Nova tri boda za Kosanicu, igrač utakmice Slobodan Đorđević-Cobi

U 14. kolu Zone Jug fudbaleri Kosanice pobedili su danas na svom terenu Čekmin sa 3:0 (2:0). Strelci: Marković (32. min.), Stanković (45.) i Đorđević 59.). U prvih pola sata igralo se između dva šesnaesterca i jedino su gosti u 25. minutu imali lepu priliku posle greške golmana Kosanice Šejića ali je nisu iskoristili. U 32. minutu nakon centaršuta Cvetkovića u kaznenom prostoru gostiju najbolje se snašao Marković i doveo Kosanicu u vođstvo. Drugi gol Kosanica je postigla u 45. minutu kada je na centaršut iz kornera najbolji u skoku bio Stanković, prvi strelac lige, i postigao pogodak.

Treći gol Kosanica je postigla u 59. minutu. Agatonović je centrirao a najbolji u skoku bio je nabolji pojedinac na današnjoj utakmici Clobodan Đorđević-Cobi i postavio konačan rezultat. Posle ove pobede Kosanica zauzima treće mesto na tabeli Zone Jug.   Kratak url URL: