XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 30.09.2012 19:30 Jagodina - Jastrebac 36:30
2 07.10.2012 18:00 ORK Bor - Jagodina 27:23
3 14.10.2012 Jagodina - Đerdap 34:24
4 20.10.2012 19:00 BSK Heba - Jagodina 27:21
5 28.10.2012 19:00 Jagodina - Planinka 26:26
7 11.11.2012 19:00 Jagodina - Žitorađa 16:21
8 18.11.2012 19:30 Radnički 1951 - Jagodina 30:22
9 24.11.2012 Jagodina - Topličanin 28:27
10 02.12.2012 19:00 Vlasotince - Jagodina 30:36
11 08.12.2012 Jagodina - Dubočica 54 28:28
12 09.02.2013 Jastrebac - Jagodina 42:33
13 16.02.2013 Jagodina - ORK Bor 36:24
14 24.02.2013 Đerdap - Jagodina 31:29
15 02.03.2013 Jagodina - BSK Heba 28:27
16 09.03.2013 Planinka - Jagodina 37:22
18 23.03.2013 Žitorađa - Jagodina 33:26
19 30.03.2013 Jagodina - Radnički 1951 30:26
20 06.04.2013 Topličanin - Jagodina 25:30
21 13.04.2013 Jagodina - Vlasotince 38:32
22 20.04.2013 Dubočica 54 - Jagodina 32:32
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Planinka 20 16 1 3 33
2 Radnički 1951 20 16 0 4 32
3 Dubočica 54 20 10 5 5 25
4 Jagodina 20 9 3 8 21
5 ORK Bor 20 9 1 10 19
6 Jastrebac 20 9 0 11 18
7 BSK Heba 20 9 0 11 18
8 Vlasotince 20 8 2 10 18
9 Žitorađa 20 8 0 12 16
10 Topličanin 20 5 0 15 10
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Istok Đerdap 20 5 0 15 10
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu