Radnički
Zemun
PKB
Goleada u "Zemunelu" pripala "optičarima"

Teleoptik je danas ugostio Prvu iskru iz Bariča koja od početka sezone varira sa formom. Igra koju su akteri prikazali u prvom poluvremenu nije plenila lepotom. Igrači su delovali uspavano, kao da im jutarnji termin nije odgovarao. Monotoniju su razbili Lekić kao asistent i strelac Knežević. Posle lepih akcija u kojima su u zavrÅ”nici njih dvojica učestvovali, desetka domaćih je u 42. i 44. minutu bio uspeÅ”an realizator, pa je njegova ekipa sa lepom zalihom otiÅ”la na odmor.Ā

Ā

PokuÅ”ao je trener gostiju Malići sa tri izmene na poluvremenu da probudi svoju ekipu. Gosti su agilniji, a u 57. minutu smanjuju zaostatak sa bele tačke preko Ahmetovića, koga je prethodno Đorđević oborio u Å”esnaestercu. Nije proÅ”ao ni minut, a stvari su vraćene na prethodno stanje, Đorđe Petrović je posle solo prodora postigao treći pogodak za "optičare".

Gosti su nastavili sa ofanzivnom igrom, a iskusni Veličković u 67. minutu propuÅ”ta lepu priliku da zatrese mrežu golmana domaćih. Baričani su ipak postigli drugi gol u 82. minutu i ponovo iz penala. Đorđević je skrivio i ovaj jedanaesterac, jer je igrao rukom, a Ahmetović i ovaj put bio siguran izvođač. Kratko je tinjala nada gostiju da mogu doći do boda, posle prodora i centarÅ”uta UroÅ”a Petrovića, lepo je otvorio stopalo Isailović i postavio konačnih 4:2. Poslednja prilika na ovom veoma zanimljivom meču viđena je u 5. minutu nadoknade kada je gostujući igrač Marković Å”utem sa 14 metara pogodio prečku.Ā

Narednog vikenda Teleoptik ima priliku da nastavi pobedonosnu seriju na stadionu IMT-a protiv UŔća, dok će Baričani bodove nade potražiti protiv "saobraćajaca" sa Dorćola.

TELEOPTIK - PRVA ISKRA 4:2 (2:0)

STADION: FK Teleoptik. GLEDALACA: 100. GL.SUDIJA: Lakićević Nenad. POM.SUDIJE: Jeremić Milan i Ljubojević Bogdan. STRELCI: Knežević 42. i 44, Đ.Petrović 58. i Isailović 88.min (Teleoptik), Ahmetović 57. i 82.min (oba iz k.u.) (P.iskra). ŽUTI KARTONI: Isailović i Mihajlović (Teleoptik), Milivojević, Ahmetović, Veličković i Adamović (P.iskra).Ā

TELEOPTIK: Mihajlović, Đorđević, Radojević, Borović, Ćalić (Čermelj), Lekić (DelibaÅ”ić), Knežević (Đ.Petrović), Miladinović (Isailović), Cvetojević, U.Petrović, Stanković (Bogosavljević).Ā

PRVA ISKRA: Čukuranović, Nikolić (Marković), Ristovski (Ristić), Milivojević, Ahmetović, Proković (Dragić), Veličković, Mitrović, Savić (Adamović), Stajić (Garić), Aleksić.