XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 17:00 Jedinstvo (GS) - Žitorađa 5:2
2 24.08.2019 16:30 Budućnost - Jedinstvo (GS) 5:2
3 01.09.2019 16:30 Jedinstvo (GS) - OFK Kosanica 5:6
4 07.09.2019 16:00 Pčinja - Jedinstvo (GS) 5:1
5 14.09.2019 16:00 Jedinstvo (GS) - Sloga 2:2
6 18.09.2019 16:00 Jedinstvo (GS) - Jastrebac 5:1
7 21.09.2019 15:30 Nebeski Andjeli - Jedinstvo (GS) 6:0
9 06.10.2019 11:00 Akademija 10 - Jedinstvo (GS) 3:1
10 13.10.2019 15:00 Jedinstvo (GS) - Jablanica 4:2
11 20.10.2019 15:00 Vranjska Banja - Jedinstvo (GS) 2:1
12 23.10.2019 15:00 Jedinstvo (GS) - Polet 1980 6:1
13 26.10.2019 14:00 Svetlost Badnjevac - Jedinstvo (GS) 0:2
14 03.11.2019 13:30 Jedinstvo (GS) - Morava 9:4
15 10.11.2019 13:30 Pusta Reka - Jedinstvo (GS) 4:3
16 17.11.2019 13:00 Jedinstvo (GS) - Čekmin 3:2
17 24.11.2019 13:00 Bobište - Jedinstvo (GS)
18 Žitorađa - Jedinstvo (GS)
19 Jedinstvo (GS) - Budućnost
20 OFK Kosanica - Jedinstvo (GS)
21 Jedinstvo (GS) - Pčinja
22 Sloga - Jedinstvo (GS)
23 Jastrebac - Jedinstvo (GS)
24 Jedinstvo (GS) - Nebeski Andjeli
26 Jedinstvo (GS) - Akademija 10
27 Jablanica - Jedinstvo (GS)
28 Jedinstvo (GS) - Vranjska Banja
29 Polet 1980 - Jedinstvo (GS)
30 Jedinstvo (GS) - Svetlost Badnjevac
31 Morava - Jedinstvo (GS)
32 Jedinstvo (GS) - Pusta Reka
33 Čekmin - Jedinstvo (GS)
34 Jedinstvo (GS) - Bobište
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Pčinja 14 13 0 1 39
2 Vranjska Banja 15 11 1 3 34
3 OFK Kosanica 15 10 2 3 32
4 Sloga 15 9 4 2 31
5 Nebeski Andjeli 15 9 3 3 30
6 Pusta Reka 15 8 4 3 28
7 Budućnost 15 7 5 3 26
8 Jedinstvo (GS) 15 7 1 7 22
9 Žitorađa 15 6 3 6 21
10 Čekmin (-1) 15 5 4 6 18
11 Morava 16 5 3 8 18
12 Jastrebac 15 4 3 8 15
13 Jablanica 15 3 2 10 11
14 Polet 1980 14 3 2 9 11
15 Akademija 10 (-1) 14 3 2 9 10
16 Svetlost Badnjevac 15 1 2 12 5
17 Bobište 14 1 1 12 4
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova četvrtfinala Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 27. novembra 2019. godine od 13:00 časova, a sastaće se: FK "Milutinac" - OFK "Beograd" FK "Teleoptik" - FK "GSP Polet Dorćol" FK "Sremčica" - FK "I M T" i FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Radnički" (Novi Beograd). Pobednici ovih utakmica plasiraće se u polufinale Kupa FS Beograda.
Mojsa91 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu