XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 17:00 Vranjska Banja - Polet 1980 2:1
2 24.08.2019 16:30 Sloga - Polet 1980 6:1
3 01.09.2019 16:30 Polet 1980 - Svetlost Badnjevac 1:1
4 07.09.2019 16:00 Morava - Polet 1980 2:3
5 14.09.2019 16:00 Polet 1980 - Pusta Reka 0:2
6 18.09.2019 16:00 Čekmin - Polet 1980 5:0
7 22.09.2019 15:30 Polet 1980 - Bobište 2:1
8 29.09.2019 15:30 Žitorađa - Polet 1980 1:1
9 03.10.2019 15:00 Polet 1980 - Budućnost 0:2
10 12.10.2019 15:00 OFK Kosanica - Polet 1980 5:2
11 20.10.2019 15:00 Polet 1980 - Pčinja 1:4
12 23.10.2019 15:00 Jedinstvo (GS) - Polet 1980 6:1
13 26.10.2019 14:00 Polet 1980 - Jastrebac 2:1
14 02.11.2019 13:30 Nebeski Andjeli - Polet 1980 5:0
16 30.11.2019 00:00 Akademija 10 - Polet 1980
17 24.11.2019 13:00 Polet 1980 - Jablanica
18 Polet 1980 - Vranjska Banja
19 Polet 1980 - Sloga
20 11:00 Svetlost Badnjevac - Polet 1980
21 Polet 1980 - Morava
22 Pusta Reka - Polet 1980
23 Polet 1980 - Čekmin
24 Bobište - Polet 1980
25 Polet 1980 - Žitorađa
26 Budućnost - Polet 1980
27 Polet 1980 - OFK Kosanica
28 Pčinja - Polet 1980
29 Polet 1980 - Jedinstvo (GS)
30 Jastrebac - Polet 1980
31 Polet 1980 - Nebeski Andjeli
33 Polet 1980 - Akademija 10
34 Jablanica - Polet 1980
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Pčinja 14 13 0 1 39
2 Vranjska Banja 15 11 1 3 34
3 OFK Kosanica 15 10 2 3 32
4 Sloga 15 9 4 2 31
5 Nebeski Andjeli 15 9 3 3 30
6 Pusta Reka 15 8 4 3 28
7 Budućnost 15 7 5 3 26
8 Jedinstvo (GS) 15 7 1 7 22
9 Žitorađa 15 6 3 6 21
10 Čekmin (-1) 15 5 4 6 18
11 Morava 16 5 3 8 18
12 Jastrebac 15 4 3 8 15
13 Jablanica 15 3 2 10 11
14 Polet 1980 14 3 2 9 11
15 Akademija 10 (-1) 14 3 2 9 10
16 Svetlost Badnjevac 15 1 2 12 5
17 Bobište 14 1 1 12 4
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova četvrtfinala Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 27. novembra 2019. godine od 13:00 časova, a sastaće se: FK "Milutinac" - OFK "Beograd" FK "Teleoptik" - FK "GSP Polet Dorćol" FK "Sremčica" - FK "I M T" i FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Radnički" (Novi Beograd). Pobednici ovih utakmica plasiraće se u polufinale Kupa FS Beograda.
Mojsa91 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu