XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2019 17:00 OFK Kosanica - Sloga 0:0
2 24.08.2019 16:30 Sloga - Polet 1980 6:1
3 31.08.2019 16:30 Pčinja - Sloga 6:2
4 07.09.2019 16:00 Sloga - Svetlost Badnjevac 2:1
5 14.09.2019 16:00 Jedinstvo (GS) - Sloga 2:2
6 18.09.2019 16:00 Sloga - Morava 2:1
7 22.09.2019 15:30 Jastrebac - Sloga 0:0
8 28.09.2019 15:30 Sloga - Pusta Reka 2:1
9 05.10.2019 15:00 Nebeski Andjeli - Sloga 2:0
10 12.10.2019 15:00 Sloga - Čekmin 4:0
12 23.10.2019 15:00 Sloga - Bobište 0:0
13 27.10.2019 11:00 Akademija 10 - Sloga 0:2
14 02.11.2019 13:30 Sloga - Žitorađa 2:0
15 10.11.2019 13:30 Jablanica - Sloga 0:4
16 16.11.2019 13:00 Sloga - Budućnost 2:1
17 24.11.2019 13:00 Vranjska Banja - Sloga
18 Sloga - OFK Kosanica
19 Polet 1980 - Sloga
20 Sloga - Pčinja
21 11:00 Svetlost Badnjevac - Sloga
22 Sloga - Jedinstvo (GS)
23 Morava - Sloga
24 Sloga - Jastrebac
25 Pusta Reka - Sloga
26 Sloga - Nebeski Andjeli
27 Čekmin - Sloga
29 Bobište - Sloga
30 Sloga - Akademija 10
31 Žitorađa - Sloga
32 Sloga - Jablanica
33 Budućnost - Sloga
34 Sloga - Vranjska Banja
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Pčinja 14 13 0 1 39
2 Vranjska Banja 15 11 1 3 34
3 OFK Kosanica 15 10 2 3 32
4 Sloga 15 9 4 2 31
5 Nebeski Andjeli 15 9 3 3 30
6 Pusta Reka 15 8 4 3 28
7 Budućnost 15 7 5 3 26
8 Jedinstvo (GS) 15 7 1 7 22
9 Žitorađa 15 6 3 6 21
10 Čekmin (-1) 15 5 4 6 18
11 Morava 16 5 3 8 18
12 Jastrebac 15 4 3 8 15
13 Jablanica 15 3 2 10 11
14 Polet 1980 14 3 2 9 11
15 Akademija 10 (-1) 14 3 2 9 10
16 Svetlost Badnjevac 15 1 2 12 5
17 Bobište 14 1 1 12 4
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova četvrtfinala Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 27. novembra 2019. godine od 13:00 časova, a sastaće se: FK "Milutinac" - OFK "Beograd" FK "Teleoptik" - FK "GSP Polet Dorćol" FK "Sremčica" - FK "I M T" i FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Radnički" (Novi Beograd). Pobednici ovih utakmica plasiraće se u polufinale Kupa FS Beograda.
Mojsa91 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu