Kopaonik osvojio bod na gostovanju u Despotovcu

U derbiju 14. kola Zone "Zapad" vodeći Kopaonik je gostovao ekipiĀ Slogi iz Despotovca. Na početkuĀ utakmiceĀ minutomĀ Ä‡utanja odata jeĀ poÅ”ta Dragoslavu SimićuĀ dugogodiÅ”njemĀ  sekretaru SlogeĀ iĀ OFS Despotovac.Ā

Ā

U prvomĀ poluvremenuĀ gostiĀ suĀ prviĀ stigliĀ doĀ prednosti kadaĀ jeĀ Nemanja Knežević oboren uĀ Å”esnaestercuĀ domaćih,Ā a glavni sudija pokazaoĀ naĀ belu tačku. Siguran realizator najstrože kazne je bio ŽivanovićĀ za 0:1. Ā

Samo Å”to jeĀ počeloĀ drugo poluvreme Knežević je pobegao odbrani iĀ centrirao, a Stojkoviću nije bilo teÅ”koĀ daĀ pogodiĀ mrežuĀ golmana gostiju Maksimovića. Od togĀ trenutka sudija Milanović je tolerisao grubuĀ igruĀ domaćihĀ pa jeĀ takoĀ prviĀ povređenĀ Vilimonović koji jeĀ moraoĀ daĀ napustiĀ  igru. Takođe,Ā i VukojevićĀ  jeĀ moraoĀ vanĀ igreĀ komeĀ je izleteloĀ rameĀ paĀ jeĀ kolimaĀ hitneĀ pomoćiĀ moraoĀ bitiĀ transprtovanĀ uĀ  zdravstveniĀ centar KruÅ”evac. NisuĀ samoĀ gostiĀ biliĀ oÅ”ećeni od strane glavnogĀ sudije, već od prvog pomoćnog MiloÅ”a Milenkovića, koji je tokomĀ drugog dela igre nebrojano puta pokazao nedozvoljenu poziciju igrača gostiju.

Despotovac - Stadion: Sloge. Sudija: MiloÅ” Manojlović (Jagodina). Strelci: Stojković u 47. minutu za Slogu, Živanović u 22. minutu (iz penala) za Kopaonik. ŽutiĀ  kartoni: Gojković, Stojković (Sloga), Burgić, N. Knežević, Vukojević, Živanović (Kopaonik).

SLOGA: Milanović, DimItrijević (NeÅ”ić), MiloÅ”ević, (Babić), Zdravković, Gojković, Marković (Milovanović), Andrejić, Bogojević, Miladinović (Milanović), Stojković (Radojković), Knežević.
KOPAONIK: MaksimovIć, Burgić, U.Knežević, N.Knežević, N. Vidojević, Čukuranović, Nikolić, Vilimonović (Bučić), Vukojević, Ignjatović, Živanović.