XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 147 utakmica za dan
Nedelja, 14 Jun 2009

Fudbal

Druga utakmica
14.06.2009 Šumadija (A) 1 : 0 Rudar (K)
14.06.2009 Vučje 4 : 1 Pukovac
14.06.2009 Radan 5 : 1 Mladost (M)
14.06.2009 Napredak 3 : 0 Budućnost
14.06.2009 Pusta Reka 4 : 2 Mladost (L)
14.06.2009 Sloga (LE) 4 : 1 Sloga (LI)
14.06.2009 BSK Bujanovac 4 : 0 OFK Niš
14.06.2009 Žitorađa 0 : 2 Zloćudovo
14.06.2009 Morava (VH) 2 : 2 Jastrebac (B)
14.06.2009 Jedinstvo 1 : 3 Rudar Alpos
14.06.2009 SFS Borac 4 : 2 Trgovački
14.06.2009 Pepeljevac 3 : 0 Poreč
14.06.2009 Sloga (Ć) 5 : 1 Radnički (S)
14.06.2009 Morava (Ć) 5 : 2 Kablovi
14.06.2009 Borac 3 : 2 Rudar (B)
14.06.2009 Bor 2 : 2 Trajal
14.06.2009 Ozren 3 : 2 Putevi
14.06.2009 Đerdap 7 : 1 Temnić Lipa
14.06.2009 Prva petoletka 2 : 0 Dunav
14.06.2009 Milutinac 2 : 0 Borac (O)
14.06.2009 Posavac Tišma 0 : 3 Slavija
14.06.2009 Obilić 6 : 1 IMT
14.06.2009 Kovačevac 3 : 0 Budućnost (D)
14.06.2009 Trudbenik 3 : 1 Žarkovo
14.06.2009 Grafičar 3 : 0 Poštar
14.06.2009 Lokomotiva 2 : 1 Resnik
14.06.2009 GSP Polet 5 : 0 Turbina
14.06.2009 Crvena zvezda (MML) 2 : 0 Lasta
14.06.2009 Popovići 1 : 4 Tutin
14.06.2009 Magnohrom 3 : 3 Radnik
14.06.2009 Karađorđe 2 : 3 Ibar (MB)
14.06.2009 Borac 0 : 1 Budućnost (K)
14.06.2009 Jošanica 0 : 1 Mladost (O)
14.06.2009 Rudar 2 : 1 Mataruge
14.06.2009 Proleter Lasta 1 : 0 Morava (S)
14.06.2009 Kraljevo Hajduk 1 : 4 Radnički (K)
14.06.2009 Jedinstvo 4 : 3 Braća Vuković
14.06.2009 Jedinstvo (GG) 4 : 0 Ovčar
14.06.2009 Napredak (K) 4 : 4 Mladost (P)
14.06.2009 Rudar 3 : 1 Miokovci
14.06.2009 Jedinstvo (K) 1 : 0 Slatina
14.06.2009 Napredak (S) 1 : 0 Autoprevoz
14.06.2009 Velereč 94 2 : 2 Dragačevo
14.06.2009 Omladinac (Z) 6 : 1 Prilike
14.06.2009 Polet (T) 4 : 4 Jedinstvo (P)
14.06.2009 Omladinac (Z) 3 : 3 Zlatibor (Č)
14.06.2009 Zlatibor voda (G) 3 : 2 Jedinstvo (K)
14.06.2009 Sečica 2 : 5 Budućnost (A)
14.06.2009 Železničar (P) 3 : 1 Polet (R)
14.06.2009 Jasen 5 : 1 GP Zlatibor
14.06.2009 Luna Avijatičar 3 : 1 Savinac
14.06.2009 Zlatar 1 : 0 Polimlje
14.06.2009 Arilje 3 : 1 Napredak (GD)
14.06.2009 Iskra 0 : 3 Jedinstvo
14.06.2009 Ribnikar 4 : 4 Vrujci
14.06.2009 ZSK 4 : 1 Osečina
14.06.2009 Radnik 0 : 3 Tvrdojevac
14.06.2009 Tulari 4 : 0 Mladost
14.06.2009 Zadrugar 7 : 0 OFK Jabučje
14.06.2009 Rajac 2 : 5 Brežđe
14.06.2009 Sovljak 3 : 0 Tešnjar
14.06.2009 Sloga (K) 3 : 1 Sloga (D)
14.06.2009 Zadrugar (O) 3 : 2 Borac (Ž)
14.06.2009 Zadrugar (T) 4 : 3 Bata Bulić
14.06.2009 Polet 5 : 5 Beli Orao
14.06.2009 Vihor 5 : 0 Sloga (B)
14.06.2009 Petar Dobrnjac 5 : 0 Dunavac
14.06.2009 Borac (VL) 2 : 1 Napredak
14.06.2009 Šapine 5 : 2 Crni Vrh
14.06.2009 Palilulac 9 : 0 Morava (K)
14.06.2009 Radnički (T) 3 : 0 Čegar
14.06.2009 Vrtište 0 : 3 Budućnost (P)
14.06.2009 Proleter (M) 4 : 4 Mramor
14.06.2009 Delijski Vis 4 : 1 Vulkan
14.06.2009 Brzi Brod 4 : 2 Sloboda (GV)
14.06.2009 Jastrebac Proleter 3 : 1 Omladinac (GK)
14.06.2009 Aluminjum 3 : 0 Moravac
14.06.2009 Brodoremont 2 : 0 Zlot
14.06.2009 Rajac 2 : 2 Rudna Glava
14.06.2009 Slatina (B) 10 : 0 Ključ
14.06.2009 Majdanpek 3 : 1 Slatina (N)
14.06.2009 Miloševo 3 : 0 Nemetali
14.06.2009 Sloga 0 : 2 Mala Vrbica
14.06.2009 Krivaja 5 : 2 AFK
14.06.2009 Njegoš 1 : 0 Čantavir
14.06.2009 Eđšeg 8 : 2 Čoka
14.06.2009 Tavankut 2 : 4 Bajša
14.06.2009 Potisje 1 : 1 Proleter
14.06.2009 Vinogradar 0 : 2 Bačka (P)
14.06.2009 Bačka (M) 1 : 0 Tisa
14.06.2009 Mladost 10 : 1 Jugoslavija
14.06.2009 Polet 1 : 3 Borac (S)
14.06.2009 Sloga 3 : 1 Jedinstvo
14.06.2009 Borac (VS) 2 : 1 Vulturul
14.06.2009 Partizan 1 : 1 Radnički (K)
14.06.2009 Radnički (B) 7 : 1 Dolovo
14.06.2009 Tempo 2 : 3 Crvena zvezda
14.06.2009 Budućnost 3 : 2 Proleter
14.06.2009 Mladost (NS) 3 : 0 Kabel
14.06.2009 Fruškogorac 1 : 1 Tvrdjava
14.06.2009 Budućnost (SS) 1 : 2 Mladost (BP)
14.06.2009 Borac (Š) 1 : 5 Slavija (NS)
14.06.2009 OFK Futog 3 : 0 Petrovaradin
14.06.2009 OFK Vrbas 2 : 6 Šajkaš
14.06.2009 Obilić (Z) 1 : 0 Omladinac (S)
14.06.2009 Index 9 : 0 Sremac
14.06.2009 Rudar 5 : 1 Jedinstvo (K)
14.06.2009 Mlava (ML) 3 : 0 Integral
14.06.2009 Mladost (S) 3 : 0 Krilaš
14.06.2009 Radnički (K) 3 : 0 Napredak (TR)
14.06.2009 Vrelo 2 : 1 Napredak (TO)
14.06.2009 Trgovački 6 : 3 Polet (SD)
14.06.2009 Pomoravlje 0 : 3 Dragoš
14.06.2009 Carevac 2 : 1 Pobeda (SK)
14.06.2009 Žitkovica 6 : 2 Napredak (N)
14.06.2009 Makce 3 : 0 Bambi
14.06.2009 Jedinstvo (D) 5 : 1 Desine
14.06.2009 Borac (Z) 4 : 0 Polet (V)
14.06.2009 Mladost (B) 7 : 0 Vojvoda Milenko
14.06.2009 RSK 3 : 1 Sloga (Ć)
14.06.2009 Morava (Č) 1 : 0 Omladinac
14.06.2009 Stevan Nešticki 3 : 0 Sloga (DT)
14.06.2009 Rujnik 0 : 3 Radnički (KS)
14.06.2009 Dobrica 5 : 0 Vitorul
14.06.2009 Hajduk 1 : 2 Dunav
14.06.2009 Mladost 1 : 0 Hajdučica
14.06.2009 Partizan 8 : 0 Vinogradar
14.06.2009 Borac 3 : 1 Banat
14.06.2009 Karaš 1 : 4 Vršac United
14.06.2009 Sloga 1 : 0 Bratstvo Unirea
14.06.2009 Ratar 4 : 1 Potporanj
14.06.2009 Pobeda 0 : 1 BSK Bavanište
14.06.2009 Unirea 1 : 3 Kolonija
14.06.2009 Vojvodina 3 : 2 Železničar
14.06.2009 Jedinstvo Stević 3 : 2 Omladinac (D)
14.06.2009 Mladost 1 : 0 Borac (S)
14.06.2009 Slavija 4 : 1 Plavi Dunav
14.06.2009 Jedinstvo 2 : 4 Proleter
14.06.2009 Borac (P) 3 : 2 Glogonj
14.06.2009 Zgodačica 2 : 2 Stara Čaršija
14.06.2009 Olimpik 3 : 2 Jedinstvo (D)
14.06.2009 Kralj Petar I 0 : 3 Progorelica
14.06.2009 Kablar 7 : 0 Musina reka
14.06.2009 Voždovac 0 : 2 Partizan
14.06.2009 Napredak 0 : 0 Crvena zvezda
14.06.2009 Radnički (O) 0 : 4 Crvena zvezda
14.06.2009 Banat 5 : 0 Radnički (N)
1:2
33 Crveni karton (Sremčica)
Katarina97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu