XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 421 utakmica za dan
Nedelja, 28 Avgust 2011

Fudbal

28.08.2011 20:00 Partizan 3 : 0 OFK Beograd
28.08.2011 17:00 Rad 1 : 2 Sloboda Point
28.08.2011 17:00 Smederevo 0 : 1 Crvena zvezda
28.08.2011 17:00 Proleter 1 : 2 Srem
28.08.2011 17:00 Kolubara 2 : 0 Napredak
28.08.2011 17:00 Mladost (L) 0 : 0 Sloga (K)
28.08.2011 17:00 Železničar 2 : 1 Polet (Lj)
28.08.2011 17:00 Mačva 3 : 0 Jasenica 1911
28.08.2011 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Sloga (BB)
28.08.2011 17:00 Borac (B) 3 : 1 Dinamo
28.08.2011 17:00 Trgovački (J) 1 : 0 Kopaonik
28.08.2011 17:00 Vlasina 0 : 2 Timok
28.08.2011 17:00 Hajduk Veljko 1 : 0 Žitorađa
28.08.2011 17:00 Zadrugar 3 : 2 Palić
28.08.2011 17:00 Senta 1 : 2 Radnički (NP)
28.08.2011 11:00 Žarkovo 4 : 1 BASK
28.08.2011 16:30 PKB 1 : 1 Sindjelić
28.08.2011 16:30 Šumadija 3 : 1 Srem (J)
28.08.2011 10:00 Beograd 0 : 2 Sopot
28.08.2011 17:00 Sloboda (G) 3 : 0 Omladinac
28.08.2011 17:00 Orlovac 2 : 1 Šumadija 1903
28.08.2011 17:00 Polet (T) 4 : 2 Prijevor
28.08.2011 11:00 Jošanica 4 : 1 Partizan
28.08.2011 17:00 Vodojaža 0 : 1 Bane
28.08.2011 17:00 Homoljac 3 : 1 Železničar
28.08.2011 17:00 Seljak 3 : 2 Mladi radnik
28.08.2011 17:00 Šumadinac 4 : 1 Crvena zvezda
28.08.2011 17:00 Drina 0 : 1 Sevojno
28.08.2011 17:00 Krušik 3 : 1 Zlatibor
28.08.2011 17:00 OFK Osečina 1 : 1 Miloš Pocerac
28.08.2011 17:00 Polimlje 1 : 0 Zadrugar
28.08.2011 17:00 Sloga (S) 0 : 0 Budućnost
28.08.2011 17:00 Rudar Alpos 1 : 0 SFK Moravac (P)
28.08.2011 17:00 Vučje 1 : 4 Moravac Orion (M)
28.08.2011 17:00 Kosanica 1 : 3 Sloga (L)
28.08.2011 17:00 Pukovac 2 : 1 Zloćudovo
28.08.2011 17:00 Rembas 1 : 1 Jedinstvo (P)
28.08.2011 17:00 Napredak 3 : 0 Majdanpek
28.08.2011 17:00 Juhor 3 : 1 Đerdap
28.08.2011 17:00 Timočanin 2 : 1 SFS Borac
28.08.2011 17:00 FUD 0 : 1 Slatina
28.08.2011 17:00 Radnički (B) 0 : 0 Radnički (Z)
28.08.2011 17:00 Vojvodina 0 : 2 Dinamo
28.08.2011 17:00 Bačka 1901 5 : 1 Borac
28.08.2011 17:00 Budućnost (M) 1 : 1 Index
28.08.2011 17:00 Jedinstvo (SP) 2 : 2 Polet (S)
28.08.2011 17:00 Mladost (BP) 2 : 2 Omladinac (NB)
28.08.2011 16:30 Posavac Tišma 3 : 0 Borac (O)
28.08.2011 16:30 Železnik Lavovi 7 : 1 Resnik
28.08.2011 10:00 GSP Polet 0 : 0 Budućnost (D)
28.08.2011 10:00 Grafičar 0 : 0 Železničar
28.08.2011 16:30 Bulbulderac 1 : 0 Radnički (R)
28.08.2011 17:00 Borac (V) 0 : 0 Budućnost
28.08.2011 17:00 Rudar 4 : 0 Ribnica (J)
28.08.2011 17:00 Mataruge 0 : 1 Grdica
28.08.2011 17:00 Ibar 4 : 4 Polet (R)
28.08.2011 17:00 Radnički 1 : 0 Braća Vuković
28.08.2011 17:00 Radnik 2 : 3 Karađorđe
28.08.2011 17:00 Sušica 3 : 2 Erdoglija 1931
28.08.2011 17:00 Budućnost 3 : 0 Maršić
28.08.2011 17:00 Šumadija 1 : 2 Šumadinac
28.08.2011 17:00 Vinogradi DB 1 : 1 Seljak
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Slavija
28.08.2011 17:00 Kolonija 6 : 1 Sloga D
28.08.2011 17:00 Omladinac 2 : 0 Dragačevo
28.08.2011 17:00 Vujan 4 : 1 Brezak
28.08.2011 17:00 Šumadija 3 : 2 Morava
28.08.2011 17:00 Prilike 1 : 1 Ovčar
28.08.2011 17:00 Jedinstvo (GG) 3 : 0 Donja Vrbava
28.08.2011 17:00 Rudar 3 : 2 Spartak
28.08.2011 17:00 Banja 2 : 1 Lokomotiva
28.08.2011 17:00 Šumadinac (N) 5 : 0 Partizan
28.08.2011 17:00 Šumadinac (S) 1 : 1 Vinča
28.08.2011 17:00 Šumadija 2 : 0 Sloga
28.08.2011 17:00 Borac 5 : 0 Beli orlovi
28.08.2011 17:00 Aranđelovac 0 : 6 Marjan
28.08.2011 Omladinac 3 : 1 Borac
28.08.2011 Udarnik 5 : 0 Selevac
28.08.2011 Sloga 2 : 0 Sloboda
28.08.2011 Jedinstvo 1 : 0 Cerovac
28.08.2011 Budućnost 3 : 1 Šumadinac
28.08.2011 Osipaonica 1 : 3 Napredak
28.08.2011 17:00 Dragoš 1 : 1 Sloga K
28.08.2011 17:00 Integral 4 : 2 Mladost
28.08.2011 17:00 Vihor 3 : 1 Mlava
28.08.2011 17:00 Crni Vrh 0 : 2 Beli Orao
28.08.2011 17:00 Sloga B 2 : 4 Petar Dobrnjac
28.08.2011 17:00 Omladinac 0 : 2 Železničar
28.08.2011 17:00 Lipolist 8 : 3 Hajduk Stanko
28.08.2011 17:00 Gučevo 1 : 4 Sindjelić
28.08.2011 17:00 Napredak 2 : 1 Radjevac
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Jadar (S)
28.08.2011 17:00 Mladost (P) 1 : 0 Mladost (DD)
28.08.2011 17:00 Antimon 2 : 3 Mačva 2005
28.08.2011 17:00 Trlić 1 : 1 ZSK
28.08.2011 17:00 Brezovica 2 : 0 OFK Divci
28.08.2011 17:00 Brežđe 2 : 2 Proleter
28.08.2011 17:00 Milenko Pavlović 1 : 1 Sovljak
28.08.2011 17:00 Perućac 0 : 3 Jasen
28.08.2011 17:00 Polet 2 : 0 Luna Avijatičar
28.08.2011 17:00 Sečica 4 : 1 Omladinac
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Višesava
28.08.2011 17:00 Bioska 0 : 1 Ariljska Rampa
28.08.2011 17:00 Budućnost 2 : 0 Napredak
28.08.2011 17:00 Crvena zastava 0 : 1 Brzi Brod
28.08.2011 17:00 Radnički 2 : 0 Delijski Vis
28.08.2011 17:00 Mladost 4 : 0 Vrtište
28.08.2011 17:00 Budućnost (PK) 3 : 1 Proleter
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Budućnost (P)
28.08.2011 17:00 Sloboda 1 : 2 Omladinac
28.08.2011 17:00 Zemljoradnik 2 : 1 Rasovača
28.08.2011 17:00 Morava 6 : 1 Rutevac
28.08.2011 17:00 Jastrebac 1 : 0 Orljane
28.08.2011 17:00 Toplica 0 : 2 Bukovik
28.08.2011 16:30 Jedinstvo (GS) 7 : 0 Veternica
28.08.2011 16:30 Radan 2 : 1 Jedinstvo (Š)
28.08.2011 16:30 Bobište 1 : 1 Morava
28.08.2011 16:30 Jablanica 1 : 1 Navalin
28.08.2011 16:30 Mladost 2 : 1 Progres
28.08.2011 16:30 Plantaža 3 : 1 Umac
28.08.2011 16:30 Jedinstvo (G) 7 : 1 Jedinstvo (B)
28.08.2011 17:00 Besa 1 : 3 Kondiva
28.08.2011 17:00 Mladost (B) 3 : 3 Ternoci
28.08.2011 17:00 Nebeski Andjeli 7 : 0 Mladost (S)
28.08.2011 16:30 Vinogradar 1 : 1 Napredak (S)
28.08.2011 16:30 Mladost (K) 1 : 1 Jedinstvo
28.08.2011 16:30 Istok 63 5 : 4 Napredak (Z)
28.08.2011 16:30 Lugomir 0 : 1 Budućnost
28.08.2011 16:30 Morava 5 : 2 Sloga
28.08.2011 16:30 Mladost (J) 4 : 0 Kušiljevo
28.08.2011 17:00 Sloga 0 : 3 Brestovac
28.08.2011 17:00 Ključ 2 : 4 Rudar
28.08.2011 17:00 Radnički 0 : 0 Rajac
28.08.2011 17:00 Branik 1 : 1 Radujevac
28.08.2011 17:30 Dedina 3 : 4 Jasika
28.08.2011 17:30 Naupare 3 : 2 Poljoprivrednik
28.08.2011 17:30 Trudbenik 3 : 3 Bošnjane
28.08.2011 17:30 Velika Drenova 3 : 1 Donji Kopaonik
28.08.2011 17:30 Mladost 2 : 0 Sloga
28.08.2011 17:30 Gornji Stepoš 1 : 1 Jedinstvo 1936
28.08.2011 17:30 Jastrebac 2 : 1 Trajal
28.08.2011 17:00 ŠSK 1 : 1 Mladost
28.08.2011 17:00 Omladinac 3 : 3 Rudar Vrška Čuka
28.08.2011 17:00 Sloga (Ž) 1 : 1 BSK
28.08.2011 17:00 Bučje 4 : 0 Borac
28.08.2011 17:00 Slavija 4 : 0 Spartak
28.08.2011 17:00 Polet 0 : 4 Radnički (K)
28.08.2011 17:00 Jugoslavija 1 : 1 Sloga (BNS)
28.08.2011 17:00 Borac (S) 1 : 0 BAK
28.08.2011 17:00 Radnički (B) 1 : 2 Sloga (P)
28.08.2011 17:00 Vulturul 2 : 0 Partizan (G)
28.08.2011 17:00 Tavankut 3 : 0 Čoka
28.08.2011 17:00 Bačka 1 : 3 Njegoš
28.08.2011 17:00 Tisa 0 : 0 Krivaja
28.08.2011 17:00 Vinogradar 1 : 1 Proleter
28.08.2011 17:30 Mladost (BD) 0 : 5 Borac (A)
28.08.2011 17:30 Vojvodina 1928 1 : 0 Begej
28.08.2011 17:30 OFK Klek 0 : 4 Bilećanin
28.08.2011 17:30 Crvena Zvezda (RS) 4 : 1 Crvena zvezda (VS)
28.08.2011 17:00 Omladinac (B) 1 : 2 BSK
28.08.2011 17:00 Kula 2 : 1 Borac
28.08.2011 17:00 ŽAK 0 : 1 Mladost
28.08.2011 17:00 Hajduk 1 : 0 Zadrugar
28.08.2011 Radnički 2 : 0 Zeka Buljubaša
28.08.2011 LSK Laćarak 2 : 2 Sloga Milšped
28.08.2011 Mladost 2 : 0 Rudar
28.08.2011 Hajduk (B) 1 : 0 Partizan
28.08.2011 Graničar 3 : 0 Šumar
28.08.2011 Jadran 0 : 0 Sremac
28.08.2011 17:00 Stari Grad 0 : 0 Hercegovac
28.08.2011 17:00 Omladinac 5 : 1 Slavija (NS)
28.08.2011 17:00 Sutjeska 6 : 0 Borac
28.08.2011 17:00 Kabel 2 : 1 Vrbas
28.08.2011 10:00 Borac 4 : 2 Milutinac
28.08.2011 16:30 Vrčin 2 : 1 Strelac
28.08.2011 16:30 Dunavac 1 : 3 IMR
28.08.2011 11:00 PIK Zemun 1 : 0 Rudar
28.08.2011 17:00 ND 2011 3 : 1 Morava
28.08.2011 17:00 Mladost 2 : 1 Vrnjci
28.08.2011 17:00 Gruža 1 : 0 Šumadija
28.08.2011 17:00 Granit 6 : 2 Žiča
28.08.2011 17:00 Lazac 0 : 1 Jedinstvo
28.08.2011 17:30 Seljak 3 : 0 Košutnjak
28.08.2011 17:30 Kragujevac 4 : 2 Hajduk
28.08.2011 17:30 Kremenac 2 : 0 OFK Bagremar
28.08.2011 17:30 Srbija 1 : 1 Botunje
28.08.2011 17:30 Ćava 0 : 1 Dobrača
28.08.2011 17:30 Mladost Teferič 1 : 0 Kolektiv
28.08.2011 17:00 Morava 3 : 1 Čačak 94
28.08.2011 17:00 Strelac 1 : 4 Planinac
28.08.2011 17:00 Budućnost 1 : 3 Zadrugar
28.08.2011 17:00 Miokovci 3 : 0 Parmenac
28.08.2011 17:00 Rakova 1 : 1 Premeća
28.08.2011 17:00 Malba 0 : 0 Polet
28.08.2011 17:00 Radnički 2 : 3 Gorušica
28.08.2011 17:00 Brezova 1 : 6 Bratstvo
28.08.2011 11:00 Vrelo 3 : 3 Bjelica
28.08.2011 17:00 Proleter 4 : 0 Maskar
28.08.2011 17:00 B 2000 1 : 0 BSK
28.08.2011 17:00 Trešnjevica 3 : 2 Plaskovac
28.08.2011 17:00 Mladi rudar 3 : 3 Šatornja
28.08.2011 17:00 Radoje Domanović 3 : 0 Mladost
28.08.2011 17:00 Šamot 5 : 0 Sloga
28.08.2011 Palanka 3 : 0 Bašin
28.08.2011 Vodice 3 : 0 Mramorac
28.08.2011 Udarnik 0 : 1 Pobeda
28.08.2011 Bačinac 3 : 0 Budućnost
28.08.2011 Šumadija 0 : 0 Proleter
28.08.2011 17:00 Bata Bulić 2 : 3 Omladinac (S)
28.08.2011 17:00 Omladinac (B) 4 : 1 Zadrugar
28.08.2011 17:00 Mladost 1 : 2 Napredak (VC)
28.08.2011 17:00 Napredak (T) 3 : 0 Sloga
28.08.2011 17:00 Krilaš 2 : 1 Trgovački
28.08.2011 17:00 Radnički 1 : 2 Rudar
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Polet
28.08.2011 17:00 Dunavac (P) 4 : 2 Đerdap
28.08.2011 17:00 Sloga (D) 0 : 0 Napredak (B)
28.08.2011 17:00 Jedinstvo (LJ) 2 : 0 Pobeda
28.08.2011 17:00 RSK 4 : 2 Polet
28.08.2011 17:00 Dunavac (K) 3 : 0 Napredak (N)
28.08.2011 17:00 Jedinstvo (D) 0 : 0 Makce
28.08.2011 17:00 14. Oktobar 1 : 0 Velika Reka
28.08.2011 17:00 Studenac 6 : 1 Cer
28.08.2011 17:00 Jedinstvo (Z) 1 : 0 Podrinje
28.08.2011 17:00 Stari Jadar 2 : 1 Borac
28.08.2011 17:00 Stolice 5 : 1 Lonjin
28.08.2011 17:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 1 Mladost
28.08.2011 Karađorđe 4 : 1 Pocerina
28.08.2011 OFK Varna 2 : 2 Mrovska
28.08.2011 Galeb 2 : 1 Vlašić
28.08.2011 Dumaca 1 : 2 Pričinović
28.08.2011 Sloga (M) 1 : 2 Korman
28.08.2011 Mladost (Z) 2 : 1 Provo
28.08.2011 17:00 Sloga (D) 1 : 7 Mladi Borac
28.08.2011 17:00 Budućnost 0 : 3 Omladinac (B)
28.08.2011 17:00 Sloga (P) 2 : 1 Napredak
28.08.2011 17:00 Sloga (B) 1 : 3 Proleter
28.08.2011 17:00 Duško 6 : 1 Drina
28.08.2011 17:00 Gorki 2 : 3 Sloboda
28.08.2011 17:00 Veliševac 0 : 1 Komanice
28.08.2011 17:00 Rajac 4 : 1 Liplje
28.08.2011 17:00 Gornji Lajkovac 2 : 0 Orao
28.08.2011 17:00 Toplica 2 : 0 Vrujci
28.08.2011 17:00 Iskra 3 : 1 Tešnjar
28.08.2011 17:00 Lukavac 1 : 1 Polet
28.08.2011 17:00 Pričević 0 : 3 Kotešica
28.08.2011 17:00 Zadrugar 3 : 4 Mladost Kamenica
28.08.2011 17:00 Gradac 3 : 0 Mladost Dračić
28.08.2011 17:00 Dokmir 1 : 6 Kalenić
28.08.2011 17:00 Joševa 1 : 1 Vrelo
28.08.2011 17:00 Paljuvi 1 : 2 Tvrdojevac
28.08.2011 17:00 Čučuge 0 : 1 Brgule
28.08.2011 17:00 Gunjevac 2 : 2 Omladinac
28.08.2011 17:00 OFK Stublenica 3 : 0 Sloga
28.08.2011 11:00 Zeleznicar 1 : 4 Supovac
28.08.2011 17:00 Morava 5 : 2 Mladost
28.08.2011 17:00 Stevan Nešticki 2 : 1 Mladost
28.08.2011 17:00 Mladost (DM) 0 : 5 Čegar
28.08.2011 17:00 Secanica 2 : 2 Koca
28.08.2011 16:30 Milanovo 2 : 3 Sloga
28.08.2011 16:30 Mladi Borac 3 : 1 MB
28.08.2011 16:30 Kumarevo 2 : 1 Morava
28.08.2011 16:30 Radnički 3 : 0 Lemind Livnica
28.08.2011 16:30 Napredak 2 : 0 Sloboda
28.08.2011 16:30 Polet 3 : 1 Železničar
28.08.2011 16:30 Bratstvo 3 : 1 Resavac
28.08.2011 16:30 Mladi Radnik 2 : 1 Mladost (T)
28.08.2011 16:30 Kupinovac 5 : 1 Mladost (S)
28.08.2011 16:30 BSK 1 : 2 Kolare
28.08.2011 16:30 Crni Vrh 0 : 3 Tekstilac
28.08.2011 16:30 Mladost (D) 3 : 1 Polet
28.08.2011 17:00 Miloševo 2 : 1 Slatina
28.08.2011 17:00 Samarinovac 1 : 1 Smedovac
28.08.2011 17:00 BSK 3 : 0 Graničar
28.08.2011 17:00 Vidrovac 3 : 0 Kovilovo
28.08.2011 17:00 Mladost 0 : 2 Ratar
28.08.2011 17:00 Deli Jovan 0 : 0 Rečka
28.08.2011 17:30 Mladost T 2 : 2 Omladinac
28.08.2011 17:30 Gradina 6 : 2 Mladi radnik
28.08.2011 17:30 Mladost DK 1 : 1 Ušće
28.08.2011 17:30 Borac 4 : 0 Sloga L
28.08.2011 17:30 Sloga D 2 : 1 Vinogradar
28.08.2011 17:00 Železničar 5 : 0 Glogonj
28.08.2011 17:00 Budućnost (BB) 3 : 0 Strela
28.08.2011 17:00 Unirea 3 : 0 BSK Bavanište
28.08.2011 17:00 Vojvodina 5 : 0 Omladinac (D)
28.08.2011 17:00 Mladost (V) 2 : 1 Jedinstvo Stević
28.08.2011 17:00 Pobeda 0 : 6 Proleter
28.08.2011 17:00 Plavi Dunav 3 : 0 Borac (P)
28.08.2011 17:00 Vinogradar 2 : 3 Karaš (K)
28.08.2011 17:00 Hajduk 1 : 0 Hajdučica
28.08.2011 17:00 Borac (VG) 1 : 0 Potporanj
28.08.2011 17:00 Crvena zvezda 4 : 2 Karaš (J)
28.08.2011 17:00 Ratar 9 : 1 Banat
28.08.2011 17:00 Dobrica 3 : 0 Borac (VS)
28.08.2011 17:00 Ševac 3 : 0 Budućnost (A)
28.08.2011 17:00 Poljoprivrednik 3 : 3 Đurđin
28.08.2011 17:00 Elektrovojvodina 3 : 0 Hajduk
28.08.2011 17:00 Lokomotiva 3 : 0 Zrinjski 1932
28.08.2011 17:00 Bratstvo 2 : 0 Mala Bosna
28.08.2011 17:00 Udarnik 3 : 0 Solid
28.08.2011 17:00 Dunav 3 : 0 Dinamo
28.08.2011 17:00 Lipar 6 : 1 Jedinstvo
28.08.2011 17:00 Aleksa Šantić 2 : 1 Rastina 1918
28.08.2011 17:00 Radnički 3 : 2 OFK Metalac
28.08.2011 17:00 Rusin 1 : 1 OFK Šikara
28.08.2011 17:00 Panonija 1 : 0 Terekveš
28.08.2011 17:30 Graničar K 5 : 1 OFK Brestač
28.08.2011 17:30 Jedinstvo 2 : 6 Borac
28.08.2011 17:30 Podunavac 2 : 0 Hrtkovci
28.08.2011 17:30 Popinci 1 : 1 Graničar G
28.08.2011 17:30 Sloga Borac 0 : 1 Budućnost
28.08.2011 17:30 Železničar 0 : 4 Donji Petrovci
28.08.2011 17:30 Ljukovo 3 : 2 Sloven
28.08.2011 17:00 Partizan 2 : 4 Dinamo
28.08.2011 17:00 Čenej 4 : 2 Borac
28.08.2011 17:00 OFK Sirig 2 : 3 Sremac
28.08.2011 17:00 OFK Futog 4 : 1 Bačka
28.08.2011 17:00 Vinogradar 1 : 2 Mladost
28.08.2011 17:00 TSK 2 : 0 Fruškogorac
28.08.2011 17:00 Mladost Radost 4 : 0 Napredak
28.08.2011 17:00 Budućnost 2 : 0 Mladost
28.08.2011 17:00 Proleter 4 : 0 Jedinstvo
28.08.2011 17:00 Bečej 3 : 1 Vojvodina
28.08.2011 17:00 Maglić 0 : 3 Tvrdjava
28.08.2011 17:00 Budućnost (P) 3 : 0 Karađorđevo
28.08.2011 17:00 Bačka 2 : 2 Budućnost (G)
28.08.2011 17:00 Vojvodina 3 : 2 Krila Krajine
28.08.2011 17:00 Krivanj 1 : 5 Kulpin
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 1 : 7 ŽSK
28.08.2011 17:00 Obilić 0 : 3 Sloga
28.08.2011 17:00 Hajduk (Č) 2 : 7 Titel
28.08.2011 16:30 Institut 1 : 0 BSK Batajnica
28.08.2011 16:30 Studenski Grad 1 : 1 Mladi proleter
28.08.2011 16:30 Šumadinac 1 : 2 Banja
28.08.2011 16:30 Rušanj 1 : 0 Borac
28.08.2011 16:30 Dunav 2 : 3 Omladinac
28.08.2011 16:30 Boleč 0 : 1 Kosmaj
28.08.2011 16:30 Podunavac 2 : 1 Rabrovac
28.08.2011 16:30 Mladost 2 : 1 Šepšin
28.08.2011 16:30 OFK Leštane 2 : 2 Radnički PDM
28.08.2011 16:30 Ivanča 2 : 1 Velika Krsna
28.08.2011 16:30 Pudarci 3 : 1 Borac
28.08.2011 16:30 Selo Mladenovac 2 : 2 Popović
28.08.2011 16:30 Lisović 0 : 3 OFK Burovo
28.08.2011 16:30 TEK Sloga 2 : 2 Barajevo
28.08.2011 16:30 Budućnost 3 : 3 Borac
28.08.2011 17:00 Jedinstvo 2 : 2 Jovo Kursula
28.08.2011 17:00 Zgodačica 4 : 2 Bogutovačka Banja
28.08.2011 17:00 Stubal 3 : 0 Budućnost (S)
28.08.2011 17:00 Ras 7 : 1 Stara Čaršija
28.08.2011 17:00 Omladinac 0 : 4 Progorelica
28.08.2011 17:00 Musina reka 0 : 1 Kablar
28.08.2011 17:00 Miločajac 2 : 1 Popovići
28.08.2011 17:00 Mlava (B) 3 : 2 Napredak (P)
28.08.2011 17:00 Zemljoradnik 1 : 2 Dizel
28.08.2011 17:00 Sloga (L) 6 : 0 Stig
28.08.2011 17:00 Sloga Trgosped 3 : 0 Sloga
28.08.2011 17:00 Mladost 0 : 4 Torpedo
28.08.2011 17:00 Petrovac 74 1 : 1 Krnule 09
28.08.2011 17:00 Dragojevac 3 : 0 Polet
28.08.2011 17:00 Tresnjevka 1 : 0 Bobovik
28.08.2011 11:00 Zablaće 1 : 2 Ceric
28.08.2011 11:00 Sava 4 : 2 Jedinstvo
28.08.2011 11:00 Volujac 5 : 0 Metlić
28.08.2011 17:00 Mladost (Слатина) 0 : 1 Младост 2011
28.08.2011 17:00 Bratstvo (B) 1 : 0 Nomanica
28.08.2011 16:30 Lipar 3 : 0 Trnava
28.08.2011 16:30 Partizan (M) 1 : 5 Napredak
28.08.2011 16:30 OFK Tabane 2 : 2 Sloboda
28.08.2011 16:30 Ribnik 2 : 0 Partizan (G)
28.08.2011 16:30 Bresje 1 : 2 Morava Panjevac
28.08.2011 17:00 Popovac 3 : 0 Jedinstvo R
28.08.2011 17:00 Radnicki 2 : 1 Golubovac 07
28.08.2011 17:00 Polet 1 : 3 Zemljoradnik
28.08.2011 17:00 Jedinstvo DM 1 : 2 Mladost
28.08.2011 17:00 Napredak 2 : 1 Šumadija
28.08.2011 17:00 Omladinac 1 : 1 Hajduk
28.08.2011 17:00 Radnik 3 : 2 Budućnost
28.08.2011 17:00 Borac 1 : 0 Krušedol
28.08.2011 17:00 Mladost 0 : 1 Jedinstvo
28.08.2011 17:00 PSK Putinci 1 : 3 Sloga
28.08.2011 17:00 Fruška Gora 4 : 2 OFK Kraljevci
28.08.2011 17:00 Fruškogorac 1 : 0 Polet
28.08.2011 17:00 Jedinstvo M 10 : 0 OFK Bingula
28.08.2011 17:00 Napredak 1 : 0 OFK Bačinci Sloga
28.08.2011 17:00 Borac 0 : 2 Jednota
28.08.2011 17:00 OFK Bikić 6 : 0 Graničar
28.08.2011 17:00 Omladinac B 2 : 1 Omladinac M
28.08.2011 17:00 Sindjelić 6 : 0 Sremac
28.08.2011 17:00 Sloboda 0 : 6 Napredak
28.08.2011 17:00 Kameni 6 : 0 Srem
28.08.2011 17:00 Mladost 1 : 0 Vitez
28.08.2011 17:00 Lovac 1 : 0 Sremac
28.08.2011 10:00 Banat 2 : 1 Donji Srem
28.08.2011 10:00 Radnički NP 4 : 2 Omladinac
28.08.2011 17:00 Budućnost 1 : 3 Jedinstvo Š
28.08.2011 17:00 Loznica 5 : 0 Železničar
28.08.2011 15:00 Omladinac (B) 15 : 0 BSK
28.08.2011 15:00 Kula 2 : 0 Borac
28.08.2011 15:00 ŽAK 5 : 2 Mladost
28.08.2011 12:00 Dinamo 1 : 3 Vojvodina
28.08.2011 12:00 Bačka (BP) 0 : 5 Hajduk
28.08.2011 12:00 Vršac 0 : 2 ČSK Pivara
28.08.2011 12:00 Kikinda 1 : 5 Novi Sad
28.08.2011 12:00 Bačka Topola 3 : 0 Radnički (NP)
28.08.2011 12:00 Bečej 0 : 4 Banat
28.08.2011 12:00 Radnički (S) 2 : 1 Spartak ZV
28.08.2011 15:00 Tavankut 2 : 3 Čoka
28.08.2011 15:00 Bačka 3 : 0 Njegoš
28.08.2011 15:00 Tisa 3 : 3 Krivaja
28.08.2011 15:00 Vinogradar 0 : 0 Proleter
28.08.2011 10:00 Dinamo 0 : 7 Vojvodina
28.08.2011 10:00 Bačka (BP) 3 : 0 Hajduk
28.08.2011 10:00 Vršac 0 : 2 ČSK Pivara
28.08.2011 10:00 Kikinda 1 : 1 Novi Sad
28.08.2011 10:00 Bačka Topola 2 : 1 Radnički (NP)
28.08.2011 10:00 Bečej 1 : 3 Banat
28.08.2011 10:00 Radnički (S) 0 : 6 Spartak ZV
28.08.2011 10:00 Radnički (P) 2 : 7 Real Niš
28.08.2011 09:30 Potisje 6 : 0 Sever
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.