XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 791 utakmica za dan
Nedelja, 21 Septembar 2014


Fudbal

Pobeda
Beloševac
1 : 1
Polet
Ljubi─ç
21.09.2014 11:00
Pobeda
1 : 1
Polet
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
PIK Prigrevica
Prigrevica
21.09.2014 16:00
Dunav
1 : 0
PIK Prigrevica
Dolina
Padina
3 : 0
Tekstilac
Od┼żaci
21.09.2014 16:00
Dolina
3 : 0
Tekstilac
Turbina
Vreoci
3 : 0
Radni─Źki (O)
Obrenovac
21.09.2014 16:00
Turbina
3 : 0
Radni─Źki (O)
┼Żarkovo
Beograd
3 : 0
Srem
Jakovo
21.09.2014 11:00
┼Żarkovo
3 : 0
Srem
Hajduk
Beograd
1 : 4
IM Rakovica
Rakovica
21.09.2014 11:00
Hajduk
1 : 4
IM Rakovica
Slavija
Kragujevac
2 : 0
Trep─Źa
Kosovska Mitrovica
21.09.2014 16:00
Slavija
2 : 0
Trep─Źa
Tutin
Tutin
2 : 2
Sloboda
─îa─Źak
21.09.2014 16:00
Tutin
2 : 2
Sloboda
Orlovac
Mr─Źajevci
0 : 0
Polet
Trbušani
21.09.2014 16:00
Orlovac
0 : 0
Polet
RSK
Rabrovo
2 : 0
Homoljac
┼Żagubica
21.09.2014 16:00
RSK
2 : 0
Homoljac
Napredak
Markovac
3 : 0
Sloga (B)
Bato─Źina
21.09.2014 16:00
Napredak
3 : 0
Sloga (B)
Sloboda
Lipe
3 : 1
Borac
┼Żabari
21.09.2014 16:00
Sloboda
3 : 1
Borac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
21.09.2014 16:00
Mihajlovac 1934
2 : 0
VGSK
Lepenica
Badnjevac
2 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
21.09.2014 16:00
Lepenica
2 : 1
Mladi radnik (R)
Obili─ç
┼Żivica
1 : 1
┼Żelezni─Źar (P)
Po┼żarevac
21.09.2014 16:00
Obili─ç
1 : 1
┼Żelezni─Źar (P)
Radni─Źki Stobeks
Klupci
1 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
21.09.2014 16:00
Radni─Źki Stobeks
1 : 1
Sloga 1940
Sloga (S)
Sjenica
1 : 1
OFK Ose─Źina
Ose─Źina
21.09.2014 16:00
Sloga (S)
1 : 1
OFK Ose─Źina
┼Żupa
Aleksandrovac
5 : 1
Leva─Ź
Rekovac
21.09.2014 16:00
┼Żupa
5 : 1
Leva─Ź
Rembas
Resavica
1 : 0
Juhor
Obre┼ż
21.09.2014 16:00
Rembas
1 : 0
Juhor
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Trajal
Kruševac
21.09.2014 16:00
Dragocvet
2 : 1
Trajal
Lugomir
Rakitovo
4 : 0
Poljoprivrednik
Po─Źekovina
21.09.2014 16:00
Lugomir
4 : 0
Poljoprivrednik
Temni─ç 1924
Varvarin
2 : 1
┼Żitora─Ĺa
┼Żitora─Ĺa
21.09.2014 16:00
Temni─ç 1924
2 : 1
┼Żitora─Ĺa
Rudar Alpos
Aleksina─Źki rudnici
4 : 1
BSK Bogovina
Bogovina
21.09.2014 16:00
Rudar Alpos
4 : 1
BSK Bogovina
Brodoremont
Kladovo
0 : 2
Svrljig
Svrljig
21.09.2014 16:00
Brodoremont
0 : 2
Svrljig
Pukovac
Pukovac
5 : 2
Bu─Źje
Bu─Źje kod Knja┼żevca
21.09.2014 16:00
Pukovac
5 : 2
Bu─Źje
Ropotovo
Ropotovo
2 : 5
Mladost
Medoševac
21.09.2014 16:00
Ropotovo
2 : 5
Mladost
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Jablanica
Medve─Ĺa
21.09.2014 16:00
Vlasina
2 : 0
Jablanica
Sloboda
Gornja Vre┼żina
0 : 0
Sloga
Leskovac
21.09.2014 16:00
Sloboda
0 : 0
Sloga
Budu─çnost
Glo┼żan
3 : 0
Hajduk
Beška
21.09.2014 16:00
Budu─çnost
3 : 0
Hajduk
Index
Novi Sad
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
21.09.2014 10:00
Index
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Borac
Novi Sad
0 : 3
┼ŻSK
┼Żabalj
21.09.2014 16:00
Borac
0 : 3
┼ŻSK
LSK La─çarak
La─çarak
2 : 1
Kupinovo
Kupinovo
21.09.2014 16:00
LSK La─çarak
2 : 1
Kupinovo
Ljukovo
Ljukovo
2 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
21.09.2014 16:00
Ljukovo
2 : 2
Crvena zvezda
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Subotica
Subotica
21.09.2014 16:00
Tavankut
0 : 1
Subotica
OFK Od┼żaci
Od┼żaci
7 : 0
Mladost (T)
Turija
21.09.2014 16:00
OFK Od┼żaci
7 : 0
Mladost (T)
Preporod
Novi ┼Żednik
2 : 0
Polet
Sivac
21.09.2014 16:00
Preporod
2 : 0
Polet
Tisa
Adorjan
1 : 1
Zadrugar
Srpski Mileti─ç
21.09.2014 16:00
Tisa
1 : 1
Zadrugar
Jadran
Feketi─ç
6 : 1
Borac
Ba─Źki Gra─Źac
21.09.2014 16:00
Jadran
6 : 1
Borac
Borac (Star─Źevo)
Star─Źevo
4 : 2
Budu─çnost
Srpska Crnja
21.09.2014 16:00
Borac (Star─Źevo)
4 : 2
Budu─çnost
Borac (Sakule)
Sakule
1 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
21.09.2014 16:00
Borac (Sakule)
1 : 0
Proleter
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
21.09.2014 16:00
Lepušnica
3 : 0
Balkan Mirijevo
┼Żelezni─Źar
Bara Venecija
1 : 0
Srem─Źica
Srem─Źica
21.09.2014 10:00
┼Żelezni─Źar
1 : 0
Srem─Źica
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
21.09.2014 16:00
Zvezdara
1 : 1
Crvena zvezda
Grafi─Źar
Beograd
1 : 0
Ba─çevac
Ba─çevac
21.09.2014 10:00
Grafi─Źar
1 : 0
Ba─çevac
Bole─Ź
Grocka
2 : 3
Vr─Źin
Vr─Źin
21.09.2014 16:00
Bole─Ź
2 : 3
Vr─Źin
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 0
Polet
Ratina
21.09.2014 16:00
Kraljevo Hajduk
2 : 0
Polet
Radnik
Ušće
0 : 1
Kara─Ĺor─Ĺe
Ribnica
21.09.2014 16:00
Radnik
0 : 1
Kara─Ĺor─Ĺe
Borac
Vraneši
3 : 0
Lazac
Lazac
21.09.2014 16:00
Borac
3 : 0
Lazac
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 2
Budu─çnost
Konarevo
21.09.2014 16:00
OFK Ras
4 : 2
Budu─çnost
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
5 : 0
Ibar
Mataruška Banja
21.09.2014 16:00
Pazar Juniors 2011
5 : 0
Ibar
Mataruge
Mataruge
1 : 2
Radni─Źki
Kova─Źi
21.09.2014 16:00
Mataruge
1 : 2
Radni─Źki
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 4
Arsenal
Kragujevac
21.09.2014 16:30
Mladost (P)
1 : 4
Arsenal
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 3
Jadran
Kragujevac
21.09.2014 16:30
Vinogradi DB
2 : 3
Jadran
Budu─çnost
Resnik
4 : 3
Sušica
Kragujevac
21.09.2014 16:30
Budu─çnost
4 : 3
Sušica
Jedinstvo
Petrovac
7 : 1
Šumadinac
Kragujevac
21.09.2014 16:30
Jedinstvo
7 : 1
Šumadinac
Kori─çani
Kori─çani
2 : 2
Borac
Drenovac
21.09.2014 16:30
Kori─çani
2 : 2
Borac
Višesava
Bajina Bašta
0 : 4
Prvi partizan
U┼żice
21.09.2014 16:00
Višesava
0 : 4
Prvi partizan
Polet
Rasna
4 : 0
Omladinac
Zdrav─Źi─çi
21.09.2014 16:00
Polet
4 : 0
Omladinac
─îajetina
Gostilje
3 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
21.09.2014 16:00
─îajetina
3 : 0
Napredak
Peru─çac
Peru─çac
3 : 2
GP Zlatibor
U┼żice
21.09.2014 16:00
Peru─çac
3 : 2
GP Zlatibor
Budu─çnost
Arilje
4 : 2
Jasen
Brodarevo
21.09.2014 16:00
Budu─çnost
4 : 2
Jasen
Ariljska rampa
Po┼żega
2 : 1
Jedinstvo
Kaleni─ç
21.09.2014 11:00
Ariljska rampa
2 : 1
Jedinstvo
Crnokosa
Kosjeri─ç
4 : 2
┼Żelezni─Źar
Po┼żega
21.09.2014 16:00
Crnokosa
4 : 2
┼Żelezni─Źar
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Mladost
Dra─Źi─ç
21.09.2014 16:00
Sovljak
1 : 1
Mladost
Joševa
Joševa
0 : 1
Tulari
Tulari
21.09.2014 16:00
Joševa
0 : 1
Tulari
Tešnjar
Valjevo
1 : 0
Rubribreza
Rubribreza
21.09.2014 16:00
Tešnjar
1 : 0
Rubribreza
OFK Divci
Divci
2 : 0
Kolubara
Jabu─Źje
21.09.2014 16:00
OFK Divci
2 : 0
Kolubara
Antimon
Zaja─Źa
1 : 3
Gu─Źevo
Banja Kovilja─Źa
21.09.2014 16:00
Antimon
1 : 3
Gu─Źevo
Borac (V)
Vladimirci
3 : 1
BMR Petlova─Źa
Petlova─Źa
21.09.2014 16:00
Borac (V)
3 : 1
BMR Petlova─Źa
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 6
Ma─Źva 2005
Bogati─ç
21.09.2014 16:00
Mladost (P)
1 : 6
Ma─Źva 2005
Jedinstvo (Š)
Štitar
0 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
21.09.2014 16:00
Jedinstvo (Š)
0 : 4
Hajduk Stanko
Provo
Provo
1 : 0
Drina
Ljubovija
21.09.2014 16:00
Provo
1 : 0
Drina
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 2
Lipolist
Lipolist
21.09.2014 16:00
Jedinstvo (MZ)
2 : 2
Lipolist
Vin─Źa
Vin─Źa
3 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovi─Ź
21.09.2014 16:00
Vin─Źa
3 : 0
Vitlina-Bokanja
┼ŻSK
┼Żirovnica
2 : 1
Borac
Pajsijevi─ç
21.09.2014 16:00
┼ŻSK
2 : 1
Borac
Junkovac
Junkovac
2 : 1
BSK
Belosavci
21.09.2014 16:00
Junkovac
2 : 1
BSK
Partizan (D)
Darosava
4 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
21.09.2014 16:00
Partizan (D)
4 : 1
Šumadinac (N)
Aran─Ĺelovac
Aran─Ĺelovac
3 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
21.09.2014 16:00
Aran─Ĺelovac
3 : 0
Šumadinac (S)
Omladinac
Donja Ra─Źa
0 : 0
Šatornja
Šatornja
21.09.2014 16:00
Omladinac
0 : 0
Šatornja
Integral
Batuša
3 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
21.09.2014 16:00
Integral
3 : 1
Zadrugar (T)
Sloga (B)
Burovac
2 : 0
Radni─Źki 1926
Po┼żarevac
21.09.2014 16:00
Sloga (B)
2 : 0
Radni─Źki 1926
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
21.09.2014 16:00
Rudar (K)
3 : 3
Mlava (ML)
Vojvoda Milenko
Kli─Źevac
1 : 3
Šapine
Šapine
21.09.2014 16:00
Vojvoda Milenko
1 : 3
Šapine
Makce
Makce
1 : 0
Napredak 1936
Veliko Crni─çe
21.09.2014 16:00
Makce
1 : 0
Napredak 1936
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
21.09.2014 16:00
Petar Dobrnjac
3 : 0
Mladost (B)
Krilaš
─ćovdin
5 : 3
Trgova─Źki
Petrovac na Mlavi
21.09.2014 16:00
Krilaš
5 : 3
Trgova─Źki
┼Żelezni─Źar (K)
Kusadak
1 : 3
Šumadija
Azanja
21.09.2014 16:00
┼Żelezni─Źar (K)
1 : 3
Šumadija
Budu─çnost (R)
Ratari
0 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
21.09.2014 16:00
Budu─çnost (R)
0 : 0
Mladi borac
Osipaonica
Osipaonica
4 : 0
┼Żelezni─Źar (S)
Smederevo
21.09.2014 16:00
Osipaonica
4 : 0
┼Żelezni─Źar (S)
Pobeda
Golobok
1 : 1
Udarnik
Lozovik
21.09.2014 16:00
Pobeda
1 : 1
Udarnik
Sloga (M)
Miloševac
2 : 2
7. Juli
Vodanj
21.09.2014 16:00
Sloga (M)
2 : 2
7. Juli
Budu─çnost (MK)
Mala Krsna
1 : 0
Jedinstvo (K)
Krnjevo
21.09.2014 16:00
Budu─çnost (MK)
1 : 0
Jedinstvo (K)
Proleter
Vranovo
4 : 0
Vodice
Vodice
21.09.2014 16:00
Proleter
4 : 0
Vodice
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 0
Bratstvo
Me─Ĺure─Ź
21.09.2014 15:30
Kušiljevo
5 : 0
Bratstvo
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 1
Sloga (V)
Voljav─Źe
21.09.2014 15:30
Mladi radnik
1 : 1
Sloga (V)
OFK Bratstvo
Medve─Ĺa
1 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
21.09.2014 15:30
OFK Bratstvo
1 : 0
Mladost (K)
Mladost (D)
Dublje
3 : 4
Budu─çnost
Miliva
21.09.2014 15:30
Mladost (D)
3 : 4
Budu─çnost
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 3
Sloga (DV)
Donje Vidovo
21.09.2014 15:30
Napredak (Z)
2 : 3
Sloga (DV)
Napredak (D)
Drenovac
5 : 2
Mladost (J)
Jovac
21.09.2014 15:30
Napredak (D)
5 : 2
Mladost (J)
Morava
Ribare
3 : 1
BSK
Buljane
21.09.2014 15:30
Morava
3 : 1
BSK
Jastrebac
Blace
5 : 0
Omladinac
Podina
21.09.2014 16:00
Jastrebac
5 : 0
Omladinac
Real
Jasenica (┼Żitora─Ĺa)
0 : 1
Dobri─Ź
Pejkovac
21.09.2014 16:00
Real
0 : 1
Dobri─Ź
Partizanski put
Grudaš
1 : 2
Svetlost
Badnjevac kod ┼Żitora─Ĺe
21.09.2014 16:00
Partizanski put
1 : 2
Svetlost
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
21.09.2014 16:00
Mladost 1982
1 : 0
Pobeda
Omladinac
Pojate
5 : 1
Ma─Źkovac
Ma─Źkovac
21.09.2014 16:30
Omladinac
5 : 1
Ma─Źkovac
Bošnjane
Bošnjane
5 : 2
Trudbenik
Stala─ç
21.09.2014 16:30
Bošnjane
5 : 2
Trudbenik
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 4
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
21.09.2014 16:30
Jedinstvo 1936
2 : 4
Gornji Stepoš
Gradina
Pejovac
0 : 2
13. April
Lomnica
21.09.2014 16:30
Gradina
0 : 2
13. April
Vinogradar
Zleginje
3 : 2
Mladost
Makrešane
21.09.2014 16:30
Vinogradar
3 : 2
Mladost
Šanac
Šanac
1 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
21.09.2014 16:30
Šanac
1 : 0
Jastrebac
─îitluk
─îitluk
3 : 1
Naupare
Naupare
21.09.2014 16:30
─îitluk
3 : 1
Naupare
Sloga (─ć)
─ći─çevac
2 : 1
Sloga (D)
Dašnica
21.09.2014 16:30
Sloga (─ć)
2 : 1
Sloga (D)
Mladost Radost
Srbobran
4 : 2
Magli─ç
Ba─Źki Magli─ç
21.09.2014 16:00
Mladost Radost
4 : 2
Magli─ç
Hajduk
─îurug
0 : 0
Stari Grad
Ba─Źka Palanka
21.09.2014 16:00
Hajduk
0 : 0
Stari Grad
Sutjeska
Ba─Źko Dobro Polje
4 : 3
Borac
Šajkaš
21.09.2014 16:00
Sutjeska
4 : 3
Borac
Mladost
Ba─Źki Petrovac
1 : 2
Tvrdjava
Ba─Ź
21.09.2014 16:00
Mladost
1 : 2
Tvrdjava
Krila Krajine
Ba─Źka Palanka
1 : 4
Obili─ç
Zmajevo
21.09.2014 16:00
Krila Krajine
1 : 4
Obili─ç
Titel
Titel
8 : 1
Kulpin
Kulpin
21.09.2014 16:00
Titel
8 : 1
Kulpin
Susek
Susek
2 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
21.09.2014 16:00
Susek
2 : 2
Petrovaradin
TSK
Temerin
2 : 0
Proleter
Banoštor
21.09.2014 16:00
TSK
2 : 0
Proleter
OFK Sirig
Sirig
1 : 3
Veternik
Veternik
21.09.2014 16:00
OFK Sirig
1 : 3
Veternik
Radni─Źki
Irig
1 : 2
Napredak
Popinci
21.09.2014 16:30
Radni─Źki
1 : 2
Napredak
Sremac Grani─Źar 1924
Adaševci
2 : 1
Jadran
Golubinci
21.09.2014 16:30
Sremac Grani─Źar 1924
2 : 1
Jadran
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
7 : 0
PSK Putinci
Putinci
21.09.2014 16:30
Hajduk 1925 Podunavac
7 : 0
PSK Putinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 2
Sloven
Ruma
21.09.2014 16:30
OFK Zeka Buljubaša
5 : 2
Sloven
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 0
Budu─çnost
Salaš Noćajski
21.09.2014 16:30
Donji Petrovci
0 : 0
Budu─çnost
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 2
Njegoš
Lov─çenac
21.09.2014 16:00
Vinogradar
2 : 2
Njegoš
Proleter
Njegoševo
2 : 1
Radni─Źki 1905
Bajmok
21.09.2014 16:00
Proleter
2 : 1
Radni─Źki 1905
E─Ĺ┼íeg
Mali I─Ĺo┼í
1 : 0
Potisje
Kanji┼ża
21.09.2014 16:00
E─Ĺ┼íeg
1 : 0
Potisje
Kula
Kula
0 : 3
Sloga
─îonoplja
21.09.2014 16:00
Kula
0 : 3
Sloga
Grani─Źar (G)
Gakovo
2 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
21.09.2014 16:00
Grani─Źar (G)
2 : 2
Omladinac (B)
Omladinac (D)
Deronje
5 : 0
Grani─Źar (R)
Ri─Ĺica
21.09.2014 16:00
Omladinac (D)
5 : 0
Grani─Źar (R)
BSK
Ba─Źki Brestovac
6 : 0
Stanišić
Stanišić
21.09.2014 16:00
BSK
6 : 0
Stanišić
Lipar
Lipar
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
21.09.2014 16:00
Lipar
1 : 1
Terekveš
Kordun
Kljaji─çevo
6 : 2
Dunav
Ba─Źki Mono┼ítor
21.09.2014 16:00
Kordun
6 : 2
Dunav
Hajduk
Stapar
2 : 1
Mladost
Kru┼í─Źi─ç
21.09.2014 16:00
Hajduk
2 : 1
Mladost
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Partizan (G)
Gaj
21.09.2014 16:00
Jugoslavija
3 : 1
Partizan (G)
Jedinstvo Stevi─ç
Ka─Źarevo
5 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
21.09.2014 16:00
Jedinstvo Stevi─ç
5 : 1
Crvena zvezda
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Hajdu─Źica
Hajdu─Źica
21.09.2014 16:00
Vulturul
1 : 0
Hajdu─Źica
Vojvodina
Crepaja
1 : 2
Radni─Źki (B)
Baranda
21.09.2014 16:00
Vojvodina
1 : 2
Radni─Źki (B)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
7 : 0
Budu─çnost (A)
Alibunar
21.09.2014 16:00
Sloga (BNS)
7 : 0
Budu─çnost (A)
Polet
Izbište
0 : 1
Slavija
Kova─Źica
21.09.2014 16:00
Polet
0 : 1
Slavija
Zadrugar
Lazarevo
5 : 0
Radni─Źki 1911
Jaša Tomić
21.09.2014 16:00
Zadrugar
5 : 0
Radni─Źki 1911
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 4
Vojvodina 1928
Perlez
21.09.2014 16:00
Vojvodina (B)
2 : 4
Vojvodina 1928
Napredak
─îestereg
1 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
21.09.2014 16:00
Napredak
1 : 0
Mladost
Borac
Aleksandrovo
0 : 0
┼ŻAK
Kikinda
21.09.2014 16:00
Borac
0 : 0
┼ŻAK
Resnik
Resnik
3 : 3
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
21.09.2014 16:00
Resnik
3 : 3
Dunav-Sv.Stefan
BSK 1925
Batajnica
1 : 0
Milutinac
Zemun
21.09.2014 16:00
BSK 1925
1 : 0
Milutinac
Zmaj 1953
Zemun
4 : 0
Policajac
Beograd
21.09.2014 16:00
Zmaj 1953
4 : 0
Policajac
13. maj
Zemun
1 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
21.09.2014 11:00
13. maj
1 : 0
Poštar Zvezdara
Banja (VB)
Vi┼ínji─Źka banja
4 : 1
Brodarac
Novi Beograd
21.09.2014 16:00
Banja (VB)
4 : 1
Brodarac
Borac (L)
Lazarevac
2 : 1
OFK Zabre┼żje
Zabre┼żje
21.09.2014 10:00
Borac (L)
2 : 1
OFK Zabre┼żje
Strelac
Mislo─Ĺin
0 : 3
Veliki Borak
Veliki Borak
21.09.2014 16:00
Strelac
0 : 3
Veliki Borak
Budu─çnost (Z)
Zve─Źka
1 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
21.09.2014 16:00
Budu─çnost (Z)
1 : 1
Mladost (C)
Vrani─ç
Vrani─ç
0 : 1
Mladost (─î)
─îibutkovica
21.09.2014 16:00
Vrani─ç
0 : 1
Mladost (─î)
Rušanj
Rušanj
0 : 1
Radni─Źki (R)
Rudovci
21.09.2014 16:00
Rušanj
0 : 1
Radni─Źki (R)
Prva Iskra
Bari─Ź
4 : 0
Mladost (B)
Baroševac
21.09.2014 11:00
Prva Iskra
4 : 0
Mladost (B)
Šumadija (Š)
Šopić
3 : 0
Napredak (M)
Medoševac
21.09.2014 16:00
Šumadija (Š)
3 : 0
Napredak (M)
Torlak
Beograd
1 : 0
Pudarci
Pudarci
21.09.2014 10:00
Torlak
1 : 0
Pudarci
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Podunavac (R)
Ritopek
21.09.2014 10:00
Selo Mladenovac
2 : 1
Podunavac (R)
Heroj 1925
Jajinci
2 : 1
Pinosava
Pinosava
21.09.2014 16:00
Heroj 1925
2 : 1
Pinosava
Kosmaj
Ralja
1 : 2
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
21.09.2014 16:00
Kosmaj
1 : 2
Vlaška
Kova─Źevac
Kova─Źevac
3 : 1
OFK Leštane
Leštane
21.09.2014 16:00
Kova─Źevac
3 : 1
OFK Leštane
Orljane
Orljane
3 : 1
Jedinstvo
Bobovište
21.09.2014 16:00
Orljane
3 : 1
Jedinstvo
Rasova─Źa
Rasova─Źa
1 : 0
Naisus
Ro┼żina
21.09.2014 16:00
Rasova─Źa
1 : 0
Naisus
Mladost (B)
Batušinac
4 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
21.09.2014 16:00
Mladost (B)
4 : 2
Zemljoradnik
Borac (T)
Trnjane
0 : 3
Malošište
Malošište
21.09.2014 16:00
Borac (T)
0 : 3
Malošište
Morava
┼Żitkovac
0 : 0
Mladi radnik
Aleksina─Źki Bujmir
21.09.2014 16:00
Morava
0 : 0
Mladi radnik
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 0
Radni─Źki 1924 (K)
Ko─Źane
21.09.2014 16:00
Naša krila 1936
1 : 0
Radni─Źki 1924 (K)
─îekmin
─îekmin
2 : 1
Mladi borac
┼Żivkovo
21.09.2014 16:00
─îekmin
2 : 1
Mladi borac
Umac
Miroševce
4 : 3
Progres
Ladovica
21.09.2014 16:00
Umac
4 : 3
Progres
Mladost
Vinarce
0 : 2
Budu─çnost
Orašje
21.09.2014 16:00
Mladost
0 : 2
Budu─çnost
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 4
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
21.09.2014 16:00
Jedinstvo (G)
2 : 4
Jedinstvo (GS)
Radni─Źki
Pertate
4 : 3
┼Żelezni─Źar
Brestovac
21.09.2014 16:00
Radni─Źki
4 : 3
┼Żelezni─Źar
Sloga
Lipovica
2 : 3
Planta┼ża
Donje Stopanje
21.09.2014 16:00
Sloga
2 : 3
Planta┼ża
OFK Brza
Brza
1 : 3
Zlo─çudovo
Zlo─çudovo
21.09.2014 16:00
OFK Brza
1 : 3
Zlo─çudovo
Šumadija
Razgojna
0 : 0
Vu─Źje
Vu─Źje
21.09.2014 16:00
Šumadija
0 : 0
Vu─Źje
Pade┼ż
Petrovac
2 : 0
Vladimir Durkovi─ç
Berilovac
21.09.2014 16:00
Pade┼ż
2 : 0
Vladimir Durkovi─ç
Napredak
Izvor
4 : 0
┼Żelju┼ía
┼Żelju┼ía
21.09.2014 16:00
Napredak
4 : 0
┼Żelju┼ía
Borac
Barje ─îiflik
4 : 1
Mladost
Poljska R┼żana
21.09.2014 16:00
Borac
4 : 1
Mladost
Jedinstvo
Pirot
9 : 1
Dragoš
Pirot
21.09.2014 11:00
Jedinstvo
9 : 1
Dragoš
Deli Jovan
Sikole
1 : 1
Zlot
Zlot
21.09.2014 16:00
Deli Jovan
1 : 1
Zlot
Slatina (B)
Bor
10 : 0
Blizna
Blizna
21.09.2014 16:00
Slatina (B)
10 : 0
Blizna
Sloga
Kobišnica
2 : 3
Branik
Štubik
21.09.2014 11:00
Sloga
2 : 3
Branik
Majdanpek
Majdanpek
5 : 0
Krivelj
Krivelj
21.09.2014 16:00
Majdanpek
5 : 0
Krivelj
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 1
Radni─Źki
Kloko─Źevac
21.09.2014 16:00
Šarbanovac
4 : 1
Radni─Źki
Budu─çnost (P)
Popovac
5 : 2
OFK Niš
Niš
21.09.2014 16:00
Budu─çnost (P)
5 : 2
OFK Niš
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 0
Proleter (DV)
Donja Vre┼żina
21.09.2014 16:00
OFK Brzi Brod
5 : 0
Proleter (DV)
Morava
Krušce
3 : 1
Palilulac
Niš
21.09.2014 16:00
Morava
3 : 1
Palilulac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
7 : 1
Mladost
Lalinac
21.09.2014 16:00
Jedinstvo
7 : 1
Mladost
Vrtište
Vrtište
3 : 3
Radni─Źki 1936
Trupale
21.09.2014 16:00
Vrtište
3 : 3
Radni─Źki 1936
Crvena zastava
Hum
5 : 0
Rudar
Jelašnica
21.09.2014 16:00
Crvena zastava
5 : 0
Rudar
Osni─ç
Osni─ç
1 : 5
Radni─Źki
Lubnica
21.09.2014 16:00
Osni─ç
1 : 5
Radni─Źki
Polet
Jablanica
1 : 0
ŠSK
Štipina
21.09.2014 16:00
Polet
1 : 0
ŠSK
OFK Knjaz
Trgovi┼íte (Knja┼żevac)
0 : 3
Mid┼żor
Kalna
21.09.2014 16:00
OFK Knjaz
0 : 3
Mid┼żor
Mladost
Sumrakovac
2 : 5
Rgotina
Rgotina
21.09.2014 16:00
Mladost
2 : 5
Rgotina
Borac
Vra┼żogrnac
4 : 3
Vratarnica
Vratarnica
21.09.2014 16:00
Borac
4 : 3
Vratarnica
Trebi─Ź
Sokobanja
7 : 0
Sloga
Mini─çevo
21.09.2014 16:00
Trebi─Ź
7 : 0
Sloga
Omladinac
Grezna
1 : 0
Svrljiška topla
Svrljiška topla
21.09.2014 16:00
Omladinac
1 : 0
Svrljiška topla
Trešnjevka
Lopardince
0 : 5
OFK Alakince
Alakince
21.09.2014 16:00
Trešnjevka
0 : 5
OFK Alakince
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
21.09.2014 16:00
Mladost (S)
2 : 3
Mladost (B)
Vihor
┼Żbevac
1 : 3
P─Źinja
Trgovište
21.09.2014 16:00
Vihor
1 : 3
P─Źinja
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
21.09.2014 16:00
Ternoci
3 : 0
Vranjska Banja
Dunav
Banatska Palanka
3 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
21.09.2014 16:00
Dunav
3 : 1
Vladimirovac
Ševac
Kusi─ç
2 : 0
Potporanj
Potporanj
21.09.2014 16:00
Ševac
2 : 0
Potporanj
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
21.09.2014 16:00
Vojvodina (S)
2 : 1
Jedinstvo (V)
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 1
Borac (VG)
Vra─Źev Gaj
21.09.2014 16:00
Karaš (J)
2 : 1
Borac (VG)
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 5
Borac (VS)
Veliko Središte
21.09.2014 16:00
Partizan (K)
2 : 5
Borac (VS)
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 5
Borac (P)
Plo─Źica
21.09.2014 16:00
BSK Bavanište
3 : 5
Borac (P)
Dolovo
Dolovo
2 : 1
Proleter
Mramorak
21.09.2014 16:00
Dolovo
2 : 1
Proleter
Kolonija
Kovin
2 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
21.09.2014 16:00
Kolonija
2 : 2
Stari Tamiš
Strela
Ivanovo
8 : 4
Budu─çnost (BB)
Banatski Brestovac
21.09.2014 16:00
Strela
8 : 4
Budu─çnost (BB)
Dinamo 1945
Pan─Źevo
2 : 1
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
21.09.2014 16:00
Dinamo 1945
2 : 1
Plavi Dunav 1932
Spartak 1911
Debelja─Źa
3 : 1
Glogonj
Glogonj
21.09.2014 16:00
Spartak 1911
3 : 1
Glogonj
Omladinac (O)
Opovo
4 : 2
Polet
Idvor
21.09.2014 16:00
Omladinac (O)
4 : 2
Polet
Tempo
Sefkerin
2 : 1
Pobeda
Samoš
21.09.2014 16:00
Tempo
2 : 1
Pobeda
Crni Vrh
Deonica
2 : 3
Vinora─Źa
Vinora─Źa
21.09.2014 15:30
Crni Vrh
2 : 3
Vinora─Źa
Mladost
Glo┼żane
6 : 2
Zenit
Opari─ç
21.09.2014 15:30
Mladost
6 : 2
Zenit
Kupinovac
Kupinovac
0 : 3
Morava
Ko─Źino Selo
21.09.2014 15:30
Kupinovac
0 : 3
Morava
Blagotin
Belušić
1 : 7
Partizan
Glogovac
21.09.2014 15:30
Blagotin
1 : 7
Partizan
Vinogradar
Crkvenac
3 : 1
Ursule
Ursule
21.09.2014 15:30
Vinogradar
3 : 1
Ursule
Juhor
Glavinci
1 : 0
Kolare
Kolare
21.09.2014 15:30
Juhor
1 : 0
Kolare
Istok 63
Plana
2 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
21.09.2014 15:30
Istok 63
2 : 1
Moravac
Mladost (S)
Sikirica
0 : 3
Napredak (St)
Stubica
21.09.2014 15:30
Mladost (S)
0 : 3
Napredak (St)
Šumadija
Trešnjevica
5 : 2
Radni─Źki
Tekija
21.09.2014 15:30
Šumadija
5 : 2
Radni─Źki
Rudar (S)
Stenjevac
2 : 1
Hajduk
─îepure
21.09.2014 15:30
Rudar (S)
2 : 1
Hajduk
Napredak
┼Żarkovac
2 : 0
─îSK 1939
─îortanovci
21.09.2014 16:30
Napredak
2 : 0
─îSK 1939
Fruškogorac
Man─Ĺelo┼í
3 : 1
Fruška Gora
Ruma
21.09.2014
Fruškogorac
3 : 1
Fruška Gora
Jedinstvo (P)
Plati─Źevo
3 : 2
No─çaj
No─çaj
21.09.2014
Jedinstvo (P)
3 : 2
No─çaj
Borac (M)
Martinci
0 : 3
OFK Bresta─Ź
Bresta─Ź
21.09.2014
Borac (M)
0 : 3
OFK Bresta─Ź
Jedinstvo (M)
Morovi─ç
2 : 1
Grani─Źar (K)
Kuzmin
21.09.2014
Jedinstvo (M)
2 : 1
Grani─Źar (K)
Obili─ç 1993
Kukujevci
1 : 0
Borac (K)
Klenak
21.09.2014
Obili─ç 1993
1 : 0
Borac (K)
Grani─Źar (G)
Grabovci
0 : 2
Podrinje
Ma─Źvanska Mitrovica
21.09.2014
Grani─Źar (G)
0 : 2
Podrinje
OFK Šikara
Sombor
4 : 0
Dinamo
Sonta
21.09.2014 16:00
OFK Šikara
4 : 0
Dinamo
OFK Metalac
Sombor
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
21.09.2014 16:00
OFK Metalac
2 : 0
Jedinstvo (R)
Omladinac
Botoš
2 : 4
Rusanda
Melenci
21.09.2014 16:00
Omladinac
2 : 4
Rusanda
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 0
Potisje
Kni─çanin
21.09.2014 16:00
OFK Gradnulica
0 : 0
Potisje
┼ŻFK Banat Baglja┼í
Zrenjanin
1 : 1
Naftagas
Boka
21.09.2014 16:00
┼ŻFK Banat Baglja┼í
1 : 1
Naftagas
OFK Klek
Klek
4 : 3
ASK
Aradac
21.09.2014 16:00
OFK Klek
4 : 3
ASK
Banat
─îenta
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
21.09.2014 16:00
Banat
0 : 0
Proleter 2006
Lehel
Mu┼żlja
0 : 1
Borac
Zrenjanin
21.09.2014 16:00
Lehel
0 : 1
Borac
Vrnjci
Vrnjci
0 : 0
Napredak
Gra─Źac
21.09.2014 16:00
Vrnjci
0 : 0
Napredak
Zvezda
─îukojevac
1 : 1
Partizan
Vrba
21.09.2014 16:00
Zvezda
1 : 1
Partizan
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 1
─îibukovac
Kraljevo
21.09.2014 16:00
Jedinstvo
1 : 1
─îibukovac
Tavnik
Tavnik
3 : 2
Morava (S)
Sir─Źa
21.09.2014 16:00
Tavnik
3 : 2
Morava (S)
Real
Podunavci
4 : 1
Budu─çnost
Samaila
21.09.2014 16:00
Real
4 : 1
Budu─çnost
Jedinstvo (G)
Gospo─Ĺinci
2 : 0
Ba─Źka
─Éur─Ĺevo
21.09.2014 16:00
Jedinstvo (G)
2 : 0
Ba─Źka
Mladost
Radi─Źevi─ç
2 : 4
Budu─çnost
Savino Selo
21.09.2014 16:00
Mladost
2 : 4
Budu─çnost
Sloga
Lok
0 : 1
Obili─ç
Vilovo
21.09.2014 16:00
Sloga
0 : 1
Obili─ç
Mileti─ç
Mošorin
1 : 0
Iskra
Kucura
21.09.2014 16:00
Mileti─ç
1 : 0
Iskra
Hajduk
Gardinovci
4 : 1
Napredak
Nadalj
21.09.2014 16:00
Hajduk
4 : 1
Napredak
Jedinstvo (BPS)
Ba─Źko Petrovo Selo
1 : 1
Vojvodina
Ba─Źko Gradi┼íte
21.09.2014 16:00
Jedinstvo (BPS)
1 : 1
Vojvodina
Mladost (B)
Batulovce
0 : 6
Moravac
Guberevac
21.09.2014
Mladost (B)
0 : 6
Moravac
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 2
Polet
Stajkovce
21.09.2014
Marjan MB
2 : 2
Polet
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
21.09.2014
Sloboda
2 : 1
Omladinac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
0 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
21.09.2014
Mladost (DL)
0 : 0
Kumarevo 65
Lemind 1953
Leskovac
2 : 2
Morava (G)
Glo┼żane
21.09.2014 11:00
Lemind 1953
2 : 2
Morava (G)
Budu─çnost
Zminjak
2 : 1
Gorki
Glušci
21.09.2014 16:00
Budu─çnost
2 : 1
Gorki
Drina
Badovinci
1 : 1
Napredak
Ma─Źvanski Beloti─ç
21.09.2014 16:00
Drina
1 : 1
Napredak
Sloga
Duvanište
3 : 1
Partizan
Drenovac
21.09.2014 16:00
Sloga
3 : 1
Partizan
Radnik
Glogovac
2 : 0
Majur
Majur
21.09.2014 16:00
Radnik
2 : 0
Majur
Proleter
Šabac
2 : 0
Budu─çnost
Pocerski Dobri─ç
21.09.2014 16:00
Proleter
2 : 0
Budu─çnost
─îoban─Źe
─îitluk kod Ljubovije
0 : 0
Stolice
Krupanj
21.09.2014 16:00
─îoban─Źe
0 : 0
Stolice
7. Juli
Bela Crkva
8 : 0
Velika Reka
Velika Reka
21.09.2014 16:00
7. Juli
8 : 0
Velika Reka
Milan Orli─ç
Novo Selo
0 : 0
Studenac
Gornja Kovilja─Źa
21.09.2014 16:00
Milan Orli─ç
0 : 0
Studenac
Cerova
Cerova
0 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
21.09.2014 16:00
Cerova
0 : 2
Jedinstvo
Sloga (S)
Stra┼ża
5 : 0
Mladost (B)
Brezjak
21.09.2014 16:00
Sloga (S)
5 : 0
Mladost (B)
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 0
Borac
Kozjak
21.09.2014 16:00
Cer
4 : 0
Borac
Sloga
Lozna
1 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
21.09.2014 16:30
Sloga
1 : 0
Beli Orlovi
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 1
Ratajac
Donje Rataje
21.09.2014 16:30
Stari Trstenik
2 : 1
Ratajac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
1 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
21.09.2014 16:30
Rubin (DS)
1 : 3
Ribnik
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 1
Varvarin
Varvarin
21.09.2014 16:30
Mladost (DK)
2 : 1
Varvarin
┼Żupski biseri
Lacisled
4 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
21.09.2014 16:30
┼Żupski biseri
4 : 1
Donji Kopaonik
14. Oktobar
Izbenica
1 : 4
Polet 57
Milutovac
21.09.2014 16:30
14. Oktobar
1 : 4
Polet 57
Borac
Rakovac
1 : 2
Omladinac
Stepanovi─çevo
21.09.2014 16:00
Borac
1 : 2
Omladinac
Ba─Źka
Bege─Ź
0 : 1
─îenej
─îenej
21.09.2014 16:00
Ba─Źka
0 : 1
─îenej
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 2
Centar
Novi Sad
21.09.2014 16:00
Fruškogorac
3 : 2
Centar
Sremac Beomal
─îerevi─ç
0 : 2
┼Żelezni─Źar
Novi Sad
21.09.2014 16:00
Sremac Beomal
0 : 2
┼Żelezni─Źar
Pobeda 1976
Jakovlje
5 : 5
Kraljevo
Selo Kraljevo
21.09.2014 16:00
Pobeda 1976
5 : 5
Kraljevo
Ratar
Gornja Pe┼í─Źanica
1 : 3
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
21.09.2014 11:00
Ratar
1 : 3
Crvena Zvezda
Polet (V)
Vitoševac
3 : 1
Polet (R)
Radevac
21.09.2014 16:00
Polet (V)
3 : 1
Polet (R)
OFK Rutevac 1908
Rutevac
4 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
21.09.2014 11:00
OFK Rutevac 1908
4 : 2
OFK Sloga
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 4
OFK Dra┼żevac
Dra┼żevac
21.09.2014 11:00
Vukašinovac
0 : 4
OFK Dra┼żevac
Jastrebac
Tešica
3 : 1
Tempo
Mozgovo
21.09.2014 16:00
Jastrebac
3 : 1
Tempo
Jadar 2013
Valjevo
2 : 1
Liplje
Liplje
21.09.2014 11:00
Jadar 2013
2 : 1
Liplje
Ribnikar
Pecka
4 : 0
Kolubara 2
Valjevo
21.09.2014 16:00
Ribnikar
4 : 0
Kolubara 2
Rajac
Kadina Luka
6 : 3
Gradac
Valjevo
21.09.2014 16:00
Rajac
6 : 3
Gradac
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Beloševac
Beloševac
21.09.2014 16:00
Iskra
2 : 1
Beloševac
Polet
Popu─Źke
4 : 1
Borac
Rajkovi─ç
21.09.2014 16:00
Polet
4 : 1
Borac
Milenko Pavlovi─ç
Gornje Crniljevo
2 : 0
Komanice
Komanice
21.09.2014 16:00
Milenko Pavlovi─ç
2 : 0
Komanice
┼Żabare
┼Żabare
3 : 1
Radoje Domanovi─ç
Ovsište
21.09.2014 16:00
┼Żabare
3 : 1
Radoje Domanovi─ç
Maskar
Maskar
0 : 3
B 2000
Aran─Ĺelovac
21.09.2014 16:00
Maskar
0 : 3
B 2000
Jasenica
Bo┼żurnja
1 : 2
Misa─Źa
Misa─Źa
21.09.2014 16:00
Jasenica
1 : 2
Misa─Źa
Ranilovi─ç
Ranilovi─ç
1 : 2
Mladi rudar
Bukovik
21.09.2014 16:00
Ranilovi─ç
1 : 2
Mladi rudar
Plaskovac
Plaskovac
2 : 3
Sloga
Zagorica
21.09.2014 16:00
Plaskovac
2 : 3
Sloga
BSK 1924
Bo┼żevac
2 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
21.09.2014 16:00
BSK 1924
2 : 0
Omladinac (Š)
Rudar
Stamnica
0 : 0
Rade Milošević
Dubo─Źka
21.09.2014 16:00
Rudar
0 : 0
Rade Milošević
Napredak 1927
Toponica
0 : 3
Dragoš
Oreškovica
21.09.2014 16:00
Napredak 1927
0 : 3
Dragoš
Radni─Źki
Kne┼żica
6 : 1
Omladinac (B)
Busur
21.09.2014 16:00
Radni─Źki
6 : 1
Omladinac (B)
Budu─çnost
Vezi─Źevo
4 : 0
Polet
Aleksandrovac
21.09.2014 16:00
Budu─çnost
4 : 0
Polet
Mladost
Porodin
2 : 1
Omladinac (S)
Star─Źevo (Petrovac)
21.09.2014 16:00
Mladost
2 : 1
Omladinac (S)
Mladost
Mali Ba─Ź
2 : 4
Ba─Źki Hajduk
Ba─Źko Novo Selo
21.09.2014 16:00
Mladost
2 : 4
Ba─Źki Hajduk
Ba─Źka
Despotovo
2 : 0
Soko
Nova Gajdobra
21.09.2014 16:00
Ba─Źka
2 : 0
Soko
Vajska
Vajska
3 : 4
Slavija
Pivnice
21.09.2014 16:00
Vajska
3 : 4
Slavija
Borac 46
Obrovac
4 : 2
Krivanj
Selen─Źa
21.09.2014 16:00
Borac 46
4 : 2
Krivanj
Jedinstvo (D)
Duboka (Ku─Źevo)
2 : 3
OFK Brani─Źevo
Brani─Źevo
21.09.2014 16:00
Jedinstvo (D)
2 : 3
OFK Brani─Źevo
Borac (K)
Klenovnik
1 : 3
Dizel
Bare
21.09.2014 16:00
Borac (K)
1 : 3
Dizel
Napredak 1934
Nabr─Ĺe
3 : 0
Dunavac
Kisiljevo
21.09.2014 16:00
Napredak 1934
3 : 0
Dunavac
Vihor
Maljurevac
3 : 1
Kurja─Źe
Kurja─Źe
21.09.2014 16:00
Vihor
3 : 1
Kurja─Źe
Sloga (D)
Drmno
1 : 3
┼Żitkovica
┼Żitkovica
21.09.2014 16:00
Sloga (D)
1 : 3
┼Żitkovica
Strelac
Miokovci
0 : 5
Morava (K)
Katrga
21.09.2014 16:30
Strelac
0 : 5
Morava (K)
Prijatelji
─îa─Źak
1 : 6
Budu─çnost
Stan─Źi─çi
21.09.2014 16:30
Prijatelji
1 : 6
Budu─çnost
Lugovi
─îa─Źak
3 : 1
─îa─Źak 94
─îa─Źak
21.09.2014 16:30
Lugovi
3 : 1
─îa─Źak 94
Kej
─îa─Źak
4 : 1
Morava (M)
Mojsinje
21.09.2014 16:30
Kej
4 : 1
Morava (M)
Vujan
Prislonica
4 : 1
Rakova
Rakova
21.09.2014 16:30
Vujan
4 : 1
Rakova
BIP
─îa─Źak
3 : 0
Planinac
Vujetinci
21.09.2014 16:30
BIP
3 : 0
Planinac
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 1
Tisa B
Adorjan
21.09.2014 16:00
Horgoš 1911
4 : 1
Tisa B
Toli─ç
Toli─ç
2 : 2
Toplica
Donja Toplica
21.09.2014 16:00
Toli─ç
2 : 2
Toplica
Popadi─ç
Popadi─ç
14 : 0
Proleter
Latkovi─ç
21.09.2014 16:00
Popadi─ç
14 : 0
Proleter
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
6 : 2
Paštrić
Paštrić
21.09.2014 16:00
Gornji Lajkovac
6 : 2
Paštrić
Mladost
Latkovi─ç
11 : 3
Jedinstvo
Poljanice
21.09.2014 16:00
Mladost
11 : 3
Jedinstvo
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 4
Stari drugari
Kadina Luka
21.09.2014 16:00
Gornji Mušić
3 : 4
Stari drugari
Srbija
Ili─çevo
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
21.09.2014 16:30
Srbija
1 : 0
OFK Bagremar
Mladost Teferi─Ź
Kragujevac
2 : 4
Zastava
Kragujevac
21.09.2014 16:30
Mladost Teferi─Ź
2 : 4
Zastava
Košutnjak
Kragujevac
3 : 0
Šumadija 1934
Dra─Źa
21.09.2014 16:30
Košutnjak
3 : 0
Šumadija 1934
Seljak
Cvetojevac
2 : 1
Sloga
Lu┼żnice
21.09.2014 16:30
Seljak
2 : 1
Sloga
Kutlovo
Kutlovo
6 : 1
┼Że┼żelj
Donja Sabanta
21.09.2014 16:30
Kutlovo
6 : 1
┼Że┼żelj
21. oktobar
Kragujevac
3 : 2
Azbest
Stragari
21.09.2014 16:30
21. oktobar
3 : 2
Azbest
Šumarice 2008
Kragujevac
2 : 0
Botunje
Botunje
21.09.2014 16:30
Šumarice 2008
2 : 0
Botunje
Hajduk
Jovanovac
1 : 2
Kremenac
Rogojevac
21.09.2014 16:30
Hajduk
1 : 2
Kremenac
Proleter
Me─Ĺa
2 : 6
Roham
Nova Crnja
21.09.2014 16:00
Proleter
2 : 6
Roham
Budu─çnost
Banatski Dvor
2 : 4
Bega
Novi Itebej
21.09.2014 16:00
Budu─çnost
2 : 4
Bega
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 0
Olimpija
Torda
21.09.2014 16:00
1.Oktobar
3 : 0
Olimpija
Obili─ç
Staro Selo
1 : 5
Omladinac
Rakinac
21.09.2014 15:30
Obili─ç
1 : 5
Omladinac
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 1
Karadjordje
Radovanje
21.09.2014 15:30
Mladost 1948
2 : 1
Karadjordje
Mramor 1927
Mramor
3 : 0
Sloga 1948 (M)
Mal─Źa
21.09.2014 16:00
Mramor 1927
3 : 0
Sloga 1948 (M)
Se─Źanica
Se─Źanica
2 : 4
Vulkan 1963
Brenica
21.09.2014 16:00
Se─Źanica
2 : 4
Vulkan 1963
─îegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
3 : 2
AZ Borac 2014
Azbresnica
21.09.2014 16:00
─îegar 1946 (DM)
3 : 2
AZ Borac 2014
Mladost (DK)
Donji Komren
2 : 5
Mladost 1954 (DM)
Donje Me─Ĺurovo
21.09.2014 16:00
Mladost (DK)
2 : 5
Mladost 1954 (DM)
Delijski Vis
Niš
1 : 5
Morava 1949
─îokot
21.09.2014 16:00
Delijski Vis
1 : 5
Morava 1949
─îegar 2013 (K)
Kamenica
4 : 1
Supovac
Supovac
21.09.2014 16:00
─îegar 2013 (K)
4 : 1
Supovac
Šumadinac (B)
Be─Źmen
2 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
21.09.2014 16:00
Šumadinac (B)
2 : 1
Šećeranac Ada
Borac (P)
Progar
4 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
21.09.2014 16:00
Borac (P)
4 : 3
Studenski Grad
Institut
Zemun Polje
1 : 0
OFK Petrov─Źi─ç
Petrov─Źi─ç
21.09.2014 16:00
Institut
1 : 0
OFK Petrov─Źi─ç
Busije
Zemun
3 : 3
Posavac
Boljevci
21.09.2014 16:00
Busije
3 : 3
Posavac
Obili─ç
Beograd
2 : 0
BUSK
Beograd
21.09.2014 16:00
Obili─ç
2 : 0
BUSK
Gluma─Ź
Gluma─Ź
3 : 0
Blagaja
Rupeljevo
21.09.2014 14:30
Gluma─Ź
3 : 0
Blagaja
Gorobilje
Gorobilje
6 : 2
Pobeda
Mili─çevo Selo
21.09.2014 16:30
Gorobilje
6 : 2
Pobeda
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
21.09.2014 16:30
Dobrinjac
2 : 0
Borac
Duškovci
Duškovci
0 : 4
Je┼żevica
Je┼żevica
21.09.2014 16:30
Duškovci
0 : 4
Je┼żevica
Se─Źica
Se─Źa reka
6 : 4
Trešnjica
Tvrdi─çi
21.09.2014 16:30
Se─Źica
6 : 4
Trešnjica
Savinac 1933
Visibaba
1 : 2
Lazarica
Prilipac
21.09.2014 16:30
Savinac 1933
1 : 2
Lazarica
Plavi Tok
Dra┼żinovi─çi
0 : 5
Bakionica
Bakionica
21.09.2014 13:30
Plavi Tok
0 : 5
Bakionica
Omladinac
Kalimani─çi
1 : 1
Ozrem PMH
Ozrem
21.09.2014 16:00
Omladinac
1 : 1
Ozrem PMH
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Šumadija
Brdjani
21.09.2014 16:00
Šilopaj
1 : 4
Šumadija
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 5
Ozremica
Beršići
21.09.2014 16:00
Takovski Ustanak
0 : 5
Ozremica
Majdan
Majdan
2 : 1
Velere─Ź 94
Velere─Ź
21.09.2014 16:00
Majdan
2 : 1
Velere─Ź 94
Jablanica
Jablanica
4 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
21.09.2014 16:00
Jablanica
4 : 1
Mladost 09
Samarinovac
Samarinovac
1 : 3
Srbovo
Srbovo
21.09.2014 16:00
Samarinovac
1 : 3
Srbovo
Grani─Źar
Aleksandrovac
0 : 6
Urovica
Urovica
21.09.2014 16:00
Grani─Źar
0 : 6
Urovica
Smedovac
Smedovac
0 : 0
Polet
Jabukovac
21.09.2014 16:00
Smedovac
0 : 0
Polet
OFK Sikole
Sikole
0 : 1
Malajnica
Malajnica
21.09.2014 16:00
OFK Sikole
0 : 1
Malajnica
OFK Tamni─Ź
Tamni─Ź
1 : 5
Miloševo
Miloševo
21.09.2014 16:00
OFK Tamni─Ź
1 : 5
Miloševo
BSK 1934
Bukov─Źe
2 : 2
Kovilovo
Kovilovo
21.09.2014 16:00
BSK 1934
2 : 2
Kovilovo
Ratar
Jasenica
1 : 2
─îubra
─îubra
21.09.2014 16:00
Ratar
1 : 2
─îubra
Partizan
Kalu─Ĺerica
3 : 5
Minel
Ripanj
21.09.2014 16:00
Partizan
3 : 5
Minel
Hajduk
Kamendol
0 : 2
Avalski venac
Ripanj
21.09.2014 16:00
Hajduk
0 : 2
Avalski venac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
0 : 3
Pobeda
Dr┼żina
21.09.2014 16:00
Sloga
0 : 3
Pobeda
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 0
Provalija
Pirot
21.09.2014 16:00
Lokomotiva
1 : 0
Provalija
─îantavir
─îantavir
3 : 2
┼Żednik
Stari ┼Żednik
21.09.2014 16:00
─îantavir
3 : 2
┼Żednik
Hajduk
Ba─Źko Du┼íanovo
1 : 0
─Éur─Ĺin
─Éur─Ĺin
21.09.2014 16:00
Hajduk
1 : 0
─Éur─Ĺin
Lokomotiva
Subotica
3 : 5
Solid
Subotica
21.09.2014 16:00
Lokomotiva
3 : 5
Solid
Bratstvo
Ljutovo
4 : 1
Bikovo
Bikovo
21.09.2014 16:00
Bratstvo
4 : 1
Bikovo
Gunjevac
Gunjevac
4 : 2
Crvena Jabuka
Ub
21.09.2014 16:00
Gunjevac
4 : 2
Crvena Jabuka
Dimitrije Tucovi─ç
─ćelije
1 : 1
Polet
Donji Lajkovac
21.09.2014 16:00
Dimitrije Tucovi─ç
1 : 1
Polet
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
Proleter
Bajevac
21.09.2014 16:00
Tvrdojevac
2 : 0
Proleter
Stepanje
Stepanje
0 : 3
Omladinac
Kalinovac
21.09.2014 16:00
Stepanje
0 : 3
Omladinac
Polet 1959
Nikoli─Źevo
3 : 0
Nacional
Lukovo
21.09.2014 16:00
Polet 1959
3 : 0
Nacional
Lovac
Mali Izvor
2 : 1
Kastrum
Gamzigrad
21.09.2014 16:00
Lovac
2 : 1
Kastrum
Udarnik
Bani─Źina
0 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
21.09.2014 15:30
Udarnik
0 : 1
Beli Orlovi
Bašin
Bašin
0 : 1
Ba─Źinac
Ba─Źinac
21.09.2014 15:30
Bašin
0 : 1
Ba─Źinac
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 0
Gradina
Rti
21.09.2014 16:00
Vrelo
2 : 0
Gradina
Gorušica
Vi─Źa
2 : 0
Brezova
Brezova
21.09.2014 16:00
Gorušica
2 : 0
Brezova
Prilike
Prilike
1 : 2
Bratstvo
Dljin
21.09.2014 11:00
Prilike
1 : 2
Bratstvo
Jelica
Gora─Źi─çi
0 : 3
Radni─Źki
Turica
21.09.2014 16:00
Jelica
0 : 3
Radni─Źki
Pobeda
Rusna
1 : 1
Mekiš
Mekiš
21.09.2014 16:00
Pobeda
1 : 1
Mekiš
Kara─Ĺor─Ĺe
Vu─Źi─ç
3 : 2
Bare
Bare
21.09.2014 11:00
Kara─Ĺor─Ĺe
3 : 2
Bare
Mladost MG
Saranovo
2 : 1
Kusovac
Kusovac
21.09.2014 16:00
Mladost MG
2 : 1
Kusovac
Mladost (R)
Rašković
6 : 0
Kotlenik
Guncati
21.09.2014 16:00
Mladost (R)
6 : 0
Kotlenik
BSK
Bora─Ź
2 : 2
Sloga
Milatovac
21.09.2014 16:00
BSK
2 : 2
Sloga
Pobeda
Sepci
5 : 2
Beli Orlovi
Brestovac
21.09.2014 16:00
Pobeda
5 : 2
Beli Orlovi
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Grivac
Grivac
21.09.2014 16:00
Lokomotiva
2 : 1
Grivac
Borac 1932
Ralja
4 : 2
Vu─Źak
Vu─Źak
21.09.2014 16:00
Borac 1932
4 : 2
Vu─Źak
Vrbovac
Vrbovac
0 : 3
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
21.09.2014 16:00
Vrbovac
0 : 3
Hajduk Veljko 1934
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Drugovac
Drugovac
21.09.2014 16:00
Petrijevac
0 : 3
Drugovac
Zlatica
Zlatica
1 : 1
Proleter
Neuzina
21.09.2014 16:00
Zlatica
1 : 1
Proleter
Jedinstvo
E─Źka
3 : 1
Mladost
Belo Blato
21.09.2014 16:00
Jedinstvo
3 : 1
Mladost
Tamiš
Farka┼żdin
1 : 2
MSK
Mihajlovo
21.09.2014 16:00
Tamiš
1 : 2
MSK
Sloga
Jarkovac
5 : 1
OFK Staji─çevo
Staji─çevo
21.09.2014 16:00
Sloga
5 : 1
OFK Staji─çevo
Sopot
Po┼żarevac
5 : 3
Napredak 1947
Batovac
21.09.2014 16:00
Sopot
5 : 3
Napredak 1947
Dunav
Ostrovo
2 : 0
Proleter
Po┼żarevac
21.09.2014 16:00
Dunav
2 : 0
Proleter
Sloga (L)
Lu─Źica
3 : 0
Stig 1955
Beranje
21.09.2014 16:00
Sloga (L)
3 : 0
Stig 1955
Ljubi─Źevo
Ljubi─Źevo
0 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
21.09.2014 16:00
Ljubi─Źevo
0 : 1
Pobeda
Verko
Suvo Selo
2 : 2
Petrovac 74
Kujavica
21.09.2014 16:00
Verko
2 : 2
Petrovac 74
Mladost (B)
Posavotamnavski Beloti─ç
8 : 2
Sloga (R)
Ridjake
21.09.2014 16:00
Mladost (B)
8 : 2
Sloga (R)
Hajduk
Debrc
2 : 3
Polet
Jalovik
21.09.2014 16:00
Hajduk
2 : 3
Polet
Sloga 1949
Matijevac
6 : 1
Krnule 09
Krnule
21.09.2014 16:00
Sloga 1949
6 : 1
Krnule 09
Zabla─çe
Zablaće (Šabac)
3 : 1
Mladost (S)
Slatina
21.09.2014 11:00
Zabla─çe
3 : 1
Mladost (S)
Šipurske livade
Šabac
1 : 1
OFK Varna
Varna
21.09.2014 11:00
Šipurske livade
1 : 1
OFK Varna
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 0
Budu─çnost
Parage
21.09.2014 16:00
Naša Zvezda
3 : 0
Budu─çnost
Vreoci
Vreoci
3 : 1
Sloboda
Stubica
21.09.2014 11:00
Vreoci
3 : 1
Sloboda
Mladi borac
┼Żupanjac
3 : 3
BSK
Brajkovac
21.09.2014 16:00
Mladi borac
3 : 3
BSK
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
3 : 0
Omladinski
Para─çin
21.09.2014 15:30
OFK Borac
3 : 0
Omladinski
Budu─çnost (L)
Lebina
5 : 0
Heroj
Busilovac
21.09.2014 15:30
Budu─çnost (L)
5 : 0
Heroj
┼Żelezni─Źar
Kla─Źevica
1 : 2
ISK Izvor
Izvor
21.09.2014 15:30
┼Żelezni─Źar
1 : 2
ISK Izvor
Popovac
Popovac
1 : 0
Buljane
Buljane
21.09.2014 15:30
Popovac
1 : 0
Buljane
Omladinac
Šaludovac
2 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
21.09.2014 15:30
Omladinac
2 : 2
Mladost
Jašunja
Jašunja
4 : 2
Badince
Badince
21.09.2014 16:00
Jašunja
4 : 2
Badince
OFK Kraljevci
Kraljevci
2 : 2
Sremski vitezovi
Irig
21.09.2014 16:00
OFK Kraljevci
2 : 2
Sremski vitezovi
Sremac
Dobrinci
4 : 4
Borac
Stejanovci
21.09.2014 16:00
Sremac
4 : 4
Borac
Mladost (B)
Bu─Ĺanovci
2 : 1
Vojvodina
Neradin
21.09.2014 16:00
Mladost (B)
2 : 1
Vojvodina
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 4
Car Uroš
Jazak
21.09.2014 16:00
Fruškogorac
0 : 4
Car Uroš
Polet
Nikinci
4 : 2
Mladost (P)
Pavlovci
21.09.2014 16:00
Polet
4 : 2
Mladost (P)
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 2
Sloga
Voganj
21.09.2014 16:00
27. Oktobar
0 : 2
Sloga
Jedinstvo
Ruma
1 : 0
Planinac
Rivica
21.09.2014 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Planinac
Veternica 1926
Leskovac
0 : 7
Real
Donja Jajina
21.09.2014 16:00
Veternica 1926
0 : 7
Real
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
21.09.2014 16:00
Atletiko
2 : 1
Veliko Trnjane
Rudar 1973
Rudare
3 : 1
Milanovo
Milanovo
21.09.2014 16:00
Rudar 1973
3 : 1
Milanovo
Grani─Źar
Obre┼ż
3 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
21.09.2014 16:00
Grani─Źar
3 : 1
Srem
Šumar
Ogar
1 : 4
Lovac
Karlov─Źi─ç
21.09.2014 16:00
Šumar
1 : 4
Lovac
Kameni
Ašanja
2 : 3
Mladost
Prhovo
21.09.2014 16:00
Kameni
2 : 3
Mladost
Sloven
Siba─Ź
5 : 0
Vitez
Subotište
21.09.2014 16:00
Sloven
5 : 0
Vitez
Sremac
De─Ź
6 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
21.09.2014 16:00
Sremac
6 : 1
Sloboda
Polet
Novi Karlovci
3 : 1
Fruškogorac
Kr─Źedin
21.09.2014 16:00
Polet