XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 12.10.2014 18:30 Radivoj Korać - Partizan 73:57
2 19.10.2014 19:00 Partizan - Vrbas Medela 64:68
3 25.10.2014 18:00 Šabac - Partizan 82:85
4 01.11.2014 19:00 Srbobran - Partizan 74:90
5 08.11.2014 19:00 Partizan - Bor 55:41
6 15.11.2014 17:00 Radnički - Partizan 66:80
7 22.11.2014 19:00 Partizan - Spartak 81:64
8 29.11.2014 18:00 Vršac Swisslion - Partizan 50:73
9 06.12.2014 19:00 Partizan - Crvena zvezda 77:59
10 14.12.2014 20:00 Vojvodina - Partizan 80:74
11 18.12.2014 17:30 Partizan - Šumadija 72:67
12 21.12.2014 19:00 Partizan - Radivoj Korać 51:59
13 10.01.2015 19:00 Vrbas Medela - Partizan 70:76
14 17.01.2015 19:00 Partizan - Šabac 56:65
15 22.01.2015 19:00 Partizan - Srbobran 82:48
16 24.01.2015 19:00 Bor - Partizan 66:75
17 31.01.2015 19:00 Partizan - Radnički 80:56
18 07.02.2015 15:00 Spartak - Partizan 45:68
19 15.02.2015 19:00 Partizan - Vršac Swisslion 78:57
20 18.02.2015 18:30 Crvena zvezda - Partizan 56:62
21 21.02.2015 19:00 Partizan - Vojvodina 84:72
22 28.02.2015 17:00 Šumadija - Partizan 57:63
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Prva ženska liga Srbije - Play Off Radivoj Korać 22 22 0 44
2 Doigravanje (Play Off) Prva ženska liga Srbije - Play Off Partizan 22 17 5 39
3 Doigravanje (Play Off) Prva ženska liga Srbije - Play Off Vojvodina (-1) 22 16 6 37
4 Doigravanje (Play Off) Prva ženska liga Srbije - Play Off Šumadija 22 14 8 36
5 Vrbas Medela 22 13 9 35
6 Vršac Swisslion 22 10 12 32
7 Crvena zvezda 22 10 12 32
8 Radnički 22 9 13 31
9 Spartak 22 7 15 29
10 Bor 22 7 15 29
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Jug grupa A Šabac 22 7 15 29
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Sever grupa A Srbobran (-1) 22 0 22 21
Centar za edukaciju fudbalskih trenera FS Srbije i Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštavaju sve kandidate koji pohađaju edukaciju za trenersku UEFA/FSS “B” diplomu u organizaciji FS Beograda, da će se nastava na rezidencijalnim modulima u 2020. godini održati u prostoru SC FSB na Adi Ciganliji u sledećim terminima: Prva grupa: IV rezidencijalni modul 24-28. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 09-12. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 06-09. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 04-06. maj 2020. godine Druga grupa: III rezidencijalni modul 10-13. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) IV rezidencijalni modul 02-05. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 16-19. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 20-23. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 25-28. maj 2020. godine
Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštava sve trenere koji su obnovili svoje istekle licence na seminaru za obnovu trenerskih UEFA “A” i UEFA “B” licenci održanom u SC FSS u Staroj Pazovi 6. i 7. decembra 2019. godine da su nove licence stigle u FS Beograda (Deligradska 27/III). Obnovljene UEFA “A” i UEFA “B” licence mogu se podići u kancelariji Organizacije fudbalskih trenera FS Beograda svakog radnog dana od 09:00 - 15:00 časova.
Fudbalski savez Beograda obaveštava sve klubove sa svoje teritorije da od 14. januara pa sve do petka 7. februara 2020. godine traje zimski prelazni rok za fudbalere i fudbalerke. Molimo klubove da se strogo pridržavaju Pravilnika o registraciji, statusu i transferu igrača FSS, kao i da vode računa o pravilnom popunjavanju odgovarajuće dokumentacije za registraciju igrača.
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dane123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dane123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu