XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 17:00 Mladost (K) - Stanišić 2:1
2 23.08.2009 17:00 Omladinac (D) - Mladost (K) 1:1
3 29.08.2009 16:30 Mladost (K) - Kula 2:1
4 05.09.2009 16:30 Borac - Mladost (K) 2:0
5 12.09.2009 16:00 Mladost (K) - Graničar 3:1
6 19.09.2009 15:30 Mladost (K) - Omladinac (B) 6:0
7 26.09.2009 15:30 Polet (S) - Mladost (K) 0:0
8 03.10.2009 15:00 Mladost (K) - Zadrugar 3:0
9 11.10.2009 14:30 Rusin - Mladost (K) 0:1
10 17.10.2009 14:00 Mladost (K) - Crvenka 4:1
11 24.10.2009 13:30 Kordun - Mladost (K) 1:3
12 31.10.2009 13:30 Mladost (K) - Radnički 5:0
13 08.11.2009 13:00 Lipar - Mladost (K) 1:2
14 14.11.2009 13:00 Mladost (K) - PIK 2:0
15 22.11.2009 13:00 BSK - Mladost (K) 2:2
16 06.03.2010 14:00 Stanišić - Mladost (K) 1:0
17 20.03.2010 14:00 Mladost (K) - Omladinac (D) 4:1
18 28.03.2010 14:30 Kula - Mladost (K) 0:0
19 03.04.2010 15:00 Mladost (K) - Borac 1:0
20 11.04.2010 15:00 Graničar - Mladost (K) 4:2
21 18.04.2010 15:30 Omladinac (B) - Mladost (K) 1:1
22 24.04.2010 16:00 Mladost (K) - Polet (S) 0:0
23 02.05.2010 16:00 Zadrugar - Mladost (K) 3:2
24 05.05.2010 16:30 Mladost (K) - Rusin 3:2
25 08.05.2010 16:30 Crvenka - Mladost (K) 2:1
26 15.05.2010 17:00 Mladost (K) - Kordun 1:1
27 22.05.2010 17:00 Radnički - Mladost (K) 1:1
28 30.05.2010 17:00 Mladost (K) - Lipar 1:2
29 06.06.2010 17:00 PIK - Mladost (K) 2:0
30 12.06.2010 17:00 Mladost (K) - BSK 7:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvodjanska liga "Zapad" Polet (S) 30 19 7 4 64
2 Crvenka 30 16 6 8 54
3 Mladost (K) 30 15 8 7 53
4 Stanišić 30 14 5 11 47
5 Kula 30 12 5 13 41
6 Omladinac (B) 30 12 4 14 40
7 Radnički 30 12 4 14 40
8 Borac 30 13 1 16 40
9 PIK 30 12 4 14 40
10 Kordun 30 12 3 15 39
11 Graničar 30 12 3 15 39
12 Zadrugar 30 11 6 13 39
13 BSK 30 12 3 15 39
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci Lipar 30 12 3 15 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci Omladinac (D) 30 9 8 13 35
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci Rusin (-1) 30 9 6 15 32
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu