XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 186 utakmica za dan
Nedelja, 31 Avgust 2008

Fudbal

31.08.2008 OFK Beograd 0 : 3 Partizan
31.08.2008 Borac 0 : 0 Hajduk
31.08.2008 Vojvodina 2 : 1 Čukarički Stankom
31.08.2008 Crvena Zvezda 0 : 2 Javor Habitfarm
31.08.2008 Hajduk 1 : 3 Smederevo
31.08.2008 Kolubara 1 : 1 Spartak Z.V.
31.08.2008 Sevojno 2 : 1 Novi Sad
31.08.2008 Mladost (L) 2 : 0 Dinamo
31.08.2008 Srem 1 : 0 Novi Pazar
31.08.2008 Sloga (K) 1 : 1 Železničar
31.08.2008 Mačva 1 : 4 Inon
31.08.2008 Radnički Stobeks 4 : 2 Sloga (P)
31.08.2008 Car Konstantin 3 : 1 Balkanski
31.08.2008 Hajduk Veljko 3 : 0 Radnik Rosa
31.08.2008 Vlasina 3 : 1 Jedinstvo
31.08.2008 Spartak (D) 0 : 0 Big Bul
31.08.2008 Palić 3 : 1 Metalac AV
31.08.2008 Lisović 2 : 1 Palilulac
31.08.2008 PKB 1 : 0 Radnički (NB)
31.08.2008 Teleoptik 3 : 0 Železničar (BV)
31.08.2008 Radnički (O) 2 : 0 Sindjelić
31.08.2008 Prijevor 3 : 3 Sloga (BB)
31.08.2008 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Sloga (S)
31.08.2008 Šumadija (A) 4 : 1 Orlovac
31.08.2008 Vodojaža 6 : 0 Partizan (KM)
31.08.2008 Pobeda 1 : 0 Bane
31.08.2008 Zvižd 1 : 0 Selevac
31.08.2008 Ribnica 0 : 0 Krušik
31.08.2008 Obilić (Ž) 2 : 1 Radnički (KO)
31.08.2008 Jadar (GD) 2 : 0 Radnički (V)
31.08.2008 Beloševac 0 : 4 Morava (VP)
31.08.2008 VGSK 3 : 1 Vrbovac
31.08.2008 BSK Bujanovac 3 : 0 Rudar Alpos
31.08.2008 Radan 3 : 0 Sloga (LI)
31.08.2008 Pukovac 7 : 2 Mladost (L)
31.08.2008 Mladost (M) 1 : 0 Budućnost
31.08.2008 Borac 3 : 0 Temnić Lipa
31.08.2008 Sloga (Ć) 0 : 1 Trajal
31.08.2008 Pepeljevac 1 : 1 Rudar (B)
31.08.2008 Trgovački 2 : 1 Kablovi
31.08.2008 Poreč 0 : 2 Radnički (S)
31.08.2008 Dolina 0 : 1 Budućnost (A)
31.08.2008 Ljukovo 0 : 1 Donji Srem
31.08.2008 Borac 5 : 0 Budućnost (M)
31.08.2008 Radnički (I) 3 : 0 Solunac
31.08.2008 Radnički (SM) 1 : 1 Veternik
31.08.2008 Hajduk 3 : 1 Stanišić
31.08.2008 Crvenka 3 : 1 Jedinstvo
31.08.2008 GSP Polet 1 : 1 Milutinac
31.08.2008 Grafičar 2 : 0 Lasta
31.08.2008 Kovačevac 3 : 0 Resnik
31.08.2008 Posavac Tišma 3 : 1 Žarkovo
31.08.2008 Borac (O) 0 : 0 Budućnost (D)
31.08.2008 Slavija 4 : 1 IMT
31.08.2008 Popovići 2 : 0 Radnik
31.08.2008 Budućnost (K) 1 : 2 Magnohrom
31.08.2008 Mladost (O) 0 : 1 Karađorđe
31.08.2008 Mataruge 0 : 2 Borac
31.08.2008 Morava (S) 1 : 0 Jošanica
31.08.2008 Radnički (K) 2 : 2 Rudar
31.08.2008 Braća Vuković 1 : 0 Proleter Lasta
31.08.2008 Jedinstvo 2 : 2 Kraljevo Hajduk
31.08.2008 Jedinstvo (GG) 1 : 2 Mladost (P)
31.08.2008 Miokovci 2 : 0 Ovčar
31.08.2008 Dragačevo 3 : 0 Jedinstvo (K)
31.08.2008 Prilike 0 : 0 Napredak (S)
31.08.2008 Jedinstvo (P) 3 : 0 Velereč 94
31.08.2008 Polet (T) 1 : 3 Omladinac (Z)
31.08.2008 Zlatar 2 : 0 Omladinac (Z)
31.08.2008 Luna Avijatičar 1 : 2 Arilje
31.08.2008 Sečica 1 : 1 Savinac
31.08.2008 Zlatibor (Č) 2 : 1 Budućnost (A)
31.08.2008 Košutnjak 2 : 1 Arsenal
31.08.2008 Srbija 2 : 1 Sloga (D)
31.08.2008 Cerovac 3 : 1 Sloga (L)
31.08.2008 Budućnost 2 : 1 Šumadija
31.08.2008 Sušica 3 : 1 Jedinstvo
31.08.2008 Partizan (D) 2 : 0 Partizan (BB)
31.08.2008 Šumadinac (N) 2 : 0 Karađorđe Mladost
31.08.2008 Proleter 4 : 3 Lokomotiva
31.08.2008 Šumadinac (B) 1 : 0 Aranđelovac
31.08.2008 Banja 2 : 2 Borac (LJ)
31.08.2008 Iskra 0 : 1 Vrujci
31.08.2008 Osečina 3 : 1 Jedinstvo
31.08.2008 Tvrdojevac 1 : 4 Ribnikar
31.08.2008 Brežđe 2 : 0 Tulari
31.08.2008 Tešnjar 2 : 0 Zadrugar
31.08.2008 Sovljak 2 : 0 Rajac
31.08.2008 Sloga (K) 4 : 0 Borac (Ž)
31.08.2008 Bata Bulić 1 : 1 Sloga (D)
31.08.2008 Beli Orao 0 : 0 Zadrugar (O)
31.08.2008 Sloga (B) 7 : 0 Zadrugar (T)
31.08.2008 Dunavac 6 : 0 Polet
31.08.2008 Napredak 0 : 0 Vihor
31.08.2008 Crni Vrh 1 : 2 Petar Dobrnjac
31.08.2008 Šapine 5 : 2 Borac (VL)
31.08.2008 Budućnost (P) 1 : 1 Morava (K)
31.08.2008 Mramor 4 : 2 Radnički (T)
31.08.2008 Vulkan 2 : 2 Vrtište
31.08.2008 Sloboda (GV) 2 : 1 Proleter (M)
31.08.2008 Omladinac (GK) 0 : 0 Delijski Vis
31.08.2008 Moravac 2 : 3 Brzi Brod
31.08.2008 Aluminjum 7 : 0 Jastrebac Proleter
31.08.2008 Radnički 0 : 3 Zlot
31.08.2008 Ključ 2 : 2 Brestovac
31.08.2008 Slatina (N) 2 : 5 Brodoremont
31.08.2008 Nemetali 2 : 0 Rajac
31.08.2008 Mala Vrbica 8 : 0 Krivelj
31.08.2008 Sloga 2 : 0 Slatina (B)
31.08.2008 Miloševo 5 : 1 Majdanpek
31.08.2008 Vinogradar 2 : 1 Đurđin TB
31.08.2008 Tavankut 3 : 2 Bačka (M)
31.08.2008 Eđšeg 0 : 2 Tisa
31.08.2008 Krivaja 1 : 0 Bačka (P)
31.08.2008 AFK 0 : 2 Bajša
31.08.2008 Čantavir 1 : 0 Čoka
31.08.2008 Jugoslavija 2 : 2 Tempo
31.08.2008 Radnički (B) 7 : 1 Budućnost
31.08.2008 Partizan 8 : 1 Proleter
31.08.2008 Borac (VS) 2 : 1 Crvena zvezda
31.08.2008 Sloga 3 : 1 Dolovo
31.08.2008 Polet 3 : 0 Radnički (K)
31.08.2008 Borac (S) 2 : 1 Jedinstvo
31.08.2008 Kabel 5 : 0 Obilić (Z)
31.08.2008 OFK Futog 2 : 2 Omladinac (S)
31.08.2008 Borac (Š) 2 : 0 Bečej Old gold
31.08.2008 Budućnost (SS) 0 : 3 Šajkaš
31.08.2008 Fruškogorac 3 : 1 Petrovaradin
31.08.2008 Napredak (G) 5 : 2 Šumadija (Š)
31.08.2008 Vrnjci 3 : 1 Borac (A)
31.08.2008 Mladost (V) 2 : 1 Polet (R)
31.08.2008 Ribnica (J) 12 : 1 Žiča
31.08.2008 Gruža 1 : 1 Morava (M)
31.08.2008 Partizan 1 : 3 Tavnik
31.08.2008 Grdica 5 : 1 Mlada krila
31.08.2008 Rudar 2 : 0 Integral
31.08.2008 Krilaš 3 : 1 Jedinstvo (K)
31.08.2008 Napredak (TR) 0 : 0 Mlava (ML)
31.08.2008 Napredak (TO) 3 : 0 Mladost (S)
31.08.2008 Dragoš 1 : 0 Vrelo
31.08.2008 Pomoravlje 0 : 2 Trgovački
31.08.2008 Carevac 1 : 3 Napredak (N)
31.08.2008 Bambi 1 : 4 Pobeda (SK)
31.08.2008 Desine 1 : 4 Žitkovica
31.08.2008 Polet (V) 3 : 0 Makce
31.08.2008 Vojvoda Milenko 0 : 3 Jedinstvo (D)
31.08.2008 Sloga (Ć) 3 : 3 Borac (Z)
31.08.2008 RSK 1 : 3 Mladost (B)
31.08.2008 Prva iskra 1 : 1 Crnča
31.08.2008 Milan Orlić 3 : 2 Sloga (S)
31.08.2008 Cer 1 : 1 Luk
31.08.2008 Mladost (B) 3 : 0 Rudar (B)
31.08.2008 Radjevac 2 : 1 Gučevo
31.08.2008 Dobrica 2 : 2 Hajdučica
31.08.2008 Vinogradar 5 : 1 Dunav
31.08.2008 Banat 6 : 0 Vitorul
31.08.2008 Vršac United 2 : 0 Hajduk
31.08.2008 Bratstvo Unirea 8 : 1 Mladost
31.08.2008 Potporanj 1 : 4 Partizan
31.08.2008 Ratar 7 : 0 Borac
31.08.2008 Sloga 9 : 2 Karaš
31.08.2008 Omladinac (D) 2 : 5 Kolonija
31.08.2008 Borac (S) 7 : 0 BSK Bavanište
31.08.2008 Plavi Dunav 2 : 0 Omladinac (O)
31.08.2008 Proleter 5 : 0 Pobeda
31.08.2008 Glogonj 3 : 4 Unirea
31.08.2008 Borac (P) 0 : 3 Vojvodina
31.08.2008 Jedinstvo 2 : 4 Jedinstvo Stević
31.08.2008 Slavija 1 : 0 Mladost
31.08.2008 Stara Čaršija 0 : 2 Omladinac (D)
31.08.2008 Progorelica 1 : 1 Zgodačica
31.08.2008 Musina reka 3 : 2 Olimpik
31.08.2008 Kablar 0 : 0 Kralj Petar I
31.08.2008 Bratstvo 2 : 2 Krasava
31.08.2008 Jedinstvo 3 : 2 7. Juli
31.08.2008 Vojvodina 2 : 1 Napredak
31.08.2008 Borac 3 : 1 Sloboda (U)
31.08.2008 Banat 0 : 4 OFK Beograd
31.08.2008 BSK Borča 0 : 0 Zemun
31.08.2008 Rad 3 : 4 Radnički (K)
31.08.2008 Vojvodina 2 : 1 Napredak
31.08.2008 Sloboda (U) 0 : 0 Borac (Č)
31.08.2008 Teleoptik 0 : 1 OFK Beograd
31.08.2008 Čukarički Stankom 1 : 0 Radnički (O)
31.08.2008 Zemun 1 : 7 Partizan
31.08.2008 Radnički (K) 4 : 1 Radnički (O)
1:2
33 Crveni karton (Sremčica)
Arkač i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu