XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
556 utakmica za dan Nedelja, 3 Septembar 2023


Fudbal

03.09
20:00
IMT
Partizan
2
3
03.09.2023 20:00
IMT
2 : 3
03.09
19:30
Mladost (L)
Spartak ┼ŻK
2
1
03.09.2023 19:30 2 : 1
03.09
19:00
Metalac
Radni─Źki (SM)
1
0
03.09.2023 19:00 1 : 0
03.09
17:00
Radni─Źki (NB)
Tekstilac
1
3
03.09.2023 17:00 1 : 3
03.09
19:00
GFK Dubo─Źica
OFK Beograd
3
5
03.09.2023 19:00 3 : 5
03.09
17:00
RFK Novi Sad 1921
RFK Grafi─Źar
2
2
03.09.2023 17:00 2 : 2
03.09
16:30
Meševo
OFK Sin─Ĺeli─ç
2
2
03.09.2023 16:30 2 : 2
03.09
16:30
SFS Borac
Dunav
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Budu─çnost (P)
Radni─Źki (P)
2
4
03.09.2023 16:30 2 : 4
03.09
16:30
Trayal
Jedinstvo (P)
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Vlasina
P─Źinja
3
2
03.09.2023 16:30 3 : 2
03.09
16:30
Borac (Š)
Radni─Źki (Z)
0
0
03.09.2023 16:30 0 : 0
03.09
11:00
Omladinac
Kabel
0
3
03.09.2023 11:00 0 : 3
03.09
16:30
Jedinstvo
Brodarac
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Vrelo Sport
Omladinac (Z)
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
10:00
Index
Slavija
1
4
03.09.2023 10:00 1 : 4
03.09
16:30
Dunav
Donji Srem 2015
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
16:30
TSK
Hajduk (D)
0
0
03.09.2023 16:30
TSK
0 : 0
03.09
16:30
Hercegovac
Sloga
0
4
03.09.2023 16:30 0 : 4
03.09
16:30
Preporod
OFK Vrbas
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Mladost (T)
Ba─Źka 1901
2
3
03.09.2023 16:30 2 : 3
03.09
16:30
Hajduk
Bajša
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Radni─Źki 1905
Vojvodina (BG)
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Obili─ç
Mladost (BP)
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Borac
Vojvodina 1928
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Crvena zvezda
┼ŻAK
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Radan
Jablanica
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Mineralac
Gra─Źanica
6
0
03.09.2023 16:30 6 : 0
03.09
11:00
Svetlost
Nebeski Andjeli
3
0
03.09.2023 11:00 3 : 0
03.09
16:30
Gracko
Mladost 1959
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
16:30
SU Dinamo Jug
Jedinstvo (GS)
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Orljane
Naša krila 1936
2
2
03.09.2023 16:30 2 : 2
03.09
16:30
Palilulac
Jedinstvo
5
2
03.09.2023 16:30 5 : 2
03.09
16:30
Bukovik
Morava
0
4
03.09.2023 16:30 0 : 4
03.09
11:00
Car Konstantin
Pukovac
3
3
03.09.2023 11:00 3 : 3
03.09
16:30
Mladost (B)
OFK Niš
5
2
03.09.2023 16:30 5 : 2
03.09
16:30
OFK Brzi Brod
Mladost (M)
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
11:00
Jedinstvo
Balkanski
2
2
03.09.2023 11:00 2 : 2
03.09
16:30
Hajduk Veljko
Timok 1919
0
3
03.09.2023 16:30 0 : 3
03.09
16:30
OFK Slatina
OFK Zlot
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Rajko Miti─ç
Rtanj
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Bor 1919
Branik
4
1
03.09.2023 16:30 4 : 1
03.09
16:30
┼Żupa
Sloga
4
2
03.09.2023 16:30 4 : 2
03.09
16:30
Leva─Ź
Vinogradar
1
3
03.09.2023 16:30 1 : 3
03.09
16:30
Rembas
OFK Lugomir
2
2
03.09.2023 16:30 2 : 2
03.09
10:00
OFK Mladenovac
BSK Bor─Źa
2
3
03.09.2023 10:00 2 : 3
03.09
16:30
Bole─Ź
OFK Budu─çnost
0
3
03.09.2023 16:30 0 : 3
03.09
16:30
Kalu─Ĺerica 1969
KFK Ravna gora Barajevo
0
1
03.09.2023 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Zuce 2019
OFK ┼Żarkovo
4
1
03.09.2023 16:30 4 : 1
03.09
16:30
Gru┼ża
Trep─Źa
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Zastava 1973
Go─Ź
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Polet
Bane 1931
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Napredak
Budu─çnost
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Zlatar
1
0
03.09.2023 11:00 1 : 0
03.09
16:30
Jedinstvo (K)
Polimlje
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Budu─çnost (A)
Ov─Źar
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Sloboda (─î)
Sevojno
3
2
03.09.2023 16:30 3 : 2
03.09
16:30
Borac (L)
Ma─Źva 1929
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Drina
OFK Divci
0
0
03.09.2023 16:30 0 : 0
03.09
16:30
OFK Ose─Źina
Radni─Źki (V)
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Hajduk Stanko
Lipolist
0
1
03.09.2023 16:30 0 : 1
03.09
11:00
Milo─Źajac
Zvezda
3
0
03.09.2023 11:00 3 : 0
03.09
17:00
Omladinac (NS)
Proleter
1
1
03.09.2023 17:00 1 : 1
03.09
16:30
Budu─çnost (P)
─îSK Pivara
5
2
03.09.2023 16:30 5 : 2
03.09
16:30
Budu─çnost (G)
Rusin
7
1
03.09.2023 16:30 7 : 1
03.09
16:30
Kulpin
Budu─çnost (M)
5
0
03.09.2023 16:30 5 : 0
03.09
16:30
Lipar
Crvenka
2
2
03.09.2023 16:30 2 : 2
03.09
16:30
BSK
Krila Krajine
1
1
03.09.2023 16:30
BSK
1 : 1
03.09
17:00
Pobeda 1926
Kutlovo
6
0
03.09.2023 17:00 6 : 0
03.09
17:00
Maršić
Sloboda
3
2
03.09.2023 17:00 3 : 2
03.09
17:00
Kolonija
Stanovo 1941
1
3
03.09.2023 17:00 1 : 3
03.09
17:00
Budu─çnost
Kori─çani
0
4
03.09.2023 17:00 0 : 4
03.09
17:00
Ba─Źka (B)
Šajkaš 1908
0
4
03.09.2023 17:00 0 : 4
03.09
17:00
Jedinstvo
Hajduk
1
0
03.09.2023 17:00 1 : 0
03.09
17:00
Fruškogorac
Crvena zvezda
4
1
03.09.2023 17:00 4 : 1
03.09
17:00
Jugovi─ç
┼ŻSK
2
1
03.09.2023 17:00 2 : 1
03.09
16:30
Radni─Źki (B)
Budu─çnost (BB)
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Spartak 1911
Vulturul
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Ševac
Jedinstvo Stevi─ç
5
0
03.09.2023 16:30 5 : 0
03.09
16:30
Sloga (BNS)
Dolovo
2
4
03.09.2023 16:30 2 : 4
03.09
16:30
Unirea
Dolina
0
1
03.09.2023 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Budu─çnost (A)
Sloga (P)
1
5
03.09.2023 16:30 1 : 5
03.09
16:30
Glogonj
Potporanj
7
1
03.09.2023 16:30 7 : 1
03.09
16:30
Radni─Źki 1911
Mladost
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:30
2. Oktobar
MSK
3
2
03.09.2023 16:30 3 : 2
MSK
03.09
16:30
Vojvodina
Delija
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Napredak (BT)
Crvena zvezda
0
1
03.09.2023 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Banat (─î)
┼ŻFK Banat
1
0
03.09.2023 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Napredak (─î)
Bile─çanin
1
0
03.09.2023 16:30 1 : 0
03.09
16:30
OFK Staji─çevo
Jedinstvo
0
3
03.09.2023 16:30 0 : 3
03.09
17:00
Sutjeska
Iskra
1
1
03.09.2023 17:00 1 : 1
03.09
17:00
─îoka
Jedinstvo
2
0
03.09.2023 17:00 2 : 0
03.09
16:30
Radni─Źki (I)
Fruškogorac
5
1
03.09.2023 16:30 5 : 1
03.09
16:30
Budu─çnost
Hajduk (V)
5
3
03.09.2023 16:30 5 : 3
03.09
16:30
Srem
Krušedol
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Napredak
Podrinje
8
2
03.09.2023 16:30 8 : 2
03.09
16:30
Polet (NK)
Sloga (V)
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Šumar
Sremac (D)
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Grani─Źar (K)
Sremac (V)
3
2
03.09.2023 16:30 3 : 2
03.09
16:30
OFK Kopaonik 1931
Parunovac
4
0
03.09.2023 16:30 4 : 0
03.09
16:30
Gradina
Bošnjane
7
0
03.09.2023 16:30 7 : 0
03.09
16:30
Jastrebac
13. April
7
2
03.09.2023 16:30 7 : 2
03.09
16:30
Dedina
FUD
2
3
03.09.2023 16:30 2 : 3
FUD
03.09
16:30
Sloga (D)
Polet 57
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Gornji Stepoš
─îitluk
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Sloga (─ć)
Borac
4
1
03.09.2023 16:30 4 : 1
03.09
16:30
BSK
Vin─Źa
0
1
03.09.2023 16:30
BSK
0 : 1
03.09
16:30
Kopljari
Omladinac
3
4
03.09.2023 16:30 3 : 4
03.09
16:30
Plaskovac
Lokomotiva
1
0
03.09.2023 16:30 1 : 0
03.09
10:00
Šumadija
Banja
7
2
03.09.2023 10:00 7 : 2
03.09
16:30
Šumadinac (S)
Marjan
4
1
03.09.2023 16:30 4 : 1
03.09
16:30
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Prvi srpski ustanak
4
1
03.09.2023 16:30 4 : 1
03.09
16:30
┼ŻSK
Saranovo 1936
1
4
03.09.2023 16:30 1 : 4
03.09
16:30
Nemetali
Blizna
2
2
03.09.2023 16:30 2 : 2
03.09
11:00
Mala Vrbica
Miloševo
2
2
03.09.2023 11:00 2 : 2
03.09
16:30
Urovica
Krivelj
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Polet
Klju─Ź
4
3
03.09.2023 16:30 4 : 3
03.09
16:30
Donja Mutnica
Rudar (P)
1
4
03.09.2023 16:30 1 : 4
03.09
16:30
Moravac 2015
Kolare
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Morava
Sin─Ĺeli─ç
6
3
03.09.2023 16:30 6 : 3
03.09
16:30
Partizan
Budu─çnost (─É)
4
1
03.09.2023 16:30 4 : 1
03.09
16:30
Kolonija
GFK Tabane
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Vinogradar
Dragocvet
0
1
03.09.2023 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Dimitrije Tucovi─ç
─îu─Źuge
3
4
03.09.2023 16:30 3 : 4
03.09
16:30
Iskra
Junior Novo Naselje
2
3
03.09.2023 16:30 2 : 3
03.09
16:30
┼Żabari
Pepeljevac
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
ZSK
Proleter
1
1
03.09.2023 16:30
ZSK
1 : 1
03.09
16:30
Sloga (M)
Osipaonica
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Pobeda
Borac 1932
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Udarnik
Lunjevac
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Mladi radnik 1940
Jasenica 2017
4
2
03.09.2023 16:30 4 : 2
03.09
16:30
Omladinac
Mladost
2
2
03.09.2023 16:30 2 : 2
03.09
16:30
Sloga (L)
Crvena zvezda
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Podunavac
┼Żelezni─Źar Kusadak
1
3
03.09.2023 16:30 1 : 3
03.09
15:00
Kej
Rudar
2
1
03.09.2023 15:00
Kej
2 : 1
03.09
16:30
Zadrugar
Sloga
1
0
03.09.2023 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Jedinstvo (P)
Mladost
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Lugovi
Prijevor
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Prilike
Devi─çi
4
0
03.09.2023 16:30 4 : 0
03.09
16:30
Morava
Spartak 1976
2
6
03.09.2023 16:30 2 : 6
03.09
16:30
Sloga 1945
Zvi┼żd
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Integral
Rudar Kostolac
1
4
03.09.2023 16:30 1 : 4
03.09
16:30
Sirakovo
┼Żelezni─Źar
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Pomoravlje 1946
Polet (SD)
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Krilaš
Vojvoda Milenko
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Batovac
Napredak (S)
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
11:00
Trgova─Źki
Jasenovac
4
2
03.09.2023 11:00 4 : 2
03.09
16:30
Poštar Zvezdara
Šećeranac Ada
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
18:00
Borac
Heroj Polet
3
1
03.09.2023 18:00 3 : 1
03.09
16:30
Busije
Srem─Źica
0
0
03.09.2023 16:30 0 : 0
03.09
16:30
PKB Kovilovo
Posavac Tišma
1
0
03.09.2023 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Dunav
Lokomotiva
0
1
03.09.2023 16:30 0 : 1
03.09
16:30
OFK Borac
Torpedo
2
3
03.09.2023 16:30 2 : 3
03.09
16:30
Rojkovac
Šumadija
0
3
03.09.2023 16:30 0 : 3
03.09
16:30
Beljina
Strelac
1
3
03.09.2023 16:30 1 : 3
03.09
16:30
Turbina
Vrani─ç
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
10:00
Radni─Źki
OFK Zabre┼żje
2
0
03.09.2023 10:00 2 : 0
03.09
16:30
Krtinska
Lisovi─ç 1977
2
2
03.09.2023 16:30 2 : 2
03.09
16:30
OFK Mladost
Omladinac
4
1
03.09.2023 16:30 4 : 1
03.09
16:30
Hajduk
Pudarci
0
4
03.09.2023 16:30 0 : 4
03.09
16:30
Šumadija 1962
Dunavac
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Rabrovac
Mali Po┼żarevac
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Radni─Źki 1946
Šljivar
4
0
03.09.2023 16:30 4 : 0
03.09
16:30
Hajduk
BSK
2
2
03.09.2023 16:30 2 : 2
BSK
03.09
16:30
Malinik
Rudar (P)
5
0
03.09.2023 16:30 5 : 0
03.09
16:30
Omladinac
Kosovo
2
3
03.09.2023 16:30 2 : 3
03.09
16:30
FSU Kraljevica
Osni─ç
0
0
03.09.2023 16:30 0 : 0
03.09
16:00
Vulkan 1963
OFK Morava 2022
4
2
03.09.2023 16:00 4 : 2
03.09
16:00
Aluminijum
Omladinac
6
1
03.09.2023 16:00 6 : 1
03.09
16:00
Novoselac
Sloboda
2
0
03.09.2023 16:00 2 : 0
03.09
11:00
Rudar
Jedinstvo
6
2
03.09.2023 11:00 6 : 2
03.09
16:00
Sloga (DT)
Planinac 1933
2
4
03.09.2023 16:00 2 : 4
03.09
16:00
Sloga 1948
Stevan Nešticki
2
3
03.09.2023 16:00 2 : 3
03.09
11:00
Proleter
Mladost
4
0
03.09.2023 11:00 4 : 0
03.09
16:30
Arbanasce
Sloga 1980
1
5
03.09.2023 16:30 1 : 5
03.09
16:30
Polet (R)
Naisus 1977
2
2
03.09.2023 16:30 2 : 2
03.09
16:30
Taskovi─çi
Rudar 2016
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Bali─Źevac
Malošište
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Jastrebac
Polet (V)
3
2
03.09.2023 16:30 3 : 2
03.09
16:30
Radni─Źki 1924
Sloga (K)
4
0
03.09.2023 16:30 4 : 0
03.09
16:30
Bobište
Milanovo
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Mladost
─îekmin
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
┼Żelezni─Źar
BSK
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
BSK
03.09
16:30
Moravac
Progres
0
4
03.09.2023 16:30 0 : 4
03.09
11:00
Lemind 1953
Sloga
3
0
03.09.2023 11:00 3 : 0
03.09
16:30
Vu─Źje
Polet
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
OFK Morava
Gradac
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Zlo─çudovo
Donja Lomnica
0
6
03.09.2023 16:30 0 : 6
03.09
16:30
Podrinje
Milan Orli─ç
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Mladi Borac
Kara─Ĺor─Ĺe
0
4
03.09.2023 16:30 0 : 4
03.09
16:30
Antimon
Radni─Źki
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Stojan Lazarac
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Jedinstvo (Z)
Vidojevica
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Gluma─Ź
Omladinac
0
0
03.09.2023 16:30 0 : 0
03.09
16:30
Lazarica
Prvi partizan
5
0
03.09.2023 16:30 5 : 0
03.09
16:30
Tara
Višesava
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Jasen
Rampa
4
1
03.09.2023 16:30 4 : 1
03.09
16:30
Polet
Gorobilje
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Bakionica
Kotroman
1
4
03.09.2023 16:30 1 : 4
03.09
16:30
Sloga
Crnokosa
4
0
03.09.2023 16:30 4 : 0
03.09
16:30
Mladost
Sloboda
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Pobeda
Zadrugar
1
5
03.09.2023 16:30 1 : 5
03.09
16:30
Spartak
Zvezda
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Gnjilan
Sloga
4
1
03.09.2023 16:30 4 : 1
03.09
16:30
OFK Pavlovac
Levosoje
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
BSK Bujanovac
OFK AS
8
5
03.09.2023 16:30 8 : 5
03.09
16:30
─îelik
Trnovac
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Mladost (B)
Torpedo 1973
0
1
03.09.2023 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Lugina
FSU Ju┼żna pruga
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
17:00
Jedinstvo (G)
Tavnik
1
2
03.09.2023 17:00 1 : 2
03.09
17:00
Omladinac
Stubal
0
2
03.09.2023 17:00 0 : 2
03.09
20:00
Popovi─çi Vrnjci
Jovo Kursula
0
0
03.09.2023 20:00 0 : 0
03.09
11:00
Biljanovac
Bogutova─Źka Banja
2
0
03.09.2023 11:00 2 : 0
03.09
17:00
Ribnica
Magnohrom
0
1
03.09.2023 17:00 0 : 1
03.09
17:00
Sloga 1934
21. oktobar
1
6
03.09.2023 17:00 1 : 6
03.09
17:00
Borba
Borac
1
2
03.09.2023 17:00 1 : 2
03.09
17:00
OFK ┼Że┼żelj
Šumadinac KG
1
5
03.09.2023 17:00 1 : 5
03.09
17:00
Jadran
─ćava
1
3
03.09.2023 17:00 1 : 3
03.09
16:30
Omladinac
Karaš (K)
1
4
03.09.2023 16:30 1 : 4
03.09
16:30
Banatul
Karaš (J)
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Polet
Borac (VS)
3
6
03.09.2023 16:30 3 : 6
03.09
16:30
Banat (VŠ)
Partizan (U)
0
4
03.09.2023 16:30 0 : 4
03.09
16:30
Vojvodina (S)
Ratar
1
3
03.09.2023 16:30 1 : 3
03.09
16:30
Neštin
Slavija (P)
4
1
03.09.2023 16:30 4 : 1
03.09
16:30
Krivanj
Ba─Źki Hajduk
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Borac (V)
Mladost (MB)
1
6
03.09.2023 16:30 1 : 6
03.09
16:30
Mladost (T)
Velika Drenova
0
4
03.09.2023 16:30 0 : 4
03.09
16:30
Mladost (DK)
Omladinac
0
3
03.09.2023 16:30 0 : 3
03.09
16:30
Kamenorezac 76
Donji Kopaonik
0
1
03.09.2023 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Beli Orlovi
Mladost 1977
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Zadrugar
Polet (S)
1
0
03.09.2023 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Terekveš
Polet
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Dinamo 1923
Radni─Źki
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Mladost
Borac
1
0
03.09.2023 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Omladinac
Kordun
2
2
03.09.2023 16:30 2 : 2
03.09
16:30
Aleksa Šantić
Jedinstvo Lemeš
10
0
03.09.2023 16:30 10 : 0
03.09
16:30
Voja Ga─Źi─ç
Omladinac
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Partizan
Jugoslavija
2
2
03.09.2023 16:30 2 : 2
03.09
16:30
Proleter
BSK Bavanište
0
0
03.09.2023 16:30 0 : 0
03.09
16:30
Stari Tamiš
OFK Mladost
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Tempo
Borac
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Napredak
Kameni
2
2
03.09.2023 16:30 2 : 2
03.09
16:30
Hrtkovci
Grani─Źar
0
0
03.09.2023 16:30 0 : 0
03.09
16:30
Planinac
Ljukovo
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Hajduk 1932
Car Uroš
4
0
03.09.2023 16:30 4 : 0
03.09
16:30
OFK Bresta─Ź
Mladost
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Polet
Rudar
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Rekreativo
Sloga
5
1
03.09.2023 16:30 5 : 1
03.09
16:30
Munja
Rvati
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Omladinac
Budu─çnost
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
16:30
OFK Urovci
Belo Polje
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Osaonica
Sloboda
2
3
03.09.2023 16:30 2 : 3
03.09
16:30
Vinora─Źa
Mladost (G)
4
1
03.09.2023 16:30 4 : 1
03.09
16:30
Bratstvo
Mladost (K)
2
4
03.09.2023 16:30 2 : 4
03.09
16:30
Šumadinac
Šantarovac
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Lehel
Jedinstvo 2014
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:30
OFK Gradnulica
Krajina
9
0
03.09.2023 16:30 9 : 0
03.09
16:30
Tamiš
Naftagas
3
3
03.09.2023 16:30 3 : 3
03.09
16:30
OFK Klek
Mladost (BB)
5
2
03.09.2023 16:30 5 : 2
03.09
16:30
KSK Konak 1926
Mladost (L)
3
5
03.09.2023 16:30 3 : 5
03.09
16:30
Zadrugar
Borac
4
3
03.09.2023 16:30 4 : 3
03.09
16:30
ASK
Potisje
1
10
03.09.2023 16:30
ASK
1 : 10
03.09
16:30
OFK Stublenica
Šarbane
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Tulari
Polet (DL)
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Sloga (V)
Kolubara (LP)
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Jedinstvo (M)
Polet (T)
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Brezovica
Joševa
0
4
03.09.2023 16:30 0 : 4
03.09
11:00
Mali korak
Milenko Pavlovi─ç
3
0
03.09.2023 11:00 3 : 0
03.09
11:00
Popadi─ç
Kotešica
2
1
03.09.2023 11:00 2 : 1
03.09
11:00
Polet
Tešnjar
2
2
03.09.2023 11:00 2 : 2
03.09
11:00
Rakac Stave
OFK Povlen
1
3
03.09.2023 11:00 1 : 3
03.09
11:00
Stari drugari
Jadar 2013
8
0
03.09.2023 11:00 8 : 0
03.09
16:30
Morava 1932
Napredak (B)
1
6
03.09.2023 16:30 1 : 6
03.09
16:30
Beli Orao
Borac (K)
0
0
03.09.2023 16:30 0 : 0
03.09
16:30
Sloga TOP
Kumane
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Mladi Borac
Zemljoradnik 1932
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Dizel
Polet (V)
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Sloga (L)
Stig 1955
5
4
03.09.2023 16:30 5 : 4
03.09
16:30
Soko
Polet 1930
1
2
03.09.2023 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Mladost (K)
Jedinstvo (S)
0
3
03.09.2023 16:30 0 : 3
03.09
16:30
Mlava (ML)
BSK 1924
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Zadrugar 1947
Rudar (K)
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Rade Milošević
Pobeda 1953
1
1
03.09.2023 16:30 1 : 1
03.09
17:00
─îenej
Dinamo
2
1
03.09.2023 17:00 2 : 1
03.09
17:00
Borac (R)
Petar Pua─Źa
2
2
03.09.2023 17:00 2 : 2
03.09
17:00
Titel
Hajduk (G)
0
0
03.09.2023 17:00 0 : 0
03.09
17:00
Mileti─ç
Slanobarac
5
2
03.09.2023 17:00 5 : 2
03.09
17:00
Tatra
Obili─ç
1
1
03.09.2023 17:00 1 : 1
03.09
16:30
Moravac Orion
Derbi 2016
3
1
03.09.2023 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Mladost 1976
Sloboda
0
1
03.09.2023 16:30 0 : 1
03.09
16:30
OFK Brza
Mladi borac
4
1
03.09.2023 16:30 4 : 1
03.09
16:30
Šumadija
Umac
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Veliko Trnjane
Morava
3
0
03.09.2023 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Sin─Ĺeli─ç
Istok 63
4
1
03.09.2023 16:30 4 : 1
03.09
16:30
Šumadija
Heroj
2
0
03.09.2023 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Resavski Despoti
Napredak (S)
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
16:30
OFK Batinac
Mladost
1
3
03.09.2023 16:30 1 : 3
03.09
16:30
Bair
Budu─çnost 1929
5
1
03.09.2023 16:30 5 : 1
03.09
16:30
Petlova─Źa
POFK Metaloplastika 2006
3
3
03.09.2023 16:30 3 : 3
03.09
16:30
Majur
Sloboda
2
2
03.09.2023 16:30 2 : 2
03.09
16:30
Drina
Sloga
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Mladost
Budu─çnost (PD)
0
3
03.09.2023 16:30 0 : 3
03.09
16:30
OFK Napredak
Omladinac
0
1
03.09.2023 16:30 0 : 1
03.09
16:30
BSK 1925
Novi Beograd
0
2
03.09.2023 16:30 0 : 2
03.09
16:00
Kelti
Šumadinac
1
1
03.09.2023 16:00 1 : 1
03.09
16:30
Velika Moštanica
Milutinac
1
0
03.09.2023 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Borac 1923
┼Żeleznik 1930
2
1
03.09.2023 16:30 2 : 1
03.09
11:00
13. maj
Blokovi
1
2
03.09.2023 11:00 1 : 2
03.09
10:00
Rekreativo 011
Zmaj Novi grad
0
3
03.09.2023 10:00 0 : 3
03.09
16:30
Sto