XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
109 utakmica za dan Sreda, 13 Septembar 2017


Fudbal

13.09
16:00
Karađorđe
Loznica
1
0
13.09.2017 16:00
Karađorđe
1 : 0
Loznica
13.09
16:00
Smederevo 1924
Å umadija (A)
1
0
13.09.2017 16:00
Smederevo 1924
1 : 0
Å umadija (A)
13.09
16:00
Jedinstvo (Ub)
Polet
1
1
13.09.2017 16:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 1
Polet
13.09
16:00
FAP
Železničar
2
0
13.09.2017 16:00
FAP
2 : 0
Železničar
13.09
16:00
Provo
Tutin
2
2
13.09.2017 16:00
Provo
2 : 2
Tutin
13.09
16:00
Mladi radnik 1926
Zlatibor
0
1
13.09.2017 16:00
Mladi radnik 1926
0 : 1
Zlatibor
13.09
16:00
Mokra Gora
Jedinstvo Putevi
1
1
13.09.2017 16:00
Mokra Gora
1 : 1
Jedinstvo Putevi
13.09
16:00
Proleter Mihajlovac
Å umadija 1903
2
0
13.09.2017 16:00
Proleter Mihajlovac
2 : 0
Å umadija 1903
13.09
16:00
Budućnost KruÅ”ik 2014
Sloga (P)
0
1
13.09.2017 16:00
Budućnost KruÅ”ik 2014
0 : 1
Sloga (P)
13.09
16:30
13. April
Naupare
1
0
13.09.2017 16:30
13. April
1 : 0
Naupare
13.09
16:30
Sloga (M)
Parunovac
7
0
13.09.2017 16:30
Sloga (M)
7 : 0
Parunovac
13.09
16:30
Ribnik
Mačkovac
1
2
13.09.2017 16:30
Ribnik
1 : 2
Mačkovac
13.09
16:30
Knez Lazar 2015
Blagotin
3
0
13.09.2017 16:30
Knez Lazar 2015
3 : 0
Blagotin
13.09
16:30
Čitluk
Juhor
2
1
13.09.2017 16:30
Čitluk
2 : 1
Juhor
13.09
16:30
Sloga (D)
Donji Kopaonik
3
3
13.09.2017 16:30
Sloga (D)
3 : 3
Donji Kopaonik
13.09
16:30
Å anac
FUD
1
0
13.09.2017 16:30
Å anac
1 : 0
FUD
13.09
16:30
Kupci
Vinogradar
2
0
13.09.2017 16:30
Kupci
2 : 0
Vinogradar
13.09
16:30
Budućnost (V)
Borac (K)
2
1
13.09.2017 16:30
Budućnost (V)
2 : 1
Borac (K)
13.09
16:30
Jedinstvo (Lj)
Polet (SD)
2
1
13.09.2017 16:30
Jedinstvo (Lj)
2 : 1
Polet (SD)
13.09
16:30
Radnik
Đerdap
1
0
13.09.2017 16:30
Radnik
1 : 0
Đerdap
13.09
16:30
Mladost (B)
Mlava (ML)
1
0
13.09.2017 16:30
Mladost (B)
1 : 0
Mlava (ML)
13.09
16:30
Makce
Rudar (S)
1
1
13.09.2017 16:30
Makce
1 : 1
Rudar (S)
13.09
16:30
Sloga (B)
Zadrugar (T)
0
1
13.09.2017 16:30
Sloga (B)
0 : 1
Zadrugar (T)
13.09
16:30
Trgovački
Rudar (K)
1
1
13.09.2017 16:30
Trgovački
1 : 1
Rudar (K)
13.09
16:30
Napredak 1936
Železničar
2
2
13.09.2017 16:30
Napredak 1936
2 : 2
Železničar
13.09
16:30
Budućnost
Stubal
1
1
13.09.2017 16:30
Budućnost
1 : 1
Stubal
13.09
16:30
Popovići
Mataruge
1
2
13.09.2017 16:30
Popovići
1 : 2
Mataruge
13.09
16:30
Novi Pazar 1928
Ibar
1
0
13.09.2017 16:30
Novi Pazar 1928
1 : 0
Ibar
13.09
16:30
Radnik
OFK Ras
3
0
13.09.2017 16:30
Radnik
3 : 0
OFK Ras
13.09
16:30
Polet
Rudar
4
0
13.09.2017 16:30
Polet
4 : 0
Rudar
13.09
16:30
Omladinac
Granit
3
1
13.09.2017 16:30
Omladinac
3 : 1
Granit
13.09
16:30
Real
Ribnica
0
0
13.09.2017 16:30
Real
0 : 0
Ribnica
13.09
16:30
Borac
Proleter
1
0
13.09.2017 16:30
Borac
1 : 0
Proleter
13.09
16:30
Crnokosa
Železničar
2
3
13.09.2017 16:30
Crnokosa
2 : 3
Železničar
13.09
16:30
Jedinstvo
Perućac
5
4
13.09.2017 16:30
Jedinstvo
5 : 4
Perućac
13.09
16:30
Čajetina
Zlatar
0
0
13.09.2017 16:30
Čajetina
0 : 0
Zlatar
13.09
16:30
Jasen
Lazarica
2
0
13.09.2017 16:30
Jasen
2 : 0
Lazarica
13.09
16:30
Savinac
LauÅ”
7
2
13.09.2017 16:30
Savinac
7 : 2
LauÅ”
13.09
16:30
Omladinac
Ježevica
1
2
13.09.2017 16:30
Omladinac
1 : 2
Ježevica
13.09
16:30
Ariljska rampa
Prvi partizan
3
1
13.09.2017 16:30
Ariljska rampa
3 : 1
Prvi partizan
13.09
16:00
Trlić
Mladost
1
1
13.09.2017 16:00
Trlić
1 : 1
Mladost
13.09
16:00
Kačer
Ribnikar
2
2
13.09.2017 16:00
Kačer
2 : 2
Ribnikar
13.09
16:00
Iskra
Radnik
4
2
13.09.2017 16:00
Iskra
4 : 2
Radnik
13.09
16:00
Vrelo Sport
ZSK
2
0
13.09.2017 16:00
Vrelo Sport
2 : 0
ZSK
13.09
16:00
Brezovica
Junior Novo Naselje
4
0
13.09.2017 16:00
Brezovica
4 : 0
Junior Novo Naselje
13.09
16:00
TeŔnjar
Banjani
4
1
13.09.2017 16:00
TeŔnjar
4 : 1
Banjani
13.09
16:00
Pepeljevac
Tvrdojevac
3
6
13.09.2017 16:00
Pepeljevac
3 : 6
Tvrdojevac
13.09
16:00
Tulari
OFK Jabučje
3
1
13.09.2017 16:00
Tulari
3 : 1
OFK Jabučje
13.09
17:00
Erdoglija 1931
Partizan
2
0
13.09.2017 17:00
Erdoglija 1931
2 : 0
Partizan
13.09
17:00
Sloga (D)
Srbija
0
1
13.09.2017 17:00
Sloga (D)
0 : 1
Srbija
13.09
17:00
Jadran
Borac (D)
0
0
13.09.2017 17:00
Jadran
0 : 0
Borac (D)
13.09
17:00
Jedinstvo
Vodojaža
1
5
13.09.2017 17:00
Jedinstvo
1 : 5
Vodojaža
13.09
17:00
Sloboda
Å umadinac (KG)
3
1
13.09.2017 17:00
Sloboda
3 : 1
Å umadinac (KG)
13.09
17:00
Ćava
Kutlovo
1
1
13.09.2017 17:00
Ćava
1 : 1
Kutlovo
13.09
17:00
Å umadija 1934
Kolonija
0
3
13.09.2017 17:00
Å umadija 1934
0 : 3
Kolonija
13.09
17:00
Mladost
Korićani
6
1
13.09.2017 17:00
Mladost
6 : 1
Korićani
13.09
17:00
Zastava
Budućnost
5
1
13.09.2017 17:00
Zastava
5 : 1
Budućnost
13.09
16:30
Veternik
RFK Novi Sad 1921
4
1
13.09.2017 16:30
Veternik
4 : 1
RFK Novi Sad 1921
13.09
16:30
Petrovaradin
TSK
0
2
13.09.2017 16:30
Petrovaradin
0 : 2
TSK
13.09
16:30
Sofeks
Å ajkaÅ” 1908
5
2
13.09.2017 16:30
Sofeks
5 : 2
Å ajkaÅ” 1908
13.09
16:30
FruŔkogorski partizan
Vinogradar
7
0
13.09.2017 16:30
FruŔkogorski partizan
7 : 0
Vinogradar
13.09
16:30
Tatra
OFK Sirig
6
0
13.09.2017 16:30
Tatra
6 : 0
OFK Sirig
13.09
16:30
ŽSK
Mladost
1
3
13.09.2017 16:30
ŽSK
1 : 3
Mladost
13.09
16:30
Bačka 1923
Jedinstvo (R)
1
1
13.09.2017 16:30
Bačka 1923
1 : 1
Jedinstvo (R)
13.09
16:30
Proleter
OFK Futog
2
2
13.09.2017 16:30
Proleter
2 : 2
OFK Futog
13.09
16:30
Jedinstvo (G)
Omladinac
0
0
13.09.2017 16:30
Jedinstvo (G)
0 : 0
Omladinac
13.09
16:30
Malinik
Mladost
5
1
13.09.2017 16:30
Malinik
5 : 1
Mladost
13.09
16:30
Radnički (L)
Kosovo
2
1
13.09.2017 16:30
Radnički (L)
2 : 1
Kosovo
13.09
16:30
OFK Rota
Mladost (B)
0
7
13.09.2017 16:30
OFK Rota
0 : 7
Mladost (B)
13.09
16:30
Ternoci
BSK Bujanovac
5
1
13.09.2017 16:30
Ternoci
5 : 1
BSK Bujanovac
13.09
16:30
Vihor
Lugina
2
2
13.09.2017 16:30
Vihor
2 : 2
Lugina
13.09
17:00
Rekreativo 011
Atakante
1
3
13.09.2017 17:00
Rekreativo 011
1 : 3
Atakante
13.09
16:30
Zaklopača
Podunavac
0
1
13.09.2017 16:30
Zaklopača
0 : 1
Podunavac
13.09
16:30
Partizan
Minel
2
5
13.09.2017 16:30
Partizan
2 : 5
Minel
13.09
16:30
LepuŔnica
Umčari
2
0
13.09.2017 16:30
LepuŔnica
2 : 0
Umčari
13.09
16:30
Mladost
Pionir
4
2
13.09.2017 16:30
Mladost
4 : 2
Pionir
13.09
16:30
Pinosava
PKB (K)
1
2
13.09.2017 16:30
Pinosava
1 : 2
PKB (K)
13.09
16:30
Sloga (L)
Jugovići
4
0
13.09.2017 16:30
Sloga (L)
4 : 0
Jugovići
13.09
16:30
Trudbenik
Mladost (DK)
2
2
13.09.2017 16:30
Trudbenik
2 : 2
Mladost (DK)
13.09
16:30
Polet 57
14. Oktobar
3
0
13.09.2017 16:30
Polet 57
3 : 0
14. Oktobar
13.09
16:30
Velika Drenova
UŔće
5
3
13.09.2017 16:30
Velika Drenova
5 : 3
UŔće
13.09
16:30
Omladinac
Gradina
7
0
13.09.2017 16:30
Omladinac
7 : 0
Gradina
13.09
16:30
Stari Trstenik
Rubin (Z)
3
1
13.09.2017 16:30
Stari Trstenik
3 : 1
Rubin (Z)
13.09
16:30
Beli Orlovi
Borac
5
0
13.09.2017 16:30
Beli Orlovi
5 : 0
Borac
13.09
16:30
Vis
Mladost (MI)
3
2
13.09.2017 16:30
Vis
3 : 2
Mladost (MI)
13.09
16:30
Pontes
Egeta
1
3
13.09.2017 16:30
Pontes
1 : 3
Egeta
13.09
16:30
Mala Vrbica
Omladinac
1
0
13.09.2017 16:30
Mala Vrbica
1 : 0
Omladinac
13.09
16:30
Rtkovo
Koča Andjelković
0
2
13.09.2017 16:30
Rtkovo
0 : 2
Koča Andjelković
13.09
19:00
Vojvodina
Mačva
1
0
13.09.2017 19:00
Vojvodina
1 : 0
Mačva
13.09
18:00
Napredak
Voždovac
1
2
13.09.2017 18:00
Napredak
1 : 2
Voždovac
13.09
19:00
Mladost
Javor Matis
3
0
13.09.2017 19:00
Mladost
3 : 0
Javor Matis
13.09
18:00
Radnički
Borac
1
0
13.09.2017 18:00
Radnički
1 : 0
Borac
13.09
19:00
Rad
Bačka
0
0
13.09.2017 19:00
Rad
0 : 0
Bačka
13.09
18:00
Čukarički
Radnik
1
2
13.09.2017 18:00
Čukarički
1 : 2
Radnik
13.09
16:30
Mladost
Garevina
0
1
13.09.2017 16:30
Mladost
0 : 1
Garevina
13.09
16:30
BaŔtovan
Zupski Biser
0
0
13.09.2017 16:30
BaŔtovan
0 : 0
Zupski Biser
13.09
11:00
011
Kolubara
1
4
13.09.2017 11:00
011
1 : 4
Kolubara
13.09
11:00
Radnički (O)
BSK Borča
2
4
13.09.2017 11:00
Radnički (O)
2 : 4
BSK Borča
13.09
14:30
IM Rakovica
Studentski Grad
0
5
13.09.2017 14:30
IM Rakovica
0 : 5
Studentski Grad
13.09
13:30
Bežanija
Siti Sport Klub
3
0
13.09.2017 13:30
Bežanija
3 : 0
Siti Sport Klub
13.09
13:00
Radnički (NB)
Sindjelć
1
0
13.09.2017 13:00
Radnički (NB)
1 : 0
Sindjelć
13.09
16:00
IMT
Zemun
0
0
13.09.2017 16:00
IMT
0 : 0
Zemun
13.09
Cepelin 026
VGSK
15
0
13.09.2017
Cepelin 026
15 : 0
VGSK
13.09
17:00
Vučje
Krstarica
2
6
13.09.2017 17:00
Vučje
2 : 6
Krstarica
13.09
16:00
Rosulja 2014
Knjaževac 2015
3
0
13.09.2017 16:00
Rosulja 2014
3 : 0
Knjaževac 2015
13.09
17:00
Majdanpek
Morava
0
5
13.09.2017 17:00
Majdanpek
0 : 5
Morava
13.09
Lavice Dubočica
MaŔinac
7
1
13.09.2017
Lavice Dubočica
7 : 1
MaŔinac
13.09
OFK Vlada Dimitrijević
OFK AS
2
3
13.09.2017
OFK Vlada Dimitrijević
2 : 3
OFK AS
13.09
Zabrezje
Posavac Tisma
13
2
13.09.2017
Zabrezje
13 : 2
Posavac Tisma