XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 29.08.2010 17:00 OFK Povlen - Tešnjar 1:3
2 05.09.2010 16:30 OFK Povlen - Kotešica 3:4
3 12.09.2010 16:30 Pričević - OFK Povlen 1:1
4 19.09.2010 16:00 OFK Povlen - Mladost (VK) 2:3
5 26.09.2010 16:00 Milenko Pavlović - OFK Povlen 5:2
6 03.10.2010 15:30 OFK Povlen - Gradac 5:4
7 10.10.2010 15:00 Iskra - OFK Povlen 2:1
8 17.10.2010 14:30 OFK Povlen - Polet 1:5
9 24.10.2010 14:30 Lukavac - OFK Povlen 5:1
10 31.10.2010 14:00 OFK Povlen - Mladost (D) 1:2
11 07.11.2010 14:00 Dupljaj - OFK Povlen 2:3
12 03.04.2011 14:30 Tešnjar - OFK Povlen 10:0
13 10.04.2011 15:00 Kotešica - OFK Povlen 3:1
14 17.04.2011 15:00 OFK Povlen - Pričević 0:1
15 24.04.2011 15:30 Mladost (VK) - OFK Povlen 3:0
16 02.05.2011 15:30 OFK Povlen - Milenko Pavlović 0:5
17 08.05.2011 15:30 Gradac - OFK Povlen 6:2
18 15.05.2011 15:30 OFK Povlen - Iskra 2:4
19 22.05.2011 16:00 Polet - OFK Povlen 3:0
20 29.05.2011 16:30 OFK Povlen - Lukavac 3:2
21 05.06.2011 17:00 Mladost (D) - OFK Povlen 5:3
22 12.06.2011 17:00 OFK Povlen - Dupljaj 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubarska okružna liga Milenko Pavlović 22 16 2 4 50
2 Mladost (D) 22 14 2 6 44
3 Polet 22 14 1 7 43
4 Tešnjar 22 13 3 6 42
5 Mladost (VK) 22 12 1 9 37
6 Pričević 22 12 1 9 37
7 Iskra 22 10 4 8 34
8 Kotešica (-1) 22 8 5 9 28
9 Gradac (-1) 22 7 4 11 24
10 Lukavac 22 6 5 11 23
11 OFK Povlen 22 4 1 17 13
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga opštinska liga Valjevo Dupljaj (-2) 22 1 1 20 2
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu