XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2008 Hajduk - BSK Borča 0:1
2 23.08.2008 BSK Borča - Kolubara 0:0
3 30.08.2008 Mladi radnik - BSK Borča 0:0
4 07.09.2008 BSK Borča - Mladost (A) 0:0
5 14.09.2008 Sevojno - BSK Borča 2:2
6 20.09.2008 BSK Borča - Bežanija 2:0
7 28.09.2008 Mladost (L) - BSK Borča 1:2
8 04.10.2008 BSK Borča - Srem 1:0
9 08.10.2008 Novi Pazar - BSK Borča 0:1
10 12.10.2008 BSK Borča - Dinamo 3:2
11 18.10.2008 Indjija - BSK Borča 1:1
12 25.10.2008 BSK Borča - Novi Sad 0:1
13 01.11.2008 ČSK Pivara - BSK Borča 0:3
14 08.11.2008 Metalac - BSK Borča 0:2
15 15.11.2008 BSK Borča - Spartak Z.V. 1:0
16 22.11.2008 Smederevo - BSK Borča 2:1
17 29.11.2008 BSK Borča - Voždovac 2:0
18 07.03.2009 BSK Borča - Hajduk 4:0
19 15.03.2009 Kolubara - BSK Borča 1:3
20 21.03.2009 BSK Borča - Mladi radnik 0:0
21 29.03.2009 Mladost (A) - BSK Borča 0:0
22 04.04.2009 BSK Borča - Sevojno 1:0
23 11.04.2009 Bežanija - BSK Borča 0:1
24 18.04.2009 BSK Borča - Mladost (L) 1:0
25 26.04.2009 Srem - BSK Borča 0:2
26 29.04.2009 BSK Borča - Novi Pazar 2:0
27 03.05.2009 Dinamo - BSK Borča 0:0
28 09.05.2009 BSK Borča - Indjija 0:0
29 13.05.2009 Novi Sad - BSK Borča 1:1
30 16.05.2009 BSK Borča - ČSK Pivara 2:0
31 23.05.2009 BSK Borča - Metalac 4:1
32 30.05.2009 Spartak Z.V. - BSK Borča 2:0
33 07.06.2009 BSK Borča - Smederevo 1:0
34 13.06.2009 Voždovac - BSK Borča 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije BSK Borča 34 20 10 4 70
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Smederevo 34 19 9 6 66
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Mladi radnik 34 18 8 8 62
4 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Spartak Z.V. 34 17 9 8 60
5 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Metalac 34 15 10 9 55
6 Indjija 34 15 10 9 55
7 Sevojno 34 13 12 9 51
8 ČSK Pivara 34 14 8 12 50
9 Srem 34 11 11 12 44
10 Mladost (A) 34 11 10 13 43
11 Kolubara 34 10 12 12 42
12 Novi Sad 34 11 9 14 42
13 Dinamo 34 9 12 13 39
14 Mladost (L) 34 10 8 16 38
15 Bežanija 34 8 13 13 37
16 Novi Pazar 34 10 6 18 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Voždovac 34 7 11 16 32
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Hajduk 34 2 4 28 10
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu