XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 436 utakmica za dan
Nedelja, 26 Novembar 2017


Fudbal

Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
26.11.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 0
Smederevo 1924
Tutin
Tutin
0 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
26.11.2017 13:00
Tutin
0 : 4
Šumadija (A)
Železničar
Lajkovac
1 : 2
Polet
Ljubić
26.11.2017 13:00
Železničar
1 : 2
Polet
Tabane 1970
Jagodina
2 : 1
Rtanj
Boljevac
26.11.2017 13:00
Tabane 1970
2 : 1
Rtanj
Car Konstantin
Niš
0 : 2
Trajal
Kruševac
26.11.2017 11:00
Car Konstantin
0 : 2
Trajal
Borac (S)
Sakule
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
26.11.2017 13:00
Borac (S)
1 : 2
Bečej 1918
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
Omladinac (NB)
Novi Banovci
26.11.2017 13:00
Dunav
1 : 1
Omladinac (NB)
Železničar
Pančevo
4 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
26.11.2017 13:00
Železničar
4 : 1
Radnički (ZR)
Žarkovo
Beograd
4 : 2
Jedinstvo
Surčin
26.11.2017 11:00
Žarkovo
4 : 2
Jedinstvo
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 5
Lokomotiva
Beograd
26.11.2017 13:00
Stepojevac Vaga
0 : 5
Lokomotiva
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 1
Grafičar
Beograd
26.11.2017 13:00
BSK Batajnica
1 : 1
Grafičar
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Slavija
Kragujevac
26.11.2017 13:00
Sušica
3 : 2
Slavija
Bane
Raška
1 : 1
Radnički (K)
Kovači
26.11.2017 13:00
Bane
1 : 1
Radnički (K)
Karađorđe (R)
Ribnica
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
26.11.2017 13:00
Karađorđe (R)
1 : 1
Takovo
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
26.11.2017 13:00
Orlovac
2 : 0
Trepča
Dragačevo
Guča
0 : 3
LFK Mladost
Lučani
26.11.2017 13:00
Dragačevo
0 : 3
LFK Mladost
Zvižd
Kučevo
4 : 3
Napredak
Markovac
26.11.2017 13:00
Zvižd
4 : 3
Napredak
Mladi radnik (R)
Radinac
3 : 0
Homoljac
Žagubica
26.11.2017 13:00
Mladi radnik (R)
3 : 0
Homoljac
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 2
Udarnik
Lozovik
26.11.2017 13:00
Mladi borac
3 : 2
Udarnik
Šumadija
Toponica
5 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
26.11.2017 13:00
Šumadija
5 : 2
Petar Dobrnjac
Proleter 1976
Jelovik
3 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
26.11.2017 13:00
Proleter 1976
3 : 0
Morava (VP)
Sloga (S)
Sjenica
3 : 2
Zadrugar
Lajkovac
26.11.2017 13:00
Sloga (S)
3 : 2
Zadrugar
OFK Osečina
Osečina
0 : 4
Polimlje
Prijepolje
26.11.2017 13:00
OFK Osečina
0 : 4
Polimlje
Borac
Lešnica
2 : 2
OFK Divci
Divci
26.11.2017 13:00
Borac
2 : 2
OFK Divci
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Budućnost (O)
Orašje
26.11.2017 13:00
Vlasina
1 : 0
Budućnost (O)
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
26.11.2017 13:00
Vranjska Banja
1 : 1
OFK Brzi Brod
Jablanica
Medveđa
0 : 4
Tanasko Rajić
Pirot
26.11.2017 13:00
Jablanica
0 : 4
Tanasko Rajić
OFK Niš
Niš
2 : 1
Pčinja
Trgovište
26.11.2017 13:00
OFK Niš
2 : 1
Pčinja
Timočanin
Knjaževac
4 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
26.11.2017 13:00
Timočanin
4 : 1
Rudar Alpos
Bukovik
Razanj
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
26.11.2017 13:00
Bukovik
3 : 0
Brodoremont
Moravica
Subotinac
3 : 4
Kablovi
Zaječar
26.11.2017 13:00
Moravica
3 : 4
Kablovi
Sloga
Kobišnica
0 : 1
Svrljig
Svrljig
26.11.2017 11:00
Sloga
0 : 1
Svrljig
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
26.11.2017 13:00
Majdanpek
2 : 0
Šarbanovac
Bošnjane
Bošnjane
2 : 0
Napredak
Drenovac
26.11.2017 13:00
Bošnjane
2 : 0
Napredak
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
26.11.2017 13:00
Žitorađa
3 : 0
Poljoprivrednik
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 2
Kopaonik
Brus
26.11.2017 13:00
Jedinstvo
1 : 2
Kopaonik
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 5
SFS Borac
Paraćin
26.11.2017 13:00
Sloga (Ć)
0 : 5
SFS Borac
Mladost (O)
Omoljica
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
26.11.2017 13:00
Mladost (O)
0 : 1
OFK Vršac
Vojvodina 1928
Perlez
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
26.11.2017 13:00
Vojvodina 1928
3 : 0
Proleter
ŽAK
Kikinda
3 : 4
Sloga
Plandište
26.11.2017 13:00
ŽAK
3 : 4
Sloga
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 0
Index
Novi Sad
26.11.2017 13:00
Borac (NS)
2 : 0
Index
Sremac
Vojka
0 : 3
Borac (Š)
Šajkaš
26.11.2017 13:00
Sremac
0 : 3
Borac (Š)
Kupinovo
Kupinovo
1 : 0
Jugović
Kać
26.11.2017 13:00
Kupinovo
1 : 0
Jugović
Hajduk (B)
Beška
2 : 1
Podunavac
Belegiš
26.11.2017 13:00
Hajduk (B)
2 : 1
Podunavac
Kabel
Novi Sad
2 : 0
OFK Slavija
Novi Sad
26.11.2017 10:00
Kabel
2 : 0
OFK Slavija
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
26.11.2017 13:00
Tekstilac
1 : 0
Bačka (P)
Tisa
Adorjan
5 : 0
Budućnost (G)
Gložan
26.11.2017 13:00
Tisa
5 : 0
Budućnost (G)
Preporod
Novi Žednik
4 : 0
Mladost Apa
Apatin
26.11.2017 13:00
Preporod
4 : 0
Mladost Apa
Mladost (BP)
Bački Petrovac
5 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
26.11.2017 13:00
Mladost (BP)
5 : 0
Zadrugar
Brodarac
Novi Beograd
5 : 0
Rakovica
Beograd
26.11.2017 11:00
Brodarac
5 : 0
Rakovica
Zvezdara
Beograd
2 : 2
Napredak
Medoševac
26.11.2017 13:00
Zvezdara
2 : 2
Napredak
Borac
Lazarevac
2 : 0
Milutinac
Zemun
26.11.2017 10:00
Borac
2 : 0
Milutinac
Turbina
Vreoci
0 : 1
Hajduk
Beograd
26.11.2017 13:00
Turbina
0 : 1
Hajduk
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Srem
Jakovo
26.11.2017 13:00
Sremčica
2 : 1
Srem
Budućnost
Zvečka
1 : 2
Torlak
Kumodraž
26.11.2017 13:00
Budućnost
1 : 2
Torlak
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 6
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
26.11.2017 13:00
Vojvodina (B)
1 : 6
Vojvodina (NM)
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Naftagas (E)
Elemir
26.11.2017 13:00
Crvena zvezda (VS)
2 : 0
Naftagas (E)
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
5 : 0
Naftagas (B)
Boka
26.11.2017 13:00
Crvena Zvezda (RS)
5 : 0
Naftagas (B)
Omladinac FAM
Botoš
1 : 3
Banat
Čenta
26.11.2017 13:00
Omladinac FAM
1 : 3
Banat
Rusanda
Melenci
3 : 1
Lehel
Mužlja
26.11.2017 13:00
Rusanda
3 : 1
Lehel
Borac
Aleksandrovo
8 : 1
Bilećanin
Sečanj
26.11.2017 13:00
Borac
8 : 1
Bilećanin
OFK Tekstilac
Paraćin
4 : 3
Hajduk
Čepure
26.11.2017 13:00
OFK Tekstilac
4 : 3
Hajduk
Mladost (S)
Sikirica
2 : 2
Kolare
Kolare
26.11.2017 13:00
Mladost (S)
2 : 2
Kolare
Partizan
Glogovac
3 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
26.11.2017 13:00
Partizan
3 : 2
OFK Bratstvo
Bratstvo
Međureč
2 : 0
OFK Batinac
Batinac
26.11.2017 13:00
Bratstvo
2 : 0
OFK Batinac
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 3
Resavac
Subotica
26.11.2017 13:00
Mladi radnik
0 : 3
Resavac
Kušiljevo
Kušiljevo
0 : 2
Dragocvet
Dragocvet
26.11.2017 13:00
Kušiljevo
0 : 2
Dragocvet
Juhor
Glavinci
1 : 3
Rembas
Resavica
26.11.2017 13:00
Juhor
1 : 3
Rembas
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 1
Borac (St)
Starčevo
26.11.2017 13:00
Vojvodina (S)
0 : 1
Borac (St)
Vojvodina (Cr)
Crepaja
1 : 0
BAK
Bela Crkva
26.11.2017 13:00
Vojvodina (Cr)
1 : 0
BAK
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
26.11.2017 13:00
Vulturul
1 : 1
Jedinstvo (V)
Strela
Ivanovo
4 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
26.11.2017 13:00
Strela
4 : 0
Jedinstvo Stević
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
5 : 0
Jugoslavija
Jabuka
26.11.2017 13:00
Vojvodina (CC)
5 : 0
Jugoslavija
Radnički (B)
Baranda
0 : 1
Dolina
Padina
26.11.2017 13:00
Radnički (B)
0 : 1
Dolina
Železničar
Inđija
0 : 2
Borac (M)
Martinci
26.11.2017 13:00
Železničar
0 : 2
Borac (M)
Ljukovo
Ljukovo
0 : 4
Hrtkovci
Hrtkovci
26.11.2017 13:00
Ljukovo
0 : 4
Hrtkovci
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 3
1. Maj Ruma
Ruma
26.11.2017 13:00
Budućnost
1 : 3
1. Maj Ruma
Jadran
Golubinci
2 : 0
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
26.11.2017 13:00
Jadran
2 : 0
Sloboda (DT)
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
5 : 0
Napredak
Nadalj
26.11.2017 13:00
Sutjeska
5 : 0
Napredak
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
26.11.2017 13:00
OFK Vrbas
2 : 0
Horgoš 1911
Proleter (NJ)
Njegoševo
1 : 2
Iskra
Kucura
26.11.2017 13:00
Proleter (NJ)
1 : 2
Iskra
Senta
Senta
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
26.11.2017 13:00
Senta
2 : 0
Panonija IM Topola
Polom
Leskovo
3 : 1
BSK
Bukovče
26.11.2017 13:00
Polom
3 : 1
BSK
Branik
Štubik
3 : 0
Čubra
Čubra
26.11.2017 13:00
Branik
3 : 0
Čubra
Radnički
Klokočevac
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
26.11.2017 13:00
Radnički
4 : 1
Rudna Glava
Krivelj
Krivelj
1 : 1
Zlot
Zlot
26.11.2017 13:00
Krivelj
1 : 1
Zlot
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 4
Slatina
Slatina Bor
26.11.2017 13:00
Nemetali
1 : 4
Slatina
Majur
Majur
1 : 4
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
26.11.2017 13:00
Majur
1 : 4
Jedinstvo 1945 (VL)
Mladi Borac
Dublje
1 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
26.11.2017 13:00
Mladi Borac
1 : 3
Cer
Mladost (PR)
Prnjavor
3 : 2
Mačva 2005
Bogatić
26.11.2017 13:00
Mladost (PR)
3 : 2
Mačva 2005
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
4 : 1
Cerić
Miokus
26.11.2017 13:00
Jedinstvo (ŠT)
4 : 1
Cerić
Radnički Šabački
Šabac
3 : 2
Vidojevica
Lešnica
26.11.2017 13:00
Radnički Šabački
3 : 2
Vidojevica
Sloga
Bogosavac
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
26.11.2017 13:00
Sloga
2 : 1
Sindjelić
Duško
Klenje
4 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
26.11.2017 13:00
Duško
4 : 2
Mladost (DD)
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 3
Bare
Bare
26.11.2017 13:00
Vinča
3 : 3
Bare
Trnava
Donja Trnava
3 : 1
Mladost MG
Saranovo
26.11.2017 13:00
Trnava
3 : 1
Mladost MG
Borac
Pajsijevići
1 : 1
ŽSK
Žirovnica
26.11.2017 13:00
Borac
1 : 1
ŽSK
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 1
Banja
Banja
26.11.2017 13:00
Aranđelovac
1 : 1
Banja
Partizan
Darosava
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
26.11.2017 13:00
Partizan
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Šatornja
Šatornja
1 : 5
Šumadinac
Natalinci
26.11.2017 13:00
Šatornja
1 : 5
Šumadinac
Omladinac (DR)
Donja Rača
1 : 0
BSK
Belosavci
26.11.2017 13:00
Omladinac (DR)
1 : 0
BSK
Bobište
Bobište
4 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
26.11.2017 13:00
Bobište
4 : 0
Jedinstvo (Š)
OFK Brza
Brza
5 : 1
Mladost (V)
Vinarce
26.11.2017 13:00
OFK Brza
5 : 1
Mladost (V)
Polet
Stajkovce
4 : 3
Umac
Miroševce
26.11.2017 13:00
Polet
4 : 3
Umac
Čekmin
Čekmin
0 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
26.11.2017 13:00
Čekmin
0 : 2
Jedinstvo (GS)
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Mladi borac
Živkovo
26.11.2017 13:00
Jedinstvo (G)
2 : 1
Mladi borac
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 2
Železničar
Brestovac
26.11.2017 13:00
Zloćudovo
4 : 2
Železničar
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 6
Sloga
Lipovica
26.11.2017 13:00
Kumarevo 65
1 : 6
Sloga
Progres
Ladovica
1 : 6
Vučje
Vučje
26.11.2017 13:00
Progres
1 : 6
Vučje
Pobeda
Golobok
3 : 0
7. Juli
Vodanj
26.11.2017 13:00
Pobeda
3 : 0
7. Juli
SASK
Saraorci
1 : 0
Osipaonica
Osipaonica
26.11.2017 13:00
SASK
1 : 0
Osipaonica
Vrbovac
Vrbovac
2 : 4
Crvena zvezda
Suvodol
26.11.2017 13:00
Vrbovac
2 : 4
Crvena zvezda
Šumadija
Azanja
2 : 3
Polet
Trnovče
26.11.2017 13:00
Šumadija
2 : 3
Polet
Cerovac
Cerovac
2 : 3
Proleter 1947
Vranovo
26.11.2017 13:00
Cerovac
2 : 3
Proleter 1947
Sloga
Miloševac
2 : 0
Obilić
Staro Selo
26.11.2017 13:00
Sloga
2 : 0
Obilić
Podunavac
Udovice
9 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
26.11.2017 13:00
Podunavac
9 : 1
Radnik
Sloboda
Lipe
0 : 0
Borac
Ralja
26.11.2017 13:00
Sloboda
0 : 0
Borac
Napredak
Svračkovci
3 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
26.11.2017 14:00
Napredak
3 : 0
Jedinstvo (K)
Šumadija 1923
Brdjani
1 : 5
Slatina
Slatina
26.11.2017 14:00
Šumadija 1923
1 : 5
Slatina
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 3
Mladost (P)
Preljina
26.11.2017 14:00
Zadrugar
1 : 3
Mladost (P)
Rudar
Bresnica
3 : 0
Spartak
Trnava
26.11.2017 14:00
Rudar
3 : 0
Spartak
Lunjevica
Lunjevica
1 : 0
Parmenac
Parmenac
26.11.2017 14:00
Lunjevica
1 : 0
Parmenac
Brezak 1936
Pranjani
2 : 6
Omladinac (Z)
Zablaće
26.11.2017 14:00
Brezak 1936
2 : 6
Omladinac (Z)
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 3
Polet (T)
Trbušani
26.11.2017 14:00
Jedinstvo (GG)
2 : 3
Polet (T)
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 2
Prijevor
Prijevor
26.11.2017 14:00
Backovac Junajted
2 : 2
Prijevor
Sloga (D)
Dašnica
2 : 1
Naupare
Naupare
26.11.2017 13:00
Sloga (D)
2 : 1
Naupare
Šanac
Šanac
0 : 1
Čitluk
Čitluk
26.11.2017 13:00
Šanac
0 : 1
Čitluk
Kupci
Kupci
4 : 1
Knez Lazar 2015
Kruševac
26.11.2017 13:00
Kupci
4 : 1
Knez Lazar 2015
FUD
Brus
4 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
26.11.2017 13:00
FUD
4 : 0
Ribnik
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 0
Sloga (M)
Majdevo
26.11.2017 13:00
Donji Kopaonik
1 : 0
Sloga (M)
Juhor
Obrež
2 : 1
13. April
Lomnica
26.11.2017 13:00
Juhor
2 : 1
13. April
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Mačkovac
Mačkovac
26.11.2017 13:00
Jastrebac
3 : 0
Mačkovac
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Sloboda
Grbice
26.11.2017 13:00
Šumadija 1934
1 : 1
Sloboda
Mladost
Pajazitovo
3 : 2
Jedinstvo
Petrovac
26.11.2017 13:00
Mladost
3 : 2
Jedinstvo
Zastava
Kragujevac
0 : 3
Jadran
Kragujevac
26.11.2017 13:00
Zastava
0 : 3
Jadran
Budućnost
Resnik
4 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
26.11.2017 13:00
Budućnost
4 : 0
Sloga (D)
Kolonija
Kragujevac
0 : 5
Srbija
Ilićevo
26.11.2017 13:00
Kolonija
0 : 5
Srbija
Kutlovo
Kutlovo
1 : 1
Borac (D)
Drenovac
26.11.2017 13:00
Kutlovo
1 : 1
Borac (D)
Šumadinac (KG)
Kragujevac
0 : 3
Vodojaža
Grošnica
26.11.2017 13:00
Šumadinac (KG)
0 : 3
Vodojaža
Radnički 1947
Čapljinac
5 : 0
Sloga
Korman
26.11.2017 13:00
Radnički 1947
5 : 0
Sloga
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 1
Radnički 1924
Kočane
26.11.2017 13:00
Doljevac 1971
0 : 1
Radnički 1924
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 2
Palilula
Aleksinac
26.11.2017 13:00
Moravac (ZT)
3 : 2
Palilula
Morava (Ž)
Žitkovac
2 : 6
Rasovača
Rasovača
26.11.2017 13:00
Morava (Ž)
2 : 6
Rasovača
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 2
Mladost (B)
Batušinac
26.11.2017 13:00
Crvena zvezda
1 : 2
Mladost (B)
Naisus 1977
Rožina
3 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
26.11.2017 13:00
Naisus 1977
3 : 2
Jedinstvo GVD
Vrtište
Vrtište
6 : 1
Rudar
Jelašnica
26.11.2017 13:00
Vrtište
6 : 1
Rudar
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
6 : 2
Čegar 2013
Kamenica
26.11.2017 13:00
Jedinstvo (GM)
6 : 2
Čegar 2013
Proleter (DV)
Donja Vrežina
1 : 0
Morava
Krušce
26.11.2017 13:00
Proleter (DV)
1 : 0
Morava
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 4
Mladost (M)
Medoševac
26.11.2017 13:00
Sloboda
1 : 4
Mladost (M)
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
26.11.2017 13:00
Bačka 1923
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Proleter
Banoštor
2 : 1
ŽSK
Žabalj
26.11.2017 13:00
Proleter
2 : 1
ŽSK
Jedinstvo (G)
Gospođinci
0 : 4
Tatra
Kisač
26.11.2017 13:00
Jedinstvo (G)
0 : 4
Tatra
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
26.11.2017 13:00
Jedinstvo (R)
0 : 0
Petrovaradin
OFK Sirig
Sirig
0 : 0
TSK
Temerin
26.11.2017 13:00
OFK Sirig
0 : 0
TSK
Vinogradar
Ledinci
1 : 6
Šajkaš 1908
Kovilj
26.11.2017 13:00
Vinogradar
1 : 6
Šajkaš 1908
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 2
Mladost
Sumrakovac
26.11.2017 13:00
OFK Rtanj
3 : 2
Mladost
Graničar
Veliki Izvor
4 : 2
Sloga
Minićevo
26.11.2017 13:00
Graničar
4 : 2
Sloga
Malinik
Podgorac
3 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
26.11.2017 13:00
Malinik
3 : 0
Bučje
Rudar (VČ)
Grljan
1 : 3
Trebič
Sokobanja
26.11.2017 13:00
Rudar (VČ)
1 : 3
Trebič
OFK 019
Zaječar
0 : 2
Kosovo
Zvezdan
26.11.2017 13:00
OFK 019
0 : 2
Kosovo
Rgotina
Rgotina
2 : 2
Midžor
Kalna
26.11.2017 13:00
Rgotina
2 : 2
Midžor
Radnički (L)
Lubnica
5 : 1
Osnić
Osnić
26.11.2017 13:00
Radnički (L)
5 : 1
Osnić
Omladinac
Grezna
2 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
26.11.2017 13:00
Omladinac
2 : 2
OFK Knjaz
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 1
Trešnjevka
Lopardince
26.11.2017 13:30
BSK Bujanovac
4 : 1
Trešnjevka
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
0 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
26.11.2017 13:30
FSU Južna pruga
0 : 0
Mladost (S)
Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
OFK Rota
Bujanovac
26.11.2017 13:30
Pavlovac
3 : 0
OFK Rota
Šumadija
Trešnjevica
1 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
26.11.2017 13:00
Šumadija
1 : 0
15. Avgust 1950
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 0
Beljanica
Strmosten
26.11.2017 13:00
Pomoravlje
2 : 0
Beljanica
Budućnost
Miliva
5 : 0
Omladinski
Paraćin
26.11.2017 13:00
Budućnost
5 : 0
Omladinski
Javor
Sladaja
1 : 2
Omladinac
Šaludovac
26.11.2017 13:00
Javor
1 : 2
Omladinac
Moravac
Krušar
2 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
26.11.2017 13:00
Moravac
2 : 0
Mladost (GM)
Budućnost (Đ)
Đurinac
0 : 0
Sloga
Voljavče
26.11.2017 13:00
Budućnost (Đ)
0 : 0
Sloga
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 1
Ursule
Ursule
26.11.2017 13:00
Mladost (K)
4 : 1
Ursule
Mladost (D)
Dublje
5 : 0
Vinorača
Vinorača
26.11.2017 13:00
Mladost (D)
5 : 0
Vinorača
Šumadinac
Dragovo
2 : 0
Zenit
Oparić
26.11.2017 13:00
Šumadinac
2 : 0
Zenit
Morava (R)
Ribare
0 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
26.11.2017 13:00
Morava (R)
0 : 1
Sinđelić 1934
Mladost (T)
Tečić
3 : 4
Morava (KS)
Kočino Selo
26.11.2017 13:00
Mladost (T)
3 : 4
Morava (KS)
Šantarovac
Šantarovac
1 : 0
Mladost (G)
Gložane
26.11.2017 13:00
Šantarovac
1 : 0
Mladost (G)
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
5 : 0
Kupinovac
Kupinovac
26.11.2017 13:00
Jedinstvo
5 : 0
Kupinovac
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
26.11.2017 13:00
Hajduk
3 : 0
Fruškogorac
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
26.11.2017 13:00
OFK Zeka Buljubaša
0 : 0
Mitros
Donji Srem 2015
Pećinci
7 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
26.11.2017 13:00
Donji Srem 2015
7 : 0
Graničar (K)
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
Sloga
Čalma
26.11.2017 10:00
Fruška Gora
2 : 1
Sloga
Sloboda
Šašinci
0 : 8
Napredak
Žarkovac
26.11.2017 13:00
Sloboda
0 : 8
Napredak
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
26.11.2017 13:00
Mladost (B)
1 : 1
Donji Petrovci
OFK Brestač
Brestač
2 : 2
Graničar (O)
Obrež
26.11.2017 13:00
OFK Brestač
2 : 2
Graničar (O)
Polet
Novi Karlovci
3 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
26.11.2017 13:00
Polet
3 : 3
OFK Bikić
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 1
Ratar
Kruščica
26.11.2017 13:00
Karaš (K)
1 : 1
Ratar
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 2
Velika Reka
Velika Reka
26.11.2017 13:00
Jedinstvo (MZ)
3 : 2
Velika Reka
Borac
Kozjak
4 : 1
Jadar
Stupnica
26.11.2017 13:00
Borac
4 : 1
Jadar
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 2
Rudar
Brasina
26.11.2017 13:00
Milan Orlić
2 : 2
Rudar
Stolice
Krupanj
4 : 2
Sloga (ST)
Straža
26.11.2017 13:00
Stolice
4 : 2
Sloga (ST)
Antimon
Zajača
5 : 3
Mladost (BR)
Brezjak
26.11.2017 13:00
Antimon
5 : 3
Mladost (BR)
7. Juli
Bela Crkva
1 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
26.11.2017 13:00
7. Juli
1 : 3
Sloga (LŠ)
Poštar
Beograd
0 : 4
Zaklopača
Zaklopača
26.11.2017 13:00
Poštar
0 : 4
Zaklopača
Hajduk
Kamendol
1 : 6
Crvenka
Borča
26.11.2017 13:00
Hajduk
1 : 6
Crvenka
Podunavac
Ritopek
0 : 4
Minel
Ripanj
26.11.2017 13:00
Podunavac
0 : 4
Minel
Siti Sport Klub
Beograd
6 : 0
Umčari
Umčari
26.11.2017 13:00
Siti Sport Klub
6 : 0
Umčari
Partizan
Kaluđerica
3 : 0
Pinosava
Pinosava
26.11.2017 13:00
Partizan
3 : 0
Pinosava
Lepušnica
Glogonjski Rit
1 : 0
Mladost
Jabučki Rit
26.11.2017 13:00
Lepušnica
1 : 0
Mladost
Proleter
Šabac
0 : 3
OFK Šabac
Šabac
26.11.2017 13:00
Proleter
0 : 3
OFK Šabac
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 0
Budućnost (ZM)
Zminjak
26.11.2017 13:00
Budućnost (PD)
2 : 0
Budućnost (ZM)
Drina
Badovinci
2 : 0
Sloga
Duvanište
26.11.2017 13:00
Drina
2 : 0
Sloga
Hajduk Stanko
Crna Bara
10 : 1
Cer
Petkovica
26.11.2017 13:00
Hajduk Stanko
10 : 1
Cer
Omladinac 2013
Slepčević
5 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
26.11.2017 13:00
Omladinac 2013
5 : 1
Torpedo 1924
Mladost
Mačvanski Metković
2 : 3
Napredak
Mačvanski Belotić
26.11.2017 13:00
Mladost
2 : 3
Napredak
Pocerina
Jevremovac
2 : 8
Trešnjevka
Trbusac
26.11.2017 13:00
Pocerina
2 : 8
Trešnjevka
Dobrava
Vukošić
3 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
26.11.2017 13:00
Dobrava
3 : 3
Vlašić
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
5 : 4
Radnički
Koceljeva
26.11.2017 13:00
Mladost (PP)
5 : 4
Radnički
Karađorđe
Mišar
2 : 2
Šipurske livade
Šabac
26.11.2017 13:00
Karađorđe
2 : 2
Šipurske livade
Provo 2015
Provo
3 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
26.11.2017 13:00
Provo 2015
3 : 0
Miloš Pocerac 2013
Sloga
Krnić
2 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
26.11.2017 13:00
Sloga
2 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Milanovo
Milanovo
6 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
26.11.2017 13:00
Milanovo
6 : 1
Omladinac
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 1
Moravac (P)
Pečenjevce
26.11.2017 11:00
Bratstvo
0 : 1
Moravac (P)
Lemind 1953
Leskovac
2 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
26.11.2017 13:00
Lemind 1953
2 : 2
Marjan MB
BSK
Belanovce
3 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
26.11.2017 13:00
BSK
3 : 0
Plantaža
Real
Donja Jajina
3 : 0
Mladost (B)
Batulovce
26.11.2017 13:00
Real
3 : 0
Mladost (B)
OFK Morava
Leskovac
6 : 0
Gradac
Konopnica
26.11.2017 13:00
OFK Morava
6 : 0
Gradac
Omladinac
Pojate
2 : 0
Jugovići
Bogdanje
26.11.2017 13:00
Omladinac
2 : 0
Jugovići
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
26.11.2017 13:00
Stari Trstenik
1 : 1
Velika Drenova
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 2
Polet 57
Milutovac
26.11.2017 13:00
Beli Orlovi
1 : 2
Polet 57
Borac
Gornji Katun
1 : 2
Trudbenik
Stalać
26.11.2017 13:00
Borac
1 : 2
Trudbenik
Rubin (Z)
Zalogovac
4 : 0
Mladi Gorani
Dupci
26.11.2017 13:00
Rubin (Z)
4 : 0
Mladi Gorani
Gradina
Pejovac
6 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
26.11.2017 13:00
Gradina
6 : 1
Rubin (DS)
Ušće
Grad Stalać
0 : 3
Sloga (L)
Lozna
26.11.2017 13:00
Ušće
0 : 3
Sloga (L)
14. Oktobar
Izbenica
2 : 4
Varvarin
Varvarin
26.11.2017 13:00
14. Oktobar
2 : 4
Varvarin
Jastrebac
Tešica
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
26.11.2017 13:00
Jastrebac
2 : 0
Jedinstvo (B)
OFK Draževac
Draževac
0 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
26.11.2017 11:00
OFK Draževac
0 : 0
OFK Sloga
Gredetin
Gredetin
0 : 0
Škriljac
Bradarac
26.11.2017 11:00
Gredetin
0 : 0
Škriljac
Kralj Petar I
Topola
7 : 1
Sloga
Zagorica
26.11.2017 13:00
Kralj Petar I
7 : 1
Sloga
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 2
Mladost (A)
Atenica
26.11.2017 14:00
Gavrilo Princip
1 : 2
Mladost (A)
Lugovi
Čačak
3 : 2
Kej
Čačak
26.11.2017 14:00
Lugovi
3 : 2
Kej
Vujan
Prislonica
0 : 4
Rakova
Rakova
26.11.2017 14:00
Vujan
0 : 4
Rakova
Morava (M)
Mojsinje
1 : 1
Malba
Žaočani
26.11.2017 14:00
Morava (M)
1 : 1
Malba
Budućnost
Stančići
3 : 2
Prijatelji
Čačak
26.11.2017 14:00
Budućnost
3 : 2
Prijatelji
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Planinac
Vujetinci
26.11.2017 14:00
Čačak 94
1 : 1
Planinac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Sloga (B)
Batočina
26.11.2017 13:00
Partizan (BB)
3 : 0
Sloga (B)
Palilulac
Šarbanovac
0 : 5
Bukovik
Vrbovac
26.11.2017 13:00
Palilulac
0 : 5
Bukovik
Banaćanin
Aleksandrovo
7 : 0
Borac
Azbresnica
26.11.2017 13:00
Banaćanin
7 : 0
Borac
Baličevac
Baličevac
3 : 0
Sloga
Jovanovac
26.11.2017 10:00
Baličevac
3 : 0
Sloga
Koprijan
Gradište
0 : 4
Arbanasce
Arbanasce
26.11.2017 10:00
Koprijan
0 : 4
Arbanasce
Dragojevac
Dragojevac
1 : 2
Sloga 1949
Matijevac
26.11.2017 13:00
Dragojevac
1 : 2
Sloga 1949
Petrovac 74
Kujavica
2 : 0
Hajduk
Debrc
26.11.2017 10:00
Petrovac 74
2 : 0
Hajduk
Torpedo
Lojanice
3 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
26.11.2017 10:00
Torpedo
3 : 1
Jedinstvo 2014
Polet
Jalovik
2 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
26.11.2017 13:00
Polet
2 : 1
Skupljen 2013
Sloga (R)
Ridjake
4 : 5
Mladost (Z)
Zvezd
26.11.2017 10:00
Sloga (R)
4 : 5
Mladost (Z)
Razvitak
Mirilovac
2 : 1
Jedinstvo
Ratare
26.11.2017 13:00
Razvitak
2 : 1
Jedinstvo
Heroj
Busilovac
3 : 0
Vihor
Golubovac
26.11.2017 13:00
Heroj
3 : 0
Vihor
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 7
Napredak (St)
Stubica
26.11.2017 13:00
Napredak (Sv)
2 : 7
Napredak (St)
ISK Izvor
Izvor
1 : 1
Popovac
Popovac
26.11.2017 13:00
ISK Izvor
1 : 1
Popovac
Radnik
Davidovac
1 : 0
Sloboda
Krežbinac
26.11.2017 13:00
Radnik
1 : 0
Sloboda
Donja Lomnica
Donja Lomnica
3 : 0
Napredak
Bogojevce
26.11.2017 11:00
Donja Lomnica
3 : 0
Napredak
Jašunja
Jašunja
1 : 3
Navalin
Navalin
26.11.2017 10:00
Jašunja
1 : 3
Navalin
Mladost (K)
Kutles
5 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
26.11.2017 11:00
Mladost (K)
5 : 0
Mladost (DL)
Badince
Badince
3 : 0
Nomanica
Nomanica
26.11.2017 11:00
Badince
3 : 0
Nomanica
Rudar 1973
Rudare
4 : 3
Turekovac
Turekovac
26.11.2017 11:00
Rudar 1973
4 : 3
Turekovac
Banat (V)
Vršac
1 : 8
Omladinac
Zagajica
26.11.2017 13:00
Banat (V)
1 : 8
Omladinac
Stig (MC)
Malo Crniće
4 : 0
Sloga 1945
Veliko Selo
26.11.2017
Stig (MC)
4 : 0
Sloga 1945
Napredak 1927
Toponica
2 : 0
Stig (C)
Crljenac
26.11.2017
Napredak 1927
2 : 0
Stig (C)
GOŠK
Gabela
0 : 1
Radnik
Bijeljina
26.11.2017 13:00
GOŠK
0 : 1
Radnik
Mladost
Podgorica
0 : 1
Zeta
Golubovci
26.11.2017 13:00
Mladost
0 : 1
Zeta
Čelik
Nikšić
0 : 5
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
26.11.2017 13:00
Čelik
0 : 5
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 1
Igalo
Herceg Novi
26.11.2017 13:00
Jedinstvo
0 : 1
Igalo
Otrant
Ulcinj
2 : 0
Ibar
Rožaje
26.11.2017 13:00
Otrant
2 : 0
Ibar
Sloga (R)
Radovići
9 : 0
Hajduk
Bar
26.11.2017 13:00
Sloga (R)
9 : 0
Hajduk
Southampton
Southampton
4 : 1
Everton
Liverpool
26.11.2017 14:30
Southampton
4 : 1
Everton
Burnley
Burnley
0 : 1
Arsenal
London
26.11.2017 15:00
Burnley
0 : 1
Arsenal
Huddersfield
Huddersfield
1 : 2
Manchester City
Manchester
26.11.2017 17:00
Huddersfield
1 : 2
Manchester City
Villarreal
Villarreal
2 : 3
Sevilla
Sevilla
26.11.2017 18:30
Villarreal
2 : 3
Sevilla
La Coruña
La Coruña
2 : 2
Athletic Club
Bilbao
26.11.2017 12:00
La Coruña
2 : 2
Athletic Club
Valencia
Valencia
1 : 1
Barcelona
Barcelona
26.11.2017 20:45
Valencia
1 : 1
Barcelona
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
2 : 2
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
26.11.2017 16:15
Real Sociedad
2 : 2
Las Palmas
Köln
Köln
0 : 2
Hertha BSC
Berlin
26.11.2017 18:00
Köln
0 : 2
Hertha BSC
Hamburger SV
Hamburg
3 : 0
Hoffenheim
Sinsheim
26.11.2017 15:30
Hamburger SV
3 : 0
Hoffenheim
Genoa
Genova
1 : 1
Roma
Roma
26.11.2017 15:00
Genoa
1 : 1
Roma
Juventus
Torino
3 : 0
Crotone
Crotone
26.11.2017 20:45
Juventus
3 : 0
Crotone
Lazio
Roma
1 : 1
Fiorentina
Firenze
26.11.2017 18:00
Lazio
1 : 1
Fiorentina
Milan
Milano
0 : 0
Torino
Torino
26.11.2017 15:00
Milan
0 : 0
Torino
Udinese
Udine
0 : 1
Napoli
Napoli
26.11.2017 15:00
Udinese
0 : 1
Napoli
Marseille
Marseille
1 : 0
Guingamp
Guingamp
26.11.2017 17:00
Marseille
1 : 0
Guingamp
Nice
Nice
0 : 5
Lyon
Lyon
26.11.2017 15:00
Nice
0 : 5
Lyon
Monaco
Monaco
1 : 2
PSG
Paris
26.11.2017 21:00
Monaco
1 : 2
PSG
Partizan
Beograd
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
26.11.2017 17:00
Partizan
1 : 1
Spartak ŽK
Čukarički
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
26.11.2017 15:00
Čukarički
1 : 2
Crvena zvezda
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Sloboda
Užice
26.11.2017 13:00
Radnički (P)
1 : 0
Sloboda
Dinamo
Vranje
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
26.11.2017 13:00
Dinamo
1 : 0
Radnički 1923
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
26.11.2017 13:00
Budućnost
1 : 1
Novi Pazar
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 0
Sinđelić
Beograd
26.11.2017 13:00
Metalac
3 : 0
Sinđelić
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 1
Jagodina
Jagodina
26.11.2017 13:00
ČSK Pivara
5 : 1
Jagodina
Mašinac
Niš
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
26.11.2017 13:00
Mašinac
2 : 0
Vojvodina
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Spartak
Subotica
26.11.2017 13:00
Crvena zvezda
4 : 2
Spartak
Napredak
Kruševac
1 : 3
Internacional
Beograd
26.11.2017 11:00
Napredak
1 : 3
Internacional
Radnički (N)
Niš
4 : 1
Voždovac
Beograd
26.11.2017 14:00
Radnički (N)
4 : 1
Voždovac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Inđija
Inđija
26.11.2017 11:00
Vojvodina
0 : 0
Inđija
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
26.11.2017 13:00
Moravac Orion
1 : 2
OFK Beograd
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
Brodarac 2
Beograd
26.11.2017 11:00
Studentski Grad
1 : 0
Brodarac 2
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Spartak
Subotica
26.11.2017 11:00
Crvena zvezda
6 : 0
Spartak
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Brodarac
Beograd
26.11.2017 11:00
Novi Pazar
1 : 1
Brodarac
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Voždovac
Beograd
26.11.2017 12:00
Radnički (N)
0 : 2
Voždovac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 4
Teleoptik
Zemun
26.11.2017 13:00
Vojvodina
1 : 4
Teleoptik
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
Internacional
Beograd
26.11.2017 10:00
Radnički (NB)
3 : 1
Internacional
Beograd 1929
Beograd
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
26.11.2017 13:00
Beograd 1929
3 : 0
Omladinac
Zemun MK
Zemun
1 : 4
Sopot MK
Sopot
26.11.2017 10:00
Zemun MK
1 : 4
Sopot MK
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Kostolac 2008
Kostolac
26.11.2017 11:00
Homoljac
3 : 0
Kostolac 2008
Radnički (O) MK
Obrenovac
1 : 4
Partizan MK
Beograd
26.11.2017 10:00
Radnički (O) MK
1 : 4
Partizan MK
Studentski Grad MK
Beograd
26.11.2017
14:30
PKB MK
Padinska Skela
26.11.2017 14:30
Studentski Grad MK
:
PKB MK
Srem MK
Jakovo
7 : 1
Žarkovo MK
Žarkovo
26.11.2017 10:00
Srem MK
7 : 1
Žarkovo MK
Ole MK
Zemun
2 : 1
Trijumf MK
Sremčica
26.11.2017 12:30
Ole MK
2 : 1
Trijumf MK
Jedinstvo
Surčin
2 : 2
Bežanija
Beograd
26.11.2017 13:30
Jedinstvo
2 : 2
Bežanija

Košarka

Mladost Veternik
Veternik
78 : 74
Nova Pazova
Nova Pazova
26.11.2017 17:30
Mladost Veternik
78 : 74
Nova Pazova
Kris Kros
Pančevo
66 : 73
Sloven
Ruma
26.11.2017 18:30
Kris Kros
66 : 73
Sloven
Mileševac
Prijepolje
84 : 86
Zekas 75
Rača
26.11.2017 19:00
Mileševac
84 : 86
Zekas 75
Student
Bajina Bašta
109 : 97
Crnokosa
Kosjerić
26.11.2017 18:00
Student
109 : 97
Crnokosa
Rtanj
Boljevac
83 : 57
Radnik
Surdulica
26.11.2017 17:00
Rtanj
83 : 57
Radnik
Ras
Beograd
62 : 75
BKK Radnički
Beograd
26.11.2017 20:20
Ras
62 : 75
BKK Radnički
Borča
Beograd
57 : 71
Torlak
Beograd
26.11.2017 16:00
Borča
57 : 71
Torlak
Crvenka
Crvenka
69 : 101
Tisa
Bečej
26.11.2017 20:30
Crvenka
69 : 101
Tisa
Bagljaš
Zrenjanin
87 : 84
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
26.11.2017 16:00
Bagljaš
87 : 84
Vojvodina (BŠ)
Star
Novi Sad
103 : 75
Joker
Sombor
26.11.2017 21:00
Star
103 : 75
Joker
Stara Pazova
Stara Pazova
91 : 79
Jedinstvo
Kačarevo
26.11.2017 18:00
Stara Pazova
91 : 79
Jedinstvo
Lokomotiva 2016
Pećinci
66 : 85
Šimanovci
Šimanovci
26.11.2017 18:30
Lokomotiva 2016
66 : 85
Šimanovci
Vojka
Vojka
82 : 88
Dinamo
Pančevo
26.11.2017 16:30
Vojka
82 : 88
Dinamo
Železničar
Inđija
101 : 77
Opovo 99
Opovo
26.11.2017 17:30
Železničar
101 : 77
Opovo 99
Osečina
Osečina
78 : 69
Rađevac
Krupanj
26.11.2017 15:00
Osečina
78 : 69
Rađevac
Šabac
Šabac
82 : 60
Mix
Majur
26.11.2017 14:00
Šabac
82 : 60
Mix
Ivanjica
Ivanjica
84 : 76
Užice
Užice
26.11.2017 19:30
Ivanjica
84 : 76
Užice
Bane
Raška
69 : 87
Trepča
Kosovska Mitrovica
26.11.2017 14:15
Bane
69 : 87
Trepča
Stragari Šumadija
Aranđelovac
70 : 90
Sloga Elite
Kraljevo
26.11.2017 19:30
Stragari Šumadija
70 : 90
Sloga Elite
Actavis Academy
Leskovac
72 : 88
Fair Play
Niš
26.11.2017 18:00
Actavis Academy
72 : 88
Fair Play
Kuršumlija
Kuršumlija
54 : 74
Pusta Reka
Bojnik
26.11.2017 15:00
Kuršumlija
54 : 74
Pusta Reka
Vlasotince
Vlasotince
68 : 74
Zicer
Bor
26.11.2017 14:00
Vlasotince
68 : 74
Zicer
Cerak
Beograd
74 : 60
Umka 2009
Beograd
26.11.2017 16:20
Cerak
74 : 60
Umka 2009
Borča 2
Beograd
65 : 80
LA Basket
Beograd
26.11.2017 18:00
Borča 2
65 : 80
LA Basket
Zvezdara
Beograd
97 : 67
Grocka
Grocka
26.11.2017 16:20
Zvezdara
97 : 67
Grocka
Čelarevo
Čelarevo
113 : 35
Banovci Dunav
Banovci Dunav
26.11.2017 19:00
Čelarevo
113 : 35
Banovci Dunav
Njegoš
Lovćenac
20 : 0
Voša
Novi Sad
26.11.2017 17:00
Njegoš
20 : 0
Voša
Karaburma
Beograd
78 : 61
Srbobran
Srbobran
26.11.2017 16:45
Karaburma
78 : 61
Srbobran
Novosadska ŽKA
Novi Sad
92 : 53
Stara Pazova
Stara Pazova
26.11.2017 14:00
Novosadska ŽKA
92 : 53
Stara Pazova
Proleter (NS)
Novi Sad
49 : 64
Bežanija
Beograd
26.11.2017 20:00
Proleter (NS)
49 : 64
Bežanija
Sivac
Sivac
64 : 56
Delfin
Bačka Palanka
26.11.2017 12:30
Sivac
64 : 56
Delfin
Ruma 92
Ruma
40 : 100
Topolčanka
Bačka Topola
26.11.2017 18:00
Ruma 92
40 : 100
Topolčanka
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 20
Radnički (NB)
Beograd
26.11.2017 18:00
Jedinstvo (NB)
0 : 20
Radnički (NB)
Šumadija
Kragujevac
60 : 101
Beočin
Beočin
26.11.2017 16:00
Šumadija
60 : 101
Beočin

Odbojka

Lotus
Čačak
0 : 3
Gračac
Gračac
26.11.2017 12:00
Lotus
0 : 3
Gračac
MOK Topličanin 97
Prokuplje
1 : 3
Vranje
Vranje
26.11.2017 17:00
MOK Topličanin 97
1 : 3
Vranje
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
26.11.2017 14:30
Topličanin
3 : 0
Hajduk Veljko
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
26.11.2017 19:00
Vojvodina NS Seme 2
3 : 1
Proleter
Sombor
Sombor
3 : 1
Botafogo
Novi Sad
26.11.2017 19:00
Sombor
3 : 1
Botafogo
Metalac Takovo 2
Gornji Milanovac
3 : 1
Drina
Bajina Bašta
26.11.2017 15:00
Metalac Takovo 2
3 : 1
Drina
Lučani
Lučani
3 : 0
Priboj
Priboj
26.11.2017 13:00
Lučani
3 : 0
Priboj
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 1
Karađorđe
Topola
26.11.2017 19:00
Jedinstvo
3 : 1
Karađorđe
Mladi Radnik 2
Požarevac
2 : 3
Rudar
Kostolac
26.11.2017 12:00
Mladi Radnik 2
2 : 3
Rudar
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
26.11.2017 19:00
Spartak (Lj)
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
26.11.2017 18:00
Novi Pazar
3 : 2
Vojvodina NS Seme
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
26.11.2017 18:00
Jagodina
1 : 3
Borac (St)
Borac
Paraćin
0 : 3
Banat
Vršac
26.11.2017 16:00
Borac
0 : 3
Banat
Dubočica
Leskovac
3 : 2
Bavanište
Bavanište
26.11.2017 16:00
Dubočica
3 : 2
Bavanište
Desetka
Niš
3 : 0
Paraćin
Paraćin
26.11.2017 15:00
Desetka
3 : 0
Paraćin
Bor
Bor
3 : 1
Kuršumlija
Kuršumlija
26.11.2017 17:00
Bor
3 : 1
Kuršumlija
Aleksinac
Aleksinac
0 : 3
Panda
Vranje
26.11.2017 16:00
Aleksinac
0 : 3
Panda
Stampedo
Niš
1 : 3
Pirot
Pirot
26.11.2017 13:00
Stampedo
1 : 3
Pirot
Leposavić
Leposavić
3 : 1
Crnokosa Artos
Kosjerić
26.11.2017 15:00
Leposavić
3 : 1
Crnokosa Artos
Tutin
Tutin
3 : 2
Tehničar
Kraljevo
26.11.2017 16:00
Tutin
3 : 2
Tehničar
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 3
Bambi volej
Prijepolje
26.11.2017 17:00
Mokra Gora
0 : 3
Bambi volej
Partizan
Sremski Karlovci
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
26.11.2017 15:00
Partizan
0 : 3
Novi Sad
Odbojka 013
Pančevo
0 : 3
Volejstars
Sombor
26.11.2017 13:45
Odbojka 013
0 : 3
Volejstars
Fortuna Plus
Aranđelovac
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
26.11.2017 17:00
Fortuna Plus
0 : 3
Šumadija
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Đerdap
Kladovo
26.11.2017 14:00
Ozren
0 : 3
Đerdap
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
26.11.2017 18:30
Dunav
3 : 0
Hercegovina
Beočin
Beočin
0 : 3
Star
Novi Sad
26.11.2017 18:00
Beočin
0 : 3
Star
Mladost
Bački Petrovac
2 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
26.11.2017 18:00
Mladost
2 : 3
Novi Sad 2
Bagljaš 023
Zrenjanin
1 : 3
Grbić
Temerin
26.11.2017 20:00
Bagljaš 023
1 : 3
Grbić
Železničar
Beograd
1 : 3
Volleyland
Beograd
26.11.2017 19:30
Železničar
1 : 3
Volleyland
21. maj
Beograd
3 : 1
BG Volley
Beograd
26.11.2017 14:00
21. maj
3 : 1
BG Volley
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Spartak
Subotica
26.11.2017 19:00
Jedinstvo (SP)
3 : 1
Spartak
Ub
Ub
3 : 2
Gimnazijalac
Kraljevo
26.11.2017 18:00
Ub
3 : 2
Gimnazijalac
FOK
Novi Sad
3 : 1
Valjevo
Valjevo
26.11.2017 18:00
FOK
3 : 1
Valjevo
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
26.11.2017 16:30
Omladinac
0 : 3
Takovo-Zvezda Helios
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Srbijanka 014
Valjevo
26.11.2017 13:00
Jagodina
0 : 3
Srbijanka 014
Sterija
Beograd
1 : 3
Inđija
Inđija
26.11.2017 16:00
Sterija
1 : 3
Inđija
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
26.11.2017 16:15
Crvena zvezda
3 : 0
Mladenovac
Partizan
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
26.11.2017 14:30
Partizan
3 : 0
Lucky Star
Partizan
Beograd
3 : 1
Radnicki
Novi Beograd
26.11.2017 09:15
Partizan
3 : 1
Radnicki
Kralj
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
26.11.2017 12:45
Kralj
3 : 0
Blok Aut
AS
Beograd
0 : 3
AS Batajnica
Batajnica
26.11.2017 12:45
AS
0 : 3
AS Batajnica
Roda
Beograd
3 : 1
Sterija
Novi Beograd
26.11.2017 11:00
Roda
3 : 1
Sterija
Lucky Star
Beograd
1 : 3
TENT
Obrenovac
26.11.2017 09:15
Lucky Star
1 : 3
TENT
Vizurine Ajkulice
Beograd
0 : 3
Beograd
Beograd
26.11.2017 11:00
Vizurine Ajkulice
0 : 3
Beograd
Dunav
Beograd
0 : 3
Imlek
Padinska Skela
26.11.2017 14:30
Dunav
0 : 3
Imlek
SPAS
Beograd
3 : 1
Akademija Singidunum
Beograd
26.11.2017 16:20
SPAS
3 : 1
Akademija Singidunum
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 3
Feniks Čukarički
Beograd
26.11.2017 16:20
Novi Beograd
0 : 3
Feniks Čukarički
Volleyland 2
Rakovica
1 : 3
Vizurine Ajkulice
Beograd
26.11.2017 16:15
Volleyland 2
1 : 3
Vizurine Ajkulice
Železnik 2012
Beograd
3 : 0
Lucky Star 2
Beograd
26.11.2017 13:30
Železnik 2012
3 : 0
Lucky Star 2

Rukomet

Mačva
Bogatić
31 : 29
Jedinstvo
Novi Bečej
26.11.2017 19:30
Mačva
31 : 29
Jedinstvo
Sinđelić
Beograd
22 : 26
Crvenka
Crvenka
26.11.2017 20:30
Sinđelić
22 : 26
Crvenka
Kolubara
Lazarevac
28 : 21
Kikinda Grindex
Kikinda
26.11.2017 19:00
Kolubara
28 : 21
Kikinda Grindex
Hajduk Veljko
Negotin
34 : 29
Radnički 1964
Kragujevac
26.11.2017 19:00
Hajduk Veljko
34 : 29
Radnički 1964
Karađorđe
Topola
25 : 27
Priboj
Priboj
26.11.2017 16:00
Karađorđe
25 : 27
Priboj
Crvena zvezda
Mokrin
41 : 20
Mladost (V)
Vršac
26.11.2017 19:00
Crvena zvezda
41 : 20
Mladost (V)
Trepča
Kosovska Mitrovica
25 : 21
Napredak
Kruševac
26.11.2017 19:00
Trepča
25 : 21
Napredak
Pobednik
Prijepolje
34 : 29
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
26.11.2017 17:00
Pobednik
34 : 29
Goč Merkur
Mladost
Čačak
37 : 22
Omladinac
Gornji Milanovac
26.11.2017 19:00
Mladost
37 : 22
Omladinac
Partizan 2
Beograd
26 : 25
Metalac Gorenje
Valjevo
26.11.2017 21:00
Partizan 2
26 : 25
Metalac Gorenje
Radnički
Obrenovac
30 : 25
PKB
Padinska Skela
26.11.2017 20:00
Radnički
30 : 25
PKB
Aleksinac
Aleksinac
27 : 32
Žitorađa
Žitorađa
26.11.2017 20:00
Aleksinac
27 : 32
Žitorađa
Vlasotince
Vlasotince
29 : 32
ORK Bor
Bor
26.11.2017 19:00
Vlasotince
29 : 32
ORK Bor
Hisar
Leskovac
34 : 35
BSK Heba
Bujanovac
26.11.2017 20:00
Hisar
34 : 35
BSK Heba
Potisje Pleteks
Ada
19 : 21
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
26.11.2017 18:00
Potisje Pleteks
19 : 21
Nova Pazova 1957
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa