08.11
13:00
Sloga (P)
Loznica
0
0
|
08.11.2014 13:00 | Sloga (P) | 0 : 0 | Loznica | |||||
08.11
13:30
GFK Jasenica 1911
Bane
0
1
|
08.11.2014 13:30 | GFK Jasenica 1911 | 0 : 1 | Bane | |||||
08.11
13:00
Karađorđe
Jošanica
2
1
|
08.11.2014 13:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Jošanica | |||||
08.11
13:00
Zvižd
Železničar
0
0
|
08.11.2014 13:00 | Zvižd | 0 : 0 | Železničar | |||||
08.11
13:30
Rudar
Šumadija
3
1
|
08.11.2014 13:30 | Rudar | 3 : 1 | Šumadija | |||||
08.11
13:00
Budućnost Krušik 2014
Smederevo 1924
3
4
|
08.11.2014 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 3 : 4 | Smederevo 1924 |
08.11
13:00
Radan
Ozren
3
0
|
08.11.2014 13:00 | Radan | 3 : 0 | Ozren | |||||
08.11
13:00
Tabane 1970
Car Konstantin
2
0
|
08.11.2014 13:00 | Tabane 1970 | 2 : 0 | Car Konstantin | |||||
08.11
13:00
Dinamo
Kopaonik
3
1
|
08.11.2014 13:00 | Dinamo | 3 : 1 | Kopaonik | |||||
08.11
13:30
Sloga
Timok
1
2
|
08.11.2014 13:30 | Sloga | 1 : 2 | Timok | |||||
08.11
13:00
Timočanin
Trstenik PPT
4
3
|
08.11.2014 13:00 | Timočanin | 4 : 3 | Trstenik PPT |
08.11
13:00
Radnički (NP)
Vršac
3
1
|
08.11.2014 13:00 | Radnički (NP) | 3 : 1 | Vršac | |||||
08.11
13:00
Bačka 1901
Tekstilac
3
2
|
08.11.2014 13:00 | Bačka 1901 | 3 : 2 | Tekstilac | |||||
08.11
13:00
Radnički (Š)
Senta
0
3
|
08.11.2014 13:00 | Radnički (Š) | 0 : 3 | Senta | |||||
08.11
13:00
Cement
Radnički (S)
3
2
|
08.11.2014 13:00 | Cement | 3 : 2 | Radnički (S) | |||||
08.11
13:00
Banat
Dolina
1
2
|
08.11.2014 13:00 | Banat | 1 : 2 | Dolina | |||||
08.11
13:00
Sloga
Radnički (SM)
1
1
|
08.11.2014 13:00 | Sloga | 1 : 1 | Radnički (SM) | |||||
08.11
13:00
ČSK Pivara
Dunav
2
0
|
08.11.2014 13:00 | ČSK Pivara | 2 : 0 | Dunav |
08.11
13:30
IMT
Dorćol
3
0
|
08.11.2014 13:30 | IMT | 3 : 0 | Dorćol | |||||
08.11
13:30
Teleoptik
Sopot
1
1
|
08.11.2014 13:30 | Teleoptik | 1 : 1 | Sopot | |||||
08.11
11:00
GSP Polet
Žarkovo
1
1
|
08.11.2014 11:00 | GSP Polet | 1 : 1 | Žarkovo |
08.11
13:30
Rudar (Baljevac)
Takovo
1
5
|
08.11.2014 13:30 | Rudar (Baljevac) | 1 : 5 | Takovo | |||||
08.11
13:30
Trepča
Polet
3
0
|
08.11.2014 13:30 | Trepča | 3 : 0 | Polet | |||||
08.11
13:30
Mokra Gora
Tutin
0
1
|
08.11.2014 13:30 | Mokra Gora | 0 : 1 | Tutin | |||||
08.11
13:30
Partizan
Omladinac
4
2
|
08.11.2014 13:30 | Partizan | 4 : 2 | Omladinac |
08.11
13:30
VGSK
RSK
4
0
|
08.11.2014 13:30 | VGSK | 4 : 0 | RSK | |||||
08.11
13:30
Sloga (B)
Železničar (P)
2
0
|
08.11.2014 13:30 | Sloga (B) | 2 : 0 | Železničar (P) | |||||
08.11
13:30
Morava
Mihajlovac 1934
0
2
|
08.11.2014 13:30 | Morava | 0 : 2 | Mihajlovac 1934 |
08.11
13:30
Sloga 1940
Jedinstvo 1945
0
0
|
08.11.2014 13:30 | Sloga 1940 | 0 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
08.11
13:30
Zlatibor
Zlatar
4
0
|
08.11.2014 13:30 | Zlatibor | 4 : 0 | Zlatar | |||||
08.11
13:30
FAP
Radjevac
2
0
|
08.11.2014 13:30 | FAP | 2 : 0 | Radjevac |
08.11
13:30
SFS Borac
Žitorađa
3
1
|
08.11.2014 13:30 | SFS Borac | 3 : 1 | Žitorađa | |||||
08.11
13:30
FUD
Jedinstvo
3
1
|
08.11.2014 13:30 | FUD | 3 : 1 | Jedinstvo |
08.11
13:30
Svrljig
Napredak
5
0
|
08.11.2014 13:30 | Svrljig | 5 : 0 | Napredak | |||||
08.11
13:30
Brestovac 1946
Bukovik
1
3
|
08.11.2014 13:30 | Brestovac 1946 | 1 : 3 | Bukovik | |||||
08.11
13:30
BSK Bogovina
Rtanj
1
1
|
08.11.2014 13:30 | BSK Bogovina | 1 : 1 | Rtanj | |||||
08.11
13:30
Rudar (P)
Nemetali
9
2
|
08.11.2014 13:30 | Rudar (P) | 9 : 2 | Nemetali | |||||
08.11
13:30
Dunav
Rudar (B)
7
0
|
08.11.2014 13:30 | Dunav | 7 : 0 | Rudar (B) |
08.11
13:30
Balkanski
Bobište
6
3
|
08.11.2014 13:30 | Balkanski | 6 : 3 | Bobište | |||||
08.11
13:30
Jedinstvo (B)
Nebeski andjeli
1
0
|
08.11.2014 13:30 | Jedinstvo (B) | 1 : 0 | Nebeski andjeli | |||||
08.11
13:30
Pusta Reka
Sloboda
2
0
|
08.11.2014 13:30 | Pusta Reka | 2 : 0 | Sloboda | |||||
08.11
13:30
SFK Morava
SFK Moravac
0
1
|
08.11.2014 13:30 | SFK Morava | 0 : 1 | SFK Moravac |
08.11
13:00
Sloga
Budućnost
0
0
|
08.11.2014 13:00 | Sloga | 0 : 0 | Budućnost | |||||
08.11
13:00
Kupinovo
Crvena zvezda
3
1
|
08.11.2014 13:00 | Kupinovo | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
08.11
13:00
ŽSK
Sremac Vojka
4
2
|
08.11.2014 13:00 | ŽSK | 4 : 2 | Sremac Vojka | |||||
08.11
13:00
Jedinstvo (SP)
Kabel
0
0
|
08.11.2014 13:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 0 | Kabel |
08.11
13:00
Polet
OFK Mladost APA
0
3
|
08.11.2014 13:00 | Polet | 0 : 3 | OFK Mladost APA | |||||
08.11
13:00
TSC
Jadran
3
1
|
08.11.2014 13:00 | TSC | 3 : 1 | Jadran |
08.11
13:00
Proleter
Radnički (S)
1
0
|
08.11.2014 13:00 | Proleter | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
08.11
13:00
OFK Kikinda
Crvena Zvezda (RS)
2
1
|
08.11.2014 13:00 | OFK Kikinda | 2 : 1 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
08.11
13:00
Budućnost
Mladost (L)
1
3
|
08.11.2014 13:00 | Budućnost | 1 : 3 | Mladost (L) | |||||
08.11
13:00
Kozara
Sloboda
2
1
|
08.11.2014 13:00 | Kozara | 2 : 1 | Sloboda | |||||
08.11
13:00
Jedinstvo (NB)
Radnički (K)
2
0
|
08.11.2014 13:00 | Jedinstvo (NB) | 2 : 0 | Radnički (K) | |||||
08.11
13:00
Vršac United
Borac (Sakule)
2
0
|
08.11.2014 13:00 | Vršac United | 2 : 0 | Borac (Sakule) |
08.11
13:30
Radnički (NB)
Lokomotiva
0
1
|
08.11.2014 13:30 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Lokomotiva |
08.11
14:00
Goč
Borac
4
1
|
08.11.2014 14:00 | Goč | 4 : 1 | Borac |
08.11
13:00
Sloga (D)
Arsenal
0
0
|
08.11.2014 13:00 | Sloga (D) | 0 : 0 | Arsenal | |||||
08.11
13:00
Sloboda
Budućnost
1
0
|
08.11.2014 13:00 | Sloboda | 1 : 0 | Budućnost | |||||
08.11
13:00
Borac
Mladost (P)
1
2
|
08.11.2014 13:00 | Borac | 1 : 2 | Mladost (P) |
08.11
13:30
Kačer
Junior Novo Naselje
1
1
|
08.11.2014 13:30 | Kačer | 1 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
08.11
13:30
Spartak 1924
Tešnjar
4
0
|
08.11.2014 13:30 | Spartak 1924 | 4 : 0 | Tešnjar | |||||
08.11
13:30
Pepeljevac
Banjani
3
2
|
08.11.2014 13:30 | Pepeljevac | 3 : 2 | Banjani |
08.11
13:00
Mačva 2005
Sindjelić
5
1
|
08.11.2014 13:00 | Mačva 2005 | 5 : 1 | Sindjelić | |||||
08.11
13:00
Gučevo
Drina
2
1
|
08.11.2014 13:00 | Gučevo | 2 : 1 | Drina | |||||
08.11
13:00
Jadar
Provo
0
2
|
08.11.2014 13:00 | Jadar | 0 : 2 | Provo |
08.11
13:30
Karađorđe
ŽSK
5
2
|
08.11.2014 13:30 | Karađorđe | 5 : 2 | ŽSK |
08.11
13:30
Polet (SD)
Vojvoda Milenko
1
2
|
08.11.2014 13:30 | Polet (SD) | 1 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
08.11
13:30
Đerdap
Napredak 1936
2
0
|
08.11.2014 13:30 | Đerdap | 2 : 0 | Napredak 1936 |
08.11
13:30
Jug Bogdan
Partizanski put
3
1
|
08.11.2014 13:30 | Jug Bogdan | 3 : 1 | Partizanski put |
08.11
13:30
Vojvodina
Sutjeska
1
2
|
08.11.2014 13:30 | Vojvodina | 1 : 2 | Sutjeska | |||||
08.11
13:30
Obilić
Budućnost
1
1
|
08.11.2014 13:30 | Obilić | 1 : 1 | Budućnost | |||||
08.11
13:30
Bečej 1918
Stari Grad
4
0
|
08.11.2014 13:30 | Bečej 1918 | 4 : 0 | Stari Grad | |||||
08.11
13:30
Tvrdjava
Borac
2
0
|
08.11.2014 13:30 | Tvrdjava | 2 : 0 | Borac |
08.11
13:00
Fruškogorski partizan
TSK
6
1
|
08.11.2014 13:00 | Fruškogorski partizan | 6 : 1 | TSK | |||||
08.11
13:00
Mladost
Sofeks
1
0
|
08.11.2014 13:00 | Mladost | 1 : 0 | Sofeks | |||||
08.11
13:00
Veternik
Jedinstvo
1
0
|
08.11.2014 13:00 | Veternik | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.11
13:00
Šajkaš 1908
Dinamo
0
0
|
08.11.2014 13:00 | Šajkaš 1908 | 0 : 0 | Dinamo | |||||
08.11
13:00
OFK Futog
Proleter
1
1
|
08.11.2014 13:00 | OFK Futog | 1 : 1 | Proleter |
08.11
Rudar
OFK Zeka Buljubaša
2
0
|
08.11.2014 | Rudar | 2 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
08.11
1. Maj
Hajduk 1925 Podunavac
0
0
|
08.11.2014 | 1. Maj | 0 : 0 | Hajduk 1925 Podunavac |
08.11
13:00
Potisje
Njegoš
3
0
|
08.11.2014 13:00 | Potisje | 3 : 0 | Njegoš | |||||
08.11
13:00
Radnički 1905
Palić
3
1
|
08.11.2014 13:00 | Radnički 1905 | 3 : 1 | Palić |
08.11
13:30
Sloga
Stanišić
4
1
|
08.11.2014 13:30 | Sloga | 4 : 1 | Stanišić | |||||
08.11
13:30
Polet (K)
Kordun
3
1
|
08.11.2014 13:30 | Polet (K) | 3 : 1 | Kordun |
08.11
13:00
Radnički Zrenjanin
Zadrugar
2
0
|
08.11.2014 13:00 | Radnički Zrenjanin | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
08.11
13:00
Begej
Napredak
1
1
|
08.11.2014 13:00 | Begej | 1 : 1 | Napredak | |||||
08.11
13:00
Krajina
Naftagas
0
1
|
08.11.2014 13:00 | Krajina | 0 : 1 | Naftagas |
08.11
13:30
PKB Kovilovo
Banja (VB)
2
4
|
08.11.2014 13:30 | PKB Kovilovo | 2 : 4 | Banja (VB) | |||||
08.11
11:00
Komgrap
13. maj
3
0
|
08.11.2014 11:00 | Komgrap | 3 : 0 | 13. maj |
08.11
13:30
OFK Zabrežje
Mladost (Č)
2
0
|
08.11.2014 13:30 | OFK Zabrežje | 2 : 0 | Mladost (Č) | |||||
08.11
13:30
Mladost (C)
Radnički (R)
9
1
|
08.11.2014 13:30 | Mladost (C) | 9 : 1 | Radnički (R) |
08.11
13:30
Podunavac (R)
Dunavac (G)
0
2
|
08.11.2014 13:30 | Podunavac (R) | 0 : 2 | Dunavac (G) |
08.11
14:00
Orljane
Mladost (B)
1
3
|
08.11.2014 14:00 | Orljane | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
08.11
14:00
Koprijan 1975
Jedinstvo
2
1
|
08.11.2014 14:00 | Koprijan 1975 | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.11
14:00
Malošište
Zemljoradnik
5
3
|
08.11.2014 14:00 | Malošište | 5 : 3 | Zemljoradnik |
08.11
13:30
Budućnost
Zloćudovo
2
0
|
08.11.2014 13:30 | Budućnost | 2 : 0 | Zloćudovo |
08.11
13:30
Vladimir Durković
Dragoš
1
1
|
08.11.2014 13:30 | Vladimir Durković | 1 : 1 | Dragoš | |||||
08.11
13:30
Tanasko Rajić
Spartak
8
0
|
08.11.2014 13:30 | Tanasko Rajić | 8 : 0 | Spartak |
08.11
14:00
Poreč
Radnički
4
1
|
08.11.2014 14:00 | Poreč | 4 : 1 | Radnički |
08.11
13:30
OFK Niš
Crvena zastava
0
2
|
08.11.2014 13:30 | OFK Niš | 0 : 2 | Crvena zastava |
08.11
14:00
Malinik
Polet
3
1
|
08.11.2014 14:00 | Malinik | 3 : 1 | Polet | |||||
08.11
14:00
Rudar
Midžor
3
0
|
08.11.2014 14:00 | Rudar | 3 : 0 | Midžor | |||||
08.11
14:00
Vratarnica
Rgotina
3
1
|
08.11.2014 14:00 | Vratarnica | 3 : 1 | Rgotina |
08.11
13:30
OFK Alakince
Pčinja
2
0
|
08.11.2014 13:30 | OFK Alakince | 2 : 0 | Pčinja | |||||
08.11
13:30
Levosoje Talenat
Biljači
0
7
|
08.11.2014 13:30 | Levosoje Talenat | 0 : 7 | Biljači |
08.11
13:30
Partizan (U)
Ratar
3
0
|
08.11.2014 13:30 | Partizan (U) | 3 : 0 | Ratar |
08.11
13:30
Zenit
Partizan
0
7
|
08.11.2014 13:30 | Zenit | 0 : 7 | Partizan | |||||
08.11
13:30
Resavac
Kolare
4
0
|
08.11.2014 13:30 | Resavac | 4 : 0 | Kolare |
08.11
13:30
Napredak (Sv)
Polet
2
2
|
08.11.2014 13:30 | Napredak (Sv) | 2 : 2 | Polet |
08.11
14:00
Šumadija
Tavnik
1
0
|
08.11.2014 14:00 | Šumadija | 1 : 0 | Tavnik | |||||
08.11
14:00
Grdica
Jedinstvo
1
0
|
08.11.2014 14:00 | Grdica | 1 : 0 | Jedinstvo |
08.11
Jedinstvo
Mladost (DL)
6
1
|
08.11.2014 | Jedinstvo | 6 : 1 | Mladost (DL) | |||||
08.11
Bratstvo
Sloboda
3
2
|
08.11.2014 | Bratstvo | 3 : 2 | Sloboda |
08.11
13:00
Radnički Šabački
Cer
0
1
|
08.11.2014 13:00 | Radnički Šabački | 0 : 1 | Cer |
08.11
13:30
Ratajac
Varvarin
3
2
|
08.11.2014 13:30 | Ratajac | 3 : 2 | Varvarin | |||||
08.11
13:30
Kostrež
Polet 57
0
7
|
08.11.2014 13:30 | Kostrež | 0 : 7 | Polet 57 |
08.11
13:30
Centar
Borac
0
0
|
08.11.2014 13:30 | Centar | 0 : 0 | Borac | |||||
08.11
13:30
Železničar
Bačka
0
0
|
08.11.2014 13:30 | Železničar | 0 : 0 | Bačka |
08.11
13:30
Sloga
OFK Sloga
2
3
|
08.11.2014 13:30 | Sloga | 2 : 3 | OFK Sloga | |||||
08.11
13:30
Crvena Zvezda
Gredetin
5
1
|
08.11.2014 13:30 | Crvena Zvezda | 5 : 1 | Gredetin | |||||
08.11
13:30
Napredak 2012
Jastrebac
3
2
|
08.11.2014 13:30 | Napredak 2012 | 3 : 2 | Jastrebac |
08.11
13:30
Radoje Domanović
Mladost
2
1
|
08.11.2014 13:30 | Radoje Domanović | 2 : 1 | Mladost |
08.11
13:30
Rade Milošević
Omladinac (B)
3
0
|
08.11.2014 13:30 | Rade Milošević | 3 : 0 | Omladinac (B) |
08.11
13:30
Polet (V)
Žitkovica
2
1
|
08.11.2014 13:30 | Polet (V) | 2 : 1 | Žitkovica | |||||
08.11
13:30
Jedinstvo (Lj)
Sloga (D)
6
2
|
08.11.2014 13:30 | Jedinstvo (Lj) | 6 : 2 | Sloga (D) |
08.11
13:00
Tornjoš
Jedinstvo
3
0
|
08.11.2014 13:00 | Tornjoš | 3 : 0 | Jedinstvo |
08.11
13:30
Gornji Lajkovac
Mladost
3
1
|
08.11.2014 13:30 | Gornji Lajkovac | 3 : 1 | Mladost |
08.11
13:30
AZ Borac 2014
Morava 1949
2
3
|
08.11.2014 13:30 | AZ Borac 2014 | 2 : 3 | Morava 1949 |
08.11
13:30
Lajkovac
Ratkovac
1
0
|
08.11.2014 13:30 | Lajkovac | 1 : 0 | Ratkovac | |||||
08.11
13:30
Nepričava
Strmovo 1968
1
3
|
08.11.2014 13:30 | Nepričava | 1 : 3 | Strmovo 1968 |
08.11
13:30
Rongo Siti
Jerma
0
2
|
08.11.2014 13:30 | Rongo Siti | 0 : 2 | Jerma | |||||
08.11
13:30
Veliki Suvodol
Temac
0
2
|
08.11.2014 13:30 | Veliki Suvodol | 0 : 2 | Temac | |||||
08.11
13:30
Sloboda
Provalija
3
1
|
08.11.2014 13:30 | Sloboda | 3 : 1 | Provalija | |||||
08.11
13:30
Mladost
Lokomotiva
1
2
|
08.11.2014 13:30 | Mladost | 1 : 2 | Lokomotiva |
08.11
13:30
Crvena Jabuka
Polet
1
4
|
08.11.2014 13:30 | Crvena Jabuka | 1 : 4 | Polet | |||||
08.11
13:30
Rudar
Kalenić
5
0
|
08.11.2014 13:30 | Rudar | 5 : 0 | Kalenić |
08.11
13:30
Deli Jovan
Kastrum
3
0
|
08.11.2014 13:30 | Deli Jovan | 3 : 0 | Kastrum |
08.11
13:30
Cerovac 2013
Beli Orlovi
2
0
|
08.11.2014 13:30 | Cerovac 2013 | 2 : 0 | Beli Orlovi | |||||
08.11
13:30
Proleter
Bačinac
2
4
|
08.11.2014 13:30 | Proleter | 2 : 4 | Bačinac |
08.11
13:00
OFK Slavija
Vrbovac
0
2
|
08.11.2014 13:00 | OFK Slavija | 0 : 2 | Vrbovac |
08.11
13:00
Kolarac
Drugovac
0
3
|
08.11.2014 13:00 | Kolarac | 0 : 3 | Drugovac | |||||
08.11
13:00
Badljevica
Podunavac
0
6
|
08.11.2014 13:00 | Badljevica | 0 : 6 | Podunavac |
08.11
13:00
Dragojevac
Krnule 09
4
1
|
08.11.2014 13:00 | Dragojevac | 4 : 1 | Krnule 09 | |||||
08.11
13:00
Mladost 2013
Skupljen 2013
3
1
|
08.11.2014 13:00 | Mladost 2013 | 3 : 1 | Skupljen 2013 |
08.11
13:00
Rudar
Budućnost
1
1
|
08.11.2014 13:00 | Rudar | 1 : 1 | Budućnost | |||||
08.11
13:00
Mladi radnik
TEK Sloga
1
4
|
08.11.2014 13:00 | Mladi radnik | 1 : 4 | TEK Sloga |
08.11
13:30
Zlatica Taun
OFK Borac
3
2
|
08.11.2014 13:30 | Zlatica Taun | 3 : 2 | OFK Borac | |||||
08.11
13:30
Radnik
Sloboda
6
2
|
08.11.2014 13:30 | Radnik | 6 : 2 | Sloboda |
08.11
13:30
Badince
OFK Bobište
1
0
|
08.11.2014 13:30 | Badince | 1 : 0 | OFK Bobište | |||||
08.11
13:30
Grdanica 024
Jašunja
4
1
|
08.11.2014 13:30 | Grdanica 024 | 4 : 1 | Jašunja | |||||
08.11
13:30
Gornje Krajince
Nomanica
0
1
|
08.11.2014 13:30 | Gornje Krajince | 0 : 1 | Nomanica | |||||
08.11
13:30
Ofk Bratstvo
Jedinstvo
2
4
|
08.11.2014 13:30 | Ofk Bratstvo | 2 : 4 | Jedinstvo |
08.11
13:30
Veliko Trnjane
Radnik 2013
4
0
|
08.11.2014 13:30 | Veliko Trnjane | 4 : 0 | Radnik 2013 | |||||
08.11
13:30
Milanovo
Veternica 1926
3
1
|
08.11.2014 13:30 | Milanovo | 3 : 1 | Veternica 1926 |
08.11
13:30
Brđanac
Kotešica
7
2
|
08.11.2014 13:30 | Brđanac | 7 : 2 | Kotešica |
08.11
13:30
Bresje
Jedinstvo
1
0
|
08.11.2014 13:30 | Bresje | 1 : 0 | Jedinstvo |
08.11
13:30
Mladost
Morava
3
0
|
08.11.2014 13:30 | Mladost | 3 : 0 | Morava | |||||
08.11
13:30
Stara Čaršija
Borjak 2013
3
0
|
08.11.2014 13:30 | Stara Čaršija | 3 : 0 | Borjak 2013 | |||||
08.11
13:30
Rujišnik
Omladinac
0
1
|
08.11.2014 13:30 | Rujišnik | 0 : 1 | Omladinac | |||||
08.11
13:30
Topoljak
Stragari
6
2
|
08.11.2014 13:30 | Topoljak | 6 : 2 | Stragari |
08.11
13:30
Jasenovac
Laznica
3
0
|
08.11.2014 13:30 | Jasenovac | 3 : 0 | Laznica | |||||
08.11
13:30
Borac
Best
8
2
|
08.11.2014 13:30 | Borac | 8 : 2 | Best | |||||
08.11
13:30
Mladost
Zadrugar
2
1
|
08.11.2014 13:30 | Mladost | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
08.11
13:30
Budućnost
OFK Homolje
4
1
|
08.11.2014 13:30 | Budućnost | 4 : 1 | OFK Homolje |
08.11
Rasinac
Padež
0
3
|
08.11.2014 | Rasinac | 0 : 3 | Padež |
08.11
13:30
Bukovica
Vitanovac 08
2
0
|
08.11.2014 13:30 | Bukovica | 2 : 0 | Vitanovac 08 | |||||
08.11
13:30
Drugari
Jablanica
0
3
|
08.11.2014 13:30 | Drugari | 0 : 3 | Jablanica | |||||
08.11
13:30
Lipovac
Zdravinje
1
1
|
08.11.2014 13:30 | Lipovac | 1 : 1 | Zdravinje |
08.11
13:30
Tornado
Skela
2
3
|
08.11.2014 13:30 | Tornado | 2 : 3 | Skela | |||||
08.11
13:30
Proleter
Ljubinić
1
6
|
08.11.2014 13:30 | Proleter | 1 : 6 | Ljubinić | |||||
08.11
13:30
Rekreativo
Zadrugar
5
2
|
08.11.2014 13:30 | Rekreativo | 5 : 2 | Zadrugar | |||||
08.11
13:30
Partizan
Sloga
1
4
|
08.11.2014 13:30 | Partizan | 1 : 4 | Sloga |
08.11
13:30
Grbalj
Bokelj
1
1
|
08.11.2014 13:30 | Grbalj | 1 : 1 | Bokelj | |||||
08.11
13:30
Lovćen
OFK Petrovac
0
1
|
08.11.2014 13:30 | Lovćen | 0 : 1 | OFK Petrovac | |||||
08.11
13:30
Mornar
Sutjeska
0
1
|
08.11.2014 13:30 | Mornar | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
08.11
13:30
Mogren
Zeta
2
1
|
08.11.2014 13:30 | Mogren | 2 : 1 | Zeta | |||||
08.11
13:30
Berane
Mladost
1
3
|
08.11.2014 13:30 | Berane | 1 : 3 | Mladost |
08.11
13:30
Drina
Borac
0
0
|
08.11.2014 13:30 | Drina | 0 : 0 | Borac | |||||
08.11
13:30
Velež
Zvijezda Gradačac
3
2
|
08.11.2014 13:30 | Velež | 3 : 2 | Zvijezda Gradačac | |||||
08.11
13:30
Mladost
Sloboda
1
0
|
08.11.2014 13:30 | Mladost | 1 : 0 | Sloboda | |||||
08.11
13:30
Sarajevo
Vitez
1
0
|
08.11.2014 13:30 | Sarajevo | 1 : 0 | Vitez | |||||
08.11
13:30
Travnik
Željezničar
0
0
|
08.11.2014 13:30 | Travnik | 0 : 0 | Željezničar | |||||
08.11
13:30
Čelik
Radnik
2
1
|
08.11.2014 13:30 | Čelik | 2 : 1 | Radnik | |||||
08.11
13:30
Široki Brijeg
Slavija
2
0
|
08.11.2014 13:30 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Slavija |
08.11
14:00
Mladost
Napredak
2
0
|
08.11.2014 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Napredak | |||||
08.11
14:00
Rudar Prijedor
Proleter
3
0
|
08.11.2014 14:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Proleter | |||||
08.11
14:00
Krupa
Kozara
3
1
|
08.11.2014 14:00 | Krupa | 3 : 1 | Kozara | |||||
08.11
14:00
Tekstilac
Sutjeska
0
1
|
08.11.2014 14:00 | Tekstilac | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
08.11
14:00
Podrinje
Leotar
1
2
|
08.11.2014 14:00 | Podrinje | 1 : 2 | Leotar | |||||
08.11
14:00
Drina HE
Sloboda (MG)
1
0
|
08.11.2014 14:00 | Drina HE | 1 : 0 | Sloboda (MG) | |||||
08.11
14:00
Vlasenica
Sloboda (NG)
2
2
|
08.11.2014 14:00 | Vlasenica | 2 : 2 | Sloboda (NG) |
08.11
14:00
Lokomotiva
Mladost (R)
4
3
|
08.11.2014 14:00 | Lokomotiva | 4 : 3 | Mladost (R) | |||||
08.11
14:00
Glasinac 2011
Rudar
1
4
|
08.11.2014 14:00 | Glasinac 2011 | 1 : 4 | Rudar |
08.11
14:00
Borac (KD)
Ozren
3
1
|
08.11.2014 14:00 | Borac (KD) | 3 : 1 | Ozren | |||||
08.11
14:00
Sloga
Borac (Š)
1
1
|
08.11.2014 14:00 | Sloga | 1 : 1 | Borac (Š) | |||||
08.11
14:00
Laktaši
Modriča
1
1
|
08.11.2014 14:00 | Laktaši | 1 : 1 | Modriča | |||||
08.11
14:00
Omarska
BSK
1
2
|
08.11.2014 14:00 | Omarska | 1 : 2 | BSK | |||||
08.11
14:00
Mladost
Jedinstvo
1
0
|
08.11.2014 14:00 | Mladost | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.11
14:00
Ljubić
Župa Superpetrol
2
0
|
08.11.2014 14:00 | Ljubić | 2 : 0 | Župa Superpetrol |
08.11
14:00
Karanovac
Progres
3
0
|
08.11.2014 14:00 | Karanovac | 3 : 0 | Progres |
08.11
14:00
Željezničar
Crvena zvijezda (O)
6
0
|
08.11.2014 14:00 | Željezničar | 6 : 0 | Crvena zvijezda (O) |
08.11
14:00
Jedinstvo (B)
Jedinstvo (R)
6
2
|
08.11.2014 14:00 | Jedinstvo (B) | 6 : 2 | Jedinstvo (R) |
08.11
14:00
Omladinac
Džaja
2
4
|
08.11.2014 14:00 | Omladinac | 2 : 4 | Džaja | |||||
08.11
14:00
Borac (ID)
Borac 1926
4
0
|
08.11.2014 14:00 | Borac (ID) | 4 : 0 | Borac 1926 |
08.11
14:00
Akademac-UIS
Sloga 94
1
1
|
08.11.2014 14:00 | Akademac-UIS | 1 : 1 | Sloga 94 |
08.11
13:30
Stig (C)
Stig (MC)
2
1
|
08.11.2014 13:30 | Stig (C) | 2 : 1 | Stig (MC) | |||||
08.11
13:30
Kobilje
Radnik
1
2
|
08.11.2014 13:30 | Kobilje | 1 : 2 | Radnik |
08.11
14:00
Napredak 1976
Jedinstvo 1952
3
0
|
08.11.2014 14:00 | Napredak 1976 | 3 : 0 | Jedinstvo 1952 | |||||
08.11
14:00
Rtanj
Palilulac
1
1
|
08.11.2014 14:00 | Rtanj | 1 : 1 | Palilulac |
08.11
13:00
Mladost (PP)
Cerić
2
1
|
08.11.2014 13:00 | Mladost (PP) | 2 : 1 | Cerić |
08.11
13:30
Polet
Gracko
1
0
|
08.11.2014 13:30 | Polet | 1 : 0 | Gracko |
08.11
19:00
Radnički (N)
OFK Beograd
0
0
|
08.11.2014 19:00 | Radnički (N) | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
08.11
13:30
Mladost
Radnički 1923
0
0
|
08.11.2014 13:30 | Mladost | 0 : 0 | Radnički 1923 | |||||
08.11
18:00
Crvena zvezda
Čukarički
0
0
|
08.11.2014 18:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Čukarički | |||||
08.11
17:00
Jagodina
Rad
0
2
|
08.11.2014 17:00 | Jagodina | 0 : 2 | Rad | |||||
08.11
18:00
Vojvodina
Donji Srem
2
3
|
08.11.2014 18:00 | Vojvodina | 2 : 3 | Donji Srem | |||||
08.11
13:30
Napredak
Voždovac
0
2
|
08.11.2014 13:30 | Napredak | 0 : 2 | Voždovac | |||||
08.11
17:00
Novi Pazar
Borac
2
2
|
08.11.2014 17:00 | Novi Pazar | 2 : 2 | Borac |
08.11
13:30
Inđija
Radnik
2
0
|
08.11.2014 13:30 | Inđija | 2 : 0 | Radnik | |||||
08.11
13:30
Metalac (GM)
Bačka (BP)
3
0
|
08.11.2014 13:30 | Metalac (GM) | 3 : 0 | Bačka (BP) | |||||
08.11
13:30
Kolubara
Javor Matis
1
2
|
08.11.2014 13:30 | Kolubara | 1 : 2 | Javor Matis | |||||
08.11
13:30
Sloboda
Mačva
0
0
|
08.11.2014 13:30 | Sloboda | 0 : 0 | Mačva | |||||
08.11
13:30
Moravac Orion
Sindjelić
1
0
|
08.11.2014 13:30 | Moravac Orion | 1 : 0 | Sindjelić | |||||
08.11
13:30
Sloga (K)
Jedinstvo Putevi
1
0
|
08.11.2014 13:30 | Sloga (K) | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
08.11
13:30
BSK Borča
Proleter
2
0
|
08.11.2014 13:30 | BSK Borča | 2 : 0 | Proleter | |||||
08.11
13:30
Bežanija
Sloga (PM)
0
0
|
08.11.2014 13:30 | Bežanija | 0 : 0 | Sloga (PM) |
08.11
12:00
Čelik
Gradina
4
0
|
08.11.2014 12:00 | Čelik | 4 : 0 | Gradina |
08.11
14:30
Široki Brijeg
Zrinjski
4
1
|
08.11.2014 14:30 | Široki Brijeg | 4 : 1 | Zrinjski |
08.11
13:30
Bratstvo
Sutjeska
0
2
|
08.11.2014 13:30 | Bratstvo | 0 : 2 | Sutjeska | |||||
08.11
13:30
OFK Petrovac
Ibar
3
0
|
08.11.2014 13:30 | OFK Petrovac | 3 : 0 | Ibar | |||||
08.11
13:30
Jedinstvo
Mogren
5
0
|
08.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Mogren |
08.11
12:00
Brodarac
Radnički 1923
1
3
|
08.11.2014 12:00 | Brodarac | 1 : 3 | Radnički 1923 | |||||
08.11
13:00
Spartak
Vojvodina
1
1
|
08.11.2014 13:00 | Spartak | 1 : 1 | Vojvodina |
08.11
10:00
Radnički (S)
Indeks
3
1
|
08.11.2014 10:00 | Radnički (S) | 3 : 1 | Indeks | |||||
08.11
10:00
ČSK Pivara
Vršac United
5
1
|
08.11.2014 10:00 | ČSK Pivara | 5 : 1 | Vršac United | |||||
08.11
10:00
ŽAK
Radnički (NP)
1
4
|
08.11.2014 10:00 | ŽAK | 1 : 4 | Radnički (NP) | |||||
08.11
10:00
Banat
Proleter (NS)
1
2
|
08.11.2014 10:00 | Banat | 1 : 2 | Proleter (NS) | |||||
08.11
10:00
Kabel
Radnički (SM)
0
1
|
08.11.2014 10:00 | Kabel | 0 : 1 | Radnički (SM) | |||||
08.11
10:00
OFK Hajduk
Donji Srem
9
0
|
08.11.2014 10:00 | OFK Hajduk | 9 : 0 | Donji Srem |
08.11
Jedinstvo
Borac
|
08.11.2014 | Jedinstvo | : | Borac | |||||
08.11
11:00
Timok
Moravac Orion
0
3
|
08.11.2014 11:00 | Timok | 0 : 3 | Moravac Orion | |||||
08.11
Radnički (N) 2
Hajduk Veljko
4
0
|
08.11.2014 | Radnički (N) 2 | 4 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
08.11
Palilulac
Dinamo
5
2
|
08.11.2014 | Palilulac | 5 : 2 | Dinamo |
08.11
13:30
Jedinstvo putevi
Rudar
4
0
|
08.11.2014 13:30 | Jedinstvo putevi | 4 : 0 | Rudar | |||||
08.11
13:30
Sloga
Goc
1
1
|
08.11.2014 13:30 | Sloga | 1 : 1 | Goc | |||||
08.11
13:30
Buducnost
Polet
4
0
|
08.11.2014 13:30 | Buducnost | 4 : 0 | Polet |
08.11
09:00
Policajac
Voždovac
0
0
|
08.11.2014 09:00 | Policajac | 0 : 0 | Voždovac | |||||
08.11
10:00
Internacional
Žarkovo
0
1
|
08.11.2014 10:00 | Internacional | 0 : 1 | Žarkovo | |||||
08.11
10:00
Jedinstvo
Kolubara
2
4
|
08.11.2014 10:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Kolubara | |||||
08.11
13:00
Zemun
BASK
1
0
|
08.11.2014 13:00 | Zemun | 1 : 0 | BASK | |||||
08.11
13:30
Mladenovac
PKB
2
2
|
08.11.2014 13:30 | Mladenovac | 2 : 2 | PKB |
08.11
12:00
Bane
Jošanica ND 2011
3
0
|
08.11.2014 12:00 | Bane | 3 : 0 | Jošanica ND 2011 | |||||
08.11
12:00
Jošanica ND 2011
Rudar (B)
4
4
|
08.11.2014 12:00 | Jošanica ND 2011 | 4 : 4 | Rudar (B) |
08.11
12:00
Proleter
Železničar
3
0
|
08.11.2014 12:00 | Proleter | 3 : 0 | Železničar |
08.11
12:00
Pobeda
Udarnik
3
0
|
08.11.2014 12:00 | Pobeda | 3 : 0 | Udarnik |
08.11
13:30
Glogonj
Slavija
6
0
|
08.11.2014 13:30 | Glogonj | 6 : 0 | Slavija | |||||
08.11
13:30
Vojvodina
Spartak
2
1
|
08.11.2014 13:30 | Vojvodina | 2 : 1 | Spartak | |||||
08.11
10:00
Dinamo
Borac (Sakule)
3
0
|
08.11.2014 10:00 | Dinamo | 3 : 0 | Borac (Sakule) |
08.11
11:30
Kolarac
Drugovac
3
2
|
08.11.2014 11:30 | Kolarac | 3 : 2 | Drugovac | |||||
08.11
11:30
Petrijevac
Crvena zvezda
0
3
|
08.11.2014 11:30 | Petrijevac | 0 : 3 | Crvena zvezda |
08.11
12:30
Široki Brijeg
Zrinjski
2
2
|
08.11.2014 12:30 | Široki Brijeg | 2 : 2 | Zrinjski |
08.11
13:00
Radnički 1923
Mačva
1
0
|
08.11.2014 13:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Mačva | |||||
08.11
11:00
Spartak
Vojvodina
1
1
|
08.11.2014 11:00 | Spartak | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
08.11
13:00
Sloga
Crvena zvezda
2
5
|
08.11.2014 13:00 | Sloga | 2 : 5 | Crvena zvezda |
08.11
12:00
Spartak
TSC
1
2
|
08.11.2014 12:00 | Spartak | 1 : 2 | TSC | |||||
08.11
12:00
Indeks
Bačka (BP)
5
1
|
08.11.2014 12:00 | Indeks | 5 : 1 | Bačka (BP) | |||||
08.11
12:00
Vojvodina
Inđija
4
2
|
08.11.2014 12:00 | Vojvodina | 4 : 2 | Inđija | |||||
08.11
12:00
Vrbas
OFK Hajduk
0
3
|
08.11.2014 12:00 | Vrbas | 0 : 3 | OFK Hajduk | |||||
08.11
12:00
Kikinda
Mladost Bambi
1
2
|
08.11.2014 12:00 | Kikinda | 1 : 2 | Mladost Bambi | |||||
08.11
12:00
Bečej 1918
Proleter 2006
2
3
|
08.11.2014 12:00 | Bečej 1918 | 2 : 3 | Proleter 2006 | |||||
08.11
12:00
Bačka 1901
Novi Sad
2
1
|
08.11.2014 12:00 | Bačka 1901 | 2 : 1 | Novi Sad | |||||
08.11
12:00
Vršac
Radnički (S)
0
0
|
08.11.2014 12:00 | Vršac | 0 : 0 | Radnički (S) |
08.11
13:30
Šumadija 1903
AS
1
0
|
08.11.2014 13:30 | Šumadija 1903 | 1 : 0 | AS | |||||
08.11
13:30
Kiker
Vrnjačka Banja
1
0
|
08.11.2014 13:30 | Kiker | 1 : 0 | Vrnjačka Banja | |||||
08.11
13:30
Novi Pazar
Bane
3
0
|
08.11.2014 13:30 | Novi Pazar | 3 : 0 | Bane |
08.11
13:00
Sloga
Železničar
1
2
|
08.11.2014 13:00 | Sloga | 1 : 2 | Železničar | |||||
08.11
14:00
Dinamo 1945
Dolina
1
0
|
08.11.2014 14:00 | Dinamo 1945 | 1 : 0 | Dolina |
08.11
Studentski Grad
Palilulac
9
0
|
08.11.2014 | Studentski Grad | 9 : 0 | Palilulac | |||||
08.11
Banja
Brodarac1947
0
3
|
08.11.2014 | Banja | 0 : 3 | Brodarac1947 | |||||
08.11
PKB
Mladenovac
1
3
|
08.11.2014 | PKB | 1 : 3 | Mladenovac | |||||
08.11
GSP Polet
PKB Kovilovo
1
3
|
08.11.2014 | GSP Polet | 1 : 3 | PKB Kovilovo | |||||
08.11
Balkan
Zvezdara
3
2
|
08.11.2014 | Balkan | 3 : 2 | Zvezdara | |||||
08.11
Siti Sport Klub
Trudbenik
3
1
|
08.11.2014 | Siti Sport Klub | 3 : 1 | Trudbenik |
08.11
Radnik
Bor
1
2
|
08.11.2014 | Radnik | 1 : 2 | Bor | |||||
08.11
Dubočica 1923
Radnički P
2
1
|
08.11.2014 | Dubočica 1923 | 2 : 1 | Radnički P | |||||
08.11
Jagodina 2
Kruševac
12
0
|
08.11.2014 | Jagodina 2 | 12 : 0 | Kruševac | |||||
08.11
Timok
Moravac Orion
5
1
|
08.11.2014 | Timok | 5 : 1 | Moravac Orion | |||||
08.11
Radnički (N) 2
Hajduk Veljko
4
1
|
08.11.2014 | Radnički (N) 2 | 4 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
08.11
Napredak
Real Niš
0
2
|
08.11.2014 | Napredak | 0 : 2 | Real Niš | |||||
08.11
Palilulac
Dinamo
2
2
|
08.11.2014 | Palilulac | 2 : 2 | Dinamo | |||||
08.11
Nacional
Topličanin
0
5
|
08.11.2014 | Nacional | 0 : 5 | Topličanin |
08.11
09:00
Železnik Lasta
BSK 1925
0
6
|
08.11.2014 09:00 | Železnik Lasta | 0 : 6 | BSK 1925 | |||||
08.11
10:00
Radnički (O)
Milenium
1
2
|
08.11.2014 10:00 | Radnički (O) | 1 : 2 | Milenium | |||||
08.11
10:00
Baćevac
Novi Beograd
0
2
|
08.11.2014 10:00 | Baćevac | 0 : 2 | Novi Beograd | |||||
08.11
10:00
Borac Ostružnica
IM Rakovica
0
3
|
08.11.2014 10:00 | Borac Ostružnica | 0 : 3 | IM Rakovica | |||||
08.11
12:30
Zmaj 1953
Srem
1
4
|
08.11.2014 12:30 | Zmaj 1953 | 1 : 4 | Srem | |||||
08.11
13:00
Sinđelić 2012
Heroj 1925
1
7
|
08.11.2014 13:00 | Sinđelić 2012 | 1 : 7 | Heroj 1925 | |||||
08.11
12:00
Bežanija
IMT
4
3
|
08.11.2014 12:00 | Bežanija | 4 : 3 | IMT |
08.11
13:30
GSP Polet
Grafičar
10
0
|
08.11.2014 13:30 | GSP Polet | 10 : 0 | Grafičar | |||||
08.11
10:00
Budućnost
IM Rakovica
1
1
|
08.11.2014 10:00 | Budućnost | 1 : 1 | IM Rakovica | |||||
08.11
15:00
BASK
IMT
6
0
|
08.11.2014 15:00 | BASK | 6 : 0 | IMT | |||||
08.11
09:00
Železnik Lasta
BSK
0
4
|
08.11.2014 09:00 | Železnik Lasta | 0 : 4 | BSK |
08.11
10:00
Spartak
TSC
2
1
|
08.11.2014 10:00 | Spartak | 2 : 1 | TSC | |||||
08.11
10:00
Indeks
Bačka (BP)
0
3
|
08.11.2014 10:00 | Indeks | 0 : 3 | Bačka (BP) | |||||
08.11
10:00
FK Vojvodina
Inđija
6
2
|
08.11.2014 10:00 | FK Vojvodina | 6 : 2 | Inđija | |||||
08.11
10:00
Vrbas
OFK Hajduk
0
3
|
08.11.2014 10:00 | Vrbas | 0 : 3 | OFK Hajduk | |||||
08.11
10:00
Kikinda
Mladost Bambi
1
0
|
08.11.2014 10:00 | Kikinda | 1 : 0 | Mladost Bambi | |||||
08.11
10:00
Bečej 1918
Proleter 2006
0
2
|
08.11.2014 10:00 | Bečej 1918 | 0 : 2 | Proleter 2006 | |||||
08.11
10:00
Bačka 1901
Novi Sad
2
0
|
08.11.2014 10:00 | Bačka 1901 | 2 : 0 | Novi Sad | |||||
08.11
10:00
Vršac
Radnički (S)
0
0
|
08.11.2014 10:00 | Vršac | 0 : 0 | Radnički (S) |
08.11
11:00
Trstenik PPT
Radnički (P)
2
2
|
08.11.2014 11:00 | Trstenik PPT | 2 : 2 | Radnički (P) | |||||
08.11
11:00
Jagodina
Napredak
2
0
|
08.11.2014 11:00 | Jagodina | 2 : 0 | Napredak | |||||
08.11
11:00
Bor
Hajduk Veljko
5
0
|
08.11.2014 11:00 | Bor | 5 : 0 | Hajduk Veljko |
08.11
10:00
Tornjoš
Sloga
3
1
|
08.11.2014 10:00 | Tornjoš | 3 : 1 | Sloga |
08.11
10:00
Partizan (U)
Sloga
1
4
|
08.11.2014 10:00 | Partizan (U) | 1 : 4 | Sloga |
08.11
09:30
Dolina
Jugoslavija
2
4
|
08.11.2014 09:30 | Dolina | 2 : 4 | Jugoslavija | |||||
08.11
13:00
Mladost (O)
Dinamo
2
4
|
08.11.2014 13:00 | Mladost (O) | 2 : 4 | Dinamo | |||||
08.11
10:00
Borac (P)
Smederevo 1924
1
3
|
08.11.2014 10:00 | Borac (P) | 1 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
08.11
11:30
Vojvodina
Spartak
1
1
|
08.11.2014 11:30 | Vojvodina | 1 : 1 | Spartak |
08.11
11:00
Jedinstvo Stević
Radnički (K)
2
5
|
08.11.2014 11:00 | Jedinstvo Stević | 2 : 5 | Radnički (K) | |||||
08.11
10:00
Dinamo 1945
BAK
6
2
|
08.11.2014 10:00 | Dinamo 1945 | 6 : 2 | BAK | |||||
08.11
14:00
BSK Bavanište
Železničar
3
4
|
08.11.2014 14:00 | BSK Bavanište | 3 : 4 | Železničar | |||||
08.11
10:00
Borac
Vršac United
7
5
|
08.11.2014 10:00 | Borac | 7 : 5 | Vršac United |
08.11
10:00
Proleter
Železničar
3
2
|
08.11.2014 10:00 | Proleter | 3 : 2 | Železničar |
08.11
10:00
Napredak
Morava
0
3
|
08.11.2014 10:00 | Napredak | 0 : 3 | Morava | |||||
08.11
10:00
Plana
Mladi borac
4
1
|
08.11.2014 10:00 | Plana | 4 : 1 | Mladi borac | |||||
08.11
10:00
Pobeda
Udarnik
3
2
|
08.11.2014 10:00 | Pobeda | 3 : 2 | Udarnik |
08.11
11:00
Sloga
Vrnjačka Banja
1
1
|
08.11.2014 11:00 | Sloga | 1 : 1 | Vrnjačka Banja | |||||
08.11
11:00
Apolon 4
AS
1
0
|
08.11.2014 11:00 | Apolon 4 | 1 : 0 | AS | |||||
08.11
11:00
Kiker
Šumadija 1903
2
0
|
08.11.2014 11:00 | Kiker | 2 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
08.11
11:00
Novi Pazar
Radnički
0
3
|
08.11.2014 11:00 | Novi Pazar | 0 : 3 | Radnički |
08.11
13:30
Šampion
Železničar
9
0
|
08.11.2014 13:30 | Šampion | 9 : 0 | Železničar | |||||
08.11
13:30
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo
4
0
|
08.11.2014 13:30 | Budućnost Krušik 2014 | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.11
13:30
Mačva
Loznica
0
4
|
08.11.2014 13:30 | Mačva | 0 : 4 | Loznica | |||||
08.11
13:30
Akademac
Šabac
1
2
|
08.11.2014 13:30 | Akademac | 1 : 2 | Šabac | |||||
08.11
12:00
Radnički
Senjak
0
3
|
08.11.2014 12:00 | Radnički | 0 : 3 | Senjak | |||||
08.11
13:30
Mačva 2005
Savacijum
0
3
|
08.11.2014 13:30 | Mačva 2005 | 0 : 3 | Savacijum |
08.11
11:00
OFK Ras
Rudar (KM)
3
1
|
08.11.2014 11:00 | OFK Ras | 3 : 1 | Rudar (KM) |
08.11
10:00
Donjošorac
Jedinstvo
8
0
|
08.11.2014 10:00 | Donjošorac | 8 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.11
10:00
Mladost
Jelen
|
08.11.2014 10:00 | Mladost | : | Jelen | |||||
08.11
10:00
OFK Atletiko
Borac
9
0
|
08.11.2014 10:00 | OFK Atletiko | 9 : 0 | Borac | |||||
08.11
10:00
POFK Savacium
OFK Šabac
1
2
|
08.11.2014 10:00 | POFK Savacium | 1 : 2 | OFK Šabac |
08.11
11:00
Homoljac
Zvižd
|
08.11.2014 11:00 | Homoljac | : | Zvižd | |||||
08.11
10:00
Bambi
MIP Majdan
7
0
|
08.11.2014 10:00 | Bambi | 7 : 0 | MIP Majdan |
08.11
09:00
Sinđelić
PKB
7
2
|
08.11.2014 09:00 | Sinđelić | 7 : 2 | PKB |
08.11
Obrenovac 1905
Sremcica
2
0
|
08.11.2014 | Obrenovac 1905 | 2 : 0 | Sremcica | |||||
08.11
Fer Plej
Stepojevac Vaga
2
1
|
08.11.2014 | Fer Plej | 2 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
08.11
Lokomotiva
Turbina
6
0
|
08.11.2014 | Lokomotiva | 6 : 0 | Turbina | |||||
08.11
Futsal Kolubara
Mladenovac
3
2
|
08.11.2014 | Futsal Kolubara | 3 : 2 | Mladenovac |
08.11
10:00
Subotica
Arena Su
1
0
|
08.11.2014 10:00 | Subotica | 1 : 0 | Arena Su | |||||
08.11
08:30
TSC
Spartak '03
5
1
|
08.11.2014 08:30 | TSC | 5 : 1 | Spartak '03 | |||||
08.11
12:00
Obilić
Bačka 1901
0
3
|
08.11.2014 12:00 | Obilić | 0 : 3 | Bačka 1901 | |||||
08.11
09:30
Spartak '02
Tavankut
2
0
|
08.11.2014 09:30 | Spartak '02 | 2 : 0 | Tavankut |
08.11
Zeleznicar
Ribnica
3
0
|
08.11.2014 | Zeleznicar | 3 : 0 | Ribnica | |||||
08.11
12:00
Sampion
Radnicki
1
4
|
08.11.2014 12:00 | Sampion | 1 : 4 | Radnicki | |||||
08.11
Polet
Jedinstvo 1
1
4
|
08.11.2014 | Polet | 1 : 4 | Jedinstvo 1 | |||||
08.11
Jedinstvo 2
Budućnost-Krušik 1
0
7
|
08.11.2014 | Jedinstvo 2 | 0 : 7 | Budućnost-Krušik 1 | |||||
08.11
Budućnost-Krušik 2
Omladinac
4
0
|
08.11.2014 | Budućnost-Krušik 2 | 4 : 0 | Omladinac |
08.11
13:00
Kiker
Guča
3
0
|
08.11.2014 13:00 | Kiker | 3 : 0 | Guča | |||||
08.11
13:00
Čačak 94
Bubamara
0
3
|
08.11.2014 13:00 | Čačak 94 | 0 : 3 | Bubamara | |||||
08.11
13:00
Kinder
Javor
1
0
|
08.11.2014 13:00 | Kinder | 1 : 0 | Javor | |||||
08.11
13:00
Metalac
Srpski Orlovi
3
0
|
08.11.2014 13:00 | Metalac | 3 : 0 | Srpski Orlovi | |||||
08.11
13:00
Mladost
Borac 1
2
4
|
08.11.2014 13:00 | Mladost | 2 : 4 | Borac 1 |
08.11
OFK Ras
Rudar
5
0
|
08.11.2014 | OFK Ras | 5 : 0 | Rudar |
08.11
BASK
Sindjelić
1
0
|
08.11.2014 | BASK | 1 : 0 | Sindjelić | |||||
08.11
Zemun
Partizan
0
5
|
08.11.2014 | Zemun | 0 : 5 | Partizan | |||||
08.11
Bežanija
Radnički Obrenovac
0
2
|
08.11.2014 | Bežanija | 0 : 2 | Radnički Obrenovac | |||||
08.11
Crvena zvezda
Čukarički
1
3
|
08.11.2014 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Čukarički | |||||
08.11
Rad
Voždovac
2
1
|
08.11.2014 | Rad | 2 : 1 | Voždovac | |||||
08.11
Teleoptik
OFK Beograd
1
2
|
08.11.2014 | Teleoptik | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
08.11
Kolubara
BSK Borča
0
0
|
08.11.2014 | Kolubara | 0 : 0 | BSK Borča |
08.11
Sindjelić 2012
Milutinac
8
2
|
08.11.2014 | Sindjelić 2012 | 8 : 2 | Milutinac | |||||
08.11
10:00
Institut
Budućnost (D)
6
0
|
08.11.2014 10:00 | Institut | 6 : 0 | Budućnost (D) | |||||
08.11
Radnicki (NB)
Fer Plej 06
0
4
|
08.11.2014 | Radnicki (NB) | 0 : 4 | Fer Plej 06 | |||||
08.11
Zmaj 1953
Srem Jakovo
1
4
|
08.11.2014 | Zmaj 1953 | 1 : 4 | Srem Jakovo | |||||
08.11
Brodarac
Studentski Grad
2
3
|
08.11.2014 | Brodarac | 2 : 3 | Studentski Grad | |||||
08.11
IMT
Šumadinac
7
0
|
08.11.2014 | IMT | 7 : 0 | Šumadinac | |||||
08.11
Tempo
Dominus
0
4
|
08.11.2014 | Tempo | 0 : 4 | Dominus | |||||
08.11
Ada
BSK 1925
1
3
|
08.11.2014 | Ada | 1 : 3 | BSK 1925 |
08.11
OLE
Crvena Zvezda MML
1
0
|
08.11.2014 | OLE | 1 : 0 | Crvena Zvezda MML | |||||
08.11
Torlak
PKB Kovilovo
0
1
|
08.11.2014 | Torlak | 0 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
08.11
Lepušnica
Hajduk
3
2
|
08.11.2014 | Lepušnica | 3 : 2 | Hajduk | |||||
08.11
Zvezdara
GSP Polet
4
1
|
08.11.2014 | Zvezdara | 4 : 1 | GSP Polet | |||||
08.11
Internacional
Poštar
4
2
|
08.11.2014 | Internacional | 4 : 2 | Poštar | |||||
08.11
Zmajevi
Rušanj
9
0
|
08.11.2014 | Zmajevi | 9 : 0 | Rušanj | |||||
08.11
Balkan
Banja
4
0
|
08.11.2014 | Balkan | 4 : 0 | Banja |
08.11
Borac (K)
Cer
5
0
|
08.11.2014 | Borac (K) | 5 : 0 | Cer | |||||
08.11
Luk
Jadar (GD)
0
1
|
08.11.2014 | Luk | 0 : 1 | Jadar (GD) | |||||
08.11
Loznica 05
Banja Koviljača
0
1
|
08.11.2014 | Loznica 05 | 0 : 1 | Banja Koviljača |
08.11
Zemun
BSK 1925
|
08.11.2014 | Zemun | : | BSK 1925 | |||||
08.11
Sity Sport Club
Vinča
4
0
|
08.11.2014 | Sity Sport Club | 4 : 0 | Vinča | |||||
08.11
Bežanija
Selo Mladenovac
4
0
|
08.11.2014 | Bežanija | 4 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
08.11
Fair Play 06
Voždovac
4
0
|
08.11.2014 | Fair Play 06 | 4 : 0 | Voždovac |
08.11
19:20
Zvezdara
Torlak
72
53
|
08.11.2014 19:20 | Zvezdara | 72 : 53 | Torlak | |||||
08.11
13:15
Milan Trivić
Borac
89
70
|
08.11.2014 13:15 | Milan Trivić | 89 : 70 | Borac | |||||
08.11
13:20
Astra
BASK
93
38
|
08.11.2014 13:20 | Astra | 93 : 38 | BASK |
08.11
19:00
Hajduk
Železničar
76
65
|
08.11.2014 19:00 | Hajduk | 76 : 65 | Železničar | |||||
08.11
19:00
Akademik
Stara Pazova
67
57
|
08.11.2014 19:00 | Akademik | 67 : 57 | Stara Pazova |
08.11
17:00
Jug
Niš Fair playy
58
91
|
08.11.2014 17:00 | Jug | 58 : 91 | Niš Fair playy | |||||
08.11
18:30
OKK Junior
Dimitrovgrad
96
99
|
08.11.2014 18:30 | OKK Junior | 96 : 99 | Dimitrovgrad |
08.11
14:00
M015
Morava
83
88
|
08.11.2014 14:00 | M015 | 83 : 88 | Morava | |||||
08.11
18:00
Klik
Play off
87
79
|
08.11.2014 18:00 | Klik | 87 : 79 | Play off | |||||
08.11
18:00
Rađevac
Vladimirci
104
100
|
08.11.2014 18:00 | Rađevac | 104 : 100 | Vladimirci |
08.11
18:00
Temnić
Sloga (PM)
101
57
|
08.11.2014 18:00 | Temnić | 101 : 57 | Sloga (PM) |
08.11
12:30
Kadet
Sloboda NS
68
60
|
08.11.2014 12:30 | Kadet | 68 : 60 | Sloboda NS | |||||
08.11
12:45
Sivac
Budućnost
90
86
|
08.11.2014 12:45 | Sivac | 90 : 86 | Budućnost | |||||
08.11
18:30
Selekta
Crvenka Dunav
70
76
|
08.11.2014 18:30 | Selekta | 70 : 76 | Crvenka Dunav | |||||
08.11
16:00
Feniks
Sport Key Plus
73
96
|
08.11.2014 16:00 | Feniks | 73 : 96 | Sport Key Plus | |||||
08.11
14:30
Mladost Veternik
SO Koš
72
63
|
08.11.2014 14:30 | Mladost Veternik | 72 : 63 | SO Koš | |||||
08.11
16:30
Bagljaš
Vojvodina NM
107
68
|
08.11.2014 16:30 | Bagljaš | 107 : 68 | Vojvodina NM | |||||
08.11
Kikinda
Karađorđevo
85
91
|
08.11.2014 | Kikinda | 85 : 91 | Karađorđevo |
08.11
18:00
Vojka
LSK
76
75
|
08.11.2014 18:00 | Vojka | 76 : 75 | LSK | |||||
08.11
17:00
Nova Pazova
Jadran
96
67
|
08.11.2014 17:00 | Nova Pazova | 96 : 67 | Jadran | |||||
08.11
17:00
Radnički
Dinamo
78
65
|
08.11.2014 17:00 | Radnički | 78 : 65 | Dinamo | |||||
08.11
20:00
Ru koš
Partizan
85
75
|
08.11.2014 20:00 | Ru koš | 85 : 75 | Partizan |
08.11
BSK Junior
Mladost (Z)
64
81
|
08.11.2014 | BSK Junior | 64 : 81 | Mladost (Z) | |||||
08.11
19:30
Vukovi Merošina
Negotin
52
63
|
08.11.2014 19:30 | Vukovi Merošina | 52 : 63 | Negotin |
08.11
17:00
Ibar
Ulcinj
71
69
|
08.11.2014 17:00 | Ibar | 71 : 69 | Ulcinj | |||||
08.11
18:30
Sutjeska
ABS Primorje
87
53
|
08.11.2014 18:30 | Sutjeska | 87 : 53 | ABS Primorje | |||||
08.11
19:00
Lovćen
Danilovgrad
78
60
|
08.11.2014 19:00 | Lovćen | 78 : 60 | Danilovgrad |
08.11
19:00
Zadar
Union Olimpija
60
67
|
08.11.2014 19:00 | Zadar | 60 : 67 | Union Olimpija | |||||
08.11
19:00
Budućnost VOLI
Mega Leks
88
80
|
08.11.2014 19:00 | Budućnost VOLI | 88 : 80 | Mega Leks | |||||
08.11
21:00
Partizan NIS
MZT Skopje
65
50
|
08.11.2014 21:00 | Partizan NIS | 65 : 50 | MZT Skopje |
08.11
19:30
Sloga
Jagodina
86
82
|
08.11.2014 19:30 | Sloga | 86 : 82 | Jagodina | |||||
08.11
20:00
Vojvodina Srbijagas
Smederevo 1953
77
71
|
08.11.2014 20:00 | Vojvodina Srbijagas | 77 : 71 | Smederevo 1953 | |||||
08.11
19:00
FMP
Spartak
87
63
|
08.11.2014 19:00 | FMP | 87 : 63 | Spartak | |||||
08.11
19:00
Borac
Vršac Swisslion
79
80
|
08.11.2014 19:00 | Borac | 79 : 80 | Vršac Swisslion | |||||
08.11
20:00
Konstantin
Tamiš
89
79
|
08.11.2014 20:00 | Konstantin | 89 : 79 | Tamiš |
08.11
19:30
Zdravlje Leskovac
Pirot
75
81
|
08.11.2014 19:30 | Zdravlje Leskovac | 75 : 81 | Pirot | |||||
08.11
19:00
Plana
Meridiana
88
84
|
08.11.2014 19:00 | Plana | 88 : 84 | Meridiana | |||||
08.11
17:30
Mladost Admiral
Napredak Maksi Ko
90
67
|
08.11.2014 17:30 | Mladost Admiral | 90 : 67 | Napredak Maksi Ko | |||||
08.11
19:00
Proleter Naftagas
Mladost (SP)
86
72
|
08.11.2014 19:00 | Proleter Naftagas | 86 : 72 | Mladost (SP) | |||||
08.11
19:00
Beovuk 72
Srem
86
71
|
08.11.2014 19:00 | Beovuk 72 | 86 : 71 | Srem |
08.11
18:00
Topličanin 2012
Paraćin
43
96
|
08.11.2014 18:00 | Topličanin 2012 | 43 : 96 | Paraćin | |||||
08.11
15:00
Radnik
Nikolić Akademija
20
0
|
08.11.2014 15:00 | Radnik | 20 : 0 | Nikolić Akademija |
08.11
18:00
Stara Pazova
Novosadska ŽKA
23
116
|
08.11.2014 18:00 | Stara Pazova | 23 : 116 | Novosadska ŽKA |
08.11
14:00
Play Off
Železničar
90
65
|
08.11.2014 14:00 | Play Off | 90 : 65 | Železničar | |||||
08.11
14:00
Karaburma
Mileševac
79
51
|
08.11.2014 14:00 | Karaburma | 79 : 51 | Mileševac |
08.11
18:00
Rudar Sport
Orlovi
67
75
|
08.11.2014 18:00 | Rudar Sport | 67 : 75 | Orlovi | |||||
08.11
18:00
Brčanka
Jedinstvo
56
88
|
08.11.2014 18:00 | Brčanka | 56 : 88 | Jedinstvo |
08.11
16:00
Budućnost
Jedinstvo
80
39
|
08.11.2014 16:00 | Budućnost | 80 : 39 | Jedinstvo | |||||
08.11
16:00
Nikšić 1995
Roling
99
44
|
08.11.2014 16:00 | Nikšić 1995 | 99 : 44 | Roling |
08.11
17:00
Šumadija
Crvena zvezda
83
62
|
08.11.2014 17:00 | Šumadija | 83 : 62 | Crvena zvezda | |||||
08.11
19:00
Vrbas Medela
Spartak
83
56
|
08.11.2014 19:00 | Vrbas Medela | 83 : 56 | Spartak | |||||
08.11
19:00
Partizan
Bor
55
41
|
08.11.2014 19:00 | Partizan | 55 : 41 | Bor |
08.11
Plej 2
Stari Ras
42
47
|
08.11.2014 | Plej 2 | 42 : 47 | Stari Ras | |||||
08.11
Novi Pazar 2012
Bane
76
46
|
08.11.2014 | Novi Pazar 2012 | 76 : 46 | Bane | |||||
08.11
Sjenica
Polet
55
65
|
08.11.2014 | Sjenica | 55 : 65 | Polet | |||||
08.11
Plej 1
Goč
60
45
|
08.11.2014 | Plej 1 | 60 : 45 | Goč | |||||
08.11
Mašinac
Kings
81
63
|
08.11.2014 | Mašinac | 81 : 63 | Kings |
08.11
18:00
Toplički Vitezovi
Vranje
3
1
|
08.11.2014 18:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 1 | Vranje | |||||
08.11
14:00
Timok
Borac
1
3
|
08.11.2014 14:00 | Timok | 1 : 3 | Borac |
08.11
17:30
Dunav Volley
Futog
0
3
|
08.11.2014 17:30 | Dunav Volley | 0 : 3 | Futog | |||||
08.11
17:00
Srem Iton
Proleter
3
1
|
08.11.2014 17:00 | Srem Iton | 3 : 1 | Proleter |
08.11
19:00
Smederevo Carina
Obrenovac
3
0
|
08.11.2014 19:00 | Smederevo Carina | 3 : 0 | Obrenovac | |||||
08.11
20:00
Jedinstvo (MZ)
Jedinstvo (K)
3
1
|
08.11.2014 20:00 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
08.11
16:00
Rudar
Karađorđe
1
3
|
08.11.2014 16:00 | Rudar | 1 : 3 | Karađorđe |
08.11
14:00
Tutin
Ribnica 2
1
3
|
08.11.2014 14:00 | Tutin | 1 : 3 | Ribnica 2 |
08.11
19:00
Goč
Partizan 2012
1
3
|
08.11.2014 19:00 | Goč | 1 : 3 | Partizan 2012 |
08.11
Blok Aut
Crnjanski
3
0
|
08.11.2014 | Blok Aut | 3 : 0 | Crnjanski | |||||
08.11
Stig
Mladi Radnik 2
3
2
|
08.11.2014 | Stig | 3 : 2 | Mladi Radnik 2 | |||||
08.11
Busije
As
0
3
|
08.11.2014 | Busije | 0 : 3 | As |
08.11
18:00
Partizan
Merkur
3
1
|
08.11.2014 18:00 | Partizan | 3 : 1 | Merkur | |||||
08.11
19:00
Maglić 1953
Kulpin
3
1
|
08.11.2014 19:00 | Maglić 1953 | 3 : 1 | Kulpin |
08.11
11:00
Sloven
Klek Srbijašume 2
3
0
|
08.11.2014 11:00 | Sloven | 3 : 0 | Klek Srbijašume 2 | |||||
08.11
14:30
Banat
Sirig
3
0
|
08.11.2014 14:30 | Banat | 3 : 0 | Sirig | |||||
08.11
16:00
Kikinda
Bečej
3
2
|
08.11.2014 16:00 | Kikinda | 3 : 2 | Bečej |
08.11
19:00
Modriča Optima
Kakanj 78
1
3
|
08.11.2014 19:00 | Modriča Optima | 1 : 3 | Kakanj 78 | |||||
08.11
19:00
Mladost
Radnik
3
1
|
08.11.2014 19:00 | Mladost | 3 : 1 | Radnik | |||||
08.11
18:00
Jedinstvo
Ilijaš
3
2
|
08.11.2014 18:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Ilijaš | |||||
08.11
19:00
Bosna
Borac m:tel
3
2
|
08.11.2014 19:00 | Bosna | 3 : 2 | Borac m:tel | |||||
08.11
18:00
Gacko
Domaljevac
3
0
|
08.11.2014 18:00 | Gacko | 3 : 0 | Domaljevac |
08.11
18:00
Ljubinje
Student
2
3
|
08.11.2014 18:00 | Ljubinje | 2 : 3 | Student | |||||
08.11
19:00
Maglić
Gradiška
3
0
|
08.11.2014 19:00 | Maglić | 3 : 0 | Gradiška | |||||
08.11
17:00
Majevica
Drina
1
3
|
08.11.2014 17:00 | Majevica | 1 : 3 | Drina |
08.11
18:00
Đerdap
Crvena Zvezda
0
3
|
08.11.2014 18:00 | Đerdap | 0 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
08.11
19:00
Inđija
Ribnica
3
1
|
08.11.2014 19:00 | Inđija | 3 : 1 | Ribnica | |||||
08.11
19:00
Mladi radnik
Radnički
3
0
|
08.11.2014 19:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Radnički | |||||
08.11
19:00
Novi Pazar-Junior
Spartak
3
1
|
08.11.2014 19:00 | Novi Pazar-Junior | 3 : 1 | Spartak |
08.11
15:00
Borac
Jedinstvo
1
3
|
08.11.2014 15:00 | Borac | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
08.11
19:00
VA 014
Železničar
3
0
|
08.11.2014 19:00 | VA 014 | 3 : 0 | Železničar | |||||
08.11
19:00
Klek Srbijašume
VGSK
3
2
|
08.11.2014 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 2 | VGSK | |||||
08.11
15:30
Novi Sad
Užice
3
1
|
08.11.2014 15:30 | Novi Sad | 3 : 1 | Užice |
08.11
17:00
Tutin
Putevi Trendteks
3
2
|
08.11.2014 17:00 | Tutin | 3 : 2 | Putevi Trendteks | |||||
08.11
17:00
Gimnazijalac
Sloboda S
3
1
|
08.11.2014 17:00 | Gimnazijalac | 3 : 1 | Sloboda S | |||||
08.11
15:00
Tara
Zlatibor
0
3
|
08.11.2014 15:00 | Tara | 0 : 3 | Zlatibor | |||||
08.11
17:00
Ivanjica
Tajm
3
0
|
08.11.2014 17:00 | Ivanjica | 3 : 0 | Tajm |
08.11
18:00
Majdanpek FBC
Hajduk Veljko
3
0
|
08.11.2014 18:00 | Majdanpek FBC | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
08.11
19:00
Leskovac 98
Bor
3
0
|
08.11.2014 19:00 | Leskovac 98 | 3 : 0 | Bor |
08.11
20:00
FOK
Eaton Srem Tempo 2
3
1
|
08.11.2014 20:00 | FOK | 3 : 1 | Eaton Srem Tempo 2 | |||||
08.11
16:00
Ruma
Mladost
3
0
|
08.11.2014 16:00 | Ruma | 3 : 0 | Mladost |
08.11
17:00
Ub
Smederevo
2
3
|
08.11.2014 17:00 | Ub | 2 : 3 | Smederevo | |||||
08.11
14:30
Imlek
Šumadija
3
2
|
08.11.2014 14:30 | Imlek | 3 : 2 | Šumadija | |||||
08.11
18:00
Poštar 064
Sterija
3
1
|
08.11.2014 18:00 | Poštar 064 | 3 : 1 | Sterija |
08.11
15:00
Bane
Raška
3
0
|
08.11.2014 15:00 | Bane | 3 : 0 | Raška |
08.11
Sjenica
Arilje
3
0
|
08.11.2014 | Sjenica | 3 : 0 | Arilje | |||||
08.11
Borac 2
Čačak
3
0
|
08.11.2014 | Borac 2 | 3 : 0 | Čačak | |||||
08.11
Zlatar
Bambi volej
3
1
|
08.11.2014 | Zlatar | 3 : 1 | Bambi volej | |||||
08.11
14:00
Tara 2
Stars
2
3
|
08.11.2014 14:00 | Tara 2 | 2 : 3 | Stars | |||||
08.11
Forma
Lučani
3
0
|
08.11.2014 | Forma | 3 : 0 | Lučani |
08.11
Rudar
Smederevo 2
1
3
|
08.11.2014 | Rudar | 1 : 3 | Smederevo 2 | |||||
08.11
Mladi Radnik 2
Carina
0
3
|
08.11.2014 | Mladi Radnik 2 | 0 : 3 | Carina | |||||
08.11
Plana
Jedinstvo
3
0
|
08.11.2014 | Plana | 3 : 0 | Jedinstvo |
08.11
16:00
Zaslon
Rađevac
3
0
|
08.11.2014 16:00 | Zaslon | 3 : 0 | Rađevac | |||||
08.11
18:00
Osečina
Park 015
3
0
|
08.11.2014 18:00 | Osečina | 3 : 0 | Park 015 | |||||
08.11
16:00
Ribnica
Tamnava Voćar
3
0
|
08.11.2014 16:00 | Ribnica | 3 : 0 | Tamnava Voćar | |||||
08.11
15:00
Srbijanka 014
Mali Zvornik
3
0
|
08.11.2014 15:00 | Srbijanka 014 | 3 : 0 | Mali Zvornik |
08.11
12:00
VST
Grbić
3
2
|
08.11.2014 12:00 | VST | 3 : 2 | Grbić | |||||
08.11
11:30
BiT
NS Volej tim
1
3
|
08.11.2014 11:30 | BiT | 1 : 3 | NS Volej tim | |||||
08.11
16:30
Čemp 07
NS Tim
0
3
|
08.11.2014 16:30 | Čemp 07 | 0 : 3 | NS Tim | |||||
08.11
20:30
Novi Sad
Žabalj Volej
2
3
|
08.11.2014 20:30 | Novi Sad | 2 : 3 | Žabalj Volej | |||||
08.11
18:00
Partizan
Futog vest
3
0
|
08.11.2014 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Futog vest |
08.11
11:00
NIS Spartak 2
Hajduk
3
1
|
08.11.2014 11:00 | NIS Spartak 2 | 3 : 1 | Hajduk | |||||
08.11
15:00
Panonija
Volejstars
1
3
|
08.11.2014 15:00 | Panonija | 1 : 3 | Volejstars |
08.11
15:00
Volejstars
Krajišnik
3
2
|
08.11.2014 15:00 | Volejstars | 3 : 2 | Krajišnik | |||||
08.11
17:00
Banat
MD Zrenjanin 2
2
3
|
08.11.2014 17:00 | Banat | 2 : 3 | MD Zrenjanin 2 | |||||
08.11
18:00
Radnički
Odbojka 013
1
3
|
08.11.2014 18:00 | Radnički | 1 : 3 | Odbojka 013 |
08.11
17:00
Maks
Trijumf 2013
3
2
|
08.11.2014 17:00 | Maks | 3 : 2 | Trijumf 2013 |
08.11
13:00
Zaječar
Poreč
3
0
|
08.11.2014 13:00 | Zaječar | 3 : 0 | Poreč |
08.11
12:30
Spas
Obilić
0
3
|
08.11.2014 12:30 | Spas | 0 : 3 | Obilić | |||||
08.11
10:30
Kralj
Roda
0
3
|
08.11.2014 10:30 | Kralj | 0 : 3 | Roda |
08.11
Aleksinac
Caribrod
3
0
|
08.11.2014 | Aleksinac | 3 : 0 | Caribrod | |||||
08.11
Pirot
Stampedo
3
1
|
08.11.2014 | Pirot | 3 : 1 | Stampedo | |||||
08.11
Student 2
Millennium 2
3
2
|
08.11.2014 | Student 2 | 3 : 2 | Millennium 2 |
08.11
19:00
Volejbol 2000
Futog 2
0
3
|
08.11.2014 19:00 | Volejbol 2000 | 0 : 3 | Futog 2 | |||||
08.11
13:00
Libero
Turija
3
0
|
08.11.2014 13:00 | Libero | 3 : 0 | Turija | |||||
08.11
10:30
Smeč
NS Volej
3
1
|
08.11.2014 10:30 | Smeč | 3 : 1 | NS Volej |
08.11
10:00
Omladinac 2
Jedinstvo 4
3
0
|
08.11.2014 10:00 | Omladinac 2 | 3 : 0 | Jedinstvo 4 |
08.11
13:00
Mitrovica
Sloga
3
0
|
08.11.2014 13:00 | Mitrovica | 3 : 0 | Sloga | |||||
08.11
18:00
Mladost
Eaton Srem Tempo 4
0
3
|
08.11.2014 18:00 | Mladost | 0 : 3 | Eaton Srem Tempo 4 | |||||
08.11
10:00
Radinci Volej
Prvi Tempo
3
0
|
08.11.2014 10:00 | Radinci Volej | 3 : 0 | Prvi Tempo |
08.11
14:00
Voriors
Tempo
3
1
|
08.11.2014 14:00 | Voriors | 3 : 1 | Tempo | |||||
08.11
16:30
Goks In 2
Merkur 2
1
3
|
08.11.2014 16:30 | Goks In 2 | 1 : 3 | Merkur 2 | |||||
08.11
17:00
Partizan
Soko
1
3
|
08.11.2014 17:00 | Partizan | 1 : 3 | Soko |
08.11
19:00
Kikinda 2
Zlatica
3
1
|
08.11.2014 19:00 | Kikinda 2 | 3 : 1 | Zlatica | |||||
08.11
Vollejstar
NIS Spartak 3
3
2
|
08.11.2014 | Vollejstar | 3 : 2 | NIS Spartak 3 | |||||
08.11
17:00
Panonija
Topola
3
0
|
08.11.2014 17:00 | Panonija | 3 : 0 | Topola | |||||
08.11
15:30
Boom Volley
Čoka
1
3
|
08.11.2014 15:30 | Boom Volley | 1 : 3 | Čoka |
08.11
16:00
Modriča
Gacko
1
3
|
08.11.2014 16:00 | Modriča | 1 : 3 | Gacko | |||||
08.11
19:00
Bihać Preminger
HE na Drini
3
0
|
08.11.2014 19:00 | Bihać Preminger | 3 : 0 | HE na Drini | |||||
08.11
19:00
Kula Gradačac
Bimal-Jedinstvo
0
3
|
08.11.2014 19:00 | Kula Gradačac | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo | |||||
08.11
16:00
Vogošća
BL Volley
3
0
|
08.11.2014 16:00 | Vogošća | 3 : 0 | BL Volley | |||||
08.11
18:30
Sloboda Tuzlafarm
Radnik
3
0
|
08.11.2014 18:30 | Sloboda Tuzlafarm | 3 : 0 | Radnik |
08.11
16:00
Derventa
Stakorina
3
0
|
08.11.2014 16:00 | Derventa | 3 : 0 | Stakorina | |||||
08.11
18:00
Glasinac
Crvena zvijezda
3
0
|
08.11.2014 18:00 | Glasinac | 3 : 0 | Crvena zvijezda | |||||
08.11
16:00
Maglić
Jahorina
3
0
|
08.11.2014 16:00 | Maglić | 3 : 0 | Jahorina | |||||
08.11
18:00
Hercegovac
Laktaši
1
3
|
08.11.2014 18:00 | Hercegovac | 1 : 3 | Laktaši |
08.11
17:00
Olimpik
Prijedor
2
3
|
08.11.2014 17:00 | Olimpik | 2 : 3 | Prijedor |
08.11
14:00
Rudar
Bratunac
0
3
|
08.11.2014 14:00 | Rudar | 0 : 3 | Bratunac |
08.11
15:00
Ljubinje
Rudo
1
3
|
08.11.2014 15:00 | Ljubinje | 1 : 3 | Rudo | |||||
08.11
12:00
Zelengora
Velež
3
0
|
08.11.2014 12:00 | Zelengora | 3 : 0 | Velež |
08.11
18:00
Kozara
Nikos Kambera
3
0
|
08.11.2014 18:00 | Kozara | 3 : 0 | Nikos Kambera |
08.11
20:00
Kraguj
Radnički Beograd
3
1
|
08.11.2014 20:00 | Kraguj | 3 : 1 | Radnički Beograd | |||||
08.11
18:00
Dinamo
Kolubara
3
0
|
08.11.2014 18:00 | Dinamo | 3 : 0 | Kolubara | |||||
08.11
19:00
Vizura
Jedinstvo
3
2
|
08.11.2014 19:00 | Vizura | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
08.11
19:00
Železničar
Crvena zvezda
0
3
|
08.11.2014 19:00 | Železničar | 0 : 3 | Crvena zvezda |
08.11
19:00
Jedinstvo
Takovo Zvezda Helios
3
2
|
08.11.2014 19:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Takovo Zvezda Helios | |||||
08.11
17:00
Futog
Jagodina
3
0
|
08.11.2014 17:00 | Futog | 3 : 0 | Jagodina | |||||
08.11
18:00
Radnički
MD Zrenjanin
2
3
|
08.11.2014 18:00 | Radnički | 2 : 3 | MD Zrenjanin | |||||
08.11
20:00
Beograd
Valjevo
3
0
|
08.11.2014 20:00 | Beograd | 3 : 0 | Valjevo |
08.11
18:00
Meshkov Brest
Vardar
30
22
|
08.11.2014 18:00 | Meshkov Brest | 30 : 22 | Vardar | |||||
08.11
18:15
Radnički
MKB-MVM Veszprém
24
28
|
08.11.2014 18:15 | Radnički | 24 : 28 | MKB-MVM Veszprém | |||||
08.11
20:00
Vojvodina
Tatran Prešov
25
29
|
08.11.2014 20:00 | Vojvodina | 25 : 29 | Tatran Prešov |
08.11
19:00
ORK Bor
Vranje 1957
23
27
|
08.11.2014 19:00 | ORK Bor | 23 : 27 | Vranje 1957 | |||||
08.11
20:00
Knjaževac
Žitorađa
25
27
|
08.11.2014 20:00 | Knjaževac | 25 : 27 | Žitorađa | |||||
08.11
18:00
Jastrebac
Hajduk Veljko
26
25
|
08.11.2014 18:00 | Jastrebac | 26 : 25 | Hajduk Veljko | |||||
08.11
19:00
BSK Heba
Mladost 1949
32
27
|
08.11.2014 19:00 | BSK Heba | 32 : 27 | Mladost 1949 |
08.11
19:00
Jedinstvo
Banatski Karlovac
30
33
|
08.11.2014 19:00 | Jedinstvo | 30 : 33 | Banatski Karlovac | |||||
08.11
18:00
Apatin
Vladimirovac
30
25
|
08.11.2014 18:00 | Apatin | 30 : 25 | Vladimirovac |
08.11
19:00
Loznica
Sloga
30
25
|
08.11.2014 19:00 | Loznica | 30 : 25 | Sloga | |||||
08.11
20:30
Primus
Smederevo
28
21
|
08.11.2014 20:30 | Primus | 28 : 21 | Smederevo | |||||
08.11
20:00
Novi Beograd
Partizan 2
33
23
|
08.11.2014 20:00 | Novi Beograd | 33 : 23 | Partizan 2 |
08.11
18:00
Mladost
Radnički 2
29
32
|
08.11.2014 18:00 | Mladost | 29 : 32 | Radnički 2 | |||||
08.11
19:00
Trepča
Knez Lazar
36
30
|
08.11.2014 19:00 | Trepča | 36 : 30 | Knez Lazar | |||||
08.11
19:00
Prva Petoletka
Župa 54
25
26
|
08.11.2014 19:00 | Prva Petoletka | 25 : 26 | Župa 54 |
08.11
14:00
Potisje Pleteks
|
08.11.2014 14:00 | : | Potisje Pleteks | ||||||
08.11
19:00
Radnički 1958
Jabuka
27
27
|
08.11.2014 19:00 | Radnički 1958 | 27 : 27 | Jabuka | |||||
08.11
18:00
Radnički (JT)
Sivac 69
37
39
|
08.11.2014 18:00 | Radnički (JT) | 37 : 39 | Sivac 69 | |||||
08.11
15:00
Kljajićevo
Crvenka II
23
20
|
08.11.2014 15:00 | Kljajićevo | 23 : 20 | Crvenka II |
08.11
16:00
Pirot
Niška Banja
28
27
|
08.11.2014 16:00 | Pirot | 28 : 27 | Niška Banja |
08.11
Radnički
Kosmaj
|
08.11.2014 | Radnički | : | Kosmaj | |||||
08.11
14:30
Prva Iskra Barič
Jedinstvo 1974
31
33
|
08.11.2014 14:30 | Prva Iskra Barič | 31 : 33 | Jedinstvo 1974 | |||||
08.11
21:00
Dorćol
Umčari
32
24
|
08.11.2014 21:00 | Dorćol | 32 : 24 | Umčari |
08.11
Rembas
Mladost 1949 2
|
08.11.2014 | Rembas | : | Mladost 1949 2 | |||||
08.11
16:00
Majdanpek
Đerdap
25
35
|
08.11.2014 16:00 | Majdanpek | 25 : 35 | Đerdap |
08.11
Goč Merkur
Knez Lazar 2
|
08.11.2014 | Goč Merkur | : | Knez Lazar 2 | |||||
08.11
19:00
Bane
Sloga
10
0
|
08.11.2014 19:00 | Bane | 10 : 0 | Sloga |
08.11
15:00
Sjenica
Arilje 2
24
13
|
08.11.2014 15:00 | Sjenica | 24 : 13 | Arilje 2 |
08.11
Mladost (V)
Banatski Karlovac
|
08.11.2014 | Mladost (V) | : | Banatski Karlovac |
08.11
20:00
Prigrevica
Rusin
40
25
|
08.11.2014 20:00 | Prigrevica | 40 : 25 | Rusin | |||||
08.11
14:00
Grafičar (B)
Sombor
37
23
|
08.11.2014 14:00 | Grafičar (B) | 37 : 23 | Sombor | |||||
08.11
15:30
Graničar (G)
Borac
31
27
|
08.11.2014 15:30 | Graničar (G) | 31 : 27 | Borac | |||||
08.11
16:30
Čonoplja 1947
Vojput 2
25
25
|
08.11.2014 16:30 | Čonoplja 1947 | 25 : 25 | Vojput 2 |
08.11
20:30
Vojka
Partizan
27
36
|
08.11.2014 20:30 | Vojka | 27 : 36 | Partizan | |||||
08.11
16:00
ŽSK 2
Sloga
22
25
|
08.11.2014 16:00 | ŽSK 2 | 22 : 25 | Sloga | |||||
08.11
15:00
Eret
Ruma
|
08.11.2014 15:00 | Eret | : | Ruma |
08.11
Gradnulica
Napredak
|
08.11.2014 | Gradnulica | : | Napredak | |||||
08.11
18:00
Naftagas
Jedinstvo
32
19
|
08.11.2014 18:00 | Naftagas | 32 : 19 | Jedinstvo |
08.11
19:00
Derventa
Zrinjski
33
20
|
08.11.2014 19:00 | Derventa | 33 : 20 | Zrinjski | |||||
08.11
19:00
Konjuh
Sloboda
25
23
|
08.11.2014 19:00 | Konjuh | 25 : 23 | Sloboda | |||||
08.11
19:00
Vogošća
Gračanica
39
33
|
08.11.2014 19:00 | Vogošća | 39 : 33 | Gračanica | |||||
08.11
19:00
Prijedor
Lokomotiva
38
26
|
08.11.2014 19:00 | Prijedor | 38 : 26 | Lokomotiva |
08.11
18:00
Slavija
Čelinac
37
29
|
08.11.2014 18:00 | Slavija | 37 : 29 | Čelinac | |||||
08.11
18:00
Hercegovac
Leotar
27
32
|
08.11.2014 18:00 | Hercegovac | 27 : 32 | Leotar | |||||
08.11
18:00
Teslić
Kozara Mlijekoprodukt
25
31
|
08.11.2014 18:00 | Teslić | 25 : 31 | Kozara Mlijekoprodukt |
08.11
18:00
Železničar 1949
Crvena Zvezda
27
28
|
08.11.2014 18:00 | Železničar 1949 | 27 : 28 | Crvena Zvezda | |||||
08.11
19:00
Spartak Vojput
Partizan
25
25
|
08.11.2014 19:00 | Spartak Vojput | 25 : 25 | Partizan | |||||
08.11
19:00
Rudar
Planinka Prolom voda
30
28
|
08.11.2014 19:00 | Rudar | 30 : 28 | Planinka Prolom voda |
08.11
19:00
Zlatar
Crvenka Jaffa
27
24
|
08.11.2014 19:00 | Zlatar | 27 : 24 | Crvenka Jaffa | |||||
08.11
19:00
Napredak
Metalac
35
25
|
08.11.2014 19:00 | Napredak | 35 : 25 | Metalac | |||||
08.11
20:30
Dinamo
Morava
22
27
|
08.11.2014 20:30 | Dinamo | 22 : 27 | Morava | |||||
08.11
19:00
Crvena Zvezda
Vrbas
20
34
|
08.11.2014 19:00 | Crvena Zvezda | 20 : 34 | Vrbas |
08.11
18:00
Sloga
Loznica grad
33
22
|
08.11.2014 18:00 | Sloga | 33 : 22 | Loznica grad |
08.11
19:00
Spartak
Pančevo
19
32
|
08.11.2014 19:00 | Spartak | 19 : 32 | Pančevo | |||||
08.11
16:00
Ravangrad
Apatin
23
21
|
08.11.2014 16:00 | Ravangrad | 23 : 21 | Apatin |
08.11
12:30
Prijepolje
Košutnjak
35
6
|
08.11.2014 12:30 | Prijepolje | 35 : 6 | Košutnjak | |||||
08.11
19:00
Knjaz Miloš 2
Čačak
31
21
|
08.11.2014 19:00 | Knjaz Miloš 2 | 31 : 21 | Čačak |
08.11
17:00
Mladost
Jagodina 2
26
13
|
08.11.2014 17:00 | Mladost | 26 : 13 | Jagodina 2 | |||||
08.11
17:30
Knjaževac
Đerdap
33
24
|
08.11.2014 17:30 | Knjaževac | 33 : 24 | Đerdap | |||||
08.11
18:00
Pirot
Bor RTB
31
25
|
08.11.2014 18:00 | Pirot | 31 : 25 | Bor RTB |
08.11
18:00
Laki
Jadran
25
23
|
08.11.2014 18:00 | Laki | 25 : 23 | Jadran | |||||
08.11
13:30
Gradnulica
Tikvara
25
38
|
08.11.2014 13:30 | Gradnulica | 25 : 38 | Tikvara | |||||
08.11
15:30
Naftagas
Mladost
26
23
|
08.11.2014 15:30 | Naftagas | 26 : 23 | Mladost | |||||
08.11
18:00
Dolovo
Želja
26
24
|
08.11.2014 18:00 | Dolovo | 26 : 24 | Želja |
08.11
Žitorađa
Radan
19
21
|
08.11.2014 | Žitorađa | 19 : 21 | Radan | |||||
08.11
Niška Banja
Naisa 2
23
35
|
08.11.2014 | Niška Banja | 23 : 35 | Naisa 2 | |||||
08.11
Paraćin
Jastrebac
25
26
|
08.11.2014 | Paraćin | 25 : 26 | Jastrebac | |||||
08.11
Vlasotince
Aleksinac
28
26
|
08.11.2014 | Vlasotince | 28 : 26 | Aleksinac | |||||
08.11
Remesiana
Morava Han
22
14
|
08.11.2014 | Remesiana | 22 : 14 | Morava Han |
08.11
18:00
Sonta
Radnički
23
28
|
08.11.2014 18:00 | Sonta | 23 : 28 | Radnički | |||||
08.11
Hajduk
Eret
|
08.11.2014 | Hajduk | : | Eret |
08.11
17:00
Lokomotiva
Izviđač
35
28
|
08.11.2014 17:00 | Lokomotiva | 35 : 28 | Izviđač | |||||
08.11
18:30
Ilidža
Zrinjski
28
27
|
08.11.2014 18:30 | Ilidža | 28 : 27 | Zrinjski | |||||
08.11
17:00
Krivaja
Bihać
41
34
|
08.11.2014 17:00 | Krivaja | 41 : 34 | Bihać |
08.11
19:00
Radnički (S)
Crvena Zvezda
34
20
|
08.11.2014 19:00 | Radnički (S) | 34 : 20 | Crvena Zvezda | |||||
08.11
17:00
Junior
Železničar
24
26
|
08.11.2014 17:00 | Junior | 24 : 26 | Železničar |
08.11
20:30
Jadran ST
AVK Branik
14
10
|
08.11.2014 20:30 | Jadran ST | 14 : 10 | AVK Branik | |||||
08.11
17:15
Primorje EB
Radnički Kon Tiki
14
7
|
08.11.2014 17:15 | Primorje EB | 14 : 7 | Radnički Kon Tiki | |||||
08.11
15:00
HAVK Mladost
Budva
14
9
|
08.11.2014 15:00 | HAVK Mladost | 14 : 9 | Budva | |||||
08.11
20:00
Partizan Raiffeisen
OVK POŠK
13
3
|
08.11.2014 20:00 | Partizan Raiffeisen | 13 : 3 | OVK POŠK |
08.11
19:00
Primorac
Jug CO
9
16
|
08.11.2014 19:00 | Primorac | 9 : 16 | Jug CO | |||||
08.11
19:00
Mornar BS
Jadran HN
11
4
|
08.11.2014 19:00 | Mornar BS | 11 : 4 | Jadran HN |
08.11
16:30
Raška
Užice Krčagovo
7
4
|
08.11.2014 16:30 | Raška | 7 : 4 | Užice Krčagovo | |||||
08.11
20:00
RB
Metalac Kolorado
2
2
|
08.11.2014 20:00 | RB | 2 : 2 | Metalac Kolorado |
08.11
21:00
Leteći Holandjanin
Forum
8
1
|
08.11.2014 21:00 | Leteći Holandjanin | 8 : 1 | Forum | |||||
08.11
18:00
Viking
Srbobran
2
2
|
08.11.2014 18:00 | Viking | 2 : 2 | Srbobran | |||||
08.11
20:00
Tango Liman
Tvrdjava
3
2
|
08.11.2014 20:00 | Tango Liman | 3 : 2 | Tvrdjava |
08.11
Kosjerić
Požarevac
|
08.11.2014 | Kosjerić | : | Požarevac | |||||
08.11
19:00
Bellatores
Bajina Bašta
0
6
|
08.11.2014 19:00 | Bellatores | 0 : 6 | Bajina Bašta |
08.11
14:00
Olimp
92
7
1
|
08.11.2014 14:00 | Olimp | 7 : 1 | 92 |
08.11
20:00
Apa Futsal
TFK
5
3
|
08.11.2014 20:00 | Apa Futsal | 5 : 3 | TFK | |||||
08.11
18:00
Telep
Sombor
5
2
|
08.11.2014 18:00 | Telep | 5 : 2 | Sombor |
08.11
19:00
Nevesinje
Bosna Kompred
3
5
|
08.11.2014 19:00 | Nevesinje | 3 : 5 | Bosna Kompred | |||||
08.11
16:00
Mostar Stari Grad
Seljak
6
0
|
08.11.2014 16:00 | Mostar Stari Grad | 6 : 0 | Seljak | |||||
08.11
18:00
Kaskada
Leotar
8
2
|
08.11.2014 18:00 | Kaskada | 8 : 2 | Leotar |
08.11
19:00
Obilić
Slavija
4
4
|
08.11.2014 19:00 | Obilić | 4 : 4 | Slavija |
08.11
21:00
Ekonomist
Zufo
5
5
|
08.11.2014 21:00 | Ekonomist | 5 : 5 | Zufo | |||||
08.11
15:00
Babušnica 2011
Jastrebac
2
5
|
08.11.2014 15:00 | Babušnica 2011 | 2 : 5 | Jastrebac |
08.11
19:30
Bečej
Kopernikus
5
1
|
08.11.2014 19:30 | Bečej | 5 : 1 | Kopernikus |
08.11
17:00
Vitez
Tisza Volán
4
3
|
08.11.2014 17:00 | Vitez | E 4 : 3 | Tisza Volán |