XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 373 utakmica za dan
Nedelja, 14 Novembar 2010

Fudbal

14.11.2010 13:00 Rad 0 : 1 Crvena zvezda
14.11.2010 13:00 Radnički 1923 2 : 1 Kolubara
14.11.2010 13:00 Srem 2 : 0 Big bul Radnički
14.11.2010 13:00 Dinamo 0 : 1 Sinđelić
14.11.2010 13:00 Partizan (BB) 1 : 0 Vujić voda
14.11.2010 13:00 Polet (LJ) 1 : 0 Radnički Stobeks
14.11.2010 13:30 Radnik 4 : 3 Svrljig
14.11.2010 13:30 Radnički (P) 5 : 0 Rudar Alpos
14.11.2010 14:00 Palić 3 : 0 Mladost (A)
14.11.2010 14:00 Donji Srem 3 : 0 Vršac
14.11.2010 11:00 Žarkovo 2 : 1 Sindjelić
14.11.2010 10:00 Beograd 2 : 1 Palilulac
14.11.2010 11:00 Hajduk 1 : 1 Balkan Mirijevo
14.11.2010 13:00 Sopot 0 : 0 Šumadija (J)
14.11.2010 13:00 Resnik 1 : 2 Kovačevac
14.11.2010 13:00 Radnički (O) 4 : 1 Grafičar
14.11.2010 13:00 Vodojaža 5 : 1 Mladost (O)
14.11.2010 13:00 Orlovac 1 : 2 Pobeda
14.11.2010 13:00 Bane 1 : 2 Šumadija 1903
14.11.2010 13:00 Železničar Inon 2 : 1 Sloga (B)
14.11.2010 13:00 Homoljac 1 : 1 Gruža
14.11.2010 13:00 Seljak 2 : 1 Obilić
14.11.2010 13:00 Železničar (S) 1 : 2 GFK Jasenica 1911
14.11.2010 13:00 Šumadinac 0 : 1 Crvena zvezda (S)
14.11.2010 13:00 Sloga (D) 1 : 1 Morava (VP)
14.11.2010 13:00 Zvižd 2 : 0 Borac
14.11.2010 13:00 Jadar (ST) 0 : 1 Jedinstvo Putevi
14.11.2010 13:00 Osečina 4 : 0 Jadar (GD)
14.11.2010 13:00 Zadrugar 1 : 0 Radnički (V)
14.11.2010 13:00 Sloga (LŠ) 1 : 0 Polimlje
14.11.2010 13:00 Sloga (S) 1 : 2 Loznica
14.11.2010 13:00 Drina 1 : 1 Jedinstvo (V)
14.11.2010 13:00 Krušik 2 : 0 Ribnica
14.11.2010 13:00 Zlatar 1 : 1 Zlatibor
14.11.2010 13:30 Pukovac 9 : 0 Jedinstvo (B)
14.11.2010 13:30 Vučje 0 : 1 Moravica (S)
14.11.2010 13:30 BSK Bujanovac 2 : 0 Mladost (B)
14.11.2010 13:30 Zaplanjac 4 : 1 Mramor
14.11.2010 13:30 Radnički 2 : 0 Slatina
14.11.2010 13:30 Majdanpek 3 : 0 Pepeljevac
14.11.2010 13:30 Bor 0 : 3 Borac
14.11.2010 13:30 Rembas 1 : 2 Đerdap
14.11.2010 13:30 Kablovi 2 : 0 Trgovački
14.11.2010 13:30 Trajal 1 : 0 Morava (Ć)
14.11.2010 13:30 Timočanin 7 : 2 Župa
14.11.2010 14:00 Spartak 1 : 2 AFK
14.11.2010 14:00 Vojvodina 1 : 1 Radnički (B)
14.11.2010 14:00 Borac 1 : 0 Zadrugar
14.11.2010 14:00 Bačka 1901 2 : 2 Bačka (P)
14.11.2010 14:00 Borac 0 : 1 Dunav
14.11.2010 14:00 Mladost 0 : 0 Polet
14.11.2010 14:00 Sloga Radnički 1 : 0 Radnički (I)
14.11.2010 13:00 Bulbulderac 0 : 1 PKB
14.11.2010 13:00 Crvena zvezda (MML) 0 : 0 IMT
14.11.2010 13:00 Borac 3 : 0 Radnički (NB)
14.11.2010 10:00 Železničar 1 : 0 Vinča
14.11.2010 13:00 Budućnost 3 : 0 Trudbenik
14.11.2010 10:00 Radnički (R) 1 : 0 Posavac Tišma
14.11.2010 13:00 Sremčica 0 : 3 GSP Polet
14.11.2010 13:00 Beli Orao 8 : 1 Crni Vrh
14.11.2010 13:00 Sloga (K) 3 : 0 Dunavac
14.11.2010 13:00 Petar Dobrnjac 4 : 1 Omladinac
14.11.2010 13:00 Mladost 2 : 0 Integral
14.11.2010 13:00 Napredak 2 : 1 Sloga (B)
14.11.2010 13:00 Vihor 2 : 1 Borac (VL)
14.11.2010 Mladi radnik 2 : 1 Osipaonica
14.11.2010 Polet (T) 1 : 0 Sloga (M)
14.11.2010 Budućnost (R) 2 : 1 Napredak
14.11.2010 Sloboda (L) 2 : 1 Lunjevac
14.11.2010 Udarnik 2 : 0 Cerovac
14.11.2010 13:00 Karađorđe 3 : 2 Junkovac
14.11.2010 13:00 Aranđelovac 1 : 4 Borac (P)
14.11.2010 13:00 Šumadinac (S) 6 : 3 Beli Orlovi
14.11.2010 13:00 Banja 3 : 5 Šumadinac (N)
14.11.2010 13:00 Rača Popović 0 : 3 Karađorđe (T)
14.11.2010 13:00 Antimon 2 : 1 Jedinstvo (Š)
14.11.2010 13:00 Napredak 4 : 2 Sindjelić
14.11.2010 13:00 Mladost 2 : 2 milos pocerac
14.11.2010 13:00 Lipolist 3 : 0 Jedinstvo (MZ)
14.11.2010 13:00 Hajduk Stanko 2 : 2 Gučevo
14.11.2010 13:00 Dobrava 3 : 1 Luk Kompenzatori
14.11.2010 14:00 Trlić 1 : 1 OFK Jabučje
14.11.2010 14:00 Ribnikar 3 : 1 Kačer
14.11.2010 14:00 Tulari 1 : 1 Rubribreza
14.11.2010 14:00 ZSK 2 : 0 Dimitrije Tucović
14.11.2010 14:00 Brezovica 3 : 0 Mladost
14.11.2010 14:00 Brežđe 0 : 0 OFK Divci
14.11.2010 14:00 Vrujci 2 : 1 Spartak
14.11.2010 14:00 Sovljak 3 : 2 Banjani
14.11.2010 Zemljoradnik 3 : 0 Mladost (O)
14.11.2010 Rutevac 2 : 0 Toplica
14.11.2010 Borac 4 : 3 Naša krila
14.11.2010 Rasovača 1 : 5 Radnički
14.11.2010 Jastrebac 3 : 0 Bukovik
14.11.2010 Morava 0 : 0 Omladinac
14.11.2010 13:30 Železničar 1 : 4 Šumadija
14.11.2010 13:30 Jedinstvo 3 : 1 Plantaža
14.11.2010 13:30 Napredak 1 : 4 Milanovo
14.11.2010 13:30 Sloboda 1 : 1 Jablanica
14.11.2010 13:30 Radnički 0 : 3 Bobište
14.11.2010 13:30 Progres 2 : 0 Polet
14.11.2010 13:30 Veternica 1 : 1 OFK Vlasotince
14.11.2010 13:30 Morava (G) 2 : 1 MB
14.11.2010 13:30 Kumarevo 1 : 1 Jedinstvo (S)
14.11.2010 13:30 Lemind Livnica 1 : 2 Morava (L)
14.11.2010 13:30 Temac 1 : 3 Jedinstvo (BP)
14.11.2010 13:30 Jedinstvo (P) 2 : 0 Gnjilan
14.11.2010 Pobeda 4 : 3 Trbunje
14.11.2010 Jastrebac 4 : 1 Jug Bogdan
14.11.2010 Kosanica 4 : 0 Svetlost
14.11.2010 Delijski Vis 4 : 0 Sloboda
14.11.2010 Vrtište 1 : 1 Budućnost
14.11.2010 Vulkan 2 : 5 Radnički
14.11.2010 Jedinstvo 4 : 2 Čegar
14.11.2010 Proleter 1 : 1 Omladinac
14.11.2010 Crvena zastava 2 : 1 OFK Niš
14.11.2010 Brzi Brod 0 : 1 Palilulac
14.11.2010 13:30 Mladost 2 : 2 Napredak (D)
14.11.2010 13:30 Kušiljevo 3 : 1 Vinoraca
14.11.2010 13:30 Lugomir 2 : 1 Jedinstvo
14.11.2010 13:30 Sloga 3 : 1 Istok-63
14.11.2010 13:30 Morava 2 : 1 Dragocvet
14.11.2010 13:30 Napredak (Z) 3 : 4 Kupinovac
14.11.2010 13:30 Vinogradar 2 : 0 Mladost
14.11.2010 13:30 Buducnost 2 : 1 Levac
14.11.2010 13:30 Nemetali 0 : 3 Dunav
14.11.2010 13:30 Slatina (N) 3 : 0 Radnički (K)
14.11.2010 13:30 Brodoremont 9 : 0 Rajac
14.11.2010 13:30 Miloševo 0 : 3 Rudar (B)
14.11.2010 13:00 Rudar 1 : 4 ŠSK
14.11.2010 13:00 Borac 3 : 1 Rtanj
14.11.2010 13:00 Ozren 3 : 1 BSK
14.11.2010 13:00 Sloga (Ž) 1 : 0 Sloga (M)
14.11.2010 13:00 Omladinac 2 : 0 Midžor
14.11.2010 13:00 Mladost 1 : 2 Bučje
14.11.2010 13:00 Potisje 0 : 3 Bajša
14.11.2010 13:00 Proleter 2 : 1 Jadran
14.11.2010 13:00 Preporod 2 : 0 Krivaja
14.11.2010 13:00 Tavankut 2 : 1 Čantavir
14.11.2010 13:00 Polet (N) 0 : 8 Jedinstvo
14.11.2010 13:00 Crvena zvezda (VS) 3 : 2 Begej
14.11.2010 13:30 Jugoslavija 4 : 2 Mladost
14.11.2010 13:30 Slavija 1 : 4 Radnički (K)
14.11.2010 13:30 Tempo 1 : 0 Kolonija
14.11.2010 13:30 Vulturul 1 : 1 Partizan (U)
14.11.2010 13:30 Budućnost (A) 0 : 2 Sloga
14.11.2010 13:30 Polet 2 : 4 Radnički (B)
14.11.2010 14:00 Kordun 2 : 0 Radnički
14.11.2010 14:00 Zadrugar 6 : 0 BSK
14.11.2010 14:00 PIK 3 : 0 Graničar
14.11.2010 14:00 OFK Odžaci 5 : 4 Crvenka
14.11.2010 14:00 ŽAK 1 : 1 Polet
14.11.2010 14:00 Hajduk 2 : 3 Stanišić
14.11.2010 13:00 Borac 2 : 0 PIK Zemun
14.11.2010 13:00 Podunavac 0 : 0 Obilić
14.11.2010 13:00 Zmaj 5 : 0 Lepušnica
14.11.2010 13:00 Železnik 4 : 1 Policajac
14.11.2010 13:00 Hajduk 3 : 3 Bagremar
14.11.2010 13:00 Azbest 3 : 0 Kolektiv
14.11.2010 13:00 Đuriselac 3 : 2 Botunje
14.11.2010 13:00 Seljak 1 : 2 Kragujevac
14.11.2010 13:00 Korićani 1 : 1 Ćava
14.11.2010 13:00 Mladi Borac 1 : 0 Sloga Ć
14.11.2010 13:00 RSK 2 : 1 BSK
14.11.2010 13:00 Napredak 1 : 2 Sloga D
14.11.2010 13:00 Desine 1 : 2 Jedinstvo
14.11.2010 13:00 Makce 5 : 1 Žika Marković uča
14.11.2010 13:00 Polet 3 : 1 Mladost
14.11.2010 13:00 Košava 0 : 0 Dragoš
14.11.2010 13:00 Omladinac (B) 1 : 1 Jedinstvo
14.11.2010 13:00 BSK 1 : 2 Krilaš
14.11.2010 13:00 Radnički 3 : 1 Napredak (VC)
14.11.2010 13:00 Napredak (S) 1 : 2 Omladinac (S)
14.11.2010 Udarnik 1 : 2 Šumadija
14.11.2010 Pobeda 7 : 0 Beli Orlovi
14.11.2010 Radnik 5 : 0 Vodice
14.11.2010 Bašin 1 : 3 Proleter
14.11.2010 13:00 Lepenica 2 : 1 Pobeda
14.11.2010 13:00 Omladinac 1 : 3 Sloga (Z)
14.11.2010 13:00 BSK 3 : 1 ŽSK
14.11.2010 13:00 Karađorđe 3 : 1 Crvena zvezda
14.11.2010 13:00 Bare 2 : 4 Mladost (R)
14.11.2010 Sloga 1 : 2 Vinča
14.11.2010 Borac 0 : 2 Radoje Domanović
14.11.2010 Mladost 2 : 6 Trešnjevica
14.11.2010 BSK Belosavci 1 : 2 OFK Šatornja
14.11.2010 Mladi rudar 5 : 2 Proleter
14.11.2010 Šamot 4 : 0 Jasenica
14.11.2010 13:00 Studenac 1 : 0 Granit
14.11.2010 13:00 Radjevac 4 : 1 TE Gučevo
14.11.2010 13:00 Velika Reka 1 : 3 Podrinje
14.11.2010 13:00 Bratstvo 4 : 1 Rudar
14.11.2010 13:00 Sloga (S) 5 : 2 Stolice
14.11.2010 13:00 Stari Jadar 3 : 0 Cer
14.11.2010 Duško 2 : 1 Petlovača
14.11.2010 Drina 3 : 1 Omladinac
14.11.2010 Gorki 1 : 4 Mladost(P)
14.11.2010 Proleter 2 : 3 Milicionar
14.11.2010 Mladost(M) 2 : 1 Mladi Borac
14.11.2010 Sloboda 0 : 3 Sloga
14.11.2010 Napredak 3 : 1 Partizan
14.11.2010 Pocerina 0 : 9 Mladost
14.11.2010 Karađorđe 3 : 1 Provo
14.11.2010 Maovi MH 2 : 1 Varna
14.11.2010 Jelen 3 : 1 Galeb
14.11.2010 Vlašić 0 : 0 Korman
14.11.2010 Pričinović 2 : 1 Mladost Zvezd
14.11.2010 Rankovac 2 : 1 Hajduk
14.11.2010 Sloga Mat 2 : 1 Mrovska
14.11.2010 14:00 Naisus 0 : 2 Radnik
14.11.2010 14:00 Sloga 1 : 3 Obilić
14.11.2010 14:00 Doljevac 10 : 0 Padina
14.11.2010 14:00 Radnički 3 : 4 Koprijan
14.11.2010 14:00 4. Juli 2 : 2 Baličevac
14.11.2010 13:30 Polet 5 : 0 Sindjelic (V)
14.11.2010 13:30 BSK 5 : 1 Radnicki
14.11.2010 13:30 Napredak 2 : 0 Mladost (S)
14.11.2010 13:30 Mladost (D) 4 : 0 Sloboda
14.11.2010 13:30 Crni Vrh 2 : 1 Mladi Radnik
14.11.2010 13:30 Sindjelic (G) 4 : 1 Kolare
14.11.2010 13:00 Udarnik 1 : 0 Đurđin
14.11.2010 13:00 Žednik 2 : 1 Mala Bosna
14.11.2010 13:00 Bratstvo 1 : 4 Hajduk
14.11.2010 13:00 Poljoprivrednik 1 : 0 Bačka 1901 B
14.11.2010 13:30 Pančevo 1 : 4 Unirea
14.11.2010 13:30 Plavi Dunav 0 : 3 Dolovo
14.11.2010 13:30 Omladinac (O) 3 : 0 Vojvodina
14.11.2010 13:30 Omladinac (D) 1 : 4 Borac (S)
14.11.2010 13:30 Jedinstvo Stević 0 : 1 Mladost (V)
14.11.2010 13:30 Borac (P) 3 : 2 Železničar (P)
14.11.2010 13:30 Proleter 0 : 3 BSK Bavanište
14.11.2010 13:30 Borac (VS) 1 : 1 Ševac
14.11.2010 13:30 Hajduk 1 : 0 Crvena zvezda
14.11.2010 13:30 Dobrica 5 : 1 Borac (VG)
14.11.2010 13:30 Karaš (K) 1 : 1 Hajdučica
14.11.2010 13:30 Jedinstvo 6 : 5 Potporanj
14.11.2010 13:30 Sloga 8 : 0 Banat
14.11.2010 13:30 Karaš (J) 1 : 2 Ratar
14.11.2010 OFK Šikara 0 : 3 Aleksa Šantić
14.11.2010 Jedinstvo 3 : 3 OFK Metalac
14.11.2010 Dinamo (S) 3 : 0 Terekveš
14.11.2010 Rusin 2 : 1 Dunav
14.11.2010 Sloga 3 : 1 Omladinac
14.11.2010 13:30 Čenej 2 : 5 Proleter
14.11.2010 13:30 Borac 1 : 2 TSK
14.11.2010 13:30 Fruškogorac 3 : 2 Vinogradar
14.11.2010 13:30 Dinamo 2 : 1 Sremac
14.11.2010 13:30 OFK Sirig 1 : 4 Stražilovo Milan
14.11.2010 13:30 Vojvodina 0 : 4 Proleter
14.11.2010 13:30 Mladost Radost 2 : 4 Iskra
14.11.2010 13:30 Napredak 3 : 0 Mladost
14.11.2010 13:30 Budućnost 3 : 0 Jedinstvo
14.11.2010 14:00 Donji Petrovci 3 : 0 PSK Putinci
14.11.2010 14:00 Rudar 3 : 1 Jedinstvo
14.11.2010 14:00 Graničar 7 : 1 Sremac
14.11.2010 14:00 Hrtkovci 5 : 0 Fruška Gora
14.11.2010 14:00 Polet 0 : 0 OFK Kraljevci
14.11.2010 14:00 Napredak 0 : 1 Fruškogorac
14.11.2010 14:00 Jedinstvo 5 : 0 Krušedol
14.11.2010 14:00 Omladinac (M) 2 : 6 OFK Bikić
14.11.2010 14:00 Sremac 2 : 6 OFK Bingula
14.11.2010 14:00 Borac 2 : 2 Sinđelić
14.11.2010 14:00 Omladinac (B) 3 : 3 Graničar
14.11.2010 14:00 Jednota 4 : 1 Jedinstvo (LJ)
14.11.2010 14:00 OFK Bačinci Sloga 5 : 0 Bratstvo
14.11.2010 14:00 Jedinstvo 0 : 5 Napredak
14.11.2010 13:00 Mladost (B) 4 : 1 Sloboda
14.11.2010 13:00 Vranić 3 : 0 Barajevo
14.11.2010 13:00 Borac 0 : 0 Budućnost
14.11.2010 Ivanca 0 : 4 Lestane
14.11.2010 Popovic 4 : 0 Mladost
14.11.2010 Velika Krsna 1 : 1 Radnicki PDM
14.11.2010 Selo Mladenovac 0 : 3 Rabrovac
14.11.2010 Vrcin 7 : 0 Sepsin
14.11.2010 13:00 Velika Sugubina 0 : 3 Trmbas
14.11.2010 13:00 Stari momci 1 : 0 Studenac
14.11.2010 13:00 Divostin 2 : 1 21. oktobar
14.11.2010 13:00 Mladost 1 : 1 Kutlovo
14.11.2010 13:00 Stig 0 : 2 Dunav
14.11.2010 13:00 Mip Majdan 2 : 0 Dizel
14.11.2010 13:00 Sloga (L) 1 : 2 Mlava
14.11.2010 13:00 Vojvoda Milenko 2 : 1 Napredak (B)
14.11.2010 13:00 Sopot 3 : 0 Borac (K)
14.11.2010 13:00 Proleter 0 : 1 Dunavac
14.11.2010 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Sloga (T)
14.11.2010 15:00 Mirko Tomić 3 : 0 Carevac
14.11.2010 15:00 Ram 0 : 0 Graničar
14.11.2010 15:00 Radnički 3 : 3 Pek
14.11.2010 13:30 Sumadija 7 : 0 Mladost (B)
14.11.2010 13:30 Borci 3 : 0 Pobeda
14.11.2010 13:00 B 2000 2 : 1 Kopljari
14.11.2010 13:00 Gorski Car 2 : 3 Venčani
14.11.2010 16:00 Mladost (B) 4 : 1 Jelav
14.11.2010 14:00 Novi Bečej 3 : 0 Sušica
14.11.2010 13:00 Unafortuna 04 0 : 1 Lemind Lavice
14.11.2010 13:00 Mačva 0 : 11 Spartak Jaffa
14.11.2010 13:00 Radnički (N) 0 : 0 Radnički (NB)
14.11.2010 10:00 BSK Borča 4 : 0 Železničar
14.11.2010 13:00 Banat 1 : 1 Sloga
14.11.2010 13:00 OFK Beograd 0 : 0 Radnički 1923
14.11.2010 13:00 Vojvodina 2 : 2 Crvena zvezda
14.11.2010 11:00 Jagodina 0 : 2 Partizan
14.11.2010 11:00 Borac 2 : 3 Rad
14.11.2010 12:00 Kordun 2 : 1 Radnički
14.11.2010 12:00 Zadrugar 9 : 0 BSK
14.11.2010 12:00 PIK 4 : 0 Graničar
14.11.2010 12:00 OFK Odžaci 1 : 6 Crvenka
14.11.2010 12:00 ŽAK 0 : 1 Polet
14.11.2010 12:00 Hajduk 2 : 3 Stanišić
14.11.2010 11:00 Radnički (N) 3 : 1 Timok
14.11.2010 13:00 BSK Borča 3 : 2 Jagodina
14.11.2010 13:30 Napredak 0 : 2 Sloga
14.11.2010 11:00 Vojvodina 2 : 2 Crvena zvezda
14.11.2010 10:00 Zemun 1 : 3 Partizan
14.11.2010 11:00 Potisje 2 : 0 Bajša
14.11.2010 11:00 Proleter 21 : 1 Jadran
14.11.2010 11:00 Preporod 1 : 0 Krivaja
14.11.2010 11:00 Tavankut 4 : 1 Čantavir
14.11.2010 16:00 OFK Beograd 7 : 0 OFK Paraćin
14.11.2010 12:00 Zemun 0 : 3 Partizan
14.11.2010 11:00 Bežanija 0 : 0 Loznica
14.11.2010 11:00 AFK 5 : 1 Preporod
14.11.2010 10:00 Obilić 6 : 2 Tisa
14.11.2010 Šumadija 8 : 1 MIP Presing
14.11.2010 Morava 6 : 0 Panter
14.11.2010 GFK Jasenica 1911 4 : 3 Homoljac
14.11.2010 Mladi radnik (P) 0 : 3 Pinkum
14.11.2010 Rudar 4 : 0 Sloga
14.11.2010 09:30 Bačka 1901 99 1 : 0 Bačka
14.11.2010 09:30 AFK 0 : 8 Spartak Zlatibor voda 99

Košarka

14.11.2010 12:00 Crvena Zvezda 83 : 72 Cibona
14.11.2010 17:00 Borac 93 : 36 Ergonom
14.11.2010 19:00 Hajduk Veljko 80 : 65 BSK Junior
14.11.2010 19:30 Voždovac 71 : 57 Medveščak
14.11.2010 18:00 Celje 68 : 57 Jolly JBS Šibenik
14.11.2010 18:00 Gospić CO 90 : 57 Radivoj Korać
14.11.2010 18:00 Lupa Promotion 75 : 73 Čelik Zenica
14.11.2010 14:30 Šabac 84 : 79 Jagodina 2001
14.11.2010 16:30 Beočin 66 : 75 Vrbas Medela
14.11.2010 15:00 Play Off 48 : 67 Mladost Kolubara

Odbojka

14.11.2010 16:00 Jagodina 3 : 1 VGSK
14.11.2010 18:00 Spartak 3 : 2 Novi Sad DDOR
14.11.2010 16:30 Zaječar 3 : 1 Bor II
14.11.2010 16:30 Ozren 3 : 2 Hajduk Veljko
14.11.2010 16:30 Timok 3 : 0 Midžor
14.11.2010 12:30 Brezovica 0 : 3 FAP Livnica
14.11.2010 15:00 Novi Pazar-Junior 3 : 2 Knez Lazar
14.11.2010 18:30 Putevi Trendteks 1 : 3 Lazarevac
14.11.2010 18:00 Šumadija 0 : 3 Vojvodina
14.11.2010 17:00 Spartak 1 : 3 Varadin BMG-Gradnja

Rukomet

14.11.2010 17:30 Crvena Zvezda 33 : 29 Požarevac
14.11.2010 19:00 PKB 30 : 32 Partizan
14.11.2010 18:00 Radnički 30 : 26 Smederevo
14.11.2010 19:00 Vranje 30 : 24 Planinka Prolom voda
14.11.2010 Arilje 39 : 22 Jastrebac
14.11.2010 Knjaževac 47 : 43 Dubočica 54
14.11.2010 17:30 Jedinstvo 25 : 27 Rača
14.11.2010 12:00 Lokomotiva 37 : 23 Karadjordje
14.11.2010 19:00 Prva Petoletka 30 : 40 Župa 54
14.11.2010 16:00 Niška Banja 36 : 29 Hajduk Veljko
14.11.2010 13:00 Brestovac 23 : 46 BSK Heba
14.11.2010 18:30 Naisa 2 31 : 28 Pirot
14.11.2010 20:00 Radnički Lepenica 34 : 30 Metalac A.D.
14.11.2010 17:00 Crveni krst 29 : 15 Naisa 3
14.11.2010 17:00 Raška 20 : 29 Župa
14.11.2010 18:00 Petrovac 19 : 18 Knjaz Miloš 2
14.11.2010 18:00 Rudar 18 : 28 VGSK
14.11.2010 18:00 Radnički Resavac 2 30 : 18 Mladost
14.11.2010 18:00 Požarevac 31 : 15 Osice
14.11.2010 19:00 Knjaževac 2 17 : 11 Niška Banja
14.11.2010 17:00 Dubočica 33 : 22 Vlasotince

Futsal

14.11.2010 Užice 4 : 2 Partenon
14.11.2010 Mašinac : Kraljevo
Brasnjo i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Daniela je tipovao utakmicu
Poštovanje svim članovima Srbijasport.net portala. Postoji li mogućnost da se svi kolektivno udružimo i da "prozborimo" koju reč i Prvoj ligi Srbije, našem, po meni "najkritičnijem" takmičenju u poslednjih par godina, što zbog kvaliteta igre, što zbog mutnih radnji koje su već ionako ozvaničenje prošle sezone kažnjavanjem nekih klubova. Bilo bi lepo, da svako, ko ima neko viđenje, informaciju ili mišljenje o klubu koji pomno prati ili takmičenju u celini da iznese u komentaru ovog posta, čisto da imamo neku sliku i predstavu o timovima pred start samog prvenstva koji počinje već sutradan, 14. avgusta. Bilo bi lepo prodiskutovati o potencijalnim kandidatima za ispadanje, kao i o kandidatima koji poseduju kvalitet za igranje u Superligi. Takođe, od velikog značaja svima nama bi bile informacije vezane za kvalitet i organizovanost samog kluba, redovnost u isplatama, nedostatku ili višku igračkog kadra, sposobnosti ili nesposobnosti uprave, stručnog štaba itd.. Svaka informacija bi dobrodošla, pa i subjektivno mišljenje ako ste jedan od vatrenih navijača Vašeg kluba. Valjalo bi nekada kasnije, u toku prolećnog dela sezone, obnoviti post, pa ponovo prokomentarisati trenutno stanje koje će biti u toku prvenstva. Hvala svima koji budu podelili informacije i koji budu učestvovali u ovoj "mini raspravi" kako bi se malo osvežio sam "forum".