XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2010 17:00 Karađorđe (T) - Badnjevac 4:2
2 28.08.2010 17:00 Lokomotiva - Karađorđe (T) 0:1
3 04.09.2010 16:30 Karađorđe (T) - Junkovac 3:1
4 11.09.2010 16:30 Karađorđe (T) - Šumadinac (N) 1:1
6 18.09.2010 16:00 Karađorđe (T) - Šumadija 3:2
7 26.09.2010 16:00 Beli Orlovi - Karađorđe (T) 2:4
8 02.10.2010 15:30 Karađorđe (T) - Borac (P) 2:0
9 10.10.2010 15:30 Karađorđe - Karađorđe (T) 1:5
10 13.10.2010 15:00 Karađorđe (T) - Aranđelovac 3:0
11 17.10.2010 14:30 Šumadinac (S) - Karađorđe (T) 3:2
12 23.10.2010 14:30 Karađorđe (T) - Marjan 8:0
13 31.10.2010 13:30 Partizan - Karađorđe (T) 1:2
14 06.11.2010 13:30 Karađorđe (T) - Banja 5:0
15 14.11.2010 13:00 Rača Popović - Karađorđe (T) 0:3
16 26.03.2011 15:00 Badnjevac - Karađorđe (T) 1:4
17 02.04.2011 15:30 Karađorđe (T) - Lokomotiva 3:1
18 10.04.2011 15:30 Junkovac - Karađorđe (T) 1:2
19 17.04.2011 16:00 Šumadinac (N) - Karađorđe (T) 0:1
21 24.04.2011 10:00 Šumadija - Karađorđe (T) 1:3
22 30.04.2011 16:00 Karađorđe (T) - Beli Orlovi 2:1
23 08.05.2011 16:00 Borac (P) - Karađorđe (T) 1:1
24 14.05.2011 16:30 Karađorđe (T) - Karađorđe 4:1
25 18.05.2011 16:30 Aranđelovac - Karađorđe (T) 5:3
26 21.05.2011 17:00 Karađorđe (T) - Šumadinac (S) 1:0
27 28.05.2011 17:00 Marjan - Karađorđe (T) 2:0
28 06.06.2011 17:00 Karađorđe (T) - Partizan 4:0
29 12.06.2011 17:00 Banja - Karađorđe (T) 1:1
30 19.06.2011 17:00 Karađorđe (T) - Rača Popović 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Dunav" Karađorđe (T) 28 21 4 3 67
2 Šumadinac (S) 28 14 5 9 47
3 Šumadija 28 14 4 10 46
4 Borac (P) 28 14 4 10 46
5 Banja 28 14 2 12 44
6 Marjan 28 12 5 11 41
7 Šumadinac (N) 28 12 4 12 40
8 Lokomotiva 28 12 2 14 38
9 Junkovac 28 11 3 14 36
10 Aranđelovac 28 11 2 15 35
11 Karađorđe 28 11 2 15 35
12 Beli Orlovi 28 11 1 16 34
13 Rača Popović 28 10 4 14 34
14 Partizan 28 11 1 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Badnjevac 28 9 3 16 30
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu