđe : Jedinstvo (ŠT)
28.04.2019 17:00 Hajduk Stanko : Jedinstvo (MZ)
28.04.2019 17:00 Cer : Jevremovac
28.04.2019 17:00 Sloga (BO) : Mladost (DD)
28.04.2019 17:00 Sloga (LŠ) : Jedinstvo 1945 (VL)
28.04.2019 17:00 Podrinje : Duško
28.04.2019 17:00 Mladost (PR) : Dušan Silni
28.04.2019 16:30 Jedinstvo (V) : Borac (St)
28.04.2019 16:30 Partizan (G) : Jedinstvo Stević
28.04.2019 16:30 Potporanj : Jugoslavija
28.04.2019 16:30 Spartak 1911 : Partizan (U)
28.04.2019 16:30 Sloga (BNS) : Dunav
28.04.2019 16:30 Polet : Radnički (B)
28.04.2019 16:30 Crvena zvezda : Strela
28.04.2019 16:30 Dolina : Vulturul
28.04.2019 16:00 Železničar : Budućnost
28.04.2019 16:00 Sloga (B) : Rudar (K)
28.04.2019 16:00 Obilić : Omladinac (Š)
28.04.2019 16:00 Mlava (ML) : Trgovački
28.04.2019 16:00 Borac (K) : Borac (Ž)
28.04.2019 16:30 Sloga : Rasovača
28.04.2019 16:30 Radnički 1924 : Moravac
28.04.2019 16:30 Doljevac : Crvena zvezda
28.04.2019 16:30 Radnički 1947 : Napredak 2012
28.04.2019 16:30 Padina : Mladost (B)
28.04.2019 16:30 Elid : Zemljoradnik
28.04.2019 16:30 Sloga : Blizna
28.04.2019 16:30 Branik : BSK
28.04.2019 16:30 Radnički (K) : Ključ
28.04.2019 17:00 Tvrdojevac : OFK Brđanac
28.04.2019 17:00 Tulari : Sovljak
28.04.2019 17:00 Tešnjar : Iskra
28.04.2019 17:00 Kolubara 2 : Trlić
28.04.2019 17:00 Ribnikar : Radnik
28.04.2019 16:30 Slavija : Srbija
28.04.2019 16:30 Sloboda : Erdoglija 1931
28.04.2019 16:30 Jadran : OFK Bagremar
28.04.2019 16:30 Korićani : Šumadija 1934
28.04.2019 16:30 Pobeda 1926 : 21. oktobar
28.04.2019 16:30 Šumadinac (KG) : Kutlovo
28.04.2019 16:30 Sloga (D) : Jedinstvo
28.04.2019 11:00 Ariljska rampa : Čajetina
28.04.2019 16:00 Omladinac : Lazarica
28.04.2019 16:00 Polet : Savinac
28.04.2019 16:00 Jasen : Lauš
28.04.2019 16:00 Višesava : Prvi partizan
28.04.2019 16:00 Jedinstvo : Ježevica
28.04.2019 16:30 Jedinstvo (GM) : Crvena zastava
28.04.2019 16:30 Mladost (DK) : Palilulac
28.04.2019 16:30 Sloboda : Mladost (L)
28.04.2019 16:30 Stevan Nešticki : Morava
28.04.2019 16:30 Vulkan 1963 : Rudar
28.04.2019 16:30 Proleter : Budućnost
28.04.2019 Joševa : Crvena Jabuka
28.04.2019 OFK Paljuvi : Dimitrije Tucović
28.04.2019 Polet (T) : Pambukovica
28.04.2019 Šarbane : Kalenić
28.04.2019 Čučuge : Gunjevac
28.04.2019 Polet (DL) : Vrelo
28.04.2019 17:00 Belo Polje : Polet
28.04.2019 17:00 Krtinska : Pobednik
28.04.2019 11:00 Sloga : Rojkovac
28.04.2019 17:00 Skela : Posavina
28.04.2019 16:30 Karaš (J) : Janošik
28.04.2019 16:30 Partizan (K) : Sloga (M)
28.04.2019 16:30 Dobrica : Karaš (K)
28.04.2019 16:30 Borac (VS) : Hajdučica
28.04.2019 16:30 Borac (VG) : Budućnost (A)
28.04.2019 16:30 Vinogradar : Ratar
28.04.2019 11:00 Žabari : Lukavac
28.04.2019 17:00 Borac : Junior Novo Naselje
28.04.2019 17:00 Mladost (L) : Rajac
28.04.2019 17:00 Popadić : Rakac Stave
28.04.2019 17:00 Stari drugari : Komanice
28.04.2019 17:00 Polet : Milenko Pavlović
28.04.2019 17:00 Mladost (VK) : Jadar 2013
28.04.2019 11:00 13. Maj : Umka
28.04.2019 16:30 Dedinje : Penjarol
28.04.2019 12:00 011 : Sparta Železnik
28.04.2019 16:30 Posavac Tišma : Rekreativo 011
28.04.2019 10:00 Šećeranac Ada : Mladi Proleter
28.04.2019 16:30 Poštar : Pionir
28.04.2019 16:30 Pinosava : Zuce
28.04.2019 16:30 Lepušnica : Minel
28.04.2019 16:30 Heroj Polet : PKB Padinska Skela
28.04.2019 16:30 Siti Sport Klub : Avala
28.04.2019 16:30 Progorelica : Partizan
28.04.2019 16:30 Borac (V) : Mladost
28.04.2019 16:30 Zvezda : Mineral 2015
28.04.2019 16:30 Jovo Kursula : Metalac
28.04.2019 16:30 Jedinstvo (D) : Lazac
28.04.2019 16:30 Borac (A) : Jedinstvo (G)
28.04.2019 11:00 Karađorđe (V) : Partizan
28.04.2019 16:00 Karađorđe 2013 (Viš) : Badnjevac
28.04.2019 16:00 BSK : Marjan
28.04.2019 16:00 Sloga (Z) : Udarnik Trska 1947
28.04.2019 16:00 Mladi radnik : Sloga (M)
28.04.2019 16:30 Jedinstvo : Terekves
28.04.2019 16:30 Vojvodina : Omladinac
28.04.2019 16:30 Napredak (Č) : Bega
28.04.2019 16:30 Roham : Proleter
28.04.2019 16:30 Napredak (BT) : 1.Oktobar
28.04.2019 17:00 Velika Reka : Rudar
28.04.2019 17:00 Jedinstvo : Vidojevica
28.04.2019 17:00 Jadar 1961 (GD) : Antimon
28.04.2019 17:00 Borac : Jadar (ST)
28.04.2019 17:00 Mladost : Milan Orlić
28.04.2019 17:00 Prva Iskra : 7. Juli
28.04.2019 16:00 Mladost (J) : Kopljari
28.04.2019 16:00 Radoje Domanović : Sloga
28.04.2019 11:00 B 2000 : Trešnjevica
28.04.2019 16:00 Ranilović : Brezovac
28.04.2019 16:00 Šamot : Vrbica
28.04.2019 16:00 Borac : Šumadinac (S)
28.04.2019 17:00 Budućnost (PD) : Gorki
28.04.2019 17:00 Zadrugar : Torpedo 1924
28.04.2019 17:00 Sloboda : Drina
28.04.2019 17:00 Majur : Napredak
28.04.2019 17:00 Mladost : Radnički
28.04.2019 17:00 Sava : Sloga (KR)
28.04.2019 17:00 Provo 2015 : Pričinović
28.04.2019 17:00 Šipurske livade : Vlašić
28.04.2019 17:00 Trešnjevka : Vojvoda Stepa Stepanović
28.04.2019 17:00 Rankovac : Dobrava
28.04.2019 17:00 Bačka : Tisa
28.04.2019 17:00 Jedinstvo (M) : Potisje
28.04.2019 17:00 Tromedja : Jedinstvo (SK)
28.04.2019 17:00 Čoka : Tornjoš
28.04.2019 17:00 Jadran : Hajduk
28.04.2019 17:00 Horgoš 1911 : Šampion
28.04.2019 17:00 Graničar : AFK
28.04.2019 17:30 Neštin : Naša Zvezda
28.04.2019 17:30 Mladost : Sloga
28.04.2019 17:30 Slavija : Maglić
28.04.2019 17:30 Bački Hajduk : Bačka 1945
28.04.2019 17:30 Bačka (D) : Borac
28.04.2019 16:00 Napredak 1934 : Polet (V)
28.04.2019 16:00 Napredak (P) : Dizel
28.04.2019 16:00 Sirakovo : Desine
28.04.2019 16:00 Mladost (B) : Žika Marković Uča
28.04.2019 16:00 Vihor : Sloga (M)
28.04.2019 16:00 Stig 1955 : Polet (B)
28.04.2019 16:00 Radnički (K) : Rade Milošević
28.04.2019 16:00 Napredak 1936 : BSK
28.04.2019 16:00 Manastirica : Bata Bulić
28.04.2019 16:00 Sloga 1952 : Jedinstvo (K)
28.04.2019 16:00 Napredak (S) : Integral
28.04.2019 16:30 Eđšeg : Sloboda
28.04.2019 16:30 Jedinstvo : Mladost Radost
28.04.2019 16:30 Mladost (R) : Budućnost
28.04.2019 16:30 Tomislavci : Pobeda
28.04.2019 16:30 Ivanča : Vlaška
28.04.2019 16:30 OFK Student : Napredak
28.04.2019 16:30 Markovac : Šepšin
28.04.2019 16:30 Dedinje : Borac
28.04.2019 16:30 Sloga : Omladinac
28.04.2019 16:30 Polet : Unirea
28.04.2019 16:30 Tempo : Pobeda
28.04.2019 16:30 Glogonj : Mundial
28.04.2019 16:30 Omladinac 1927 : Slavia
28.04.2019 17:00 Jedinstvo : Mladost
28.04.2019 17:00 Dunav : Terekveš
28.04.2019 17:00 Aleksa Šantić : Partizan
28.04.2019 17:00 OFK Šikara : Omladinac (D)
28.04.2019 17:00 Kordun : Omladinac (B)
28.04.2019 17:00 Hajduk : Zadrugar
28.04.2019 11:00 OFK Rutevac 1908 : Polet (V)
28.04.2019 11:00 Borac : Jastrebac
28.04.2019 17:00 OFK Draževac : Ratar
28.04.2019 11:00 Gredetin : OFK Sloga
28.04.2019 17:00 Hajduk : Solid
28.04.2019 17:00 Žednik : Palić
28.04.2019 17:00 Bikovo : Elektrovojvodina
28.04.2019 17:00 OFK Mala Bosna 2015 : Čantavir
28.04.2019 17:00 Lokomotiva : Udarnik Višnjevac
28.04.2019 Brezak : Takovski Ustanak
28.04.2019 Omladinac : Šumadija
28.04.2019 FC Stella Rossa : Velereč 94
28.04.2019 Jablanica : Donja Vrbava
28.04.2019 Ozremica : Šilopaj
28.04.2019 16:30 Voćar : Bjelica
28.04.2019 16:30 Gradina : Brezova
28.04.2019 16:30 Vrelo : Radnički
28.04.2019 16:30 Dedinje Junajted : Bratstvo
28.04.2019 11:00 Prilike : Jelica
28.04.2019 16:30 Sloga : Gorušica
28.04.2019 16:30 Ćava : Divostin
28.04.2019 16:30 Vinogradi DB : Zastava
28.04.2019 16:30 OFK Žeželj : Maršić
28.04.2019 16:30 Sloga Lužnice 2016 : Seljak
28.04.2019 17:00 Gorobilje : Duškovci
28.04.2019 17:00 Glumač : Napredak
28.04.2019 17:00 Dobrinjac : Borac
28.04.2019 17:00 Bakionica : Blagaja
28.04.2019 14:00 Plavi Tok : Avijatičar Vranjani
28.04.2019 16:30 Knežica : Grkinja
28.04.2019 16:30 Toplica : Marina Kutina
28.04.2019 16:00 Kaluđerica 1969 : Mladost
28.04.2019 16:00 Hajduk : Zaklopača
28.04.2019 11:00 Petrovac 74 : Mrovska
28.04.2019 11:00 Torpedo : Jedinstvo 2014
28.04.2019 11:00 Hajduk : Dragojevac
28.04.2019 11:00 Skupljen 2013 : Sparta
28.04.2019 17:00 Stara Čaršija : Miločajac
28.04.2019 17:00 Morava : Braća Vuković
28.04.2019 17:00 Mladost 1925 : Milakovac 2018
28.04.2019 17:00 Zgodačica : Magnohrom
28.04.2019 17:00 Mladost 1981 : Koštam Polje
28.04.2019 11:00 Galeb : OFK Jelen
28.04.2019 11:00 Bojić : Rudar
28.04.2019 11:00 Mladost Svileuva : Mladost Slatina
28.04.2019 11:00 Žabar : Jedinstvo
28.04.2019 11:00 Volujac : Cerić
28.04.2019 11:00 Zablaće : OFK Varna
28.04.2019 11:00 Borac BTG : Korman
28.04.2019 17:00 OFK Radnički : OFK Burovo
28.04.2019 17:00 Šumadinac : Dimitrije Tucović
28.04.2019 17:00 Omladinac : Dobra Voda
28.04.2019 17:00 Mladost : Sloboda
28.04.2019 17:00 Belica : GFK Tabane
28.04.2019 17:00 Crni Vrh : Domaćin
28.04.2019 17:00 Napredak : Trnava
28.04.2019 16:00 Sloga (Ć) : Sopot
28.04.2019 16:00 Ljubičevo : Batovac
28.04.2019 16:00 Proleter 1932 : Mip Majdan
28.04.2019 16:00 BSK 1931 : Morava 1932
28.04.2019 16:00 Napredak (B) : Sloga (D)
28.04.2019 16:00 Mlava (B) : Pobeda (SK)
28.04.2019 16:00 Sloga 1936 : Metalac
28.04.2019 16:00 Beli Orao : Vojvoda Milenko
28.04.2019 11:00 Dumača : POFK Letnjikovac
28.04.2019 17:00 Pocerina : Culjković
28.04.2019 17:00 Borac : Napredak
28.04.2019 11:00 Partizan : Lipolist
28.04.2019 11:00 Kolubara : OFK Stublenica
28.04.2019 11:00 Brgule : Dokmir
28.04.2019 11:00 Omladinac : Jedinstvo
28.04.2019 11:00 OFK Takovo : Sloga
28.04.2019 16:00 Udarnik 2015 : Radnik
28.04.2019 17:00 Ljubinić : Proleter
28.04.2019 11:00 Zadrugar : Crvena Zastava
28.04.2019 16:30 Sinđelić : Resavac
28.04.2019 16:30 Mladi Radnik : Mladi Borac
28.04.2019 16:30 Rudar : Resava
28.04.2019 17:00 Proleter : Strmovo 1968
28.04.2019 11:00 Sloga : Ratkovac
28.04.2019 13:00 Nepričava : Kolubara
28.04.2019 11:00 Maskar : Mladost (R)
28.04.2019 11:00 Kalipolje : Jarmenovci
28.04.2019 11:00 Krćevac 04 : Budućnost MI
28.04.2019 13:00 Jugovići : Mladost
28.04.2019 13:00 Stara Čaršija : Borjak 2013
28.04.2019 13:00 Rujišnik : Stevka Božurevka
28.04.2019 13:00 Omladinac : Vinogradar
28.04.2019 16:00 Mirko Tomić : Dunavac
28.04.2019 16:00 Sloga : Stiški Kurjak
28.04.2019 16:00 Srednjevo : Pek
28.04.2019 16:00 Mladi Borac : Kumane
28.04.2019 16:00 Ram : Baštovan 2015
28.04.2019 11:00 Sloga 1945 : Napredak 1927
28.04.2019 11:00 BSK 1924 : Jedinstvo (S)
28.04.2019 11:00 Stig (MC) : Stig (C)
28.04.2019 16:30 Dobrača : Azbest
28.04.2019 16:30 Bukorovac : Kremenac
28.04.2019 11:00 Jezero : Crnča
28.04.2019 15:00 Čobanče : Selanac
28.04.2019 17:00 Bresje : Lipar
28.04.2019 17:00 PSS-192 : GFK Strelište
28.04.2019 15:05 Burnley : Manchester City
28.04.2019 13:00 Leicester : Arsenal
28.04.2019 17:30 Manchester United : Chelsea
28.04.2019 00:00 Atlético Madrid : Real Valladolid
28.04.2019 00:00 Barcelona : Levante
28.04.2019 00:00 Real Betis : Espanyol
28.04.2019 00:00 Girona : Sevilla
28.04.2019 00:00 Rayo Vallecano : Real Madrid
28.04.2019 00:00 Athletic Club : Deportivo Alavés
28.04.2019 00:00 Leganés : Celta de Vigo
28.04.2019 00:00 Valencia : Eibar
28.04.2019 00:00 Real Sociedad : Getafe
28.04.2019 00:00 Villarreal : Huesca
28.04.2019 15:30 Hoffenheim : Wolfsburg
28.04.2019 18:00 Nürnberg : Bayern
28.04.2019 15:00 SPAL : Genoa
28.04.2019 18:00 Sampdoria : Lazio
28.04.2019 20:30 Torino : Milan
28.04.2019 12:30 Frosinone : Napoli
28.04.2019 15:00 Chievo : Parma
28.04.2019 15:00 Amiens SC : Strasbourg
28.04.2019 15:00 Angers : Reims
28.04.2019 15:00 Caen : Dijon
28.04.2019 15:00 Lille : Nîmes
28.04.2019 21:00 Olympique Marseille : Nantes
28.04.2019 15:00 Nice : Guingamp
28.04.2019 17:00 Saint-Étienne : Toulouse
28.04.2019 Sloga : Spartak
28.04.2019 Crvena zvezda : Mašinac Trejs PZP
28.04.2019 Radnički 1923 : Požarevac
28.04.2019 16:00 Slatke male : Sloga 036
28.04.2019 16:00 Heroj Polet : Jedinstvo
28.04.2019 16:00 Šabac : ŽFK Una Fortuna
28.04.2019 16:00 Mladost : Radnički
28.04.2019 16:00 Omladinac 2014 : Rađevac
28.04.2019 13:00 Vodojaža : Karađorđe
28.04.2019 11:00 Polet : Duboko
28.04.2019 10:00 Mladost APA : CFK
28.04.2019 10:00 Bečej 1918 : OFK Bačka
28.04.2019 10:00 TSC : Spartak
28.04.2019 10:00 Arena Su : Crvenka
28.04.2019 10:00 Jedinstvo : Sloga
28.04.2019 11:00 Napredak (P) : VGSK
28.04.2019 11:00 Rudar 2001 : Obilić
28.04.2019 11:00 Homoljac : Železničar
28.04.2019 16:00 Mačva : Ad Drinum
28.04.2019 16:00 Požarevac : Šampion
28.04.2019 16:00 Savac : Požega
28.04.2019 16:00 Jedinstvo : Karađordje
28.04.2019 16:00 Radnicki 1923 : Sloga 036
28.04.2019 16:00 Plana : Šabac
28.04.2019 10:00 Kolubara 1 : Sloboda 1
28.04.2019 08:30 Borac : Mladost (C)
28.04.2019 10:00 Železničar : Sloboda 2
28.04.2019 08:30 Napredak : Mladost (B)
28.04.2019 09:15 Omladinac : Kalimero
28.04.2019 09:15 Kolubara 2 : Akademija fudbala
28.04.2019 11:30 Kolubara 1 : Real 1
28.04.2019 10:45 Omladinac : Kalimero
28.04.2019 10:45 Real 2 : Sloboda
28.04.2019 12:15 Akademija fudbala 1 : Kolubara 2
28.04.2019 11:30 Akademija fudbala 2 : ŽFK Borac