XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 459 utakmica za dan
Nedelja, 18 Novembar 2012

Fudbal

18.11.2012 13:00 Radnički 1923 0 : 2 Sloboda Point
18.11.2012 11:00 Polet (LJ) 4 : 0 Železničar
18.11.2012 13:30 Kopaonik 1 : 1 Dubočica 1923
18.11.2012 13:30 Radnički (P) 1 : 0 Car Konstantin
18.11.2012 13:30 Morava (Ć) 1 : 2 Radnik
18.11.2012 13:30 Dinamo 3 : 1 Sloga
18.11.2012 13:30 Trstenik PPT 1 : 0 Borac (B)
18.11.2012 13:30 Moravac Orion 0 : 0 Hajduk Veljko
18.11.2012 13:30 OFK Sinđelić 1 : 0 Žitorađa
18.11.2012 13:00 Cement 2 : 0 Radnički (Š)
18.11.2012 13:00 Srem 4 : 3 Palić
18.11.2012 13:00 ČSK Pivara 0 : 1 Sloga
18.11.2012 13:00 Jedinstvo (SP) 1 : 0 Bačka Topola
18.11.2012 13:00 Tekstilac 1 : 2 Dunav
18.11.2012 13:00 Mladost 2 : 1 Dolina
18.11.2012 13:00 Radnički (S) 1 : 1 Radnički (SM)
18.11.2012 13:00 Dinamo 2 : 0 Senta
18.11.2012 13:00 BASK 2 : 0 Sopot
18.11.2012 13:00 Dorćol 0 : 0 PKB
18.11.2012 13:00 Srem 0 : 1 Sindjelić
18.11.2012 13:00 Radnički 1 : 1 Šumadija
18.11.2012 13:00 Kovačevac 2 : 4 Žarkovo
18.11.2012 11:00 Hajduk 1 : 2 Zemun
18.11.2012 10:00 Balkan 0 : 0 Budućnost
18.11.2012 13:00 Železnik 0 : 2 Turbina
18.11.2012 13:00 Vodojaža 2 : 0 Slavija
18.11.2012 13:00 Karađorđe 1 : 1 Tutin
18.11.2012 13:00 Orlovac 2 : 0 Trepča
18.11.2012 13:00 Takovo 2 : 1 Metalac
18.11.2012 13:00 Polet (T) 1 : 0 Prijevor
18.11.2012 13:00 Sloboda (G) 8 : 2 Omladinac (Z)
18.11.2012 13:00 Borac 3 : 1 Morava
18.11.2012 13:00 VGSK 0 : 0 Šumadinac 1913
18.11.2012 13:00 Zvižd 2 : 1 Homoljac
18.11.2012 13:00 Karađorđe (T) 1 : 1 Mladi radnik
18.11.2012 13:00 Šapine 1 : 0 Šumadinac (B)
18.11.2012 13:00 Sloga (S) 2 : 0 Miloš Pocerac
18.11.2012 13:00 OFK Osečina 1 : 1 Zlatar
18.11.2012 13:00 Sevojno 1 : 0 Borac (Š)
18.11.2012 13:00 Ribnica 2 : 0 GP Zlatibor
18.11.2012 13:30 Vlasina 5 : 2 Zloćudovo
18.11.2012 13:30 Zaplanjac 0 : 1 Rudar Alpos
18.11.2012 13:30 Vučje 1 : 3 Napredak
18.11.2012 13:30 Župa 4 : 1 Pepeljevac
18.11.2012 13:30 Jedinstvo 6 : 0 Napredak (D)
18.11.2012 13:30 Radnički (L) 2 : 1 Bošnjane
18.11.2012 13:30 Timočanin 2 : 0 Đerdap
18.11.2012 13:30 Juhor 1 : 0 Majdanpek
18.11.2012 13:30 Ozren 2 : 0 Dragocvet
18.11.2012 13:00 Hajduk 4 : 1 Stanišić
18.11.2012 13:00 Bulbulderac 2 : 0 Železničar
18.11.2012 10:00 Radnički (R) 1 : 2 Lokomotiva
18.11.2012 13:00 Sremčica 0 : 0 IMT
18.11.2012 13:00 Lepušnica 0 : 0 GSP Polet
18.11.2012 13:00 Crvena zvezda 1 : 1 Grafičar
18.11.2012 Polet 4 : 1 Kraljevo Hajduk
18.11.2012 Mataruge 3 : 1 Radnik
18.11.2012 13:00 Radnički 0 : 3 Grdica
18.11.2012 13:00 Granit 0 : 3 Ibar
18.11.2012 13:30 Borac 2 : 2 Ribnica
18.11.2012 Vrnjci 0 : 3 Budućnost
18.11.2012 13:00 Erdoglija 1931 0 : 1 Šumadinac
18.11.2012 13:00 Korićani 1 : 2 Kolonija
18.11.2012 13:00 Sušica 2 : 0 Šumadija
18.11.2012 13:00 Sloga 4 : 1 Partizan
18.11.2012 13:00 Vinogradi DB 2 : 1 Jadran
18.11.2012 13:00 Seljak 5 : 3 Budućnost
18.11.2012 13:00 Arsenal 0 : 0 Ćava
18.11.2012 13:00 Maršić 4 : 0 Jedinstvo
18.11.2012 13:00 Vujan 1 : 4 Dragačevo
18.11.2012 13:00 Ovčar 1 : 0 Napredak
18.11.2012 13:00 Morava 3 : 2 Spartak
18.11.2012 13:00 Jedinstvo (GG) 3 : 0 Lunjevica
18.11.2012 13:00 Kotraža Franc Komerc 4 : 1 Brezak
18.11.2012 13:00 Miokovci 1 : 3 Mladost
18.11.2012 13:00 Donja Vrbava 0 : 0 Jedinstvo (K)
18.11.2012 13:00 Mladi Borac 3 : 2 Vihor
18.11.2012 13:00 Makce 3 : 0 Crni Vrh
18.11.2012 13:00 Sloga (B) 3 : 1 Sloga (D)
18.11.2012 13:00 Borac 2 : 1 Mlava
18.11.2012 13:00 Omladinac 1 : 0 Petar Dobrnjac
18.11.2012 13:00 Integral 2 : 1 Mladost
18.11.2012 13:00 Polet 5 : 2 Beli Orao
18.11.2012 11:00 Železničar 3 : 2 Šumadinac
18.11.2012 13:30 Polet 1 : 0 Budućnost
18.11.2012 13:30 Borac 3 : 1 Omladinac
18.11.2012 13:30 Proleter 1 : 0 Radnik
18.11.2012 13:30 Napredak 1 : 0 Sloboda
18.11.2012 13:30 Bresje Superior 6 : 2 Pobeda
18.11.2012 13:30 Šumadija 1 : 1 Selevac
18.11.2012 13:00 Bare 2 : 1 Marjan
18.11.2012 13:00 Junkovac 3 : 1 Beli orlovi
18.11.2012 13:00 Borac 1 : 0 Partizan
18.11.2012 13:00 Aranđelovac 0 : 2 Šumadinac
18.11.2012 13:00 Sloga 0 : 2 Lokomotiva
18.11.2012 13:00 Šatornja 1 : 1 Bokanja
18.11.2012 13:00 Provo 3 : 1 Drina
18.11.2012 13:00 Radjevac 4 : 0 Sindjelić
18.11.2012 13:00 Mladost (DD) 4 : 1 Jedinstvo (V)
18.11.2012 13:00 Antimon 1 : 0 Mladi Borac
18.11.2012 13:00 Podrinje 5 : 3 Radnički
18.11.2012 13:00 Lipolist 3 : 1 Mladost (P)
18.11.2012 13:30 Vrujci 6 : 0 Ribnikar
18.11.2012 13:30 Tešnjar 0 : 1 Mladost
18.11.2012 13:30 OFK Divci 2 : 1 Rubribreza
18.11.2012 13:30 Trlić 0 : 1 Sovljak
18.11.2012 13:30 ZSK 4 : 3 Banjani
18.11.2012 13:30 Polet 0 : 0 Brezovica
18.11.2012 13:30 Naša krila 1936 3 : 1 Polet
18.11.2012 13:30 Orljane 3 : 0 Moravica
18.11.2012 13:30 Jastrebac 2 : 4 Palilula
18.11.2012 13:30 Morava 1 : 1 Radnički 1947 (Č)
18.11.2012 13:30 Vranjska Banja 2 : 3 Pavlovac
18.11.2012 13:30 As 1 : 3 Biljača
18.11.2012 13:30 Ternoci 3 : 0 Trešnjevka
18.11.2012 13:30 Mladost (B) 1 : 0 Mladost (S)
18.11.2012 13:30 Kondiva 0 : 4 Morava
18.11.2012 13:30 Nebeski Andjeli 7 : 0 Levosoje
18.11.2012 13:30 Svetlost 3 : 0 Pobeda
18.11.2012 13:30 Dobrič 1 : 1 Dunđerski
18.11.2012 13:30 Budućnost 2 : 2 Jedinstvo
18.11.2012 13:30 Crvena zastava 5 : 3 Rudar
18.11.2012 13:30 Sloboda 3 : 5 Brzi Brod
18.11.2012 13:30 Mladost 0 : 3 Vrtište
18.11.2012 13:30 Mladost 0 : 1 Budućnost
18.11.2012 13:30 Bobište 0 : 0 Jablanica
18.11.2012 13:30 Progres 2 : 1 Gradac
18.11.2012 13:30 Mladost 0 : 2 Plantaža
18.11.2012 13:30 Jedinstvo (GS) 4 : 2 Čekmin
18.11.2012 13:30 Sloga 5 : 3 OFK Morava
18.11.2012 13:30 Napredak (S) 0 : 2 Mladost (D)
18.11.2012 13:30 Lugomir 1 : 0 Vinorača
18.11.2012 13:30 Levač 1 : 1 Mladost (J)
18.11.2012 13:30 Buducnost 4 : 0 Bratstvo
18.11.2012 13:30 Kušiljevo 4 : 1 Vinogradar
18.11.2012 13:30 Mladost (K) 1 : 1 SFS Borac
18.11.2012 11:00 Ključ 4 : 1 Rajac
18.11.2012 13:30 Radujevac 0 : 3 Slatina
18.11.2012 13:30 Branik 1 : 1 Brodoremont
18.11.2012 13:30 Trebič 0 : 1 Rtanj
18.11.2012 13:30 Polet 1 : 1 Bučje
18.11.2012 13:30 Rudar (VČ) 3 : 1 Rgotina
18.11.2012 13:30 Omladinac 1 : 2 Rudar
18.11.2012 13:30 Mladost 0 : 3 Osnić
18.11.2012 13:00 Šanac 3 : 2 FUD
18.11.2012 13:00 Poljoprivrednik 1 : 2 Jastrebac
18.11.2012 13:00 Gradina 1 : 1 Jasika
18.11.2012 13:00 Sloga (Ć) 2 : 0 Trudbenik
18.11.2012 13:00 Naupare 0 : 0 Mladost
18.11.2012 13:00 Sloga (D) 3 : 5 Jovan Kursula
18.11.2012 13:00 Tavankut 0 : 1 Krivaja
18.11.2012 13:00 Bačka (M) 3 : 2 Bajša
18.11.2012 13:00 Čantavir 0 : 2 Obilić
18.11.2012 13:00 Tisa 3 : 0 Čoka
18.11.2012 13:00 Vinogradar 5 : 1 Potisje
18.11.2012 13:00 Jedinstvo 2 : 0 Radnički (S)
18.11.2012 13:00 Crvena zvezda (RS) 3 : 0 Borac (Z)
18.11.2012 13:00 Vojvodina (P) 1 : 1 Borac (A)
18.11.2012 13:00 OFK Gradnulica 0 : 1 Begej
18.11.2012 13:00 Mladost 0 : 0 Radnički (Z)
18.11.2012 13:30 Borac 3 : 0 Sloga (BNS)
18.11.2012 13:30 Polet 4 : 1 Slavija (K)
18.11.2012 13:30 Partizan (G) 1 : 1 Vojvodina
18.11.2012 13:30 Radnički (B) 1 : 0 Tempo
18.11.2012 13:30 Vulturul 2 : 0 Jugoslavija
18.11.2012 13:30 Mladost 3 : 0 Dobrica
18.11.2012 13:30 Kordun 1 : 1 Omladinac (D)
18.11.2012 13:30 PIK 2 : 0 Borac
18.11.2012 13:30 BSK 3 : 0 Graničar (R)
18.11.2012 13:30 Zadrugar 3 : 0 Omladinac (B)
18.11.2012 13:30 Hajduk 1 : 2 OFK Mladost
18.11.2012 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Bačka
18.11.2012 13:30 Vojvodina 2 : 0 Metalac AV
18.11.2012 13:30 Obilić 2 : 2 Petrovaradin
18.11.2012 13:30 Omladinac 0 : 1 Borac
18.11.2012 10:00 Kabel 1 : 0 TSK
18.11.2012 13:30 Sutjeska 1 : 2 Vrbas
18.11.2012 Ljukovo 2 : 0 Hajduk (V)
18.11.2012 Graničar 3 : 2 Donji Petrovci
18.11.2012 Kupinovo 1 : 0 Jadran
18.11.2012 Sloven (S) 0 : 1 LSK Laćarak
18.11.2012 Sremac 1 : 0 Šumar
18.11.2012 13:00 Borac (O) 1 : 2 OFK Zabrežje
18.11.2012 13:00 Baćevac 2 : 0 Rudar
18.11.2012 13:00 Zmaj 1953 0 : 1 Šumadija
18.11.2012 13:00 Vrčin 2 : 1 Prva Iskra
18.11.2012 13:00 PKB Kovilovo 3 : 1 Brodarac
18.11.2012 13:00 Strelac 4 : 3 13. Maj
18.11.2012 10:00 Borac (L) 4 : 0 Milutinac
18.11.2012 13:00 Poštar Zvezdara 2 : 1 Selo Mladenovac
18.11.2012 13:00 Mineralac 1 : 7 Rudar
18.11.2012 13:00 Ropotovo 4 : 2 Sloga (B)
18.11.2012 Polet 3 : 0 Brezovica
18.11.2012 Sitnica 0 : 3 Čaglavica
18.11.2012 Plemetina 1 : 0 Gračanica
18.11.2012 Gracko 3 : 0 Radnički
18.11.2012 13:30 Gruža 3 : 2 Morava(S)
18.11.2012 13:30 Stubal 2 : 2 Napredak
18.11.2012 13:30 Magnohrom 2 : 0 Tavnik
18.11.2012 13:30 Zvezda 3 : 0 Žiča
18.11.2012 13:30 Partizan 1 : 2 Morava(M)
18.11.2012 13:30 Lazac 3 : 2 Šumadija
18.11.2012 13:00 21. oktobar 1 : 3 OFK Bagremar
18.11.2012 13:00 Mladost Teferič 5 : 2 Šumarice 2008
18.11.2012 13:00 Kutlovo 4 : 0 Košutnjak
18.11.2012 13:00 Srbija 5 : 0 Hajduk
18.11.2012 13:00 Azbest 5 : 3 Kremenac
18.11.2012 13:00 Seljak 0 : 1 Sloga
18.11.2012 13:00 Dobrača 2 : 5 Botunje
18.11.2012 13:00 Mladost 0 : 0 Borac
18.11.2012 13:00 Sloga 3 : 2 Dunavac (K)
18.11.2012 13:00 Desine 0 : 3 Borac
18.11.2012 13:00 Napredak 2 : 0 Jedinstvo (D)
18.11.2012 13:00 Dunavac (P) 2 : 1 Basarac
18.11.2012 13:00 OFK Vinci 1 : 1 Polet
18.11.2012 13:00 RSK 0 : 0 Žitkovica
18.11.2012 13:00 Mladost 2 : 3 Rudar (K)
18.11.2012 13:00 Radnički 3 : 2 Krilaš
18.11.2012 13:00 Budućnost (A) 2 : 3 Omladinac (B)
18.11.2012 13:00 Polet 2 : 4 Budućnost (V)
18.11.2012 13:00 Omladinac (S) 4 : 1 Rudar (S)
18.11.2012 11:00 Karađorđe 5 : 0 Crvena zvezda
18.11.2012 13:00 Šumadija 1 : 1 Pobeda 1938
18.11.2012 13:00 Grivac 3 : 2 Mladost MG
18.11.2012 13:00 Sloga 2 : 0 BSK
18.11.2012 13:00 Radnički 3 : 2 Bečevica
18.11.2012 13:30 Sloga 2 : 2 Prvi srpski ustanak
18.11.2012 13:30 Mladi rudar 5 : 2 Plaskovac
18.11.2012 13:30 Mladost 1 : 1 Proleter
18.11.2012 11:00 B 2000 5 : 2 Omladinac
18.11.2012 13:00 Velika Reka 3 : 1 Cer
18.11.2012 13:00 Sloga (LŠ) 7 : 1 Crnča
18.11.2012 13:00 Stolice 3 : 1 Jedinstvo (Z)
18.11.2012 11:00 Studenac 5 : 0 Hajduk
18.11.2012 13:00 Borac (K) 2 : 1 Cerova
18.11.2012 13:00 Sloga (K) 3 : 5 Borac (L)
18.11.2012 13:00 Jadar 1961 0 : 0 Jedinstvo (MZ)
18.11.2012 13:00 Omladinac 2 : 1 Napredak (R)
18.11.2012 13:00 Majur 6 : 1 Torpedo 1924
18.11.2012 13:00 Drina 3 : 1 Duško
18.11.2012 13:00 Proleter 5 : 1 Napredak (MB)
18.11.2012 13:00 Napredak (BP) 0 : 2 Milicionar
18.11.2012 13:00 Partizan 2 : 2 Premijer
18.11.2012 13:00 Budućnost 3 : 1 Sloboda
18.11.2012 13:00 BMR Petlovača 1 : 2 Sloga
18.11.2012 13:00 Mrovska 3 : 2 Vlašić
18.11.2012 13:00 Pričinović 5 : 1 Korman
18.11.2012 13:00 Karađorđe 3 : 0 Dobrava
18.11.2012 13:00 Pocerina 0 : 1 Galeb
18.11.2012 13:00 Cerić 8 : 1 Dumača
18.11.2012 13:00 Borac 2 : 3 OFK Jelen
18.11.2012 13:00 Sloga 2 : 1 Mladost (PP)
18.11.2012 13:00 OFK Varna 5 : 1 Mladost (Z)
18.11.2012 13:30 Spartak 1924 4 : 0 Mladost
18.11.2012 13:30 Borac 1 : 1 Komanice
18.11.2012 13:30 Liplje 1 : 0 Toplica
18.11.2012 13:30 Dučić 2 : 2 Veliševac
18.11.2012 13:30 Jedinstvo 0 : 3 Gornji Lajkovac
18.11.2012 13:30 Rajac 6 : 2 Mionica
18.11.2012 13:30 Čučuge 0 : 1 Omladinac
18.11.2012 13:30 Joševa 3 : 2 OFK Paljuvi
18.11.2012 11:00 Sloga 2 : 1 Tvrdojevac
18.11.2012 13:30 Jedinstvo 4 : 2 Gunjevac
18.11.2012 13:30 Sečanica 5 : 3 Mladost 1954 (DM)
18.11.2012 13:30 Mladost (DK) 3 : 2 Čegar 1946
18.11.2012 13:30 Vulkan 1936 2 : 2 Proleter
18.11.2012 13:30 Moravac 1948 7 : 1 Sloga
18.11.2012 13:30 Radnički 1936 0 : 3 Stevan Nešticki
18.11.2012 13:30 Kumarevo 65 2 : 5 Radnički
18.11.2012 13:30 Morava 2 : 3 Lemind 1953
18.11.2012 13:30 Napredak 2 : 0 Gornje Krajince
18.11.2012 13:30 Polet 3 : 2 Marjan MB
18.11.2012 13:30 Navalin 0 : 0 Sloboda
18.11.2012 13:30 Medveđa 1 : 0 Kolare
18.11.2012 13:30 Javor 2 : 0 Istok 63
18.11.2012 13:30 Polet 3 : 3 BSK
18.11.2012 13:30 Mladost 1 : 1 Kupinovac
18.11.2012 13:30 Crni Vrh 2 : 3 Sloga
18.11.2012 13:30 Napredak 2 : 0 Šumadinac
18.11.2012 13:00 Udarnik 5 : 0 Zrinjski 1932
18.11.2012 13:00 Đurđin 1 : 2 Poljoprivrednik
18.11.2012 13:00 Žednik 0 : 4 Dušan Silni
18.11.2012 13:00 Hajduk 4 : 0 Mala Bosna
18.11.2012 13:00 Bratstvo 1 : 6 Bačka 1901 B
18.11.2012 13:00 Solid 3 : 0 Elektrovojvodina
18.11.2012 13:30 Proleter 3 : 2 Strela
18.11.2012 13:30 Omladinac (D) 1 : 5 Omladinac (O)
18.11.2012 13:30 Plavi Dunav 1 : 0 Borac
18.11.2012 13:30 Železničar 10 : 0 Pobeda
18.11.2012 13:30 Mladost 1 : 6 Dolovo
18.11.2012 13:30 Spartak 2 : 0 Polet
18.11.2012 13:30 Hajduk 1 : 1 Vitorul
18.11.2012 13:30 Crvena zvezda 1 : 0 Borac (VG)
18.11.2012 13:30 Ševac 1 : 0 Karaš (Ј)
18.11.2012 13:30 Ratar 1 : 0 Potporanj
18.11.2012 13:30 Budućnost (A) 4 : 0 Partizan (U)
18.11.2012 13:30 Jedinstvo 1 : 2 Vinogradar
18.11.2012 13:30 Dunav 0 : 1 Borac (VS)
18.11.2012 13:30 OFK Šikara 3 : 2 Aleksa Šantić
18.11.2012 13:30 Rusin 1 : 0 Rastina 1918
18.11.2012 13:30 ŽAK 1 : 1 Terekveš
18.11.2012 13:30 Dinamo 0 : 3 OFK Odžaci
18.11.2012 13:30 Jedinstvo (R) 5 : 1 Jedinstvo (K)
18.11.2012 13:30 Panonija 4 : 2 OFK Metalac
18.11.2012 13:30 Lipar 3 : 3 Dunav
18.11.2012 13:00 Susek 5 : 0 Borac
18.11.2012 Čenej 2 : 4 Slavija
18.11.2012 Proleter 1 : 1 Fruškogorac
18.11.2012 Sremac 1 : 2 Tatra
18.11.2012 OFK Sirig 3 : 0 Fruškogorski partizan
18.11.2012 OFK Futog 1 : 2 Dinamo
18.11.2012 Vinogradar 2 : 0 Bačka
18.11.2012 13:30 Hrtkovci 2 : 0 Graničar (G)
18.11.2012 13:30 Jedinstvo (P) 0 : 3 Železničar
18.11.2012 13:30 Borac 1 : 3 Napredak (P)
18.11.2012 13:30 Lovac 1 : 4 Napredak (V)
18.11.2012 13:30 Sloga 0 : 0 Dunav
18.11.2012 13:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 3 Budućnost
18.11.2012 13:30 Podunavac 3 : 0 Sloboda
18.11.2012 13:30 Jedinstvo (R) 0 : 1 Graničar (K)
18.11.2012 13:00 Vranić 2 : 0 Rvati
18.11.2012 13:00 Beljina 2 : 3 Mladost (Č)
18.11.2012 13:00 Mladost (B) 4 : 2 TEK Sloga
18.11.2012 13:00 Podunavac 4 : 1 Kosmaj
18.11.2012 13:00 Napredak 2 : 2 Velika Krsna
18.11.2012 13:00 Rabrovac 2 : 2 OFK Leštane
18.11.2012 13:00 Dunavac 3 : 1 Ivanča
18.11.2012 13:00 Mladost 2 : 2 Pudarci
18.11.2012 13:00 Šumadinac 0 : 3 Torlak
18.11.2012 13:00 Napredak 1 : 4 Dunav
18.11.2012 13:00 Borac 5 : 4 Crvenka
18.11.2012 10:00 Šećeranac Ada 0 : 2 Banja
18.11.2012 13:00 Studenski Grad 6 : 0 Rušanj
18.11.2012 13:00 Sindjelić 2 : 1 Institut
18.11.2012 13:30 Graničar 0 : 0 Kosovo
18.11.2012 13:00 Mekiš 5 : 0 Toplica
18.11.2012 13:30 Napredak 2012 1 : 2 Kraljevo
18.11.2012 13:30 Draževac 2 : 0 Vukašinovac
18.11.2012 13:30 Ratar 3 : 0 Feniks 2012
18.11.2012 13:30 Pobeda 1976 3 : 5 OFK Sloga
18.11.2012 11:00 Malajnica 0 : 5 Smedovac
18.11.2012 14:00 Ratar 3 : 4 Samarinovac
18.11.2012 14:00 Slatina 4 : 0 Srbovo
18.11.2012 14:00 Graničar 0 : 4 Miloševo
18.11.2012 14:00 Kovilovo 7 : 1 Čubra
18.11.2012 11:00 OFK Tamnič 1 : 2 Deli Jovan
18.11.2012 13:00 Napredak (N) 1 : 4 Pobeda
18.11.2012 13:00 Mlava 4 : 0 Metalac
18.11.2012 13:00 Dizel 2 : 1 Sloga (L)
18.11.2012 13:00 Sloga (D) 2 : 1 Proleter
18.11.2012 13:00 Dunav 3 : 2 Mip Majdan
18.11.2012 13:00 Zemljoradnik 1 : 2 Vojvoda Milenko
18.11.2012 13:00 Sopot 4 : 0 Stig
18.11.2012 13:00 Barič 4 : 3 Carevac
18.11.2012 13:00 Pek 1 : 1 Žika Marković Uča
18.11.2012 13:00 Električar 2 : 3 Radnički
18.11.2012 11:00 Sloga TOP 4 : 1 Kumane
18.11.2012 13:00 Ram 5 : 0 Polet
18.11.2012 16:00 Graničar 4 : 0 Jedinstvo (Lj)
18.11.2012 15:00 Olimpija 1 : 7 Borac
18.11.2012 13:30 Omladinac 0 : 4 Budućnost
18.11.2012 13:30 Popovac 3 : 1 Jedinstvo
18.11.2012 13:30 Mladost (GM) 3 : 1 Heroj
18.11.2012 13:30 Radnicki 2 : 1 Napredak
18.11.2012 13:30 Mladost (R) 1 : 2 Hajduk
18.11.2012 13:30 Šumadija 3 : 1 Radnik
18.11.2012 15:00 Rubin 4 : 1 Mladost (G)
18.11.2012 13:00 Lemind Lavice 1 : 3 Požarevac
18.11.2012 13:00 Novi Bečej 0 : 7 Napredak
18.11.2012 11:00 Radnički (N) 6 : 0 Sinđelić
18.11.2012 13:00 Jadran 3 : 2 Metalac (K)
18.11.2012 11:00 Goč 2 : 0 Sloboda
18.11.2012 13:00 Sloga 1 : 2 Javor
18.11.2012 11:00 Mladost 3 : 3 Jedinstvo Putevi
18.11.2012 11:00 Metalac (GM) 1 : 1 FAP
18.11.2012 11:30 Selevac 1 : 2 Šumadija
18.11.2012 12:00 Radnički (K) 0 : 1 Vršac United
18.11.2012 Mladi radnik (P) 0 : 0 Šumadija
18.11.2012 Rudar 7 : 1 Sloga (L)
18.11.2012 Morava 3 : 0 Osipaonica
18.11.2012 12:00 Novi Sad 3 : 1 Crvenka
18.11.2012 12:00 Vršac 1 : 4 Spartak ZV
18.11.2012 12:00 Bačka Topola 2 : 2 Dinamo
18.11.2012 11:00 Tavankut 3 : 0 Krivaja
18.11.2012 11:00 Bačka (M) 3 : 2 Bajša
18.11.2012 11:00 Tisa 0 : 2 Čoka
18.11.2012 11:00 Vinogradar 2 : 5 Potisje
18.11.2012 13:00 Bane 2 : 3 Metalac (K)
18.11.2012 13:00 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Javor
18.11.2012 13:00 Čačak 94 0 : 1 Sloboda
18.11.2012 13:00 Sloga (BB) 5 : 2 Šumadija 1903
18.11.2012 12:00 Jedinstvo 0 : 6 Jedinstvo
18.11.2012 12:00 Šabac 1 : 0 Radnicki Stobex
18.11.2012 12:00 Savacijum 1 : 0 Mačva
18.11.2012 10:00 Jedinstvo 0 : 3 Krušik
18.11.2012 10:00 Novi Sad 1 : 0 Crvenka
18.11.2012 10:00 Vršac 2 : 4 Spartak ZV
18.11.2012 10:00 Bačka Topola 11 : 1 Dinamo
18.11.2012 09:00 Selevac 3 : 7 Šumadija
18.11.2012 Šumadija 0 : 1 Homoljac
18.11.2012 Plana 1 : 2 Sloga
18.11.2012 10:00 Pinkum 1 : 0 AF Duljaj
18.11.2012 Seljak 1 : 1 Smederevo
18.11.2012 10:00 Železničar 1 : 5 Proleter
18.11.2012 10:00 Šabac 3 : 2 Osecina
18.11.2012 10:00 Savacijum 1 : 1 Mačva
18.11.2012 10:00 Radnički 1 : 1 Drina
18.11.2012 10:30 Pinkum 5 : 1 Rudar

Košarka

18.11.2012 19:00 Crvena zvezda Telekom 79 : 61 Krka
18.11.2012 19:00 Cedevita 91 : 86 Szolnoki Olaj
18.11.2012 18:00 Vršac 95 : 81 Sloga
18.11.2012 14:00 Mladost (Z) 72 : 82 Morava
18.11.2012 18:30 Napredak Rubin 75 : 60 Mladost (Č)
18.11.2012 Radnički Student 103 : 85 Železničar
18.11.2012 Kuršumlija 79 : 75 Jablanica
18.11.2012 Niš 84 : 76 Pirot
18.11.2012 18:00 Šabac 64 : 60 Šumadija
18.11.2012 17:00 Radnički 56 : 39 Student
18.11.2012 20:00 Beočin 81 : 75 Jagodina 2001
18.11.2012 16:00 Crvena Zvezda 87 : 59 Vrbas Medela
18.11.2012 15:00 Topličanin 0 : 20 Bor
18.11.2012 17:00 Paraćin 55 : 71 Gimnazijalac Partizan

Odbojka

18.11.2012 18:00 Novi Pazar Junior 3 : 0 Obilić
18.11.2012 16:00 Antena 0 : 3 Bukovica Putevi
18.11.2012 VA 014 1 : 3 Zaslon
18.11.2012 Loznica 1 : 3 Sterija
18.11.2012 Bavanište 2 : 3 Futog
18.11.2012 Vrbas 0 : 3 Inđija
18.11.2012 17:00 Varadin 3 : 2 Železničar
18.11.2012 19:00 Crvena Zvezda 3 : 0 Kolubara
18.11.2012 19:00 Vojvodina 1 : 3 Radnički (K)
18.11.2012 17:00 Tajm 3 : 2 Putevi Trendteks
18.11.2012 12:00 Borac 3 : 2 Gimnazijalac
18.11.2012 17:00 Zlatibor 3 : 1 Trstenik
18.11.2012 Sjenica 0 : 3 Zlatar
18.11.2012 Valjevo 3 : 2 Mali Zvornik
18.11.2012 Smederevo 3 : 0 Mladi Radnik
18.11.2012 Spartak 1 : 3 Šumadija
18.11.2012 Spas 3 : 2 Ribnica
18.11.2012 Ruma 3 : 0 Vršac
18.11.2012 KI 0230 3 : 0 Omladinac

Rukomet

18.11.2012 18:00 Vrbas Carnex 36 : 27 Crvenka Jafa
18.11.2012 17:30 Titel Džon Dir 26 : 21 Mladost
18.11.2012 14:00 Žitorađa 23 : 22 Jastrebac
18.11.2012 19:30 Radnički 1951 30 : 22 Jagodina
18.11.2012 19:00 Topličanin 24 : 22 Vlasotince
18.11.2012 19:00 Požarevac 42 : 32 Sindjelić
18.11.2012 18:00 Obilić 28 : 21 Sportski Centar Voždovac 2012
18.11.2012 16:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 33 : 37 Mokra Gora
18.11.2012 18:00 Šamot 65 30 : 22 Priboj
18.11.2012 20:00 Udarnik 30 : 24 Čukarički
18.11.2012 17:00 Zaječar 2 17 : 21 Mladi Radnik
18.11.2012 17:30 Crveni krst 36 : 24 Đerdap
18.11.2012 17:00 RTB Bor 33 : 27 Knjaževac

Futsal

18.11.2012 18:00 Partenon 3 : 0 Bajina Bašta
18.11.2012 20:30 Forum 4 : 7 SAS
18.11.2012 10:00 Raška 5 : 4 Kosjerić
18.11.2012 19:00 Fleš 8 : 4 Kragujevac 2011
18.11.2012 10:00 92 4 : 9 Krčagovo 2
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.