XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 358 utakmica za dan
Subota, 9 April 2011

Fudbal

09.04.2011 15:30 BSK Borča 4 : 0 Inđija
09.04.2011 15:30 Jagodina 0 : 1 Javor
09.04.2011 15:30 Smederevo 1 : 0 Metalac
09.04.2011 15:30 Vojvodina 3 : 1 Sloboda PS
09.04.2011 15:30 Borac 1 : 0 Hajduk
09.04.2011 15:30 Teleoptik 3 : 0 Mladi radnik
09.04.2011 15:30 Napredak 0 : 2 Radnički 1923
09.04.2011 15:30 Banat 1 : 0 Bežanija
09.04.2011 15:30 Zemun 0 : 0 Novi Sad
09.04.2011 15:30 Jedinstvo 5 : 3 Radnički Stobeks
09.04.2011 15:30 FAP 2 : 1 Sloga (P)
09.04.2011 15:30 Budućnost 1 : 0 Vujić voda
09.04.2011 15:30 Rudar (K) 2 : 1 Sloga (PM)
09.04.2011 15:30 Mačva 0 : 1 Partizan (BB)
09.04.2011 15:30 Sloga (D) 4 : 2 Jedinstvo (P)
09.04.2011 15:30 Radnički (S) 2 : 0 Car Konstantin
09.04.2011 15:30 Žitorađa 3 : 0 Timok
09.04.2011 15:30 OFK Kikinda 1 : 1 Tekstilac Ites
09.04.2011 15:30 Mladost (BJ) 1 : 1 Vršac
09.04.2011 15:30 Solunac 2 : 1 Mladost (A)
09.04.2011 15:30 Veternik Viskol 2 : 0 Sloga (T)
09.04.2011 15:30 Radnički (NP) 1 : 0 Palić
09.04.2011 15:30 ČSK Pivara 0 : 0 Donji Srem
09.04.2011 16:00 Mladenovac 3 : 2 Dorćol
09.04.2011 15:30 Pobeda 2 : 0 Mladost (O)
09.04.2011 15:30 Partizan (C) 2 : 0 Jošanica
09.04.2011 15:30 Trepča 2 : 0 Mokra Gora
09.04.2011 15:30 Crvena zvezda (S) 1 : 0 Železničar Inon
09.04.2011 15:30 Morava (VP) 0 : 3 Šapine
09.04.2011 15:30 Vrbovac 2 : 0 Homoljac
09.04.2011 15:30 Jedinstvo (V) 1 : 1 Jadar (ST)
09.04.2011 15:30 Ribnica 1 : 3 Loznica
09.04.2011 15:30 Zlatibor 0 : 1 Polimlje
09.04.2011 16:00 Pusta Reka 2 : 3 Balkanski
09.04.2011 16:00 Morava (VH) 6 : 0 Jedinstvo (B)
09.04.2011 16:00 Morava (Ć) 3 : 1 Trgovački
09.04.2011 16:00 SFS Borac 6 : 1 Slatina
09.04.2011 15:30 Dinamo 7 : 0 Obilić
09.04.2011 15:30 Jedinstvo 13 : 3 Spartak
09.04.2011 15:30 Kozara 1 : 1 Vojvodina
09.04.2011 15:30 Budućnost 0 : 0 Borac
09.04.2011 15:30 Radnički (Z) 2 : 1 Bačka 1901
09.04.2011 15:30 Bačka Topola 2 : 0 Bačka (P)
09.04.2011 15:30 Proleter 1 : 2 Zadrugar
09.04.2011 15:30 AFK 5 : 2 Radnički (B)
09.04.2011 15:30 Bačka (BP) 4 : 1 Metalac AV
09.04.2011 15:30 Polet 0 : 1 Budućnost
09.04.2011 15:30 Obilić 0 : 3 Omladinac
09.04.2011 15:30 Crvena Zvezda 3 : 1 Radnički (I)
09.04.2011 16:00 Lokomotiva 1 : 0 Vinča
09.04.2011 11:00 Slavija 1 : 0 Radnički (NB)
09.04.2011 16:00 Goč 0 : 1 Grdica
09.04.2011 16:00 Karađorđe 0 : 0 Rudar
09.04.2011 16:00 Erdoglija 1931 1 : 2 Seljak
09.04.2011 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Sloga (L)
09.04.2011 16:00 Jadran 0 : 0 Marsic
09.04.2011 16:00 Buducnost 2 : 0 Kosutnjak
09.04.2011 16:00 Cerovac 1 : 2 Šumadija
09.04.2011 16:00 Sumadinac 2 : 1 Sloga (D)
09.04.2011 15:30 Borac (VL) 3 : 0 Sloga (B)
09.04.2011 15:30 Bata Bulić 2 : 1 Integral
09.04.2011 15:30 Mlava (ML) 1 : 1 Omladinac
09.04.2011 15:30 VGSK 3 : 3 Crni Vrh
09.04.2011 Selevac 1 : 2 Budućnost (R)
09.04.2011 15:30 Lokomotiva 2 : 1 Šumadinac (N)
09.04.2011 15:30 Marjan 1 : 1 Karađorđe
09.04.2011 Radnički 4 : 0 Antimon
09.04.2011 Luk Kompenzatori 2 : 2 Majur
09.04.2011 Mačva 2005 0 : 1 Mladost
09.04.2011 14:30 Kačer 1 : 2 Brežđe
09.04.2011 14:30 Rubribreza 1 : 0 Vrujci
09.04.2011 14:30 Dimitrije Tucović 2 : 3 Sovljak
09.04.2011 14:30 Mladost 1 : 0 Banjani
09.04.2011 Budućnost 1 : 1 Jedinstvo
09.04.2011 Jasen 2 : 1 Polet
09.04.2011 15:30 Knežica 3 : 2 Borac
09.04.2011 15:30 Mladost (B) 2 : 0 Morava
09.04.2011 15:30 Naša krila 1 : 0 Bukovik
09.04.2011 15:30 Mladost 1 : 1 Plantaža
09.04.2011 15:30 Polet 0 : 0 Jedinstvo (S)
09.04.2011 15:30 Gradac 1 : 1 Progres
09.04.2011 15:30 SFK Moravac 7 : 0 Morava (G)
09.04.2011 15:00 Prčevac 1 : 1 Dragoš
09.04.2011 15:00 Lužnica 1 : 2 Jedinstvo (BP)
09.04.2011 15:00 Borac 0 : 3 Tanasko Rajić
09.04.2011 16:30 Trbunje 5 : 1 Svetlost
09.04.2011 16:30 Partizanski put 4 : 3 Pobeda
09.04.2011 16:30 Polet 1 : 4 Jastrebac
09.04.2011 16:30 Borac 1 : 3 Dunđerski
09.04.2011 16:30 Topličanin 0 : 0 Kosanica
09.04.2011 OFK Niš 3 : 1 Čegar
09.04.2011 Palilulac 1 : 0 Mladost
09.04.2011 Aluminjum 2 : 1 Vulkan
09.04.2011 Levac 0 : 3 Istok-63
09.04.2011 16:00 Rudar (B) 3 : 0 Brestovac
09.04.2011 16:00 Poreč 2 : 1 Rudna Glava
09.04.2011 Jedinstvo 1936 1 : 1 Mladost
09.04.2011 Naupare 1 : 5 Trudbenik
09.04.2011 Blagotin 2 : 1 Poljoprivrednik
09.04.2011 Jasika 1 : 0 FUD
09.04.2011 Velika Drenova 1 : 0 Mladost
09.04.2011 Čitluk 2 : 4 Dedina
09.04.2011 Temnić 2 : 1 Bošnjane
09.04.2011 Sloga 6 : 0 Sloga
09.04.2011 16:30 Sloboda 2 : 1 Krivaja
09.04.2011 16:30 Panonija IM Topola 0 : 1 Tisa
09.04.2011 16:30 Njegoš 1 : 3 Bajša
09.04.2011 16:30 Proleter 2 : 0 Subotica
09.04.2011 Begej 1 : 1 Naftagas
09.04.2011 Krajina 2 : 1 Crvena Zvezda (RS)
09.04.2011 Mladost 4 : 1 Vojvodina
09.04.2011 Bilećanin 4 : 1 Mladost
09.04.2011 15:30 BAK 0 : 1 Vršac United
09.04.2011 15:30 Radnički (K) 3 : 3 Radnički (B)
09.04.2011 15:30 Partizan (U) 3 : 1 Sloga
09.04.2011 15:30 Crvenka 1 : 0 Mladost
09.04.2011 15:30 Polet 3 : 1 Kula
09.04.2011 15:30 Stanišić 4 : 3 Graničar
09.04.2011 15:30 Borac 0 : 0 Kordun
09.04.2011 15:30 Slavija 2 : 0 Jedinstvo
09.04.2011 15:30 Tvrdjava 0 : 0 Stari Grad
09.04.2011 15:30 Železničar 0 : 4 Srbobran
09.04.2011 15:00 Ljukovo 2 : 0 Hajduk
09.04.2011 15:00 Mladost 2 : 0 LSK Laćarak
09.04.2011 15:00 Zeka Buljubaša 0 : 0 Podrinje
09.04.2011 15:00 Železničar 2 : 3 Fruškogorac
09.04.2011 15:00 Sloven 0 : 1 Hajduk (B)
09.04.2011 15:00 Partizan 1 : 3 Jedinstvo
09.04.2011 15:00 Hajduk (Š) 0 : 1 Borac Sloga "Milšped"
09.04.2011 15:00 Graničar 5 : 0 Jadran
09.04.2011 16:00 PKB Kovilovo 4 : 2 IM Rakovica
09.04.2011 16:00 Poštar - Zvezdara 1 : 0 Zmaj
09.04.2011 16:00 Obilić 1 : 8 Železnik
09.04.2011 Zvečan 1 : 2 Rudar
09.04.2011 Moša 0 : 3 Ibar
09.04.2011 Radnik 0 : 3 Kopaonik
09.04.2011 16:00 Čibukovac 2 : 0 Polet
09.04.2011 16:00 Lazac 1 : 0 Šumadija
09.04.2011 16:00 Mlada krila 3 : 2 Jedinstvo (D)
09.04.2011 Brusnica 2 : 2 Lunjevica
09.04.2011 16:00 Kragujevac 4 : 0 Kolektiv
09.04.2011 16:00 Dobrača 1 : 5 Hajduk
09.04.2011 15:30 Žika Marković uča 1 : 3 Žitkovica
09.04.2011 15:30 Đerdap 0 : 0 Sloga D
09.04.2011 15:30 Zadrugar 0 : 3 Krilaš
09.04.2011 Proleter 3 : 5 Šumadija
09.04.2011 15:00 Pobeda 3 : 2 Omladinac
09.04.2011 16:00 Stari Jadar 0 : 1 Granit
09.04.2011 16:00 Borac 3 : 0 Drina
09.04.2011 Padina 1 : 4 4. Juli
09.04.2011 Jedinstvo 2 : 2 Polet (V)
09.04.2011 Palilula 3 : 1 Draževac
09.04.2011 Mladi Radnik 4 : 1 Crvena Zvezda
09.04.2011 Katun 2 : 3 Vukašinovac
09.04.2011 Kraljevo 3 : 0 Tempo
09.04.2011 Polet (R) 5 : 0 Pobeda
09.04.2011 Navalin 1 : 1 Mladost
09.04.2011 Mladi Borac 5 : 1 Jasunja
09.04.2011 Omladinac 4 : 2 BSK
09.04.2011 Moravac 1 : 1 Nomanica
09.04.2011 Veliko Trnjane 4 : 1 Gornje Krajince
09.04.2011 Real 0 : 1 Umac
09.04.2011 Bratstvo 0 : 1 Goblen
09.04.2011 15:00 Mladost (MS) 2 : 1 Lokomotiva
09.04.2011 15:00 Sloboda 1 : 3 Mladost (PR)
09.04.2011 16:30 Mladi Radnik 4 : 1 Rudar
09.04.2011 16:30 Ursule 1 : 3 Polet
09.04.2011 16:00 Župski biseri 4 : 2 Omladinac
09.04.2011 16:00 Borac 0 : 0 Mladi Radnik
09.04.2011 16:00 Pobeda 4 : 2 Jedinstvo
09.04.2011 16:00 Donji Kopaonik 1 : 0 Gornji Stepoš
09.04.2011 16:30 Bratstvo 3 : 0 Mala Bosna
09.04.2011 15:30 Glogonj 0 : 2 Omladinac (D)
09.04.2011 15:30 Stražilovo Milan 6 : 0 Tatra
09.04.2011 15:30 Mladost 3 : 0 Vinogradar
09.04.2011 15:30 Fruškogorski partizan 3 : 1 Borac
09.04.2011 13:30 ČSK Čortanovci 5 : 1 Fruškogorac
09.04.2011 13:30 Sloga Borac 3 : 0 Dunav
09.04.2011 13:30 Sloga 2 : 0 Polet
09.04.2011 13:30 Sremac 4 : 1 Borac
09.04.2011 14:00 Sloven 6 : 0 Vitez
09.04.2011 14:00 Graničar 2 : 1 Mladost
09.04.2011 14:00 Popinci 4 : 3 Sloboda
09.04.2011 14:00 Sremac 0 : 0 Lovac
09.04.2011 14:00 OFK Brestač 4 : 3 Kameni
09.04.2011 14:00 Napredak 3 : 0 Srem
09.04.2011 16:00 BSK 2 : 1 Mladost (Č)
09.04.2011 16:00 TEK Sloga 0 : 0 Šumadija
09.04.2011 16:00 Barajevo 1 : 2 Napredak
09.04.2011 16:30 Bogutovačka Banja 1 : 1 Progorelica
09.04.2011 15:30 Metalac 4 : 1 Borac (K)
09.04.2011 15:30 Mlava 3 : 1 Burovac
09.04.2011 15:30 Budućnost 0 : 1 Radnik
09.04.2011 15:30 Soko 2 : 1 B.S.K.
09.04.2011 15:30 Dobrnje 2 : 3 Zadrugar
09.04.2011 15:30 Laolac 2 : 0 Obilić
09.04.2011 15:30 Napredak 3 : 2 Rade Milošević
09.04.2011 15:30 Mladost 4 : 2 Melnica
09.04.2011 15:30 Sloboda 2 : 0 Vukan
09.04.2011 15:30 Rudar 6 : 0 Brana Paunović
09.04.2011 15:30 Kotlenik 1 : 3 Polet
09.04.2011 15:30 Mladi Radnik 2 : 1 Jedinstvo
09.04.2011 15:00 22 Februar 0 : 2 Misača
09.04.2011 16:30 Omladinac 4 : 2 Mladost
09.04.2011 Cer 1 : 3 Sloga
09.04.2011 Pofk Letnjikovac 0 : 1 Fortuna
09.04.2011 Napredak (R) 6 : 0 Napredak (S)
09.04.2011 Mladost 3 : 0 Volujac
09.04.2011 Mladost 4 : 0 Metlić
09.04.2011 Draginje 1 : 5 Sava
09.04.2011 Ceric 8 : 0 Žabar
09.04.2011 Mladost s 1 : 3 Jedinstvo
09.04.2011 Mladost 3 : 3 Beli Orlovi
09.04.2011 Stara Čaršija 6 : 0 Ribnik
09.04.2011 16:00 Polet 2 : 1 Stitari
09.04.2011 16:00 Rasinac 4 : 2 Rasina
09.04.2011 16:00 Grkljane 0 : 2 Sloga
09.04.2011 16:00 Jablanica 1 : 2 Mudrakovac
09.04.2011 16:00 Sebecevac 4 : 4 Vitanovac 08
09.04.2011 16:00 Parunovac 1 : 3 Mačkovac
09.04.2011 16:00 BSK 1 : 1 Kruševica
09.04.2011 16:00 Dušan Ristić 0 : 1 Sanac
09.04.2011 16:00 Srnje 0 : 1 Zabare
09.04.2011 16:00 Globoder 2 : 0 Padez
09.04.2011 16:00 Mladost 0 : 1 Budućnost
09.04.2011 16:00 Modrica 3 : 2 Kapidzija
09.04.2011 16:00 Ribare 7 : 0 Gaglovo
09.04.2011 15:30 Graničar 1 : 4 Krajina
09.04.2011 16:00 Naša Zvezda 2 : 1 Sloga
09.04.2011 16:00 Mladost 2 : 4 Labudnjača
09.04.2011 15:00 OFK Meljak 1 : 3 Beljina
09.04.2011 Ropočevo 0 : 4 Kosmaj
09.04.2011 Rogača 2 : 0 Slatina
09.04.2011 Mladost (MI) 4 : 1 Sibnica
09.04.2011 Vis 1 : 0 4 juli (MP)
09.04.2011 Stojnik 3 : 0 Mladost (G)
09.04.2011 Crvena Zvezda 1 : 1 Nemenikuće
09.04.2011 16:30 Dimitrije Tucovic 4 : 1 Mladost
09.04.2011 16:30 Rasadnik 4 : 3 Petka
09.04.2011 16:30 Proleter 0 : 0 Strmovo
09.04.2011 16:30 Sokolovo 1 : 2 Mladi Borac
09.04.2011 14:00 Sušica 1 : 8 Spartak Jaffa
09.04.2011 16:00 Šabac 2 : 0 Lemind Lavice
09.04.2011 15:00 Sloga 2 : 0 Unafortuna 04
09.04.2011 15:30 Mašinac PZP 1 : 0 Požarevac
09.04.2011 12:30 Sloga 0 : 0 Radnički (NB)
09.04.2011 11:00 Čukarički Stankom 3 : 1 Vojvodina
09.04.2011 10:00 Železničar 2 : 1 Rad
09.04.2011 11:00 Radnički 1923 5 : 3 Crvena zvezda
09.04.2011 13:30 Crvenka 4 : 0 Mladost
09.04.2011 13:30 Polet 1 : 0 Kula
09.04.2011 13:30 Stanišić 4 : 1 Graničar
09.04.2011 13:30 Borac 4 : 3 Kordun
09.04.2011 Mladi radnik (P) 3 : 0 Crvena zvezda
09.04.2011 Mladi radnik (R) 2 : 3 Šumadija (A)
09.04.2011 11:00 Rad 1 : 2 Vojvodina
09.04.2011 12:00 Napredak 2 : 3 Partizan
09.04.2011 14:00 Akademija 10 : 1 Lokomotiva
09.04.2011 Železničar (P) 2 : 2 Šumadija (A)
09.04.2011 Dolina 1 : 3 OFK Stenli
09.04.2011 Borac (S) 3 : 0 Spartak (D)
09.04.2011 14:30 Sloboda 1 : 1 Krivaja
09.04.2011 14:30 Panonija IM Topola 1 : 1 Tisa
09.04.2011 14:30 Njegoš 0 : 2 Bajša
09.04.2011 14:30 Proleter 4 : 1 Subotica
09.04.2011 11:00 Kruševac 0 : 1 Radnički (N)
09.04.2011 13:00 Rad 6 : 0 Smederevo
09.04.2011 11:00 Borac 2 : 1 Bežanija
09.04.2011 14:00 Napredak 1 : 6 Partizan
09.04.2011 13:00 OFK Paraćin 0 : 4 Crvena zvezda
09.04.2011 10:00 Tavankut 1 : 6 Čoka
09.04.2011 11:00 Čantavir 0 : 0 AFK
09.04.2011 10:00 Preporod 3 : 2 Tisa
09.04.2011 Mladi radnik (R) 1 : 5 Šumadija
09.04.2011 Dolina 3 : 3 OFK Stenli
09.04.2011 Borac (S) 1 : 3 Spartak (D)
09.04.2011 10:00 Bačka Topola 1 : 3 Spartak Zlatibor voda 98
09.04.2011 09:30 Čantavir 1 : 2 AFK
09.04.2011 09:30 Senta 1 : 3 Vinogradar

Košarka

09.04.2011 19:00 Radnički 87 : 75 Metalac
09.04.2011 18:00 OKK Beograd 74 : 88 Hemofarm Štada
09.04.2011 20:00 Partizan mt:s 100 : 82 Mega Vizura
09.04.2011 Vrbas 20 : 0 Duga
09.04.2011 Novi Sad MT 71 : 77 Stara Pazova
09.04.2011 Meridiana 64 : 47 Jedinstvo
09.04.2011 Mladost Teletehnika 93 : 87 Radnički
09.04.2011 Topola 20 : 0 Sport Key
09.04.2011 Veternik 97 : 92 Nova Pazova
09.04.2011 Odžaci 76 : 80 Dunav
09.04.2011 19:00 Čelarevo 57 : 91 Radivoj Korać
09.04.2011 18:00 Hemofarm Stada 72 : 59 Voždovac
09.04.2011 20:00 Spartak 60 : 63 Vojvodina NIS
09.04.2011 17:00 Kovin 83 : 91 Student Radnički
09.04.2011 14:00 Basket Stars 41 : 67 Vrbas Medela
09.04.2011 13:15 Sivac 75 : 45 Trepča

Odbojka

09.04.2011 18:30 Obilić 0 : 3 Borac
09.04.2011 18:00 Mladost 1 : 3 VGSK
09.04.2011 18:30 Novi Sad DDOR 3 : 1 Bavanište
09.04.2011 18:30 Crnokosa 3 : 1 Klek Srbijašume
09.04.2011 17:00 Topličanin 3 : 0 Pirot
09.04.2011 16:30 Dubočica 0 : 3 Vranje
09.04.2011 14:00 Radan 3 : 0 SFS Borac
09.04.2011 19:00 FAP Livnica 3 : 2 Kosovska Mitrovica
09.04.2011 12:30 Partizan 2 : 3 Metalac Takovo
09.04.2011 16:30 Vizura Super Nova 2 : 3 Varadin BMG-Gradnja
09.04.2011 19:00 Radnički 2 : 3 Vojvodina
09.04.2011 19:00 Jedinstvo 3 : 1 Lazarevac
09.04.2011 20:00 Gimnazijalac 3 : 0 Šumadija

Rukomet

09.04.2011 18:00 Partizan 25 : 23 Crvena Zvezda
09.04.2011 19:00 Smederevo 22 : 22 Požarevac
09.04.2011 20:00 Vojvodina Železničar 35 : 39 PKB
09.04.2011 19:00 Planinka Prolom voda 27 : 29 Radnički
09.04.2011 19:00 Metaloplastika 32 : 22 Naisus
09.04.2011 19:30 Kolubara 35 : 25 Vranje
09.04.2011 18:00 Crvenka 25 : 24 Priboj
09.04.2011 19:00 Jugović Unimet 28 : 23 Dinamo
09.04.2011 18:00 Spartak Vojput 29 : 22 Zaječar
09.04.2011 19:00 Zlatar 30 : 31 Napredak
09.04.2011 19:00 Mokra Gora 28 : 37 Rudar
09.04.2011 18:00 Radnički 27 : 16 Zemun
09.04.2011 18:00 Smederevo 2 26 : 32 Studentski grad
09.04.2011 18:00 Šamot 65 39 : 36 Novi Beograd
09.04.2011 18:00 Majdanpek 26 : 23 Stari grad
09.04.2011 18:00 Sloga 18 : 37 Sindjelić
09.04.2011 18:00 Mladost Palanački Kiseljak 30 : 34 Radnički Morava
09.04.2011 18:00 Morava Dunav Osiguranje 35 : 34 Kolubara 2
09.04.2011 Bane 32 : 31 Knjaževac
09.04.2011 Topličanin 31 : 18 15 oktobar
09.04.2011 Žitorađa 26 : 21 Dubočica 54
09.04.2011 Trepča 37 : 33 Jastrebac
09.04.2011 Đerdap 27 : 36 Sloga
09.04.2011 Radnički 40 : 12 Brestovac
09.04.2011 Paraćin 40 : 27 Aleksinac
09.04.2011 Niška Banja 53 : 18 Bela Palanka
09.04.2011 Radan 30 : 21 Rtanj
09.04.2011 Hajduk Veljko 35 : 33 Pirot
09.04.2011 20:30 Crvena Zvezda 29 : 25 Naisa
09.04.2011 19:00 Zaječar 36 : 20 Bačka Palanka Nopal
09.04.2011 19:00 Jagodina 39 : 18 Čačak
09.04.2011 18:00 Pirot 10 : 0 Kikinda
09.04.2011 19:00 Radnički Resavac 32 : 28 ORK Beograd
09.04.2011 18:00 Radnički 30 : 26 Železnik 1963
09.04.2011 18:00 Jagodina 2 30 : 30 Sloga
09.04.2011 18:00 Metalac-Valjevo 22 : 28 Slodes
09.04.2011 18:00 Zemun 32 : 23 Crvena Zvezda 2
09.04.2011 17:00 Metalac 53 : 26 Kopaonik
09.04.2011 17:00 RTB Bor 42 : 31 Vranje
09.04.2011 17:00 Naisa 3 31 : 25 Župa
09.04.2011 Rtanj 35 : 18 Zaječar 2
09.04.2011 Knjaževac 2 26 : 11 Radan
09.04.2011 Morava Han 19 : 29 Vlasotince

Vaterpolo

09.04.2011 Vojvodina 16 : 2 Beograd
09.04.2011 ŽAK 14 : 6 Niš
09.04.2011 Partizan Rajfajzen 11 : 5 Crvena Zvezda VET
Fajnal for polufinale
09.04.2011 17:00 Singidunum 4 : 9 Banjica 0:1
09.04.2011 19:00 Dunav 4 : 9 TENT 0:1
09.04.2011 ŽAK 9 : 11 Vračar
09.04.2011 Partizan 6 : 7 Senta Yordo
Odigrane su revanš utakmice „baraža“ za popunu seniorskih liga FSB u takmičarskoj sezoni 2019/2020. FK „Sremčica“ je izborila srpskoligaški status, za ˝Zonu˝ se izborila Šopićka FK ˝Šumadija˝, zatim FK „Rojkovac“ u Prvoj beogradskoj ligi – grupa „B“, a u svojim ligama ostali OFK „Balkan“ i FK „Rabrovac“. Evo i postignutih rezultata. Za Srpsku ligu – grupa „Beograd“ FK „Stepojevac Vaga“ - FK „SREMČICA“ 1:1 (prva utakmica 0:1) Za ˝Beogradsku zonu˝ FK ˝Turbina˝Vreoci - FK ˝ŠUMADIJA˝ŠOPIĆ 1:3 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ OFK „BALKAN MIRIJEVO“ - FK „Poštar 1930“ 2:0 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „ROJKOVAC“ - FK „Duboko“ 5:0 (prva utakmica 1:2) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ OFK „Student“ (Mladenovac) - FK „RABROVAC“ 0:4 (prva utakmica 0:3)
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.