XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 415 utakmica za dan
Subota, 6 April 2013

Fudbal

06.04.2013 15:30 OFK Beograd 1 : 1 Javor
06.04.2013 15:30 Jagodina 3 : 0 Rad
06.04.2013 15:30 Donji Srem 3 : 0 Novi Pazar
06.04.2013 15:30 BSK Borča 2 : 1 Radnički (N)
06.04.2013 15:30 Spartak ZV 1 : 2 Radnički 1923
06.04.2013 15:30 Teleoptik 0 : 0 Kolubara
06.04.2013 15:30 Banat 1 : 0 Borac
06.04.2013 15:30 Proleter 0 : 0 Voždovac
06.04.2013 15:30 Radnički (NP) 0 : 1 Inđija
06.04.2013 15:30 Sloga (K) 0 : 0 Mladost (L)
06.04.2013 18:30 Metalac (GM) 1 : 0 Mladenovac
06.04.2013 15:30 Čukarički 0 : 0 Bežanija
06.04.2013 15:30 Napredak 3 : 0 Novi Sad
06.04.2013 15:30 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Timok
06.04.2013 15:30 Trepča 2 : 0 Sloboda (G)
06.04.2013 15:30 Metalac 2 : 0 Omladinac
06.04.2013 15:30 VGSK 3 : 2 Morava
06.04.2013 15:30 Crvena zvezda 3 : 1 Mladi radnik
06.04.2013 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Sevojno
06.04.2013 15:30 Sloga (BB) 0 : 1 Ribnica
06.04.2013 15:30 Borac (Š) 0 : 0 FAP
06.04.2013 15:30 Budućnost 1 : 0 Kačer
06.04.2013 16:00 Lužnica 3 : 0 Svrljig
06.04.2013 16:00 Napredak 2 : 0 Pukovac
06.04.2013 16:00 Vučje 2 : 3 Malošište
06.04.2013 16:00 Sloga 4 : 2 Zloćudovo
06.04.2013 16:00 Pusta Reka 1 : 0 BSK Bujanovac
06.04.2013 16:00 SFK Moravac 2 : 0 Balkanski
06.04.2013 11:00 Đerdap 3 : 0 Župa
06.04.2013 16:00 OFK Bor 2 : 0 Dunav
06.04.2013 15:30 Sloboda 0 : 1 Radnički (B)
06.04.2013 15:30 Proleter 1 : 4 Jedinstvo (NB)
06.04.2013 15:30 Bilećanin 3 : 3 Bačka 1901
06.04.2013 15:30 Radnički (K) 1 : 2 Kolonija
06.04.2013 15:30 OFK Kikinda 2 : 2 Borac
06.04.2013 15:30 Budućnost 1 : 0 Vršac
06.04.2013 15:30 AFK 1 : 1 Kozara
06.04.2013 15:30 Stanišić 0 : 0 Borac
06.04.2013 15:30 Crvenka 1 : 0 Index
06.04.2013 15:30 Crvena Zvezda 2 : 1 1. Maj Agroruma
06.04.2013 15:30 OFK Bačka 6 : 0 Srbobran
06.04.2013 15:30 Jugović 1 : 1 Sloga
06.04.2013 16:00 Vinča 2 : 1 Radnički (NB)
06.04.2013 16:00 Palilulac 0 : 0 Radnički (R)
06.04.2013 11:00 Slavija 0 : 3 Crvena zvezda
06.04.2013 16:00 Lokomotiva 0 : 1 GSP Polet
06.04.2013 16:30 Rudar 2 : 0 Kraljevo Hajduk
06.04.2013 16:30 Grdica 1 : 0 Vrnjci
06.04.2013 16:00 Maršić 0 : 1 Šumadija
06.04.2013 15:30 Lunjevica 1 : 1 Jedinstvo (K)
06.04.2013 15:30 Polet 6 : 2 Sloga (D)
06.04.2013 15:30 Železničar 9 : 0 Crni Vrh
06.04.2013 15:30 Selevac 2 : 1 Sloboda
06.04.2013 15:30 Glavaš 5 : 0 Omladinac
06.04.2013 15:30 Bresje Superior 4 : 1 Šumadinac
06.04.2013 15:30 Bare 0 : 2 Borac
06.04.2013 15:30 Marjan 2 : 2 Karađorđe
06.04.2013 16:00 Sindjelić 3 : 2 Jadar
06.04.2013 15:00 Jedinstvo (V) 2 : 0 Podrinje
06.04.2013 15:30 Zadrugar 0 : 0 OFK Jabučje
06.04.2013 15:30 Pepeljevac 2 : 1 Tešnjar
06.04.2013 16:00 Borac 0 : 1 Bukovik
06.04.2013 16:00 Radnički 1924 (K) 2 : 3 Naša krila 1936
06.04.2013 16:00 Polet 2 : 0 Rad
06.04.2013 16:00 Moravica 0 : 3 Rutevac
06.04.2013 14:30 Čelik 1 : 5 Nebeski Andjeli
06.04.2013 14:30 Pčinja 9 : 1 Levosoje
06.04.2013 16:00 Mladost (PR) 1 : 2 Gnjilan
06.04.2013 16:00 Zadrugar 0 : 2 Jedinstvo (BP)
06.04.2013 11:00 Jedinstvo (P) 3 : 3 Spartak
06.04.2013 16:00 Padež 3 : 1 Napredak
06.04.2013 16:00 Topličanin 3 : 0 Jug Bogdan
06.04.2013 16:00 Trbunje 0 : 3 Kosanica
06.04.2013 16:00 Omladinac 0 : 1 Budućnost
06.04.2013 16:00 OFK Niš 1 : 1 Crvena zastava
06.04.2013 16:00 Jedinstvo (B) 4 : 0 Šumadija
06.04.2013 15:00 Zlot 2 : 0 Krivelj
06.04.2013 15:00 Poreč 5 : 0 Branik
06.04.2013 15:00 Rudar 2 : 0 Sloga
06.04.2013 16:00 Rtanj 5 : 0 ŠSK
06.04.2013 16:00 Midžor 1 : 1 Bučje
06.04.2013 16:00 Sloga 0 : 6 Trebič
06.04.2013 15:30 FUD 2 : 1 Blagotin
06.04.2013 15:30 Jedinstvo 1936 2 : 1 Mladost
06.04.2013 16:30 Krivaja 5 : 1 Njegoš
06.04.2013 16:30 Bajša 0 : 1 Tisa
06.04.2013 16:30 Obilić 0 : 2 Panonija IM Topola
06.04.2013 16:30 Jadran 3 : 2 Proleter
06.04.2013 16:30 Čoka 2 : 2 Potisje
06.04.2013 15:30 Krajina 1 : 1 Borac (A)
06.04.2013 15:30 Naftagas 1 : 1 Jedinstvo
06.04.2013 15:30 Borac 2 : 1 Hajduk
06.04.2013 15:30 Mladost (K) 5 : 2 Graničar (G)
06.04.2013 15:30 OFK Mladost 4 : 1 Kula
06.04.2013 15:00 Metalac AV 0 : 0 Omladinac
06.04.2013 16:00 Partizan 1 : 1 Šumar
06.04.2013 10:00 Milutinac 2 : 2 13. Maj
06.04.2013 11:00 Poštar Zvezdara 0 : 0 Prva Iskra
06.04.2013 11:00 Komgrap 0 : 3 Rudar
06.04.2013 Poneš 0 : 3 Sloga (B)
06.04.2013 16:30 Čibukovac 1 : 0 Mlada krila
06.04.2013 16:00 Bratstvo 2 : 0 Dedinje Junajted
06.04.2013 16:00 Bjelica 3 : 0 Gradina
06.04.2013 15:30 Mladi Rudar 1 : 1 Šilopaj
06.04.2013 15:30 Žitkovica 4 : 3 Jedinstvo (LJ)
06.04.2013 15:30 Đerdap 0 : 2 Borac
06.04.2013 15:30 Trgovački 3 : 0 Omladinac (B)
06.04.2013 15:30 OFK Homolje 1 : 2 Mladost
06.04.2013 15:30 Jasenica 3 : 0 B 2000
06.04.2013 15:30 Omladinac 4 : 0 Trešnjevica
06.04.2013 16:00 Crnča 0 : 1 Borac (K)
06.04.2013 16:00 Majur 2 : 2 Proleter
06.04.2013 16:00 Milicionar 0 : 2 Sloga
06.04.2013 15:30 Mionica 2 : 2 Veliševac
06.04.2013 15:30 Crvena Jabuka 3 : 1 Jedinstvo
06.04.2013 16:00 Borac (O) 3 : 1 Duškovci
06.04.2013 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Morava
06.04.2013 16:30 Ursule 2 : 5 BSK
06.04.2013 16:30 Zrinjski 1932 0 : 2 Elektrovojvodina
06.04.2013 16:30 Subotica 2 : 1 Bačka 1901 B
06.04.2013 15:30 Delija 2 : 0 ŽAK
06.04.2013 15:30 Progresul 0 : 2 1.Oktobar
06.04.2013 16:00 Partizan (U) 0 : 1 Hajdučica
06.04.2013 15:30 ŽAK 3 : 0 Rusin
06.04.2013 15:30 Slavija 2 : 1 OFK Sirig
06.04.2013 15:30 Mladost 3 : 0 Bačka
06.04.2013 15:30 Fruškogorski partizan 3 : 1 Dinamo
06.04.2013 16:00 Soko 0 : 1 Vojvodina
06.04.2013 16:00 OFK Burovo 0 : 2 Stepojevac VAGA
06.04.2013 16:00 Pudarci 0 : 2 OFK Leštane
06.04.2013 16:00 Pionir 8 : 0 Rušanj
06.04.2013 16:00 Policajac 2 : 0 Banja
06.04.2013 16:00 Dobrič 0 : 0 Jastrebac
06.04.2013 16:00 Sloga 1 : 1 Naisus
06.04.2013 16:00 Toplica 2 : 0 Doljevac
06.04.2013 16:00 Gredetin 1 : 4 Kraljevo
06.04.2013 16:00 Sloga 2 : 1 OFK Sloga
06.04.2013 16:00 Srbovo 2 : 1 OFK Tamnič
06.04.2013 16:00 Malajnica 2 : 3 Mladost
06.04.2013 16:30 Bogutovačka Banja 1 : 1 Omladinac
06.04.2013 15:30 Soko 4 : 0 Busur
06.04.2013 15:30 Burovac 1 : 2 7 juli
06.04.2013 15:30 Laolac 6 : 0 Dobrnje
06.04.2013 15:30 Radnik 2 : 1 Sloga 1952
06.04.2013 15:30 Čokordin 2 : 1 B.S.K.
06.04.2013 15:30 Mladost (R) 3 : 2 Vukan
06.04.2013 15:30 Rade Milošević 0 : 1 Jedinstvo
06.04.2013 15:30 Bata Bulić 3 : 1 Mlava
06.04.2013 15:30 Omladinac B 2 : 1 Napredak
06.04.2013 16:00 Rudar 1 : 0 Sloga
06.04.2013 16:00 Mladost (L) 2 : 1 Prva Iskra
06.04.2013 16:00 Rankovac 4 : 0 Mladost 2011
06.04.2013 15:30 Zvizdar 1 : 1 Murgaš
06.04.2013 15:30 Rudar 5 : 1 Dokmir
06.04.2013 15:30 Šarbane 0 : 0 Vukona
06.04.2013 16:00 Turekovac 3 : 0 Moravac
06.04.2013 16:00 Milanovo 4 : 3 Bratstvo
06.04.2013 16:00 Mladost (DL) 3 : 1 Jašunja
06.04.2013 16:00 Nomanica 1 : 1 Brza
06.04.2013 16:00 Sušica 2012 3 : 1 Bratstvo
06.04.2013 16:00 Real 2 : 2 Goblen
06.04.2013 16:00 Radnički 0 : 0 Resavac
06.04.2013 16:00 Rudar 2 : 1 Resavac
06.04.2013 16:30 Kolonija 1 : 1 Morava
06.04.2013 15:30 Omladinac 2 : 3 Ribnik
06.04.2013 15:30 Moravac-C 74 1 : 3 Mladost
06.04.2013 15:30 Stari Trstenik 1 : 1 Jugovići
06.04.2013 15:30 Stara Čaršija 3 : 2 Vinogradar
06.04.2013 15:30 Zmajevac 1 : 3 Gaglovo
06.04.2013 15:30 Pasjak 1 : 4 Budućnost
06.04.2013 15:30 Trmčari 1 : 4 Parunovac
06.04.2013 15:30 Lipovac 3 : 0 Jablanica
06.04.2013 15:00 BSK 4 : 1 Žabare
06.04.2013 15:00 Globoder 2 : 1 Padež
06.04.2013 16:00 Graničar 7 : 2 Barice
06.04.2013 16:00 Crvena Zvezda 1 : 2 Sloga
06.04.2013 16:00 Lokve 0 : 3 Gaj
06.04.2013 16:00 Solunac 3 : 1 Naša Krajina
06.04.2013 Borac (J) 0 : 2 Radnički 2
06.04.2013 21:10 Polet 1 : 1 Šumadija
06.04.2013 16:30 Mladost 1 : 1 Mladi Radnik
06.04.2013 Sibnica 0 : 1 4 Juli
06.04.2013 16:00 Olimpija 0 : 4 BUSK
06.04.2013 16:00 Napredak 2 : 0 OFK Student
06.04.2013 15:30 Šapine B 3 : 2 Radnik
06.04.2013 15:30 Sinđelić 1 : 5 Napredak
06.04.2013 15:30 Stig (C) 3 : 2 Kobilje
06.04.2013 15:30 BSK 1 : 1 Stig (MC)
06.04.2013 16:30 BSK 3 : 1 Petka
06.04.2013 16:00 Pančevo 0 : 5 Kalemegdan
06.04.2013 16:00 Rubin 3 : 1 Kikinda
06.04.2013 16:00 Radnički 1919 1 : 3 Ravangrad
06.04.2013 Timok 0 : 2 Rad
06.04.2013 13:00 Radnički 1923 0 : 0 Banat
06.04.2013 Jagodina 2 : 0 Borac
06.04.2013 Sloga 2 : 0 Radnički
06.04.2013 Partizan 0 : 0 Crvena zvezda
06.04.2013 Napredak 1 : 0 Vojvodina
06.04.2013 Slavija 1 : 3 Novi Sad
06.04.2013 ČSK Pivara 9 : 0 Polet
06.04.2013 Vojvodina 0 : 0 Radnički
06.04.2013 Indeks 0 : 2 Donji Srem
06.04.2013 Omladinac 4 : 2 Kabel
06.04.2013 Spartak Zlatibor Voda 0 : 0 Hajduk
06.04.2013 Radan 0 : 1 Dinamo
06.04.2013 Sinđelić 0 : 3 Radnički (P)
06.04.2013 Borac 0 : 2 Bor
06.04.2013 Žitoradja 1 : 0 Moravac Orion
06.04.2013 Vlasina 1 : 0 Vrežina 2009
06.04.2013 Car Konstantin 4 : 5 Hajduk Veljko
06.04.2013 Zlatar 0 : 2 Goč
06.04.2013 11:00 Bane 0 : 2 Mladost
06.04.2013 Novi Pazar 0 : 0 Metalac (GM)
06.04.2013 11:00 Sloboda 1 : 0 FAP
06.04.2013 15:30 Mladi borac 3 : 1 Udarnik
06.04.2013 11:30 Selevac 0 : 3 Radnik
06.04.2013 15:30 Pobeda 2 : 0 Sloga
06.04.2013 11:30 Šumadija 3 : 3 Jedinstvo
06.04.2013 15:30 Omladinac 0 : 0 Budućnost
06.04.2013 15:30 Napredak 2 : 0 Bresje-Superior
06.04.2013 11:00 Vulturul 2 : 0 C.zvezda
06.04.2013 14:00 Sloga (BNS) 1 : 2 Tempo
06.04.2013 14:00 Slavija 4 : 2 Budućnost (BB)
06.04.2013 12:00 Železničar 14 : 0 Radnički (B)
06.04.2013 14:00 Vojvodina 0 : 5 Dinamo
06.04.2013 15:00 Jugoslavija 3 : 1 Borac (S)
06.04.2013 Mladi radnik (R) 3 : 2 Stig
06.04.2013 15:30 Radjevac 1 : 4 Savacijum
06.04.2013 15:30 Letnjikovac 2 : 2 Jedinstvo
06.04.2013 ČSK Pivara 1 : 0 Sloga
06.04.2013 Partizan 0 : 1 Crvena zvezda
06.04.2013 12:00 Dinamo 6 : 0 Crvenka
06.04.2013 14:30 Krivaja 3 : 0 Njegoš
06.04.2013 14:30 Obilić 3 : 1 Panonija IM Topola
06.04.2013 14:30 Jadran 0 : 3 Proleter
06.04.2013 10:00 Subotica '97 4 : 3 Senta
06.04.2013 10:00 Palić 0 : 3 Olimpija
06.04.2013 13:30 Smederevo 2 : 0 Morava
06.04.2013 Mladi radnik 6 : 1 Sloga
06.04.2013 16:00 AF Duljaj 2 : 1 Šumadija
06.04.2013 11:00 Sušica 2 : 0 Čačak 94
06.04.2013 Novi Pazar 4 : 1 Metalac (GM)
06.04.2013 13:30 Sloboda 3 : 0 FAP
06.04.2013 11:00 Šumadija 1903 8 : 0 Budućnost
06.04.2013 13:00 Spartak 5 : 0 Dolina
06.04.2013 10:00 Borac 0 : 0 Radnički
06.04.2013 12:00 Železničar 1 : 1 Savacijum
06.04.2013 12:00 Loznica 1 : 1 Rađevac
06.04.2013 12:00 Radnicki Stobex 0 : 3 Radnički
06.04.2013 12:00 Krušik 0 : 1 Budućnost
06.04.2013 Smederevo 2 : 1 Čukarički
06.04.2013 Loznica 1919 0 : 6 Napredak
06.04.2013 Župa 0 : 5 Partizan
06.04.2013 Zemun 3 : 0 Bežanija
06.04.2013 10:00 Dinamo 4 : 2 Crvenka
06.04.2013 Sloga 0 : 3 Osipaonica
06.04.2013 Sloboda 0 : 1 Borac
06.04.2013 SASK 7 : 3 Mladi radnik
06.04.2013 Proleter 3 : 0 Skobalj
06.04.2013 Slavija 0 : 3 Podunavac
06.04.2013 11:00 Senta 12 : 1 Subotica
06.04.2013 13:30 Mladi borac 4 : 1 Udarnik
06.04.2013 10:00 Selevac 1 : 2 Radnik
06.04.2013 13:30 Pobeda 1 : 4 Sloga
06.04.2013 09:30 Šumadija 4 : 0 Jedinstvo
06.04.2013 13:30 Omladinac 5 : 1 Budućnost
06.04.2013 13:30 Napredak 4 : 0 Bresje-Superior
06.04.2013 Badnjevac 5 : 0 AF Duljaj
06.04.2013 GFK Jasenica 1911 2 : 3 Sloga
06.04.2013 10:00 Rudar 1 : 0 Homoljac
06.04.2013 Mladi radnik 3 : 0 Kolonija Sveti Sava
06.04.2013 MIP Presing 10 : 0 Seljak
06.04.2013 11:00 Spartak 2 : 2 Dolina
06.04.2013 09:00 Karađorđe (T) 7 : 1 Slavija
06.04.2013 09:00 Kraguj 0 : 0 Sušica
06.04.2013 09:00 Azbest 2 : 2 Šumadija 1903 II
06.04.2013 09:00 Pobeda 1 : 1 Arsenal
06.04.2013 09:00 Sloga (B) 3 : 6 Apolon 4
06.04.2013 09:00 Lokomotiva 2 : 2 Sloga (D)
06.04.2013 09:00 Karađorđe (R) 4 : 0 Borac
06.04.2013 10:00 Ribnica 4 : 2 Šabac
06.04.2013 10:00 Železničar 3 : 0 Savacijum
06.04.2013 10:00 Loznica 1 : 3 Rađevac
06.04.2013 10:00 Mačva 2 : 0 Drina
06.04.2013 10:00 Krušik 2 : 0 Budućnost
06.04.2013 09:30 Senta 2 : 2 Subotica '00
06.04.2013 10:00 Šumadija 1 : 5 Apolon 4 I
06.04.2013 10:00 Apolon 4 II 5 : 1 Karađorđe (R)
06.04.2013 10:00 Šumadija 1903 10 : 0 Feniks
06.04.2013 10:00 Jasenica 1911 2 : 2 Rudar
06.04.2013 Bane 2 2 : 2 Nacional
06.04.2013 Bane 1 0 : 3 Pazar Juniors '01
06.04.2013 OFK As 0 : 3 OFK Vlada Dimitrijević
06.04.2013 Sočanica 1 : 7 OFK Lešak
06.04.2013 Nacional 0 : 2 OFK Vlada Dimitrijević
06.04.2013 Pazar Juniors '00 4 : 0 Bane 1
06.04.2013 11:00 Jasenica 1911 1 : 3 Rudar

Košarka

06.04.2013 19:00 Sloboda 90 : 88 Metalac
06.04.2013 17:00 Partizan mt:s 88 : 59 Vojvodina Srbijagas
06.04.2013 17:30 Radnički 69 : 77 Mega Vizura
06.04.2013 19:30 Spartak 93 : 81 Partizan Mts MT
06.04.2013 16:00 Železničar 62 : 74 Mladost (Č)
06.04.2013 17:30 Meridiana 87 : 70 Radnički
06.04.2013 19:00 Crnokosa 92 : 73 Morava
06.04.2013 20:00 Napredak Rubin 70 : 85 Napredak (A)
06.04.2013 Svilajnac Kompo 74 : 68 Sloga
06.04.2013 Mašinac 0 : 20 Zlatibor
06.04.2013 Ub 106 : 61 Radnički Student
06.04.2013 Zlatar 20 : 0 Novi Pazar
06.04.2013 Šabac 123 : 39 Prva Petoletka
06.04.2013 Polet 81 : 68 Železničar
06.04.2013 Jablanica 73 : 78 Niš
06.04.2013 Prokuplje 104 : 82 Knjaževac
06.04.2013 Kuršumlija 91 : 76 Zdravlje Leskovac
06.04.2013 Zdravlje 09 75 : 84 Dimitrovgrad
06.04.2013 Pirot 94 : 74 Jug
06.04.2013 Bor RTB 20 : 0 OKK Junior
06.04.2013 Mladost 84 : 89 Rtanj
06.04.2013 Srem 81 : 79 Vojvodina
06.04.2013 Mladost Teletehnika 91 : 97 Jedinstvo
06.04.2013 Odžaci 71 : 79 Stara Pazova
06.04.2013 Nova Pazova 98 : 85 Akademik
06.04.2013 Sveti Đorđe 20 : 0 Veternik
06.04.2013 Vojvodina Srb Gas MT 69 : 77 Dunav
06.04.2013 Topola 56 : 65 Vrbas
06.04.2013 Bane 64 : 72 Šumarice
06.04.2013 Ušće 81 : 93 Trepča
06.04.2013 Mladost 90 : 77 Sloga (PM)
06.04.2013 Mokra Gora 70 : 79 Starinski
06.04.2013 Stari Ras 0 : 20 Korićani
06.04.2013 Paraćin 88 : 84 Požarevac
06.04.2013 Župa 83 : 73 Sloga (D)
06.04.2013 Užice 102 : 78 Železničar
06.04.2013 Student BB 87 : 77 Play off
06.04.2013 Vladimirci 110 : 92 Klik
06.04.2013 Loznica 49 : 54 Mileševac
06.04.2013 Mionica 91 : 75 Ivanjica
06.04.2013 Negotin 73 : 77 Hajduk Veljko
06.04.2013 Vlasotince 69 : 81 Sokobanja
06.04.2013 Nibak 88 : 55 Mladost Vesna
06.04.2013 Radnik 20 : 0 Zone Boys
06.04.2013 Jastrebac 82 : 72 Radan
Utakmica za 3.mesto
06.04.2013 18:00 Partizan 78 : 72 Radivoj Korać 3:0
06.04.2013 Vojvodina 101 : 98 Crvena Zvezda 2:1

Odbojka

06.04.2013 19:00 Novi Pazar Junior 1 : 3 Jedinstvo
06.04.2013 17:00 Sloven 2 : 3 Kosovska Mitrovica
06.04.2013 20:00 Dunav Volley 3 : 2 Borac
06.04.2013 18:00 Knjaževac 3 : 2 Ozren
06.04.2013 14:00 Radan 3 : 0 Mladost
06.04.2013 17:00 Niš 3 : 0 Pirot
06.04.2013 Sterija 3 : 2 Radnički 2
06.04.2013 Šumadija 3 : 2 VGSK
06.04.2013 Rudar 1 : 3 VA 014
06.04.2013 Inđija 3 : 1 FOK
06.04.2013 Vojvodina 2 3 : 0 Proleter
06.04.2013 Srem Iton 0 : 3 Futog
06.04.2013 Mladost Ekspans 0 : 3 Bavanište
06.04.2013 19:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 1 MD Zrenjanin
06.04.2013 19:00 Obilić 3 : 0 Futog
06.04.2013 18:00 Vojvodina 3 : 1 Lazarevac
06.04.2013 17:00 Tutin Stil Jasen 2 : 3 Putevi Trendteks
06.04.2013 Lučani 0 : 3 Sloga
06.04.2013 Ribnica 1 : 3 Mali Zvornik
06.04.2013 VGSK 0 : 3 Šumadija
06.04.2013 Imlek 3 : 1 Mladi Radnik
06.04.2013 Iton Srem Tempo 1 : 3 Mladost
06.04.2013 Klek Srbijašume 3 : 0 Omladinac
06.04.2013 Vrbas 1 : 3 Ruma
06.04.2013 NS Volej tim 3 : 2 KI 0230
06.04.2013 Bor 3 : 0 Majdanpek FBC
06.04.2013 Student 3 : 0 Paraćin
06.04.2013 Topličanin 2 : 3 Vranje
06.04.2013 Leskovac 98 3 : 2 Pirot

Rukomet

06.04.2013 19:30 Metalac Asko Vidak 23 : 27 Crvena Zvezda
06.04.2013 19:00 Sombor 31 : 25 ŽSK
06.04.2013 Dubočica 54 35 : 35 Vlasotince
06.04.2013 Topličanin 25 : 30 Jagodina
06.04.2013 Radnički 1951 35 : 31 Jastrebac
06.04.2013 Žitorađa 28 : 27 ORK Bor
06.04.2013 Planinka 43 : 28 BSK Heba
06.04.2013 Primus Car Dušan 28 : 23 Smederevo
06.04.2013 Mladost Palanački Kiseljak 31 : 28 Radnički
06.04.2013 Sindjelić 30 : 26 Požarevac
06.04.2013 Morava 25 : 24 BASK Soko
06.04.2013 Mokra Gora 38 : 31 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
06.04.2013 Bane 26 : 37 Sloga
06.04.2013 Radnički 2 21 : 34 Novi Pazar
06.04.2013 15 oktobar 32 : 31 Zlatar
06.04.2013 Priboj 16 : 24 Šamot 65
06.04.2013 Trepča 19 : 18 Župa 54
06.04.2013 17:00 Progres 31 : 23 Aleksinac
06.04.2013 19:00 Bela Palanka 32 : 33 Vranje 1957
06.04.2013 Radnički 31 : 22 Majdanpek
06.04.2013 Bor 2 22 : 27 Rtanj
06.04.2013 Zaječar 2 39 : 27 Paraćin
06.04.2013 19:00 Hajduk Veljko 31 : 28 Brestovac
06.04.2013 Železničar 22 : 29 Čukarički
06.04.2013 Kolubara 2 31 : 35 Rudar 2
06.04.2013 Sloga 18 : 17 Studentski grad
06.04.2013 19:00 Knjaz Miloš 18 : 31 Zaječar
06.04.2013 19:00 BMS Milenijum 27 : 29 Naisa
06.04.2013 19:30 Radnički Svilajnac 24 : 26 Radnički (K)
06.04.2013 18:00 Pirot 26 : 20 Knjaževac
06.04.2013 20:00 Topličanin 21 : 36 Kučevo
06.04.2013 Proleter Superprotein 39 : 30 Pančevo
06.04.2013 Vojvodina 42 : 25 Dolovo
06.04.2013 Jabuka 95 18 : 40 Radnički
06.04.2013 Kikinda 41 : 11 Mladost
06.04.2013 19:00 Halas Jožef 26 : 12 Spartak
06.04.2013 15:00 Morava Han 20 : 25 Radan
06.04.2013 12:00 Niška Banja 23 : 15 Dubočica

Futsal

06.04.2013 19:30 Bečej 11 : 3 Pirot
06.04.2013 20:30 Tango 2 : 4 Marbo Intermezzo

Američki fudbal

06.04.2013 GAT Dukes Novi Sad 23 : 12 Blue Dragons Beograd
06.04.2013 SBB Vukovi Beograd 41 : 14 PBB Wild Boars Kragujevac
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.