XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 140 utakmica za dan
Subota, 5 Septembar 2009

Fudbal

05.09.2009 Novi Pazar 3 : 1 Mladost (A)
05.09.2009 ČSK Pivara 0 : 0 Banat
05.09.2009 Srem 3 : 0 Dinamo
05.09.2009 Indjija 1 : 1 Sevojno Point
05.09.2009 Zemun 1 : 0 Bežanija
05.09.2009 Radnički (S) 0 : 2 Proleter (NS)
05.09.2009 Romanija 1 : 1 Mladost
05.09.2009 Ljubić 1 : 5 BSK
05.09.2009 Kozara 0 : 1 Proleter
05.09.2009 Drina (Z) 0 : 0 Radnik
05.09.2009 Sloga (D) 1 : 0 Sutjeska
05.09.2009 Drina HE 0 : 0 Sloboda
05.09.2009 16:30 Sloga (P) 1 : 0 Šumadija (A)
05.09.2009 16:30 Šumadija Radnički 1923 3 : 0 Železničar
05.09.2009 16:30 Sloboda (U) 3 : 0 FAP
05.09.2009 16:30 Budućnost (V) 3 : 4 Vujić voda
05.09.2009 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Metalac (K)
05.09.2009 16:30 Sloga (PM) 2 : 2 Morava (VP)
05.09.2009 Balkanski 1 : 1 Sinđelić
05.09.2009 Timok 2 : 0 Hajduk Veljko
05.09.2009 Svrljig 1 : 0 Jedinstvo (P)
05.09.2009 Jedinstvo (B) 0 : 0 Kopaonik
05.09.2009 Radnički (S) 1 : 0 Car Konstantin
05.09.2009 Veternik Viskol 3 : 1 Palić
05.09.2009 Mladost (BJ) 1 : 2 Dolina
05.09.2009 Radnički (Š) 1 : 0 Vršac
05.09.2009 Tekstilac Ites 2 : 1 Metalac AV
05.09.2009 Bačka (BP) 3 : 1 Big Bul
05.09.2009 Radnički (NP) 0 : 0 OFK Kikinda
05.09.2009 Dorćol 1 : 0 Sindjelić
05.09.2009 Sopot 1 : 1 BASK
05.09.2009 Palilulac 0 : 1 Mladenovac
05.09.2009 Mokra Gora 1 : 4 Prijevor
05.09.2009 Sušica 2 : 1 Vodojaža
05.09.2009 Slavija (K) 0 : 2 Orlovac
05.09.2009 Sloga (BB) 4 : 3 Radnički Zorka
05.09.2009 Loznica 3 : 1 Jadar (GD)
05.09.2009 Ribnica 2 : 2 Krušik
05.09.2009 Selevac 0 : 1 Crvena zvezda (S)
05.09.2009 Jasenica 1911 1 : 1 Partizan (BB)
05.09.2009 Vrbovac 1 : 1 Seljak
05.09.2009 Sloga (B) 3 : 1 VGSK
05.09.2009 Žitorađa 9 : 1 Mladost (L)
05.09.2009 Pusta Reka 1 : 2 Topličanin
05.09.2009 Napredak 2 : 1 OFK Brzi Brod
05.09.2009 Trudbenik 2 : 1 Đerdap
05.09.2009 Kablovi 1 : 0 Sloga (Ć)
05.09.2009 Rudar (B) 1 : 0 Sloga (D)
05.09.2009 Trstenik PPT 5 : 1 Ozren
05.09.2009 SFS Borac 0 : 2 Morava (Ć)
05.09.2009 Radnik 1 : 0 Radnički (Z)
05.09.2009 Obilić 1 : 0 Bačka (P)
05.09.2009 Vojvodina 1 : 1 Sloboda
05.09.2009 Kozara 2 : 0 Jedinstvo
05.09.2009 Crvena zvezda 2 : 1 BAK
05.09.2009 Budućnost (A) 0 : 3 Bačka Topola
05.09.2009 Polet (K) 3 : 5 Radnički (SM)
05.09.2009 Jugović 1 : 0 1. Maj Agroruma
05.09.2009 Omladinac 2 : 0 Budućnost (M)
05.09.2009 Sloven 2 : 3 Šajkaš
05.09.2009 Solunac 5 : 0 Radnički (I)
05.09.2009 Trudbenik 0 : 3 Radnički (NB)
05.09.2009 Lokomotiva 0 : 0 PKB
05.09.2009 Balkan Mirijevo 3 : 0 GSP Polet
05.09.2009 Karađorđe 3 : 0 Rudar
05.09.2009 Budućnost 3 : 0 Mataruge
05.09.2009 Autoprevoz 1 : 2 Dragačevo
05.09.2009 Spartak 5 : 1 Rudar
05.09.2009 Miokovci 0 : 1 Jedinstvo (K)
05.09.2009 Slatina 3 : 1 Napredak (S)
05.09.2009 Crnokosa 1 : 3 Omladinac
05.09.2009 Zlatibor voda 2 : 0 Arilje
05.09.2009 Banjani 2 : 1 Ribnikar
05.09.2009 Kačer 3 : 1 Brežđe
05.09.2009 Dimitrije Tucović 0 : 0 Tulari
05.09.2009 Zadrugar 2 : 1 Sovljak
05.09.2009 OFK Jabučje 2 : 0 Mladost
05.09.2009 Marjan 3 : 0 Badnjevac
05.09.2009 Karađorđe (R) 3 : 0 Lokomotiva
05.09.2009 Aranđelovac 2 : 1 Beli Orlovi
05.09.2009 Morava (Č) 2 : 4 Delijski Vis
05.09.2009 Omladinac 3 : 1 Rad
05.09.2009 Mladost (O) 7 : 0 Knežica
05.09.2009 Trešnjevka 2 : 1 Zufo
05.09.2009 Napredak 0 : 3 Polet
05.09.2009 Levosoje 0 : 3 Čelik
05.09.2009 Alakince 1 : 0 Hajduk
05.09.2009 Vladimir Durković 1 : 4 Jedinstvo (BP)
05.09.2009 Tanasko Rajić 1 : 0 Lužnica
05.09.2009 Prčevac 0 : 3 Napredak
05.09.2009 Gnjilan 2 : 1 Padež
05.09.2009 Zadrugar 2 : 1 Borac
05.09.2009 Brestovac 9 : 0 Radnički
05.09.2009 Vojvodina 6 : 1 Mladost (L)
05.09.2009 Bilećanin 4 : 3 Mladost (BD)
05.09.2009 Krajina 3 : 3 Naftagas (E)
05.09.2009 16:30 Graničar 2 : 1 Radnički
05.09.2009 16:30 PIK 1 : 1 Crvenka
05.09.2009 16:30 Stanišić 7 : 0 Zadrugar
05.09.2009 16:30 Borac 2 : 0 Mladost (K)
05.09.2009 Tvrdjava 1 : 0 Mladost (NS)
05.09.2009 Vrbas 0 : 3 Mladost (BP)
05.09.2009 Podrinje 6 : 4 Graničar (A)
05.09.2009 Hajduk (V) 3 : 1 Graničar (K)
05.09.2009 Jedinstvo 3 : 0 Jadran
05.09.2009 Crnča 2 : 1 Velika Reka
05.09.2009 TE Gučevo 1 : 1 Sloga (S)
05.09.2009 Gučevo 3 : 0 Milan Orlić
05.09.2009 Beli Orlovi 0 : 3 Budućnost
05.09.2009 Glavaš 2 : 0 Sloga
05.09.2009 Pobeda 1 : 0 Udarnik
05.09.2009 Mladi borac 2 : 3 Proleter
05.09.2009 Landol 0 : 3 Badljevica
05.09.2009 Petrijevac 0 : 3 7. Jul
05.09.2009 Ravni Gaj 1 : 0 Vučak
05.09.2009 Šumadinac 0 : 2 Podunavac
05.09.2009 Bokanja 1 : 1 Jasenica
05.09.2009 Venčani 2 : 4 Šumadinac
05.09.2009 Prvi srpski ustanak 2 : 1 BSK Belosavci
05.09.2009 Lepenica 6 : 3 Mladost (R)
05.09.2009 Đerdap 2 : 2 Sloga (Ć)
05.09.2009 Poljoprivrednik 3 : 2 Subotica
05.09.2009 Čoka 4 : 0 Tromeđa
05.09.2009 Čibukovac 3 : 1 Bogutovačka Banja
05.09.2009 Krasava 2 : 3 Cerova
05.09.2009 Stara Čaršija 8 : 3 Tomako Internacional
05.09.2009 Jugovići 3 : 1 Sloboda
05.09.2009 Heroj 1 : 2 Crvenka
05.09.2009 Mladi proleter 2 : 0 Brodarac
05.09.2009 Olimpija 0 : 5 OFK Zvezdara
05.09.2009 Bežanija 3 : 0 Zemun
05.09.2009 Radnički (NB) 1 : 1 OFK Beograd
05.09.2009 Jagodina 0 : 0 Borac (Č)
05.09.2009 Šumadija Radnički 1923 2 : 2 Sloga (K)
05.09.2009 Zemun 1 : 2 OFK Beograd
05.09.2009 Timok 4 : 4 Sloga (K)
05.09.2009 Mačva 1 : 1 BSK Borča
05.09.2009 ČSK Pivara 5 : 0 Dubočica
05.09.2009 Jagodina 2 : 0 Šumadija Radnički 1923
05.09.2009 Rad 3 : 1 Morava
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu