18.05
16:30
Mladi borac
Bresje Superior
2
1
|
18.05.2014 16:30 | Mladi borac | 2 : 1 | Bresje Superior | |||||
18.05
16:30
Šumadija
Železničar (S)
3
2
|
18.05.2014 16:30 | Šumadija | 3 : 2 | Železničar (S) | |||||
18.05
16:30
Borac
Osipaonica
2
0
|
18.05.2014 16:30 | Borac | 2 : 0 | Osipaonica | |||||
18.05
16:30
Budućnost (R)
Bačinac
7
0
|
18.05.2014 16:30 | Budućnost (R) | 7 : 0 | Bačinac | |||||
18.05
16:30
Železničar (K)
Sloboda
3
2
|
18.05.2014 16:30 | Železničar (K) | 3 : 2 | Sloboda | |||||
18.05
16:30
Pobeda
Glavaš
5
0
|
18.05.2014 16:30 | Pobeda | 5 : 0 | Glavaš | |||||
18.05
16:30
SASK
Polet
5
2
|
18.05.2014 16:30 | SASK | 5 : 2 | Polet | |||||
18.05
16:30
Proleter
Budućnost (MK)
3
1
|
18.05.2014 16:30 | Proleter | 3 : 1 | Budućnost (MK) |
18.05
17:00
Hajduk 1932
Donji Petrovci
0
2
|
18.05.2014 17:00 | Hajduk 1932 | 0 : 2 | Donji Petrovci | |||||
18.05
17:00
Hrtkovci
Rudar
3
4
|
18.05.2014 17:00 | Hrtkovci | 3 : 4 | Rudar | |||||
18.05
17:00
Sremac
1. Maj
5
2
|
18.05.2014 17:00 | Sremac | 5 : 2 | 1. Maj | |||||
18.05
17:00
LSK Laćarak
Radnički
2
3
|
18.05.2014 17:00 | LSK Laćarak | 2 : 3 | Radnički | |||||
18.05
17:00
Budućnost
Jadran
4
1
|
18.05.2014 17:00 | Budućnost | 4 : 1 | Jadran |
18.05
16:30
Budućnost (G)
Kabel
2
0
|
18.05.2014 16:30 | Budućnost (G) | 2 : 0 | Kabel | |||||
18.05
16:30
TSK
Sutjeska
4
2
|
18.05.2014 16:30 | TSK | 4 : 2 | Sutjeska | |||||
18.05
16:30
Vojvodina (BG)
Jedinstvo
1
3
|
18.05.2014 16:30 | Vojvodina (BG) | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
18.05
17:00
Borac
Mladost (NS)
1
0
|
18.05.2014 17:00 | Borac | 1 : 0 | Mladost (NS) | |||||
18.05
16:30
Mladost (T)
Petrovaradin
0
1
|
18.05.2014 16:30 | Mladost (T) | 0 : 1 | Petrovaradin | |||||
18.05
16:30
Tvrdjava
Budućnost (M)
2
0
|
18.05.2014 16:30 | Tvrdjava | 2 : 0 | Budućnost (M) |
18.05
16:30
Ozremica
Mladi Rudar
1
2
|
18.05.2014 16:30 | Ozremica | 1 : 2 | Mladi Rudar | |||||
18.05
16:30
Jablanica
Ozrem PMH
3
2
|
18.05.2014 16:30 | Jablanica | 3 : 2 | Ozrem PMH | |||||
18.05
16:30
Šumadija
Velereč 94
0
3
|
18.05.2014 16:30 | Šumadija | 0 : 3 | Velereč 94 | |||||
18.05
16:30
Brezak
Mladost 09
0
2
|
18.05.2014 16:30 | Brezak | 0 : 2 | Mladost 09 | |||||
18.05
16:30
Majdan
Lunjevica
3
1
|
18.05.2014 16:30 | Majdan | 3 : 1 | Lunjevica | |||||
18.05
16:30
Šilopaj
Omladinac
0
5
|
18.05.2014 16:30 | Šilopaj | 0 : 5 | Omladinac |
18.05
16:30
Sloga (Ć)
Jedinstvo (Lj)
4
2
|
18.05.2014 16:30 | Sloga (Ć) | 4 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
18.05
16:30
Mlava
Kurjače
2
1
|
18.05.2014 16:30 | Mlava | 2 : 1 | Kurjače | |||||
18.05
16:30
Dunavac
Jedinstvo (D)
2
1
|
18.05.2014 16:30 | Dunavac | 2 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
18.05
16:30
Sloga (D)
Napredak
3
0
|
18.05.2014 16:30 | Sloga (D) | 3 : 0 | Napredak | |||||
18.05
16:30
Vojvoda Milenko
Borac
2
1
|
18.05.2014 16:30 | Vojvoda Milenko | 2 : 1 | Borac |
18.05
17:00
Karađorđe
Mrovska
4
3
|
18.05.2014 17:00 | Karađorđe | 4 : 3 | Mrovska |
18.05
17:00
Jedinstvo
Sloga LŠ
0
0
|
18.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Sloga LŠ | |||||
18.05
17:00
Milan Orlić
Cerova
2
6
|
18.05.2014 17:00 | Milan Orlić | 2 : 6 | Cerova | |||||
18.05
17:00
Sloga K
Bratstvo
3
0
|
18.05.2014 17:00 | Sloga K | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
18.05
17:00
Jadar 1961
Mladost
5
2
|
18.05.2014 17:00 | Jadar 1961 | 5 : 2 | Mladost | |||||
18.05
17:00
Borac Lešnica
Hajduk
3
1
|
18.05.2014 17:00 | Borac Lešnica | 3 : 1 | Hajduk | |||||
18.05
17:00
Stolice
Studenac
3
2
|
18.05.2014 17:00 | Stolice | 3 : 2 | Studenac | |||||
18.05
17:00
Borac K
Cer
3
2
|
18.05.2014 17:00 | Borac K | 3 : 2 | Cer |
18.05
17:00
Napredak BP
Napredak MB
0
3
|
18.05.2014 17:00 | Napredak BP | 0 : 3 | Napredak MB | |||||
18.05
17:00
Proleter
Budućnost ZM
4
3
|
18.05.2014 17:00 | Proleter | 4 : 3 | Budućnost ZM | |||||
18.05
17:00
Drina
Sloga
3
2
|
18.05.2014 17:00 | Drina | 3 : 2 | Sloga | |||||
18.05
17:00
Napredak RIB
Sloboda
1
2
|
18.05.2014 17:00 | Napredak RIB | 1 : 2 | Sloboda | |||||
18.05
17:00
BMR Petlovača
Premijer
6
1
|
18.05.2014 17:00 | BMR Petlovača | 6 : 1 | Premijer | |||||
18.05
17:00
Torpedo
Budućnost PD
2
1
|
18.05.2014 17:00 | Torpedo | 2 : 1 | Budućnost PD | |||||
18.05
17:00
Partizan
Gorki
1
1
|
18.05.2014 17:00 | Partizan | 1 : 1 | Gorki |
18.05
17:00
Ribnikar
Polet
3
1
|
18.05.2014 17:00 | Ribnikar | 3 : 1 | Polet |
18.05
16:30
Tvrdojevac
Sovljak
0
4
|
18.05.2014 16:30 | Tvrdojevac | 0 : 4 | Sovljak | |||||
18.05
16:30
Gunjevac
Rudar 1945
3
0
|
18.05.2014 16:30 | Gunjevac | 3 : 0 | Rudar 1945 | |||||
18.05
16:30
OFK Stublenica
Ratkovac
6
2
|
18.05.2014 16:30 | OFK Stublenica | 6 : 2 | Ratkovac | |||||
18.05
16:30
Polet (DL)
Polet (T)
2
2
|
18.05.2014 16:30 | Polet (DL) | 2 : 2 | Polet (T) | |||||
18.05
16:30
Omladinac
Proleter
2
2
|
18.05.2014 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Proleter |
18.05
17:00
Doljevac 1971
Dušnik
0
3
|
18.05.2014 17:00 | Doljevac 1971 | 0 : 3 | Dušnik | |||||
18.05
17:00
Moravac (Č)
Toplica
3
0
|
18.05.2014 17:00 | Moravac (Č) | 3 : 0 | Toplica |
18.05
11:00
Tempo
Kraljevo
0
4
|
18.05.2014 11:00 | Tempo | 0 : 4 | Kraljevo | |||||
18.05
16:30
Vukašinovac
Napredak 2012
2
2
|
18.05.2014 16:30 | Vukašinovac | 2 : 2 | Napredak 2012 | |||||
18.05
11:00
Sloga (K)
Polet (V)
4
4
|
18.05.2014 11:00 | Sloga (K) | 4 : 4 | Polet (V) | |||||
18.05
16:30
Ratar
Feniks 2012
5
1
|
18.05.2014 16:30 | Ratar | 5 : 1 | Feniks 2012 |
18.05
17:00
Mladost (DL)
Železničar
2
4
|
18.05.2014 17:00 | Mladost (DL) | 2 : 4 | Železničar | |||||
18.05
17:00
Navalin
Morava
5
1
|
18.05.2014 17:00 | Navalin | 5 : 1 | Morava | |||||
18.05
17:00
Sloboda
Polet
3
2
|
18.05.2014 17:00 | Sloboda | 3 : 2 | Polet | |||||
18.05
17:00
Mladost (V)
MB Marjan
9
1
|
18.05.2014 17:00 | Mladost (V) | 9 : 1 | MB Marjan | |||||
18.05
17:00
OFK Morava
Kumarevo
3
4
|
18.05.2014 17:00 | OFK Morava | 3 : 4 | Kumarevo | |||||
18.05
17:00
OFK Brza
Jedinstvo
3
0
|
18.05.2014 17:00 | OFK Brza | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.05
17:00
Omladinac
Veternica
3
2
|
18.05.2014 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Veternica |
18.05
17:00
Kosovo
Timok
2
2
|
18.05.2014 17:00 | Kosovo | 2 : 2 | Timok |
18.05
17:30
Jedinstvo
Rvati
|
18.05.2014 17:30 | Jedinstvo | : | Rvati | |||||
18.05
17:30
Trstenica
Zadrugar
|
18.05.2014 17:30 | Trstenica | : | Zadrugar | |||||
18.05
17:30
Belo Polje
Omladinac
|
18.05.2014 17:30 | Belo Polje | : | Omladinac | |||||
18.05
17:30
Urovci
Poljane
|
18.05.2014 17:30 | Urovci | : | Poljane | |||||
18.05
17:30
Vukićevica
Polet
|
18.05.2014 17:30 | Vukićevica | : | Polet |
18.05
17:00
Markovac
Radnički PDM
0
3
|
18.05.2014 17:00 | Markovac | 0 : 3 | Radnički PDM | |||||
18.05
17:00
Šepšin
Omladinac
2
0
|
18.05.2014 17:00 | Šepšin | 2 : 0 | Omladinac | |||||
18.05
17:00
Sloga
Napredak
6
3
|
18.05.2014 17:00 | Sloga | 6 : 3 | Napredak | |||||
18.05
17:00
Senaja
Ivanča
0
3
|
18.05.2014 17:00 | Senaja | 0 : 3 | Ivanča |
18.05
16:30
Divostin
Borac
3
1
|
18.05.2014 16:30 | Divostin | 3 : 1 | Borac | |||||
18.05
16:30
Studenac
Velika Sugubina
3
1
|
18.05.2014 16:30 | Studenac | 3 : 1 | Velika Sugubina |
18.05
11:00
Mladost
Žabar
0
3
|
18.05.2014 11:00 | Mladost | 0 : 3 | Žabar | |||||
18.05
11:00
Sava
Korman
1
5
|
18.05.2014 11:00 | Sava | 1 : 5 | Korman | |||||
18.05
11:00
Miloš Pocerac
Jedinstvo
2
1
|
18.05.2014 11:00 | Miloš Pocerac | 2 : 1 | Jedinstvo |
18.05
Jelav
Mladost Br
1
2
|
18.05.2014 | Jelav | 1 : 2 | Mladost Br | |||||
18.05
Granit
Rudar
1
0
|
18.05.2014 | Granit | 1 : 0 | Rudar | |||||
18.05
Mladost Lo
Prva Iskra
1
5
|
18.05.2014 | Mladost Lo | 1 : 5 | Prva Iskra |
18.05
14:00
Proleter
Jedinstvo
3
11
|
18.05.2014 14:00 | Proleter | 3 : 11 | Jedinstvo | |||||
18.05
17:00
Mladost
Mionica
2
2
|
18.05.2014 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Mionica | |||||
18.05
17:00
Toplica
Komanice
2
3
|
18.05.2014 17:00 | Toplica | 2 : 3 | Komanice | |||||
18.05
17:00
Orao
Popadić
2
6
|
18.05.2014 17:00 | Orao | 2 : 6 | Popadić | |||||
18.05
17:00
Gornji Lajkovac
Veliševac
4
1
|
18.05.2014 17:00 | Gornji Lajkovac | 4 : 1 | Veliševac |
18.05
11:00
Sloga
Strmovo 1968
3
2
|
18.05.2014 11:00 | Sloga | 3 : 2 | Strmovo 1968 |
18.05
17:30
Jedinstvo
Mladi Radnik
0
3
|
18.05.2014 17:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Mladi Radnik | |||||
18.05
17:30
Mladost "B"
Radnički "B"
3
0
|
18.05.2014 17:30 | Mladost "B" | 3 : 0 | Radnički "B" |
18.05
16:30
Supska
Mladost Virine
1
0
|
18.05.2014 16:30 | Supska | 1 : 0 | Mladost Virine | |||||
18.05
16:30
OFK Batinac
Budućnost
3
0
|
18.05.2014 16:30 | OFK Batinac | 3 : 0 | Budućnost | |||||
18.05
16:30
OFK Krušar
Sloga
5
1
|
18.05.2014 16:30 | OFK Krušar | 5 : 1 | Sloga |
18.05
Napredak
Borac (R)
4
2
|
18.05.2014 | Napredak | 4 : 2 | Borac (R) | |||||
18.05
Borac (VR)
Sloga (Č)
4
1
|
18.05.2014 | Borac (VR) | 4 : 1 | Sloga (Č) | |||||
18.05
OFK Bosut
Sloga (Z-I)
3
0
|
18.05.2014 | OFK Bosut | 3 : 0 | Sloga (Z-I) | |||||
18.05
BSK
Sremac
7
2
|
18.05.2014 | BSK | 7 : 2 | Sremac | |||||
18.05
Fruškogorac
Grgurevci
0
0
|
18.05.2014 | Fruškogorac | 0 : 0 | Grgurevci |
18.05
17:30
Zora
Bratstvo
1
3
|
18.05.2014 17:30 | Zora | 1 : 3 | Bratstvo | |||||
18.05
17:30
Berane
Bokelj
1
0
|
18.05.2014 17:30 | Berane | 1 : 0 | Bokelj | |||||
18.05
17:30
Jezero
Ibar
1
1
|
18.05.2014 17:30 | Jezero | 1 : 1 | Ibar | |||||
18.05
17:30
Arsenal
Igalo
0
4
|
18.05.2014 17:30 | Arsenal | 0 : 4 | Igalo | |||||
18.05
17:30
Cetinje
Zabjelo
2
1
|
18.05.2014 17:30 | Cetinje | 2 : 1 | Zabjelo | |||||
18.05
17:30
Kom
Jedinstvo
3
0
|
18.05.2014 17:30 | Kom | 3 : 0 | Jedinstvo |
18.05
11:00
Dolina
Omladinac (O)
4
2
|
18.05.2014 11:00 | Dolina | 4 : 2 | Omladinac (O) |
18.05
11:00
Polet
Hajdučica
4
4
|
18.05.2014 11:00 | Polet | 4 : 4 | Hajdučica |
18.05
12:00
Železničar
Radnički (K)
3
1
|
18.05.2014 12:00 | Železničar | 3 : 1 | Radnički (K) |
18.05
Sampion
Zeleznicar
3
0
|
18.05.2014 | Sampion | 3 : 0 | Zeleznicar |
18.05
10:00
Apolon 4 I
Karađorđe
10
1
|
18.05.2014 10:00 | Apolon 4 I | 10 : 1 | Karađorđe | |||||
18.05
10:00
Duljaj
Gruža
8
0
|
18.05.2014 10:00 | Duljaj | 8 : 0 | Gruža |
18.05
17:00
Hajduk
Apatin
32
32
|
18.05.2014 17:00 | Hajduk | 32 : 32 | Apatin | |||||
18.05
19:30
Kikinda
Jedinstvo
20
21
|
18.05.2014 19:30 | Kikinda | 20 : 21 | Jedinstvo | |||||
18.05
19:00
Banatski Karlovac
Vladimirovac
27
26
|
18.05.2014 19:00 | Banatski Karlovac | 27 : 26 | Vladimirovac |