XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 333 utakmica za dan
Subota, 24 Mart 2012

Fudbal

24.03.2012 14:30 Jagodina 1 : 1 Rad
24.03.2012 14:30 OFK Beograd 1 : 0 Vojvodina
24.03.2012 14:30 Sloboda Point 2 : 0 Spartak ZV
24.03.2012 14:30 Novi Pazar 1 : 0 Javor
24.03.2012 14:30 Radnički 1923 1 : 1 BSK Borča
24.03.2012 18:00 Crvena zvezda 2 : 0 Borac
24.03.2012 14:30 Inđija 1 : 0 Čukarički
24.03.2012 14:30 Mladi radnik 1 : 0 Radnički (S)
24.03.2012 14:30 Radnički (N) 1 : 0 Bežanija
24.03.2012 14:30 Napredak 3 : 1 Kolubara
24.03.2012 14:30 Banat 0 : 0 Sinđelić
24.03.2012 14:30 Mladenovac 1 : 1 Teleoptik
24.03.2012 14:30 Novi Sad 0 : 1 Donji Srem
24.03.2012 14:30 Pobeda 1 : 1 Radnički Stobeks
24.03.2012 14:30 Jedinstvo 1 : 0 Sloga (P)
24.03.2012 14:30 Jasenica 1911 0 : 0 Mačva
24.03.2012 14:30 Sloga (BB) 1 : 1 Jedinstvo Putevi
24.03.2012 14:30 Vujić Valjevo 1 : 3 Rudar
24.03.2012 15:00 Trstenik PPT 0 : 2 Balkanski
24.03.2012 15:00 Žitorađa 2 : 1 Hajduk Veljko
24.03.2012 15:00 Vršac 0 : 2 ČSK Pivara
24.03.2012 15:00 Radnički (Š) 3 : 0 Mladost (BJ)
24.03.2012 15:00 Palić 1 : 0 Zadrugar
24.03.2012 15:00 Radnički (NP) 1 : 1 Senta
24.03.2012 15:00 Sloga (T) 1 : 0 Bačka Topola
24.03.2012 15:00 Cement 4 : 1 Tekstilac
24.03.2012 14:30 Omladinac 0 : 1 Sloboda (G)
24.03.2012 14:30 Takovo 2 : 1 Metalac
24.03.2012 14:30 Partizan 1 : 2 Jošanica
24.03.2012 14:30 Crvena zvezda 0 : 0 Šumadinac
24.03.2012 14:30 Sevojno 2 : 0 Drina
24.03.2012 14:30 Loznica 5 : 1 FAP
24.03.2012 14:30 Jedinstvo 2 : 2 Ribnica
24.03.2012 14:30 Budućnost 4 : 0 Sloga (S)
24.03.2012 15:00 SFK Moravac (P) 3 : 0 Rudar Alpos
24.03.2012 15:00 Palilulac 1 : 2 BSK Bujanovac
24.03.2012 15:00 Sloga (L) 3 : 1 Kosanica
24.03.2012 15:00 Đerdap 3 : 0 Juhor
24.03.2012 15:00 SFS Borac 3 : 2 Timočanin
24.03.2012 15:00 Ozren 1 : 0 Morava (Ć)
24.03.2012 15:00 Jedinstvo (BK) 2 : 0 Borac
24.03.2012 15:00 Bačka 1901 0 : 0 Dinamo
24.03.2012 15:00 Sloboda 3 : 0 AFK Ada
24.03.2012 15:00 Jedinstvo (NB) 2 : 0 Bačka (P)
24.03.2012 15:00 Proleter 3 : 0 Radnički (Z)
24.03.2012 15:00 Bačka (BP) 0 : 2 Radnički (SM)
24.03.2012 15:00 Borac (NS) 1 : 0 Mladost (T)
24.03.2012 15:00 Crvena Zvezda 1 : 0 Obilić
24.03.2012 15:00 Jugović 2 : 1 Omladinac (NB)
24.03.2012 15:00 Sloga (E) 2 : 0 Polet (S)
24.03.2012 16:00 Vinča 1 : 1 IMT
24.03.2012 16:00 Lokomotiva 1 : 0 Turbina
24.03.2012 16:00 Palilulac 1 : 1 Trudbenik
24.03.2012 15:30 Goč 2 : 0 Radnik
24.03.2012 15:30 Rudar 0 : 0 Grdica
24.03.2012 15:00 Maršić 2 : 1 Budućnost
24.03.2012 15:00 Sloga L 1 : 7 Arsenal
24.03.2012 Slatina 4 : 0 Donja Vrbava
24.03.2012 Mladost 1 : 0 Morava
24.03.2012 15:00 Karađorđe 1 : 1 Marjan
24.03.2012 15:00 Rača Popović 0 : 0 Junkovac
24.03.2012 15:00 Lokomotiva 1 : 0 Partizan
24.03.2012 Selevac 1 : 0 Udarnik
24.03.2012 Šumadinac 2 : 1 Budućnost
24.03.2012 14:30 Polet 2 : 1 Beli Orao
24.03.2012 14:30 VGSK 0 : 2 Šapine
24.03.2012 15:00 Borac 2 : 0 Mačva 2005
24.03.2012 14:30 Banjani 1 : 0 OFK Jabučje
24.03.2012 14:30 Kačer 1 : 0 Sovljak
24.03.2012 14:30 Rubribreza 0 : 1 OFK Divci
24.03.2012 14:00 Zlatibor voda 0 : 2 Budućnost
24.03.2012 14:00 Crnokosa 3 : 0 Luna Avijatičar
24.03.2012 Aluminjum 2 : 1 Budućnost (P)
24.03.2012 OFK Niš 1 : 0 Proleter
24.03.2012 15:00 Rad 3 : 1 Doljevac 1971
24.03.2012 15:00 Napredak 2 : 1 Borac
24.03.2012 15:00 Radnički 1947 (Č) 7 : 2 Palilula
24.03.2012 15:00 Mladost (B) 2 : 1 Naša krila 1936
24.03.2012 15:00 Jedinstvo (Š) 1 : 1 Radan
24.03.2012 15:00 Jedinstvo (B) 1 : 2 Jedinstvo (G)
24.03.2012 14:30 Jedinstvo B.P 5 : 1 Dragoš
24.03.2012 14:30 Prčevac 1 : 4 Napredak
24.03.2012 14:30 Lužnica 9 : 1 Temac
24.03.2012 14:30 Tanasko Rajić 0 : 1 Mladost P.R
24.03.2012 14:30 Alakince 3 : 0 Bukuroca
24.03.2012 14:30 Mladost (S) 1 : 0 Pčinja
24.03.2012 14:00 Brestovac 9 : 0 Sloga
24.03.2012 14:00 Poreč 1 : 2 Bor
24.03.2012 15:00 Bošnjane 2 : 2 Trudbenik
24.03.2012 15:00 Rudar Vrška Čuka 3 : 0 Omladinac
24.03.2012 15:00 BSK 4 : 2 Sloga (Ž)
24.03.2012 14:30 Partizan (U) 1 : 1 Mladost
24.03.2012 14:30 Radnički (K) 5 : 0 Polet
24.03.2012 14:30 BAK 3 : 0 Borac (S)
24.03.2012 14:30 Sloga (P) 1 : 0 Radnički (B)
24.03.2012 15:30 Čoka 2 : 0 Tavankut
24.03.2012 15:30 Njegoš 2 : 1 Bačka
24.03.2012 15:30 Subotica 4 : 1 Jadran
24.03.2012 15:30 Preporod 3 : 1 Panonija IM Topola
24.03.2012 15:30 Krivaja 3 : 1 Tisa
24.03.2012 15:00 Begej 1 : 0 Vojvodina 1928
24.03.2012 15:00 Mladost (L) 2 : 1 Krajina
24.03.2012 15:00 Bilećanin 7 : 2 OFK Klek
24.03.2012 15:00 Polet 3 : 0 BSK
24.03.2012 15:00 Crvenka 2 : 0 Mladost
24.03.2012 15:00 Graničar (G) 3 : 1 Kordun
24.03.2012 15:00 Sloga 2 : 1 Omladinac (D)
24.03.2012 Podrinje 0 : 0 Partizan
24.03.2012 Sloven 4 : 0 Zeka Buljubaša
24.03.2012 14:30 Slavija (NS) 1 : 1 Omladinac
24.03.2012 14:30 Vrbas 2 : 1 Kabel
24.03.2012 11:00 Milutinac 2 : 1 Borac
24.03.2012 11:00 Komgrap 0 : 1 PKB Kovilovo
24.03.2012 16:00 Radnički 1 : 0 Poštar Zvezdara
24.03.2012 16:00 IMR 1 : 0 Dunavac
24.03.2012 16:00 Rudar 0 : 3 PIK Zemun
24.03.2012 15:30 Mlada krila 2 : 1 Morava
24.03.2012 15:30 Magnohrom 4 : 0 Zvezda
24.03.2012 15:00 OFK Bagremar 2 : 0 Kremenac
24.03.2012 15:00 Dobrača 0 : 2 Ćava
24.03.2012 Parmenac 1 : 3 Miokovci
24.03.2012 14:30 Žitkovica 1 : 2 Makce
24.03.2012 14:30 Đerdap 1 : 1 Napredak (B)
24.03.2012 15:00 Luk 2 : 1 Velika Reka
24.03.2012 15:00 TE Gučevo 0 : 1 Borac
24.03.2012 Mladost (PP) 1 : 0 Pocerina
24.03.2012 OFK Jelen 0 : 0 Mrovska
24.03.2012 15:00 Majur 4 : 0 Partizan
24.03.2012 15:00 Milicionar 1 : 0 Sloboda
24.03.2012 14:30 Kalenić 5 : 0 Dokmir
24.03.2012 Stevan Nešticki 2 : 1 Čegar
24.03.2012 15:00 Gredetin 3 : 1 OFK Sloga
24.03.2012 15:00 Pobeda 0 : 5 Jedinstvo
24.03.2012 15:00 Polet (V) 2 : 0 Borac
24.03.2012 15:00 Mladi Radnik 2 : 3 Polet (R)
24.03.2012 15:00 Tekstilac 2 : 1 Crni Vrh
24.03.2012 15:00 Ursule 2 : 1 Sindjelic
24.03.2012 15:00 Rečka 0 : 1 Deli Jovan
24.03.2012 14:30 Glogonj 0 : 3 Železničar
24.03.2012 14:30 Jedinstvo Stević 2 : 2 Mladost (V)
24.03.2012 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Karaš (K)
24.03.2012 15:00 OFK Odžaci 1 : 1 Rastina 1918
24.03.2012 14:30 Mladost 1 : 1 Vinogradar
24.03.2012 Bečej 2 : 0 Proleter
24.03.2012 15:30 Tvrdjava 4 : 0 Maglić
24.03.2012 15:30 Krila Krajine 1 : 1 Vojvodina
24.03.2012 Sindjelić 3 : 1 Mladi proleter
24.03.2012 16:00 Krtinska 1 : 0 Vranić
24.03.2012 16:00 Mladost (Č) 5 : 3 Mladost (B)
24.03.2012 15:30 Proleter 2 : 1 Budućnost (S)
24.03.2012 15:00 Mladost (DL) 3 : 2 Goblen
24.03.2012 15:00 Mladost (K) 0 : 0 Gornje Krajince
24.03.2012 15:00 Moravac (G) 1 : 1 Bratstvo (Z)
24.03.2012 15:00 Nomanica 0 : 0 Bratstvo (B)
24.03.2012 15:00 Turekovac 0 : 0 Brza
24.03.2012 Omladinac M 2 : 1 Borac
24.03.2012 16:00 Pionir 6 : 2 Veliko selo
24.03.2012 16:00 Sveti Stefan 3 : 1 Mladost (JR)
24.03.2012 14:30 LASK Crvena zvezda 5 : 0 Sloga
24.03.2012 15:00 Fruškogorac 0 : 3 BSK Borča
24.03.2012 15:30 Pančevo 0 : 3 Kalemegdan
24.03.2012 11:00 BSK Borča 0 : 1 Inđija
24.03.2012 12:00 Crvena zvezda 4 : 0 Radnički (N)
24.03.2012 13:00 Zemun 1 : 4 Jagodina
24.03.2012 Srem 1 : 3 Spartak Zlatibor Voda
24.03.2012 Radjevac 0 : 0 Budućnost
24.03.2012 Jedinstvo Š 2 : 0 Loznica
24.03.2012 13:00 Polet 3 : 2 BSK
24.03.2012 13:00 Graničar (G) 0 : 3 Kordun
24.03.2012 13:00 Sloga 2 : 0 Omladinac (D)
24.03.2012 13:00 Kula 2 : 0 Graničar (R)
24.03.2012 Borac 1 : 0 Šumadinac
24.03.2012 Sloboda 11 : 1 Skobalj
24.03.2012 SASK 3 : 4 Udarnik
24.03.2012 Šumadija 1 : 2 Omladinac
24.03.2012 Napredak 7 : 0 Budućnost
24.03.2012 Bresje-Superior 3 : 0 Radnik
24.03.2012 Sloga 3 : 0 Cerovac
24.03.2012 BSK Borča 0 : 0 Sloboda PS
24.03.2012 Crvena zvezda 3 : 1 Radnički (N)
24.03.2012 Zemun 0 : 1 Rad
24.03.2012 12:00 Hajduk 3 : 0 Bačka (BP)
24.03.2012 12:00 Banat 2 : 0 Bečej
24.03.2012 13:30 Čoka 3 : 2 Tavankut
24.03.2012 13:30 Njegoš 3 : 0 Bačka
24.03.2012 13:30 Subotica 12 : 0 Jadran
24.03.2012 13:30 Preporod 2 : 1 Panonija IM Topola
24.03.2012 13:30 Krivaja 4 : 2 Tisa
24.03.2012 Čukarički Stankom 0 : 2 Partizan
24.03.2012 Napredak 0 : 3 OFK Beograd
24.03.2012 Radnički (N) 4 : 1 Smederevo
24.03.2012 Crvena zvezda 4 : 0 Savacijum
24.03.2012 Sloga (K) 0 : 1 Bežanija
24.03.2012 10:00 Hajduk 0 : 0 Bačka (BP)
24.03.2012 10:00 Banat 5 : 1 Bečej
24.03.2012 10:00 Radnički Gladiolus 1 : 8 Čoka
24.03.2012 11:00 Olimpija 1 : 4 Subotica
24.03.2012 Borac 2 : 1 Šumadinac
24.03.2012 Sloboda 8 : 0 Skobalj
24.03.2012 Osipaonica 3 : 0 Lunjevac
24.03.2012 SASK 1 : 4 Udarnik
24.03.2012 Šumadija 10 : 0 Omladinac
24.03.2012 Napredak 6 : 0 Budućnost
24.03.2012 Bresje-Superior 3 : 0 Radnik
24.03.2012 Sloga 3 : 0 Cerovac
24.03.2012 11:00 Radnički (N) 1 : 0 Radnički (P)
24.03.2012 10:00 Bačka Topola 2 : 0 Spartak Zlatibor voda '00
24.03.2012 10:00 Čantavir 0 : 1 Čoka
24.03.2012 09:30 Tisa 0 : 10 Subotica
24.03.2012 09:00 Spartak Zlatibor voda '99 20 : 0 Bačka 1901 '00
24.03.2012 11:00 Kostolac 2008 0 : 3 Plana
24.03.2012 16:00 Presing 8 : 2 Trgovački
24.03.2012 11:00 Panter 3 : 0 Pinkum
24.03.2012 12:00 Seljak 0 : 3 Rudar
24.03.2012 12:00 Bumerang 0 : 3 MIP-Presing
24.03.2012 12:00 Kostolac 2008 0 : 3 Plana
24.03.2012 12:00 Mladi radnik 0 : 1 Sloga
24.03.2012 12:00 Presing 5 : 0 Trgovački
24.03.2012 12:00 Smederevo 0 : 3 Obilić
24.03.2012 12:00 Panter 2 : 1 Pinkum

Košarka

24.03.2012 16:00 BKK Radnički 73 : 78 Radnički FMP
24.03.2012 20:00 Mega Vizura 71 : 87 Partizan mts
24.03.2012 19:30 KG Student UK 84 : 97 Beovuk 72
24.03.2012 17:00 Radnički 74 : 76 Jagodina
24.03.2012 17:30 Spartak 86 : 72 Mladost (Z)
24.03.2012 20:30 Konstantin 88 : 71 Jedinstvo
24.03.2012 Radnički 78 : 84 Akademik
24.03.2012 Topola 105 : 61 Novi Sad MT
24.03.2012 Velika Kikinda 86 : 94 Mladost Teletehnika
24.03.2012 Veternik 75 : 89 Meridiana
24.03.2012 Vrbas 92 : 77 Dunav
24.03.2012 Stara Pazova 95 : 68 Odžaci
24.03.2012 Srem 86 : 66 Nova Pazova
24.03.2012 Klik 74 : 85 Svilajnac Kompo
24.03.2012 Plana 83 : 77 Novi Pazar
24.03.2012 Zlatar 77 : 82 Mašinac
24.03.2012 Požarevac 75 : 88 Sloga
24.03.2012 Polet 102 : 101 Železničar
24.03.2012 Temnić 78 : 76 Prva Petoletka
24.03.2012 Priboj 110 : 81 Mionica
24.03.2012 19:30 Prokuplje 106 : 82 Mladost
24.03.2012 18:00 Pirot 102 : 66 OKK Junior
24.03.2012 19:00 Jug 53 : 76 Jablanica
24.03.2012 18:00 Eko Basket 82 : 87 Zdravlje 09
za 5. mesto
24.03.2012 20:30 Voždovac 72 : 86 Hemofarm Stada 0:2
24.03.2012 20:00 Vojvodina NIS 47 : 77 Partizan Galenika 0:2
24.03.2012 19:00 Vrbas Medela 65 : 86 Radivoj Korać 0:2
24.03.2012 19:00 Jagodina 2001 79 : 72 Crvena Zvezda 1:1
24.03.2012 18:00 Stara Pazova 79 : 59 Spartak
24.03.2012 19:00 Čelarevo 83 : 64 Proleter
24.03.2012 14:00 Moravac 48 : 62 Železničar
24.03.2012 19:00 Srbobran Raehem 119 : 43 Kraljevo

Odbojka

24.03.2012 18:30 Obilić 3 : 1 Niš
24.03.2012 17:00 Borac 0 : 3 Novi Pazar-Junior
24.03.2012 19:00 VGSK 0 : 3 Jagodina
24.03.2012 17:30 Dunav Volley 3 : 0 Novi Sad
24.03.2012 19:00 Smederevo 3 : 0 Sterija
24.03.2012 Mladost 3 : 2 Timok
24.03.2012 Pirot 1 : 3 Radan
24.03.2012 Desetka 3 : 0 Vranje
24.03.2012 Toplički Vitezovi 0 : 3 Topličanin
24.03.2012 Hajduk Veljko 0 : 3 Knjaževac
Polufinale
24.03.2012 18:00 Vizura 1 : 3 Crvena Zvezda 0:3
24.03.2012 20:00 Varadin BMG 2 : 3 NIS Spartak 0:3
24.03.2012 19:00 Klek Srbijašume 0 : 3 Lazarevac
24.03.2012 19:00 Železničar 3 : 0 MD Zrenjanin
24.03.2012 20:00 Novi Sad 2 : 3 Poštar 064
24.03.2012 19:00 Crnokosa 3 : 0 Student
24.03.2012 18:00 Gimnazijalac 0 : 3 Jedinstvo
24.03.2012 14:00 Ozren 0 : 3 Hajduk Veljko

Rukomet

24.03.2012 19:30 Kolubara 32 : 31 PKB
24.03.2012 20:00 Obilić 23 : 21 Dinamo
24.03.2012 19:00 Jugović Unimet 25 : 25 Radnički
24.03.2012 18:30 Crvena Zvezda 29 : 23 Napredak
24.03.2012 18:00 Partizan 27 : 21 Metaloplastika
24.03.2012 17:00 Vojvodina 29 : 23 Smederevo DU-Integral
24.03.2012 18:30 Železničar 1949 28 : 27 Crvenka
24.03.2012 19:00 Bane 22 : 29 Vrbas Carnex
24.03.2012 18:00 Crvena Zvezda 24 : 22 Priboj
24.03.2012 19:00 Železničar 30 : 31 Novi Beograd
24.03.2012 19:00 Mokra Gora 28 : 30 Zaječar
24.03.2012 Stari grad 38 : 28 Mladost
24.03.2012 Metalac 36 : 22 Majdanpek
24.03.2012 Udarnik 34 : 32 Radnički
24.03.2012 Bask 35 : 23 Sloga
24.03.2012 Studentski grad 20 : 24 Primus Car Dušan
24.03.2012 Radnički 2 29 : 25 Sindjelić
24.03.2012 Šamot 65 29 : 36 Morava
24.03.2012 Hercegovina 18 : 27 Apatin
24.03.2012 Napredak 31 : 30 Radnički
24.03.2012 Ruma 32 : 42 Titel Džon Dir
24.03.2012 ŽSK 29 : 23 Hajduk
24.03.2012 Banatski Karlovac 22 : 25 Jedinstvo
24.03.2012 Sombor 25 : 20 Dalmatinac
24.03.2012 Radnički-Cement 23 : 22 Potisje Pleteks
24.03.2012 Metalac Asko Vidak 27 : 24 Jabuka
24.03.2012 19:00 Dubočica 54 26 : 22 Jastrebac
24.03.2012 19:00 Planinka 44 : 26 Naisus 2
24.03.2012 19:00 Vlasotince 29 : 27 BSK Heba
24.03.2012 17:00 Đerdap 43 : 22 Knjaževac
24.03.2012 20:30 Arilje 29 : 40 Sloga
24.03.2012 19:00 Jedinstvo 40 : 29 Kljajićevo
24.03.2012 14:00 Vojvoda Stepa 28 : 19 PIK Prigrevica
24.03.2012 19:00 Bačka Palanka 33 : 25 Kikinda
24.03.2012 15:00 Putinci 29 : 29 Vladimirovac
24.03.2012 17:00 Lavovi 35 : 20 Grafičar
24.03.2012 Hisar 27 : 13 Progres
24.03.2012 Zaječar 2 25 : 24 Aleksinac
24.03.2012 Bela Palanka 29 : 43 Hajduk Veljko
24.03.2012 Niška Banja 26 : 34 Radnički 1951
24.03.2012 17:00 Užice 21 : 18 Sjenica
24.03.2012 19:00 Prva Petoletka 28 : 25 Goč Merkur
24.03.2012 18:00 Mladost 29 : 26 Župa 54 2
24.03.2012 18:00 Kučevo 28 : 29 Vojvodina
24.03.2012 19:00 Radnički Resavac 32 : 24 Halas Jožef
24.03.2012 20:30 Voždovac 1955 31 : 26 Petrovac
24.03.2012 14:30 Slodes 26 : 33 Sloga
24.03.2012 18:00 Milenijum 27 : 19 Mladi Radnik
24.03.2012 18:00 Loznica grad 19 : 19 Loznica
24.03.2012 20:30 Vranje 26 : 18 Rtanj
24.03.2012 19:00 Đerdap 27 : 28 Topličanin
24.03.2012 16:00 Raška 25 : 13 Naisa 2
24.03.2012 Knjaževac 2 16 : 23 Niška Banja
24.03.2012 Morava Han 30 : 10 Vlasotince

Vaterpolo

24.03.2012 Crvena Zvezda VET 12 : 3 Beograd
24.03.2012 Vojvodina 15 : 2 Banjica
24.03.2012 ŽAK 9 : 16 Partizan Raiffeisen

Futsal

24.03.2012 20:30 Kopernikus Vidre 1 : 1 Smederevo
24.03.2012 Flash 0 : 5 Užice
24.03.2012 Metalac Kolorado 3 : 0 Župski Rubin
24.03.2012 Partenon 3 : 5 Mašinac
24.03.2012 Kraljevićevo 11 : 5 Kepa 9
24.03.2012 20:30 RB-Radio 014 4 : 7 Raška
ogi79 je tipovao utakmicu
Solskjaer i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku