XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 30.09.2012 19:00 Vlasotince - ORK Bor 32:29
2 07.10.2012 18:00 ORK Bor - Jagodina 27:23
3 13.10.2012 Jastrebac - ORK Bor 24:26
4 21.10.2012 16:00 Dubočica 54 - ORK Bor 33:25
5 27.10.2012 19:30 ORK Bor - Đerdap 23:17
6 03.11.2012 19:00 BSK Heba - ORK Bor 30:29
7 10.11.2012 19:30 ORK Bor - Planinka 24:23
9 24.11.2012 20:00 ORK Bor - Žitorađa 26:18
10 01.12.2012 18:00 Radnički 1951 - ORK Bor 30:23
11 08.12.2012 ORK Bor - Topličanin 28:23
12 09.02.2013 ORK Bor - Vlasotince 34:29
13 16.02.2013 Jagodina - ORK Bor 36:24
14 23.02.2013 ORK Bor - Jastrebac 26:24
15 02.03.2013 ORK Bor - Dubočica 54 16:16
16 09.03.2013 Đerdap - ORK Bor 29:25
17 16.03.2013 ORK Bor - BSK Heba 35:30
18 23.03.2013 Planinka - ORK Bor 29:21
20 06.04.2013 Žitorađa - ORK Bor 28:27
21 13.04.2013 ORK Bor - Radnički 1951 26:31
22 20.04.2013 Topličanin - ORK Bor 29:22
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Planinka 20 16 1 3 33
2 Radnički 1951 20 16 0 4 32
3 Dubočica 54 20 10 5 5 25
4 Jagodina 20 9 3 8 21
5 ORK Bor 20 9 1 10 19
6 Jastrebac 20 9 0 11 18
7 BSK Heba 20 9 0 11 18
8 Vlasotince 20 8 2 10 18
9 Žitorađa 20 8 0 12 16
10 Topličanin 20 5 0 15 10
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Istok Đerdap 20 5 0 15 10
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu