XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2011 17:00 Graničar (G) - Mladost 2:1
2 20.08.2011 17:00 Mladost - Crvenka 2:3
3 28.08.2011 17:00 ŽAK - Mladost 0:1
4 03.09.2011 16:30 Mladost - Hajduk 0:0
5 10.09.2011 16:30 Polet - Mladost 6:1
6 17.09.2011 16:00 Mladost - PIK 2:1
7 25.09.2011 16:00 Zadrugar - Mladost 1:1
8 02.10.2011 15:30 BSK - Mladost 3:1
9 08.10.2011 15:30 Mladost - Kordun 1:0
10 16.10.2011 15:00 Omladinac (D) - Mladost 3:2
11 22.10.2011 15:00 Mladost - Graničar (R) 2:1
12 29.10.2011 14:30 Borac - Mladost 2:0
13 05.11.2011 14:00 Mladost - Omladinac (B) 5:1
14 13.11.2011 14:00 Kula - Mladost 0:0
15 19.11.2011 13:00 Mladost - Sloga 2:0
16 17.03.2012 14:30 Mladost - Graničar (G) 3:0
17 24.03.2012 15:00 Crvenka - Mladost 2:0
18 31.03.2012 15:30 Mladost - ŽAK 1:0
19 08.04.2012 15:30 Hajduk - Mladost 3:1
20 14.04.2012 16:00 Mladost - Polet 2:1
21 22.04.2012 16:00 PIK - Mladost 3:1
22 28.04.2012 16:30 Mladost - Zadrugar 1:1
23 05.05.2012 16:30 Mladost - BSK 1:3
24 13.05.2012 17:00 Kordun - Mladost 1:0
25 19.05.2012 17:00 Mladost - Omladinac (D) 5:3
26 27.05.2012 17:00 Graničar (R) - Mladost 3:0
27 02.06.2012 17:00 Mladost - Borac 2:1
28 10.06.2012 17:00 Omladinac (B) - Mladost 2:0
29 16.06.2012 17:00 Mladost - Kula 3:3
30 23.06.2012 17:00 Sloga - Mladost 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Zapad" Crvenka 30 23 2 5 71
2 BSK 30 19 4 7 61
3 Hajduk 30 14 7 9 49
4 PIK 30 14 4 12 46
5 Graničar (R) 30 13 4 13 43
6 Zadrugar 30 11 9 10 42
7 Kordun (-1) 30 14 1 15 42
8 Polet 30 13 3 14 42
9 Omladinac (D) 30 13 3 14 42
10 Sloga 30 12 4 14 40
11 Kula 30 11 6 13 39
12 Mladost 30 11 5 14 38
13 Omladinac (B) 30 9 7 14 34
14 Borac 30 10 4 16 34
15 Graničar (G) (-1) 30 10 4 16 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci ŽAK 30 6 7 17 25
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu