FUD demontirao ekipu Ribnika

FK FUD - (foto: facebook)

Ekipa FUD-a je već u 3. minutu povela na odličnu asistenciju Nenada Nikolića, gol postiže Rakićević. Samo minut kasnije ponovo je Nenad Nikolić asistirao Rakićeviću koji postiže svoj drugi gol na današnjoj utakmici. U 17. minutu lepu akciju su izveli domaći fudbaleri Obradović dodaje Rakićeviću koji pušta loptu Nenadu Nikoliću, a ovaj sa 20-25 metra šutira i pogađa gol gostiju za 3:0. Prelepo je u 20. minutu Pavlović uočio mladog Terzića koji postiže gol za veliku prednost domaćina. Ozniljno su gosti pripretili u 28. minutu kada po desnoj strani prolazi Srećko Minić ubacuje neko od gostujućih igrača šutira golman domaćih brani da bi gosti ponovo šutirali a golman domaćih interveniše i izbaca loptu u korner

U drugom poluvremenu domaćin je mirno priveo kraju utakmicu protiv veoma lose ekipe Ribnik koji osim one jedne akcije nisu ozbiljnije pripretili .Domaćin je uz još  dva gola u 66 min kada se u strelce se upisao i rezervista Milivoje Nikolić a konačnih 6:0 postavio je u 70 min Vačarević .

FUD - Ribnik 6:0 (4:0)

Brus - Gradski Stadion. Bez prisustva publike. Sudija: Lazar Marković 6,5 (Aleksandrovac). Strelci: Rakićević 3. i 4. minut, M.Nikolić 17, Terzić 20, M. Nikolić 66, Vračarević 70.  minutu (FUD). Igrač Utakmice: Nenad Nikolić.

FUD: Jovanović 6,5, Čaloveić 6,5, Čolić 6,5, Mitrović 6,5, Obradović 6 (Mijajlović 6), Minić 6,5 (Vukojević 6,5), Vračarević 7, N.Nikolić 7,5 (M.Nikolić 7), Pavlović 6,5 (Luković 6,5), Rakićević 7, Terzić 6,5.

Ribnik: Đonić 6 (V. Vukčević -) Sarić 6, Popović 6, Karić 6, Tobolac 6, Basailović 6, Trnavac 6 (Dimitrijević-), S.Minić 6,5, Iričanin  6, Marković 6 (L.Vukčević-), Đurković 6 (Urošević-).