XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 167 utakmica za dan
Subota, 22 Maj 2010

Fudbal

22.05.2010 16:30 ČSK Pivara 0 : 1 Indjija
22.05.2010 16:30 Novi Sad 1 : 0 Proleter (NS)
22.05.2010 16:30 Mladost (A) 1 : 0 Bežanija
22.05.2010 16:30 Teleoptik 0 : 2 Sevojno Point
22.05.2010 16:30 Radnički (N) 1 : 0 Dinamo
22.05.2010 Drina (Z) 4 : 0 Sloga (T)
22.05.2010 Kozara 0 : 0 Sloga (D)
22.05.2010 Ljubić 3 : 1 Drina HE
22.05.2010 Romanija 2 : 0 Sloboda
22.05.2010 Famos 1 : 0 Sutjeska
22.05.2010 Mladost 3 : 1 Radnik
22.05.2010 BSK 0 : 0 Proleter
22.05.2010 17:00 Sloga (P) 1 : 0 FAP
22.05.2010 17:00 Vujić voda 2 : 0 Rudar (K)
22.05.2010 17:00 Metalac (K) 0 : 0 Železničar
22.05.2010 17:00 Morava (VP) 0 : 1 Šumadija Radnički 1923
22.05.2010 17:00 Sloga (PM) 3 : 1 Radnički Stobeks
22.05.2010 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Budućnost (V)
22.05.2010 17:00 Svrljig 5 : 2 Balkanski
22.05.2010 17:00 Timok 3 : 1 Radnički (S)
22.05.2010 17:00 Sinđelić 5 : 0 Car Konstantin
22.05.2010 17:00 Dubočica 1 : 0 Kopaonik
22.05.2010 17:00 Spartak (D) 0 : 2 Vršac
22.05.2010 17:00 Metalac AV 2 : 1 Dolina
22.05.2010 17:00 Big Bul 1 : 0 Palić
22.05.2010 17:00 Sloga (T) 2 : 0 Donji Srem
22.05.2010 17:00 OFK Kikinda 1 : 3 Veternik Viskol
22.05.2010 17:00 Radnički (NP) 1 : 2 Mladost (BJ)
22.05.2010 17:00 Bačka (BP) 0 : 0 Tekstilac Ites
22.05.2010 17:30 Mladenovac 0 : 1 Voždovac
22.05.2010 17:00 Partizan (KM) 3 : 1 Omladinac (NS)
22.05.2010 17:00 Slavija (K) 5 : 4 Mokra Gora
22.05.2010 17:00 Sloga (BB) 3 : 0 Radnički (V)
22.05.2010 17:00 Jadar (S) 2 : 1 Loznica
22.05.2010 17:00 Ribnica 1 : 0 Jedinstvo Putevi
22.05.2010 17:00 Selevac 0 : 4 Partizan (BB)
22.05.2010 17:00 VGSK 0 : 1 Železničar Inon
22.05.2010 17:00 Sloga (B) 5 : 0 Omladinac (Š)
22.05.2010 17:00 Crvena zvezda 2 : 4 Radnik
22.05.2010 17:00 Kozara 3 : 0 Budućnost (A)
22.05.2010 17:00 Vojvodina 4 : 1 Borac
22.05.2010 17:00 Polet (N) 1 : 6 Bačka 1901
22.05.2010 17:00 Radnički (B) 2 : 0 Bačka Topola
22.05.2010 17:00 Obilić 7 : 0 BAK
22.05.2010 17:00 Radnički (Z) 2 : 3 Jedinstvo
22.05.2010 17:00 Bačka (P) 2 : 1 Sloboda
22.05.2010 17:00 Dinamo 3 : 1 Budućnost (SC)
22.05.2010 17:00 Sloven 5 : 3 Polet (K)
22.05.2010 17:00 Ljukovo 4 : 1 Borac
22.05.2010 17:00 Omladinac 1 : 0 Solunac
22.05.2010 17:00 Jugović 2 : 0 Radnički (I)
22.05.2010 17:00 ŽAK 3 : 0 Hajduk
22.05.2010 17:00 Mladost 4 : 0 Šajkaš
22.05.2010 17:00 Index 1 : 0 Budućnost (M)
22.05.2010 17:00 Crvena Zvezda (NS) 2 : 1 1. Maj Agroruma
22.05.2010 11:00 Milutinac 0 : 1 Vinča
22.05.2010 17:30 IMT 1 : 0 Radnički (NB)
22.05.2010 17:30 GSP Polet 0 : 0 Lasta
22.05.2010 17:30 Balkan Mirijevo 1 : 0 Budućnost (D)
22.05.2010 17:30 Lokomotiva 1 : 1 Slavija
22.05.2010 17:00 Magnohrom 4 : 0 Napredak
22.05.2010 17:00 Goč 1 : 1 Tutin
22.05.2010 17:00 Braća Vuković 1 : 2 Karađorđe
22.05.2010 17:00 Budućnost 0 : 3 Jedinstvo
22.05.2010 17:00 Slatina 0 : 2 Autoprevoz
22.05.2010 16:30 Crnokosa 3 : 2 Savinac
22.05.2010 16:30 Kačer 0 : 2 Zadrugar
22.05.2010 16:30 Banjani 4 : 0 OFK Jabučje
22.05.2010 17:00 Karađorđe (T) 1 : 0 Šumadinac (N)
22.05.2010 17:00 Polet (SD) 3 : 0 Napredak (N)
22.05.2010 17:00 Zadrugar 2 : 6 Beli Orao
22.05.2010 17:00 Palilulac 2 : 1 Budućnost (PK)
22.05.2010 17:00 Naša krila 3 : 0 Rasovača
22.05.2010 17:00 Mladost (O) 3 : 4 Jedinstvo
22.05.2010 17:00 Moravica 2 : 2 Morava
22.05.2010 17:00 Omladinac 4 : 1 Zemljoradnik
22.05.2010 17:00 Rutevac 3 : 0 Borac
22.05.2010 17:00 Levosoje 3 : 0 Železničar (VB)
22.05.2010 17:00 Napredak 0 : 3 Pčinja
22.05.2010 17:00 Trešnjevka 3 : 0 Polet
22.05.2010 Dragoš 3 : 0 Zadrugar
22.05.2010 Gnjilan 2 : 1 Borac
22.05.2010 Prčevac 3 : 0 Padež
22.05.2010 15:00 Tanasko Rajić 1 : 7 Napredak
22.05.2010 15:00 Vladimir Durković 1 : 5 Lužnica
22.05.2010 Jedinstvo (P) 1 : 3 Jedinstvo (BP)
22.05.2010 Rudna Glava 0 : 0 Brodoremont
22.05.2010 Brestovac 0 : 3 Majdanpek
22.05.2010 Krivelj 2 : 1 Rajac
22.05.2010 Poreč 4 : 0 Ključ
22.05.2010 17:00 Partizan (U) 3 : 2 Mladost
22.05.2010 17:00 Naftagas (E) 2 : 4 Mladost (L)
22.05.2010 17:00 Borac (Z) 2 : 0 Begej
22.05.2010 17:00 Krajina 2 : 1 Naftagas (B)
22.05.2010 17:00 Bilećanin 1 : 0 Vojvodina
22.05.2010 17:00 Stanišić 2 : 4 Graničar
22.05.2010 17:00 Radnički 1 : 1 Mladost (K)
22.05.2010 17:00 Crvenka 2 : 1 Polet (S)
22.05.2010 Bečej 2 : 0 Petrovaradin
22.05.2010 Obilić 1 : 1 Sremac
22.05.2010 Vrbas 3 : 1 Jedinstvo (R)
22.05.2010 Mlada krila 1 : 1 Polet (R)
22.05.2010 17:00 TE Gučevo 3 : 1 Granit
22.05.2010 17:00 Crnča 2 : 2 Stari Jadar
22.05.2010 Udarnik 4 : 1 Bašin
22.05.2010 Proleter 2 : 0 Beli Orlovi
22.05.2010 Mladi borac 2 : 9 Glavaš
22.05.2010 Pobeda 7 : 2 Mramorac
22.05.2010 Borac 3 : 1 Kolarac
22.05.2010 Skobalj 4 : 0 Sloga
22.05.2010 Budućnost 0 : 3 Proleter
22.05.2010 16:30 Venčani 3 : 4 Borac
22.05.2010 17:00 Lepenica 2 : 1 Crvena zvezda
22.05.2010 17:00 Carevac 2 : 3 Sloga (Ć)
22.05.2010 17:00 Žitkovica 1 : 1 Mladost
22.05.2010 17:00 Sloboda 0 : 2 Mladost
22.05.2010 Morava 0 : 3 Jedinstvo
22.05.2010 Rujnik 4 : 3 Budućnost
22.05.2010 17:00 Sloboda 4 : 0 Olimpija
22.05.2010 17:00 Tomislavci 2 : 2 Sokolac
22.05.2010 Dunav 2 : 0 Jedinstvo
22.05.2010 Stara Čaršija 0 : 1 Čibukovac
22.05.2010 BSK 1 : 0 Napredak
22.05.2010 Jedinstvo 2 : 2 Budućnost
22.05.2010 Stig (C) 3 : 0 Stig (MC)
22.05.2010 Stara Čaršija 4 : 1 Stari Trstenik
22.05.2010 Sloga 4 : 0 Tomako Internacional
22.05.2010 17:00 Omladinac 1 : 5 Gradina
22.05.2010 17:30 Mladi proleter 3 : 0 Sveti Stefan
22.05.2010 17:30 Heroj 3 : 0 GAK
22.05.2010 17:30 Brodarac 6 : 0 Mladost
22.05.2010 Spartak 0 : 2 Napredak
22.05.2010 Mašinac PZP 3 : 3 LASK
22.05.2010 Kikinda 0 : 4 Sloga
22.05.2010 Pančevo 2 : 3 Ravangrad
22.05.2010 Radnički 1919 6 : 0 Kalemegdan
22.05.2010 ŽFK Fruškogorac 2 : 1 Novi Bečej
22.05.2010 13:00 Sloga (K) 3 : 3 Bežanija
22.05.2010 13:00 Šumadija Radnički 1923 2 : 0 Jagodina
22.05.2010 Radnički (O) 0 : 4 Partizan
22.05.2010 Napredak 1 : 4 Rad
22.05.2010 Sloga (K) 0 : 4 Teleoptik
22.05.2010 BSK Borča 4 : 0 Zemun
22.05.2010 Mačva 1 : 2 Vojvodina
22.05.2010 Timok 4 : 0 Čukarički Stankom
22.05.2010 Radnički (N) 1 : 0 Borac (Č)
22.05.2010 Šumadija Radnički 1923 3 : 0 Radnički (N)
22.05.2010 Napredak 4 : 1 Dubočica
22.05.2010 Crvena zvezda 2 : 2 Partizan
22.05.2010 Morava 1 : 1 Smederevo
22.05.2010 Bežanija 0 : 2 Sloga (K)
22.05.2010 Rad 2 : 0 Jagodina
22.05.2010 Zemun 1 : 1 Borac (Č)

Košarka

22.05.2010 17:00 Tamiš 65 : 86 Radnički
22.05.2010 18:00 Partizan 74 : 69 Hemofarm
22.05.2010 18:00 Metalac 65 : 71 FMP
22.05.2010 18:00 Borac 61 : 84 Crvena Zvezda

Rukomet

22.05.2010 19:00 Planinka Prolom voda 28 : 30 Naisus
22.05.2010 19:00 Vojvodina Železničar 32 : 22 Proleter Naftagas
22.05.2010 19:00 Smederevo 26 : 26 Metaloplastika
22.05.2010 19:15 Dinamo 31 : 31 Crvena Zvezda Alumil
22.05.2010 18:00 PKB 30 : 31 Crvenka
22.05.2010 Crvena Zvezda 28 : 34 Požarevac
22.05.2010 Bask 45 : 27 Dubočica
22.05.2010 Zlatar 25 : 19 Nova Pazova
22.05.2010 Rudar 40 : 33 Napredak
22.05.2010 Novi Pazar 10 : 0 Vrbas - Vital
Fudbalski savez Beograda u potpunosti podržava inicijativu i kampanju Fudbalskog saveza Srbije koja se odnosi na sledeće (prenosimo u celosti inicijativu FSS): Suočeni sa pandemijom virusa COVID – 19, pošasti koja je Srbiju i gotovo celokupnu svetsku populaciju dovela u stanje opšte mobilizacije i brige za svaki ljudski život, Fudbalski savez Srbije je na elektronskoj sednici Odbora za hitna pitanja doneo odluku da u humanitarne svrhe donira značajna novčana sredstva. Tim povodom i zaposleni u sistemu Fudbalskog saveza Srbije izdojili su deo svojih mesečnih primanja, a akciju koja je potekla od najužeg rukovodstva saveza, značajnim sredstvima će pomoći i fudbalski reprezentativci Srbije. Ovom prilikom fudbalska organizacija apeluje na sve aktere koji žive od fudbala i za fudbal, da u skladu sa svojim mogućnostima pomognu u borbi za Srbiju protiv korona virusa. Klubovi, igrači, treneri, sudije, sponzori, privrednici, fudbalski radnici…i svi oni koji žele i mogu da pomognu, neka pokažu jedinstvo i solidarnost u trenucima kada je Srbiji ono najpotrebnije. Sredstva mogu da uplate na namenski dinarski humanitarni račun Fudbalskog saveza Srbije 160 – 406494-78 odnosno namenski devizni humanitarni račun.
FSNO je podelio utakmicu