XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2011 17:30 Radnički (S) - Napredak 0:0
2 20.08.2011 17:30 Napredak - Bežanija 1:1
3 28.08.2011 17:00 Kolubara - Napredak 2:0
4 03.09.2011 16:30 Napredak - Sinđelić 2:0
5 10.09.2011 16:30 Teleoptik - Napredak 3:0
6 17.09.2011 16:30 Napredak - Mladost (L) 1:1
7 24.09.2011 16:00 Donji Srem - Napredak 1:0
8 01.10.2011 15:30 Napredak - Novi Sad 0:0
9 05.10.2011 15:30 Sloga (K) - Napredak 0:0
10 08.10.2011 15:00 Napredak - Mladenovac 1:1
11 15.10.2011 14:30 Banat - Napredak 1:0
12 23.10.2011 14:30 Srem - Napredak 0:0
13 29.10.2011 14:30 Napredak - Radnički (N) 0:0
14 05.11.2011 13:00 Mladi radnik - Napredak 2:0
15 12.11.2011 13:00 Napredak - Inđija 2:1
16 20.11.2011 13:00 Proleter - Napredak 2:0
17 26.11.2011 13:00 Napredak - Čukarički 1:0
18 10.03.2012 14:00 Napredak - Radnički (S) 3:0
19 17.03.2012 14:30 Bežanija - Napredak 0:1
20 24.03.2012 14:30 Napredak - Kolubara 3:1
21 31.03.2012 15:30 Sinđelić - Napredak 1:1
22 04.04.2012 16:00 Napredak - Teleoptik 1:0
23 07.04.2012 16:00 Mladost (L) - Napredak 1:2
24 14.04.2012 16:00 Napredak - Donji Srem 1:0
25 21.04.2012 16:00 Novi Sad - Napredak 2:2
26 25.04.2012 19:00 Napredak - Sloga (K) 2:0
27 28.04.2012 16:30 Mladenovac - Napredak 3:2
28 05.05.2012 19:30 Napredak - Banat 3:1
29 12.05.2012 19:00 Napredak - Srem 3:0
30 20.05.2012 17:00 Radnički (N) - Napredak 1:0
31 23.05.2012 19:00 Napredak - Mladi radnik 0:0
32 26.05.2012 17:00 Inđija - Napredak 2:2
33 01.06.2012 17:00 Napredak - Proleter 5:1
34 06.06.2012 17:00 Čukarički - Napredak 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički (N) 34 20 7 7 67
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Donji Srem 34 16 13 5 61
3 Mladost (L) 34 13 14 7 53
4 Bežanija 34 11 19 4 52
5 Inđija 34 14 10 10 52
6 Napredak 34 13 12 9 51
7 Sloga (K) 34 14 8 12 50
8 Teleoptik 34 12 13 9 49
9 Proleter 34 14 7 13 49
10 Novi Sad 34 11 10 13 43
11 Kolubara 34 12 7 15 43
12 Mladenovac 34 11 10 13 43
13 Čukarički 34 10 11 13 41
14 Banat 34 9 14 11 41
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Radnički (S) 34 11 8 15 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Zapad" Mladi radnik 34 9 9 16 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Sinđelić 34 7 10 17 31
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Srem 34 4 8 22 20
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu