Kolo | Datum/Vreme | Utakmica | Rezultat |
---|---|---|---|
1 | 18.08.2019 17:00 | Jedinstvo (GS) - Žitorađa | 5:2 |
2 | 24.08.2019 16:30 | Budućnost - Jedinstvo (GS) | 5:2 |
3 | 01.09.2019 16:30 | Jedinstvo (GS) - OFK Kosanica | 5:6 |
4 | 07.09.2019 16:00 | Pčinja - Jedinstvo (GS) | 5:1 |
5 | 14.09.2019 16:00 | Jedinstvo (GS) - Sloga | 2:2 |
6 | 18.09.2019 16:00 | Jedinstvo (GS) - Jastrebac | 5:1 |
7 | 21.09.2019 15:30 | Nebeski Andjeli - Jedinstvo (GS) | 6:0 |
9 | 06.10.2019 11:00 | Akademija 10 - Jedinstvo (GS) | 3:1 |
10 | 13.10.2019 15:00 | Jedinstvo (GS) - Jablanica | 4:2 |
11 | 20.10.2019 15:00 | Vranjska Banja - Jedinstvo (GS) | 2:1 |
12 | 23.10.2019 15:00 | Jedinstvo (GS) - Polet 1980 | 6:1 |
13 | 26.10.2019 14:00 | Svetlost Badnjevac - Jedinstvo (GS) | 0:2 |
14 | 03.11.2019 13:30 | Jedinstvo (GS) - Morava | 9:4 |
15 | 10.11.2019 13:30 | Pusta Reka - Jedinstvo (GS) | 4:3 |
16 | 17.11.2019 13:00 | Jedinstvo (GS) - Čekmin | 3:2 |
17 | 24.11.2019 13:00 | Bobište - Jedinstvo (GS) | 3:7 |
18 | 08.03.2020 15:00 | Žitorađa - Jedinstvo (GS) | 4:1 |
19 | 15.03.2020 15:00 | Jedinstvo (GS) - Budućnost | 3:2 |
20 | 21.03.2020 15:30 | OFK Kosanica - Jedinstvo (GS) | |
21 | 29.03.2020 16:00 | Jedinstvo (GS) - Pčinja | |
22 | 04.04.2020 16:00 | Sloga - Jedinstvo (GS) | |
23 | 08.04.2020 16:00 | Jastrebac - Jedinstvo (GS) | |
24 | 12.04.2020 16:00 | Jedinstvo (GS) - Nebeski Andjeli | |
26 | 26.04.2020 16:30 | Jedinstvo (GS) - Akademija 10 | |
27 | 29.04.2020 16:30 | Jablanica - Jedinstvo (GS) | |
28 | 03.05.2020 16:30 | Jedinstvo (GS) - Vranjska Banja | |
29 | 09.05.2020 16:30 | Polet 1980 - Jedinstvo (GS) | |
30 | 17.05.2020 17:00 | Jedinstvo (GS) - Svetlost Badnjevac | |
31 | 23.05.2020 17:00 | Morava - Jedinstvo (GS) | |
32 | Jedinstvo (GS) - Pusta Reka | ||
33 | Čekmin - Jedinstvo (GS) | ||
34 | Jedinstvo (GS) - Bobište |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |||||||||||||||||||||||
1 | Pčinja | 18 | 17 | 0 | 1 | 51 | |||||||||||||||||||||||
2 | Vranjska Banja | 18 | 13 | 2 | 3 | 41 | |||||||||||||||||||||||
3 | Nebeski Andjeli | 18 | 10 | 4 | 4 | 34 | |||||||||||||||||||||||
4 | Pusta Reka | 17 | 10 | 4 | 3 | 34 | |||||||||||||||||||||||
5 | Sloga | 17 | 10 | 4 | 3 | 34 | |||||||||||||||||||||||
6 | OFK Kosanica | 18 | 10 | 2 | 6 | 32 | |||||||||||||||||||||||
7 | Budućnost | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 | |||||||||||||||||||||||
8 | Jedinstvo (GS) | 18 | 9 | 1 | 8 | 28 | |||||||||||||||||||||||
9 | Žitorađa | 18 | 8 | 3 | 7 | 27 | |||||||||||||||||||||||
10 | Morava | 18 | 7 | 3 | 8 | 24 | |||||||||||||||||||||||
11 | Čekmin (-1) | 17 | 5 | 6 | 6 | 20 | |||||||||||||||||||||||
12 | Jastrebac | 18 | 5 | 4 | 9 | 19 | |||||||||||||||||||||||
13 | Jablanica | 18 | 4 | 2 | 12 | 14 | |||||||||||||||||||||||
14 | Akademija 10 (-1) | 18 | 4 | 2 | 12 | 13 | |||||||||||||||||||||||
15 | Polet 1980 | 17 | 3 | 3 | 11 | 12 | |||||||||||||||||||||||
16 | Svetlost Badnjevac | 18 | 3 | 2 | 13 | 11 | |||||||||||||||||||||||
17 | Bobište (-1) | 18 | 1 | 1 | 16 | 3 |