Remi u Požegi

Na početku prolećnog dela lige Zlatiborskog okruga odigran je derbi meč između FK Železničar i FK Crnokosa. Viđena je prava prvenstvena utakmica dva izuzetno kvalitetna dugogodišnja rivala. Krajnji rezultat 2-2 je realan posle svega viđenog. Željo je krenuo silovito i u 37. minutu poveo sa 2-0 golovima kapitena Đurića iz jedanaesterca i iskusnog Ješića. Crnokosa smanjuje na 2-1 u 41. minutu iz jedanasterca golom Bradonjića. Na poluvreme se odlazi sa rezultatom 2-1 u korist Želja.

U drugom poluvremenu Crnokosa neprestano napada i u 75. minutu izjednačuje golom Štulovića. Do kraja viđen je totalno otvoren fudbal sa mnogo prilika za postizanje pogotka. Posle svega viđenog rezultat 2-2 je realan ishod meča a i jedni i drugi mogu da žale za propuštenim prilikama.

Na kraju mogu da budu zadovoljni i gost koji je bio bolji u drugom i domaćin koji je bio bolji u prvom poluvremenu a kvalitet ove fudbalske utakmice sigurno prevazilazi ovaj rang takmičenja u šta se mogla uveriti prisutna publika.