XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.09.2013 20:30 Metalac - Kikinda 25:20
2 28.09.2013 19:00 Kikinda - Somborelektro 33:29
3 05.10.2013 17:00 Vladimirovac - Kikinda 31:29
4 06.11.2013 18:30 Kikinda - Banatski Karlovac 28:19
5 19.10.2013 20:00 Srem Sm - Kikinda 23:20
6 26.10.2013 18:00 Kikinda - Sivac 69 40:19
7 30.10.2013 20:00 Crvenka II - Kikinda 31:22
8 09.11.2013 18:00 Apatin - Kikinda 41:22
9 16.11.2013 20:00 Kikinda - Radnički-Cement 35:21
10 23.11.2013 19:00 Hajduk - Kikinda 25:23
11 30.11.2013 19:00 Kikinda - Napredak 24:30
12 07.12.2013 19:00 Jedinstvo - Kikinda 18:20
13 13.12.2013 18:00 Kikinda - Jabuka 26:26
14 01.03.2014 18:00 Kikinda - Metalac 18:23
15 08.03.2014 19:00 Somborelektro - Kikinda 32:24
16 Kikinda - Vladimirovac 30:31
17 22.03.2014 Banatski Karlovac - Kikinda 32:28
18 28.03.2014 18:30 Kikinda - Srem Sm 24:25
19 Sivac 69 - Kikinda 23:22
20 13.04.2014 19:00 Kikinda - Crvenka II 35:21
21 19.04.2014 20:00 Kikinda - Apatin 19:20
22 26.04.2014 Radnički-Cement - Kikinda 27:23
23 03.05.2014 20:45 Kikinda - Hajduk 27:26
24 12.05.2014 19:00 Napredak - Kikinda 22:33
25 18.05.2014 19:30 Kikinda - Jedinstvo 20:21
26 Jabuka - Kikinda 33:30
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Sever Apatin 26 20 3 3 43
2 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća liga Južni Banat Banatski Karlovac 26 18 2 6 38
3 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Sever Metalac 26 16 3 7 35
4 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Sever Vladimirovac 26 15 2 9 32
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Sever Jedinstvo 26 13 4 9 30
6 Prelazi u ligu nižeg ranga Jabuka 26 12 4 10 28
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Srem Sm 26 13 1 12 27
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Somborelektro 26 10 4 12 24
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Sivac 69 26 10 2 14 22
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Napredak 26 9 2 15 20
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Hajduk 26 7 5 14 19
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Kikinda 26 8 1 17 17
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Crvenka II 26 6 3 17 15
14 Radnički-Cement 26 7 0 19 14