Morava 1918
Mladost
Veoma bleda igra Župe protiv fenjeraša iz Rekovca

Teren Župe - foto: Žarko Arsić

Veoma slaba igra fudbalera Župe protiv fenjeraša ekipe Levča iz Rekovca. Gosti iz Rekovca su doputovali sa samo jedanaest igrača. Gosti su samo jednom zapretili golu Župe u 38. minutu Eraković je šutirao a golman Marko Blagojević odbranio njegov udarac. Aleksić je u 17. minutu šutirao pored gola, a šut Kovačevića u 26. minutu otišao je daleko preko gola pa se na odmor otišlo bez golova.

U drugom poluvremenu u 52. minutu Ilija Blagojević je izveo slobodan udarac a Stojadinović postiže gol za 1:0. Imali su sreće gosti u 54. minutu kada je Ilija Blagojević pogodio prečku a 10 minuta kasnije Terzić stativu, a šut Lisinca odlazi u naručje golmana Jevremovića. Konačan rezultat postavio je Stojaković u 90. minutu kada se najbolje snalazi u šesnaestercu gostiju.

ŽUPA - LEVAČ 2:0 (0:0)

Aleksandrovac-Stadion Župe. Gledalaca: 100. Sudija: Dušan Ljubisavljević (Despotovac) 6,5. Strelci: Stojadinović u 52. Stojaković 90. minutu. Igrač utakmice: Stojadinović.

ŽUPA: M.Blagojević-, Cvetić 6, Terzić 6, Stepić 6,Kovačević 5,5 (Jevtić-), Milošević 6, I.Blagojević 6,5, Stojadinović 7, Lisinac 6, Aleksić 7 (Stojaković-), Ivanović 5,5 (Milić-).
LEVAČ: Jevremović 6, Eraković 6, Milošević 5,5, Jeremić 5,5, Radovanović 6, Živanović 6, Jovanović 5,5, Jevtić 6, Goljović 5, Radosavljević 5, Knežević 5.