XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:00 Borac - Bačka (BP) 6:2
2 21.08.2010 17:00 Bačka (BP) - Omladinac 1:1
3 29.08.2010 17:00 Mladost - Bačka (BP) 3:1
4 04.09.2010 16:30 Bačka (BP) - Radnički (I) 2:0
5 11.09.2010 16:30 Metalac AV - Bačka (BP) 0:0
6 18.09.2010 16:00 Bačka (BP) - Crvena Zvezda 4:2
7 25.09.2010 16:00 Jugović - Bačka (BP) 1:3
8 02.10.2010 15:30 Bačka (BP) - Obilić 1:0
9 10.10.2010 15:30 Sloga Radnički - Bačka (BP) 2:1
10 16.10.2010 15:00 Bačka (BP) - Polet 2:0
11 23.10.2010 15:00 1. Maj - Bačka (BP) 0:1
12 30.10.2010 14:30 Bačka (BP) - Dunav 2:0
13 06.11.2010 14:00 Radnički (SM) - Bačka (BP) 2:1
14 13.11.2010 14:00 Bačka (BP) - Index 1:0
15 21.11.2010 13:00 Budućnost - Bačka (BP) 1:0
16 16.03.2011 14:30 Bačka (BP) - Borac 1:0
17 19.03.2011 14:30 Omladinac - Bačka (BP) 0:0
18 26.03.2011 15:00 Bačka (BP) - Mladost 0:0
19 03.04.2011 15:30 Radnički (I) - Bačka (BP) 1:2
20 09.04.2011 15:30 Bačka (BP) - Metalac AV 4:1
21 16.04.2011 16:00 Crvena Zvezda - Bačka (BP) 2:1
22 20.04.2011 16:00 Bačka (BP) - Jugović 3:1
23 23.04.2011 16:00 Obilić - Bačka (BP) 0:0
24 30.04.2011 16:00 Bačka (BP) - Sloga Radnički 3:1
25 08.05.2011 16:30 Polet - Bačka (BP) 1:0
26 14.05.2011 16:30 Bačka (BP) - 1. Maj 2:0
27 22.05.2011 16:30 Dunav - Bačka (BP) 1:0
28 29.05.2011 16:30 Bačka (BP) - Radnički (SM) 4:2
29 04.06.2011 17:00 Index - Bačka (BP) 2:1
30 11.06.2011 17:00 Bačka (BP) - Budućnost 0:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Dunav 30 21 3 6 66
2 Borac 30 20 4 6 64
3 Index 30 19 6 5 63
4 Bačka (BP) 30 15 6 9 51
5 Crvena Zvezda 30 15 4 11 49
6 Radnički (SM) 30 15 0 15 45
7 Sloga Radnički (-1) 30 13 4 13 42
8 Omladinac 30 11 8 11 41
9 Polet 30 12 5 13 41
10 Obilić (-1) 30 11 8 11 40
11 1. Maj 30 12 4 14 40
12 Mladost 30 8 14 8 38
13 Jugović 30 11 3 16 36
14 Budućnost 30 8 11 11 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Novi Sad Metalac AV (-3) 30 4 6 20 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Sremska Mitrovica Radnički (I) (-3) 30 0 4 26 1