XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 371 utakmica za dan
Subota, 26 April 2014

Fudbal

26.04.2014 16:30 Jedinstvo 3 : 2 Delija
26.04.2014 16:30 Polet 4 : 0 Napredak
26.04.2014 15:00 Radnički 1923 1 : 1 Vojvodina
26.04.2014 16:00 Sloboda Point 0 : 4 Jagodina
26.04.2014 19:00 Partizan 2 : 1 Crvena zvezda
26.04.2014 16:00 Radnički (N) 1 : 1 Donji Srem
26.04.2014 16:00 Novi Pazar 3 : 2 Voždovac
26.04.2014 16:00 Čukarički 1 : 1 Spartak
26.04.2014 16:30 Mladost (L) 2 : 1 Teleoptik
26.04.2014 16:30 Dolina 0 : 1 Borac
26.04.2014 16:30 Smederevo 1 : 0 Sloga (K)
26.04.2014 16:30 Radnik 1 : 0 Proleter
26.04.2014 16:30 Timok 0 : 1 Jedinstvo Putevi
26.04.2014 16:30 Bežanija 0 : 0 Metalac (GM)
26.04.2014 16:30 Inđija 1 : 0 BSK Borča
26.04.2014 16:30 Sloga (PM) 2 : 0 Sindjelić
26.04.2014 16:00 Mladi radnik 0 : 0 Seljak
26.04.2014 16:00 GFK Jasenica 1911 0 : 1 Krušik
26.04.2014 16:30 SFK Moravac 1 : 0 Žitorađa
26.04.2014 16:30 Sloga (D) 5 : 1 Hajduk Veljko
26.04.2014 16:30 Đerdap 0 : 0 Radnički (P)
26.04.2014 16:30 Radnički (S) 0 : 1 Moravac Orion
26.04.2014 16:00 Novi Sad 1 : 1 ČSK Pivara
26.04.2014 16:00 Radnički (S) 0 : 0 Dinamo
26.04.2014 16:00 Jedinstvo (NB) 3 : 3 Sloga
26.04.2014 17:00 IM Rakovica 1 : 1 Železnik Lasta
26.04.2014 16:00 Mokra Gora 2 : 1 Vodojaža
26.04.2014 16:00 Trepča 1 : 0 Šumadija 1903
26.04.2014 16:00 Sloboda 1 : 1 Arsenal
26.04.2014 16:00 Rudar 0 : 0 Takovo
26.04.2014 16:00 Železničar 2 : 0 Šumadija
26.04.2014 16:00 Budućnost 0 : 1 Sloga 1940
26.04.2014 16:00 Ribnica 1 : 0 Jedinstvo (UB)
26.04.2014 16:00 FAP 1 : 2 Sloga (P)
26.04.2014 16:00 Jedinstvo 1945 4 : 0 Sloga (S)
26.04.2014 16:30 Pusta Reka 2 : 1 BSK Bujanovac
26.04.2014 16:30 Lužnica 1 : 1 Napredak
26.04.2014 16:30 Balkanski 2 : 1 Radan
26.04.2014 16:30 Topličanin 1 : 3 Svrljig
26.04.2014 16:30 SFS Borac 0 : 0 OFK Bor
26.04.2014 16:30 Rtanj 6 : 0 Rembas
26.04.2014 16:30 Ozren 5 : 1 Župa
26.04.2014 16:00 OFK Kikinda 2 : 1 Bilećanin
26.04.2014 16:00 TSC 3 : 0 Borac (Sakule)
26.04.2014 16:00 Proleter 3 : 2 Budućnost
26.04.2014 16:00 Vršac United 4 : 0 Sloboda
26.04.2014 16:00 Kozara 3 : 2 Radnički (K)
26.04.2014 16:00 Jugović 3 : 1 Vrbas
26.04.2014 16:00 Jedinstvo 4 : 2 Mladost
26.04.2014 16:00 Polet 1 : 2 Index
26.04.2014 16:00 Sloga 1 : 0 PIK Prigrevica
26.04.2014 16:00 Crvena Zvezda 1 : 0 Omladinac
26.04.2014 16:00 Srbobran 0 : 3 Cement
26.04.2014 17:00 Balkan Mirijevo 0 : 3 IMT
26.04.2014 16:00 Partizan 1 : 0 Kolonija
26.04.2014 17:00 Majur 1 : 2 Provo
26.04.2014 17:00 Sindjelić 2 : 0 Jedinstvo (Š)
26.04.2014 17:00 Gučevo 3 : 1 Podrinje
26.04.2014 17:00 Mačva 2005 2 : 3 Mladost (P)
26.04.2014 16:00 OFK Divci 3 : 1 Mladost (D)
26.04.2014 16:00 Kolubara 2 : 0 Kačer
26.04.2014 16:00 Rubribreza 3 : 2 Spartak 1924
26.04.2014 16:00 Crnokosa 1 : 2 Budućnost
26.04.2014 16:30 Rutevac 0 : 3 Palilula
26.04.2014 16:30 Radnički 1947 (Č) 0 : 5 Naša krila 1936
26.04.2014 16:30 Moravica 3 : 2 Mladi Radnik
26.04.2014 16:30 Borac (A) 1 : 2 Malošište
26.04.2014 16:30 Omladinac 1 : 2 Moravac 1948
26.04.2014 16:30 OFK Niš 3 : 3 Proleter (DV)
26.04.2014 16:30 Aluminjum 2 : 1 Jedinstvo
26.04.2014 16:30 Budućnost 3 : 1 Zloćudovo
26.04.2014 16:30 Polet 1 : 2 Partizanski put
26.04.2014 16:30 Vladimir Durković 0 : 1 Jedinstvo ( B.P)
26.04.2014 16:30 Morava 4 : 0 Ternoci
26.04.2014 16:30 Pčinja 6 : 0 Levosoje
26.04.2014 17:00 Morava 1918 2 : 3 Sloga
26.04.2014 16:30 Bošnjane 1 : 0 Šanac
26.04.2014 16:30 Poreč 3 : 0 Slatina
26.04.2014 16:30 Krivelj 2 : 1 Rudna Glava
26.04.2014 16:00 BSK 5 : 1 Osnić
26.04.2014 16:00 Rgotina 3 : 0 Midžor
26.04.2014 17:00 BAK 5 : 0 Tempo
26.04.2014 17:00 Sloga (P) 4 : 0 Polet
26.04.2014 17:00 Jadran 1 : 0 Olimpija (G)
26.04.2014 17:00 Čoka 6 : 1 AFK
26.04.2014 17:00 Panonija IM Topola 0 : 3 Subotica
26.04.2014 16:00 Radnički (S) 2 : 1 Rusanda
26.04.2014 16:00 Mladost Bambi 5 : 0 Begej
26.04.2014 16:00 Omladinac 2 : 1 Vojvodina (NM)
26.04.2014 16:00 Naftagas 2 : 1 Radnički (Z)
26.04.2014 16:30 Stanišić 1 : 0 Kordun
26.04.2014 16:30 Graničar 4 : 2 BSK
26.04.2014 16:30 OFK Mladost APA 4 : 0 Sloga
26.04.2014 16:30 Polet 0 : 1 OFK Odžaci
26.04.2014 16:30 Crvenka 1 : 0 Omladinac (B)
26.04.2014 16:30 Železničar 1 : 6 Partizan
26.04.2014 16:30 Sloven (R) 3 : 0 Hajduk 1932
26.04.2014 16:00 Vojvodina (BG) 0 : 4 Kabel
26.04.2014 16:00 Tvrdjava 3 : 1 Sutjeska
26.04.2014 17:00 PKB Kovilovo 2 : 1 Brodarac
26.04.2014 17:00 Milutinac 2 : 2 Zmaj 1953
26.04.2014 17:00 Policajac 0 : 1 Komgrap
26.04.2014 11:00 Slavija 2 : 3 13. maj
26.04.2014 17:00 OFK Zabrežje 0 : 2 Mladost (B)
26.04.2014 17:00 Šumadija 1 : 2 Stepojevac VAGA
26.04.2014 17:00 Krtinska 4 : 0 Posavina
26.04.2014 17:00 Proleter 3 : 1 Morava (S)
26.04.2014 17:00 Magnohrom 5 : 1 Mlada krila
26.04.2014 16:00 Mladi Rudar 3 : 0 Brezak
26.04.2014 16:00 Parmenac 4 : 0 Strelac
26.04.2014 16:30 Sloga 1 : 0 Gradina
26.04.2014 16:00 Sloga 6 : 3 Mladost
26.04.2014 16:00 BSK 10 : 1 Žabare
26.04.2014 16:00 Meteor 1 : 2 Mladost (R)
26.04.2014 16:00 Bare 0 : 1 BSK
26.04.2014 Šumadinac 1 : 2 Drugovac
26.04.2014 16:00 Bata Bulić 3 : 2 Rudar
26.04.2014 16:00 Žitkovica 4 : 2 Mladi Borac
26.04.2014 16:00 Jedinstvo (Lj) 1 : 0 Sloga (D)
26.04.2014 17:00 Mladost PP 2 : 1 Volujac
26.04.2014 17:00 Torpedo 1 : 1 Duško
26.04.2014 17:00 Gorki 4 : 2 Sloboda
26.04.2014 16:00 Kolubara 2 1 : 4 Rajac
26.04.2014 16:00 Rudar 1945 4 : 2 Polet (DL)
26.04.2014 16:30 Knežica 7 : 0 Real
26.04.2014 16:30 Dušnik 2 : 2 Moravac (ZT)
26.04.2014 16:30 OFK Sloga (D) 2 : 4 Tempo
26.04.2014 16:30 Sloga (K) 4 : 2 Kraljevo
26.04.2014 16:30 Feniks 2012 1 : 7 Polet (V)
26.04.2014 16:30 Aleksandrovo 0 : 1 Baličevac 1974
26.04.2014 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Mladost (DL)
26.04.2014 16:30 MB Marjan 0 : 3 Omladinac
26.04.2014 16:30 Mladost (M.S) 1 : 6 Borac
26.04.2014 16:30 OFK Sikole 1 : 1 Malajnica
26.04.2014 16:30 Mladost 2 : 1 Omladinac
26.04.2014 14:30 Sloboda 2013 2 : 1 Slemen
26.04.2014 16:30 Timok 12 : 1 Nacional
26.04.2014 16:30 Vratarnica 4 : 1 Lovac
26.04.2014 17:00 Obilić 9 : 0 Jadran
26.04.2014 17:00 Radnički Gladiolus 0 : 0 Horgoš 1911
26.04.2014 17:00 Tisa B (A) 1 : 1 Hajduk
26.04.2014 Eđšeg 2 : 2 Sloboda
26.04.2014 16:30 Mladost 4 : 1 OFK Metalac
26.04.2014 16:00 Podrinje 0 : 1 Hajduk
26.04.2014 16:00 OFK Bačinci 2 : 0 Fruškogorac (K)
26.04.2014 16:30 Šajkaš 1908 7 : 0 Bačka
26.04.2014 16:30 Borac 0 : 2 Tatra
26.04.2014 16:30 OFK Futog 2 : 1 Fruškogorski partizan
26.04.2014 16:30 Železničar 0 : 3 Sremac Beomal
26.04.2014 16:30 Slavija 7 : 0 Vinogradar
26.04.2014 16:30 Sofeks 0 : 3 Proleter
26.04.2014 16:30 Krila Krajine 6 : 0 Maglić
26.04.2014 17:00 Šećeranac 2 : 3 Dunav
26.04.2014 17:00 Pionir 1 : 3 Crvenka
26.04.2014 17:00 Sparta 5 : 1 Olimpija
26.04.2014 17:00 Mladost (Č) 5 : 0 Lazarevac
26.04.2014 17:00 Rudar 10 : 0 OFK Budućnost
26.04.2014 17:00 Šumadija (MC) 3 : 1 Polet
26.04.2014 17:00 Mladi radnik 0 : 3 Sloboda
26.04.2014 17:00 Vojvoda 2 : 2 OFK Rogača
26.04.2014 17:00 Mladost 1 : 5 Drlupa
26.04.2014 17:00 Avala 1939 4 : 1 Partizan
26.04.2014 17:00 Jovo Kursula 1 : 6 Mladost 1925
26.04.2014 16:30 Jarmenovci 3 : 0 Krćevac 04
26.04.2014 16:00 Kusovac 5 : 2 Mladost
26.04.2014 16:00 Omladinac-Šumadinac 5 : 1 Polet
26.04.2014 16:00 Vukan 5 : 2 Brana Paunović
26.04.2014 16:00 Napredak 1 : 1 Rade Milošević
26.04.2014 16:00 Omladinac B 7 : 1 Melnica
26.04.2014 16:00 Dobrnje 1 : 4 B.S.K.
26.04.2014 14:00 Laolac 2 : 0 7 juli
26.04.2014 16:00 Mlava 2 : 1 Sloga 1952
26.04.2014 16:00 Kobilje 3 : 0 Budućnost (A)
26.04.2014 16:00 BSK 5 : 0 Stig (MC)
26.04.2014 16:00 Jedinstvo (S) 0 : 0 Sloga (VS)
26.04.2014 11:00 Žika 4 : 1 Mladost 2013
26.04.2014 17:00 Metlić 3 : 0 Mladost 2011
26.04.2014 17:00 Jevremovac 6 : 0 Mladost sl
26.04.2014 17:00 Dušan Silni 6 : 0 Jedinstvo
26.04.2014 17:00 OFK Jelen 8 : 0 Sava
26.04.2014 17:00 Rudar 3 : 2 Luk
26.04.2014 17:00 DB Junajted 0 : 2 7. Juli
26.04.2014 15:00 Mladost MM 7 : 2 Omladinac
26.04.2014 17:00 Napredak 1 : 4 Sloga
26.04.2014 17:00 Letnjikovac 0 : 3 Cer
26.04.2014 17:00 Zadrugar 3 : 0 Fortuna Miki
26.04.2014 17:00 Omladinac 0 : 3 Radnički Šabački
26.04.2014 17:00 Maovi MH 2 : 2 Culjkovic
26.04.2014 16:00 Gradac 4 : 0 Mali korak
26.04.2014 16:30 Crvena Jabuka 8 : 0 Strelac 001
26.04.2014 16:30 Šarbane 4 : 0 Pambukovica
26.04.2014 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Bratstvo
26.04.2014 16:30 Gornje Krajince 4 : 1 Grdanica
26.04.2014 17:00 Šumadinac 3 : 0 Mladost
26.04.2014 16:00 Varvarin 4 : 1 Parcane
26.04.2014 16:00 Stevka Bozurevka 3 : 6 Stara Čaršija
26.04.2014 16:00 Omladinac (U) 1 : 1 Polet 57
26.04.2014 16:00 Moravac-C 74 1 : 1 Stragari
26.04.2014 16:00 Omladinac (O) 1 : 1 Rujišnik
26.04.2014 16:00 Sloboda 1948 0 : 4 Jugovići
26.04.2014 16:00 Vinogradar 1 : 6 Topoljak
26.04.2014 16:00 Padež 5 : 1 Konjuh
26.04.2014 16:30 Zmajevac 1 : 0 Polet (K)
26.04.2014 16:00 Graničar 1 : 2 Vojvodina
26.04.2014 17:00 Šantarovac 4 : 1 Mladost
26.04.2014 17:00 Crnovršanin 1 : 1 Bresje
26.04.2014 17:00 OFK Borac 4 : 0 Oniks
26.04.2014 17:00 OFK Dragoševac 0 : 3 Omladinac
26.04.2014 17:00 PSS-192 3 : 1 Hajduk
26.04.2014 17:00 Strmovo 1 : 3 OFK Radnički
26.04.2014 17:00 Pobeda 5 : 0 Rekreativo
26.04.2014 17:00 Partizan 0 : 2 Duboko
26.04.2014 17:00 Ljubinić 1 : 2 Skela
26.04.2014 17:00 Borac 0 : 0 Zvezda Konatice
26.04.2014 17:00 Proleter 1 : 1 Crvena Zastava
26.04.2014 17:00 Sloga 7 : 2 Baljevac
26.04.2014 16:30 Dečić 0 : 1 Grbalj
26.04.2014 16:30 Mladost 0 : 0 Rudar
26.04.2014 16:30 Mogren 1 : 0 Zeta
26.04.2014 13:00 Sutjeska 3 : 1 Mornar
26.04.2014 16:30 Lovćen 2 : 1 OFK Petrovac
26.04.2014 16:30 Čelik 1 : 0 Budućnost
26.04.2014 Borac 1 : 2 Zvijezda
26.04.2014 Rudar 1 : 0 Travnik
26.04.2014 Sarajevo 4 : 0 Vitez
26.04.2014 Velež 4 : 2 Željezničar
26.04.2014 Mladost 0 : 1 Radnik
26.04.2014 Olimpic 1 : 2 Zrinjski
26.04.2014 Čelik 3 : 1 Slavija
26.04.2014 Leotar 0 : 4 Široki Brijeg
26.04.2014 16:00 Sloga 1 : 0 Sloboda (MG)
26.04.2014 16:00 Sutjeska 2 : 0 Borac
26.04.2014 16:00 Napredak 5 : 2 Sloboda (NG)
26.04.2014 16:00 Rudar 1 : 1 Podrinje
26.04.2014 16:00 Mladost 2 : 0 Drina HE
26.04.2014 16:00 Kozara 1 : 0 Drina (Z)
26.04.2014 16:00 Modriča Maxima 2 : 1 Proleter
26.04.2014 LASK Crvena zvezda 0 : 3 Mašinac
26.04.2014 16:00 Napredak 1 : 0 Spartak
26.04.2014 16:00 Trijumf 2 : 0 Novi Bečej
26.04.2014 11:00 Jagodina 2 : 7 Požarevac
26.04.2014 15:00 Lemind Lavice 2 : 0 Kalemegdan
26.04.2014 16:00 Fruškogorac 2 : 1 Kolibri
26.04.2014 16:00 Gradac 0 : 1 ŽFK Jerina
26.04.2014 16:00 Slatke male 1 : 0 ŽFK Užice
26.04.2014 16:00 Železničar 3 : 0 Metalmania
26.04.2014 15:30 Sremice 2 : 0 Polet
26.04.2014 13:00 Rad 4 : 1 Novi Pazar
26.04.2014 11:00 Vojvodina 1 : 0 Brodarac
26.04.2014 10:00 Crvena zvezda 2 : 1 OFK Beograd
26.04.2014 10:00 OFK Hajduk 4 : 0 Inđija
26.04.2014 10:00 Omladinac 0 : 1 Vršac United
26.04.2014 10:00 Proleter 2006 3 : 1 Radnički (NP)
26.04.2014 11:00 Metalac (GM) 6 : 0 Jadran
26.04.2014 11:00 Arsenal 4 : 2 BIP
26.04.2014 11:00 Takovo 3 : 0 Pobeda
26.04.2014 12:00 Sušica 3 : 0 Sloga 1940
26.04.2014 11:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 Moravac Orion
26.04.2014 11:00 Radnički (N) 2 : 0 Dinamo
26.04.2014 11:00 Vlasina 2 : 0 Palilulac
26.04.2014 11:00 Radan 1 : 2 Svrljig
26.04.2014 11:00 Car Konstantin 3 : 0 Bor
26.04.2014 Jedinstvo 4 : 0 Pobeda
26.04.2014 14:00 Sloga (BNS) 9 : 0 Budućnost (BB)
26.04.2014 10:00 C.zvezda 3 : 0 Kolonija
26.04.2014 11:00 Partizan (G) 0 : 10 Železničar
26.04.2014 14:00 Radnički (B) 1 : 5 Polet
26.04.2014 12:00 Sloga (L) 0 : 4 Partizan
26.04.2014 10:00 Budućnost 1 : 3 Bane
26.04.2014 11:00 Šumadija 1903 0 : 0 Metalac (GM)
26.04.2014 10:00 Subotica 3 : 0 Čantavir
26.04.2014 11:00 Olimpia A 5 : 1 Bačka
26.04.2014 16:30 Tavankut 2 : 2 Senta
26.04.2014 11:00 Vinogradar 0 : 4 Olimpia B
26.04.2014 11:00 Banat 0 : 0 Dinamo
26.04.2014 10:00 Mika Antić 3 : 5 Proleter
26.04.2014 17:30 Jedinstvo Stević 1 : 3 Omladinac (O)
26.04.2014 13:00 OFK Beograd 5 : 0 Smederevo
26.04.2014 10:00 Dinamo 1 : 3 Mladost (L)
26.04.2014 10:00 Vrbas 3 : 0 Bečej
26.04.2014 10:00 Bačka 1901 2 : 3 Proleter 2006
26.04.2014 10:00 Vršac 1 : 2 Železničar
26.04.2014 10:00 Radnički (S) 0 : 1 OFK Hajduk
26.04.2014 10:00 Inđija 1 : 1 Spartak
26.04.2014 10:00 Banat 0 : 8 Novi Sad
26.04.2014 10:00 Vojvodina 3 : 0 TSC
26.04.2014 10:00 Senta 0 : 0 Subotica
26.04.2014 10:00 Vršac United 4 : 2 Polet
26.04.2014 18:00 Petar Urošev 0 : 2 Radnički (K)
26.04.2014 11:00 BSK 2 : 5 Kolonija
26.04.2014 10:00 Dinamo 1 : 0 Železničar
26.04.2014 10:00 Budućnost (A) 3 : 3 Vladimirovac
26.04.2014 10:00 Proleter 3 : 0 Budućnost
26.04.2014 Podunavac 4 : 3 Borac
26.04.2014 10:00 Spartak '02 0 : 0 TSC
26.04.2014 10:00 Čoka 5 : 3 Potisje
26.04.2014 13:00 Dribling 1 : 6 Bačka 1901
26.04.2014 10:00 Jedinstvo 1 : 0 Buducnost
26.04.2014 12:00 OFK Osecina 4 : 1 OFK Senjak
26.04.2014 Radnicki 1 : 4 Krusik
26.04.2014 16:00 Duljaj 10 : 1 Šumadija 1903 II
26.04.2014 10:00 Sušica 0 : 3 Duljaj
26.04.2014 10:00 Šumadija 1903 II 0 : 4 Karađorđe
26.04.2014 10:00 Šumadija 1903 I 0 : 8 Apolon 4 I
26.04.2014 10:00 Apolon 4 II 1 : 2 Radnicki 1923 I

Košarka

26.04.2014 17:00 Pirot 73 : 87 Spartak
26.04.2014 21:00 Napredak Maksi Ko 88 : 75 Beovuk 72
26.04.2014 17:00 Jagodina 100 : 86 Kolubara LA 2003
26.04.2014 19:00 Plana 20 : 0 Mileševac
26.04.2014 19:30 Polet 77 : 88 Zlatibor
26.04.2014 Radnik 20 : 0 Kuršumlija
26.04.2014 20:00 Niš 120 : 69 Jablanica
26.04.2014 17:30 Rtanj 88 : 73 Jug
26.04.2014 20:00 Zdravlje Leskovac 141 : 66 Mladost
26.04.2014 19:00 Dunav 99 : 81 Jedinstvo
26.04.2014 19:00 Akademik 74 : 79 Sveti Đorđe
26.04.2014 20:00 Velika Kikinda 85 : 67 Nova Pazova
26.04.2014 17:00 Vrbas 94 : 79 Srem
26.04.2014 21:20 Beko 110 : 57 Bask
26.04.2014 Omladinac 0 : 20 Jadran
26.04.2014 16:30 Dinamo 88 : 57 Družina Kozlovac
26.04.2014 19:30 Kris Kros 87 : 69 Banatski Karlovac
Polufinale
26.04.2014 19:30 Radivoj Korać 62 : 55 Vrbas 2:1

Odbojka

26.04.2014 Komete 1 : 3 Pionir
26.04.2014 Blok-aut 3 : 0 Železnik 2012
26.04.2014 As Batajnica 3 : 0 Mladenovac
26.04.2014 Roda 2 : 3 Partizan Vizura 2
26.04.2014 Dunav 3 : 2 As

Rukomet

26.04.2014 19:00 Rudar 33 : 31 Jugović
26.04.2014 19:30 Kolubara 29 : 28 Morava
26.04.2014 17:00 Sloga 27 : 26 Goč Merkur
26.04.2014 19:00 Brestovac 24 : 31 Rtanj
26.04.2014 Apatin 31 : 21 Somborelektro
26.04.2014 Jedinstvo 31 : 24 Srem Sm
26.04.2014 Radnički-Cement 27 : 23 Kikinda
26.04.2014 14:30 Dorćol 35 : 32 Radnički
26.04.2014 16:00 Progres 36 : 46 Morava
26.04.2014 Glogonj 25 : 29 Dolovo
26.04.2014 Budućnost 24 : 27 Mladost (O)
26.04.2014 Omladinac (D) 25 : 27 Dinamo 2
26.04.2014 Spartak 26 : 30 Mladost (V)
26.04.2014 Radnički 33 : 19 Crepaja
26.04.2014 20:00 Grafičar 29 : 33 Dalmatinac
26.04.2014 20:00 Borac 30 : 15 Čonoplja 1947
26.04.2014 20:00 Graničar 17 : 16 Prigrevica
26.04.2014 20:00 Sombor 25 : 24 Rusin
26.04.2014 Metaloplastika 2 28 : 25 Rukobel
26.04.2014 Zemun 1957 29 : 19 Umčari
26.04.2014 Gučevo 13 : 35 Kosmaj
26.04.2014 Smederevo 2 20 : 23 Partizan 3
26.04.2014 17:00 Junior 34 : 30 Crvena Zvezda
26.04.2014 20:00 Radnički (KG) 24 : 22 Jagodina
26.04.2014 19:00 Radnički (S) 30 : 18 Kikinda
26.04.2014 Želja 30 : 21 Spartak
26.04.2014 Naftagas 22 : 14 Radnički
26.04.2014 Miletić 21 : 27 Petrovaradin
26.04.2014 Laki 33 : 26 Topola
26.04.2014 Vrbas 38 : 16 Apatin
26.04.2014 16:30 Morava Han 23 : 23 Radan
26.04.2014 20:00 Rtanj 24 : 17 Jagodina 2

Futsal

26.04.2014 20:00 Forum 3 : 0 Tango Liman
26.04.2014 Deus Futsal 5 : 3 Kikinda
26.04.2014 21:00 Leteći Holandjanin 1 : 5 Nova Pazova
26.04.2014 Babušnica 2011 7 : 5 Ekonomist
26.04.2014 VIK Naisus 3 : 1 Kopernikus Vidre 2
26.04.2014 Dolap 6 : 3 Gurgusovac

Američki fudbal

26.04.2014 10:30 Wild Boars Kragujevac 45 : 6 Forestlanders Mladenovac
26.04.2014 15:00 GAT Dukes Novi Sad 14 : 34 SBB Vukovi Beograd
26.04.2014 16:00 Blue Dragons Beograd 13 : 16 Indians Inđija
26.04.2014 15:00 Imperatori Niš 38 : 35 Panthers Pančevo
26.04.2014 Mammoths Kikinda 0 : 35 Sirmium Legionaries SM
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu