XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 11:00 Akademija 10 - Morava 0:3
2 24.08.2019 16:30 Pusta Reka - Akademija 10 1:0
3 01.09.2019 11:00 Akademija 10 - Čekmin 1:1
4 08.09.2019 16:00 Bobište - Akademija 10 0:4
5 15.09.2019 11:00 Akademija 10 - Žitorađa 1:2
6 18.09.2019 16:00 Budućnost - Akademija 10 4:0
7 22.09.2019 11:00 Akademija 10 - OFK Kosanica 5:0
8 28.09.2019 15:30 Pčinja - Akademija 10 3:1
9 06.10.2019 11:00 Akademija 10 - Jedinstvo (GS) 3:1
10 13.10.2019 15:00 Jastrebac - Akademija 10 4:3
11 20.10.2019 11:00 Akademija 10 - Nebeski Andjeli 0:1
13 27.10.2019 11:00 Akademija 10 - Sloga 0:2
14 03.11.2019 11:00 Akademija 10 - Jablanica 2:2
15 10.11.2019 13:30 Vranjska Banja - Akademija 10 4:1
16 01.12.2019 13:00 Akademija 10 - Polet 1980 4:1
17 23.11.2019 13:00 Svetlost Badnjevac - Akademija 10 3:1
18 07.03.2020 15:00 Morava - Akademija 10 8:1
19 15.03.2020 11:00 Akademija 10 - Pusta Reka 0:5
20 22.03.2020 15:30 Čekmin - Akademija 10
21 29.03.2020 16:00 Akademija 10 - Bobište
22 05.04.2020 16:00 Žitorađa - Akademija 10
23 08.04.2020 16:00 Akademija 10 - Budućnost
24 11.04.2020 16:00 OFK Kosanica - Akademija 10
25 19.04.2020 16:30 Akademija 10 - Pčinja
26 26.04.2020 16:30 Jedinstvo (GS) - Akademija 10
27 29.04.2020 16:30 Akademija 10 - Jastrebac
28 02.05.2020 16:30 Nebeski Andjeli - Akademija 10
30 16.05.2020 17:00 Sloga - Akademija 10
31 24.05.2020 17:00 Jablanica - Akademija 10
32 Akademija 10 - Vranjska Banja
33 Polet 1980 - Akademija 10
34 Akademija 10 - Svetlost Badnjevac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Pčinja 18 17 0 1 51
2 Vranjska Banja 18 13 2 3 41
3 Nebeski Andjeli 18 10 4 4 34
4 Pusta Reka 17 10 4 3 34
5 Sloga 17 10 4 3 34
6 OFK Kosanica 18 10 2 6 32
7 Budućnost 18 8 5 5 29
8 Jedinstvo (GS) 18 9 1 8 28
9 Žitorađa 18 8 3 7 27
10 Morava 18 7 3 8 24
11 Čekmin (-1) 17 5 6 6 20
12 Jastrebac 18 5 4 9 19
13 Jablanica 18 4 2 12 14
14 Akademija 10 (-1) 18 4 2 12 13
15 Polet 1980 17 3 3 11 12
16 Svetlost Badnjevac 18 3 2 13 11
17 Bobište (-1) 18 1 1 16 3