XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
338 utakmica za dan Nedelja, 14 Jun 2015


Fudbal

14.06
17:30
Loznica
Polet
1
0
14.06.2015 17:30 1 : 0
14.06
17:30
Sloga (P)
GFK Jasenica 1911
2
0
14.06.2015 17:30 2 : 0
14.06
17:30
Šumadija 1903
Kara─Ĺor─Ĺe
5
2
14.06.2015 17:30 5 : 2
14.06
17:30
Bane
Zvi┼żd
0
3
14.06.2015 17:30 0 : 3
14.06
17:30
Jošanica
Rudar
1
2
14.06.2015 17:30 1 : 2
14.06
17:30
┼Żelezni─Źar
Budućnost Krušik 2014
1
0
14.06.2015 17:30 1 : 0
14.06
17:30
Šumadija
Pobeda
4
1
14.06.2015 17:30 4 : 1
14.06
17:30
Smederevo 1924
Jedinstvo
1
1
14.06.2015 17:30 1 : 1
14.06
17:30
RSK
Basarac
3
0
14.06.2015 17:30
RSK
3 : 0
14.06
17:30
VGSK
Borac
5
2
14.06.2015 17:30 5 : 2
14.06
17:30
Šumadinac (B)
Sloga (B)
4
3
14.06.2015 17:30 4 : 3
14.06
17:30
Mladi radnik (R)
Homoljac
3
1
14.06.2015 17:30 3 : 1
14.06
17:30
┼Żelezni─Źar (P)
Napredak
2
0
14.06.2015 17:30 2 : 0
14.06
17:30
Obili─ç
Sloboda
2
1
14.06.2015 17:30 2 : 1
14.06
17:30
Lepenica
Morava
1
4
14.06.2015 17:30 1 : 4
14.06
17:30
Gru┼ża
Mihajlovac 1934
2
0
14.06.2015 17:30 2 : 0
14.06
17:30
Sevojno
Sloga 1940
1
2
14.06.2015 17:30 1 : 2
14.06
17:30
Polimlje
Brezovica
3
2
14.06.2015 17:30 3 : 2
14.06
17:30
Jedinstvo 1945
Zlatibor
0
2
14.06.2015 17:30 0 : 2
14.06
17:30
OFK Ose─Źina
Zadrugar
1
0
14.06.2015 17:30 1 : 0
14.06
17:30
Radni─Źki (V)
FAP
1
4
14.06.2015 17:30 1 : 4
FAP
14.06
17:30
Sloga (S)
Radni─Źki Stobeks
4
1
14.06.2015 17:30 4 : 1
14.06
17:30
Radjevac
Ribnica
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
18:00
Kraljevo Hajduk
Lazac
5
0
14.06.2015 18:00 5 : 0
14.06
18:00
Budu─çnost
Kara─Ĺor─Ĺe
3
1
14.06.2015 18:00 3 : 1
14.06
18:00
Ribnica
Granit
2
0
14.06.2015 18:00 2 : 0
14.06
18:00
Ibar
Polet
0
2
14.06.2015 18:00 0 : 2
14.06
18:00
Radni─Źki
Gru┼ża
2
2
14.06.2015 18:00 2 : 2
14.06
18:00
Mataruge
Radnik
2
1
14.06.2015 18:00 2 : 1
14.06
18:00
Go─Ź
OFK Ras
1
0
14.06.2015 18:00 1 : 0
14.06
17:30
Maršić
Sušica
0
1
14.06.2015 17:30 0 : 1
14.06
17:30
Šumadinac
Jadran
1
0
14.06.2015 17:30 1 : 0
14.06
17:30
Kolonija
Mladost (P)
0
3
14.06.2015 17:30 0 : 3
14.06
17:30
Kori─çani
Budu─çnost
2
1
14.06.2015 17:30 2 : 1
14.06
17:30
Jedinstvo
Sloga (D)
1
1
14.06.2015 17:30 1 : 1
14.06
17:00
Trli─ç
Tulari
3
1
14.06.2015 17:00 3 : 1
14.06
17:00
Kolubara
Spartak 1924
1
8
14.06.2015 17:00 1 : 8
14.06
17:00
OFK Divci
Joševa
5
0
14.06.2015 17:00 5 : 0
14.06
17:00
Tešnjar
Pepeljevac
2
2
14.06.2015 17:00 2 : 2
14.06
18:00
Mladost (P)
Sindjeli─ç
4
0
14.06.2015 18:00 4 : 0
14.06
18:00
Borac (V)
Jedinstvo (Š)
2
0
14.06.2015 18:00 2 : 0
14.06
18:00
Antimon
Provo
1
1
14.06.2015 18:00 1 : 1
14.06
18:00
Jadar
Jedinstvo (MZ)
4
2
14.06.2015 18:00 4 : 2
14.06
18:00
Podrinje
Lipolist
2
2
14.06.2015 18:00 2 : 2
14.06
18:00
Borac (L)
Drina
1
1
14.06.2015 18:00 1 : 1
14.06
18:00
Gu─Źevo
Hajduk Stanko
3
2
14.06.2015 18:00 3 : 2
14.06
18:00
BMR Petlova─Źa
Ma─Źva 2005
0
1
14.06.2015 18:00 0 : 1
14.06
17:30
Prvi srpski ustanak
Borac
5
1
14.06.2015 17:30 5 : 1
14.06
17:30
Šumadinac (S)
Vitlina-Bokanja
3
2
14.06.2015 17:30 3 : 2
14.06
17:30
Šatornja
Banja
3
1
14.06.2015 17:30 3 : 1
14.06
17:30
Omladinac
Vin─Źa
4
0
14.06.2015 17:30 4 : 0
14.06
17:30
Partizan (D)
Junkovac
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Zadrugar (T)
Polet (SD)
2
5
14.06.2015 17:30 2 : 5
14.06
17:30
Makce
Petar Dobrnjac
2
1
14.06.2015 17:30 2 : 1
14.06
17:30
Vojvoda Milenko
Mlava (B)
2
0
14.06.2015 17:30 2 : 0
14.06
17:30
Rudar (K)
Krilaš
1
1
14.06.2015 17:30 1 : 1
14.06
17:30
Sloga (B)
Trgova─Źki
1
2
14.06.2015 17:30 1 : 2
14.06
17:30
Radni─Źki 1926
Mladost (B)
3
1
14.06.2015 17:30 3 : 1
14.06
17:30
Mlava (ML)
─Éerdap
2
3
14.06.2015 17:30 2 : 3
14.06
17:30
Šapine
Napredak 1936
4
1
14.06.2015 17:30 4 : 1
14.06
17:00
Pobeda
Glavaš
5
2
14.06.2015 17:00 5 : 2
14.06
17:00
Osipaonica
Sloga (M)
4
5
14.06.2015 17:00 4 : 5
14.06
17:00
Budu─çnost (R)
Budu─çnost (MK)
3
0
14.06.2015 17:00 3 : 0
14.06
17:00
┼Żelezni─Źar (K)
Proleter
0
2
14.06.2015 17:00 0 : 2
14.06
17:00
Šumadija
Jedinstvo (K)
1
1
14.06.2015 17:00 1 : 1
14.06
11:00
┼Żelezni─Źar (S)
Udarnik
1
0
14.06.2015 11:00 1 : 0
14.06
17:00
Sloga
BSK
5
2
14.06.2015 17:00 5 : 2
BSK
14.06
17:00
Omladinac (D)
Lipar
3
1
14.06.2015 17:00 3 : 1
14.06
17:00
Grani─Źar (G)
Kordun
3
2
14.06.2015 17:00 3 : 2
14.06
17:00
Polet (K)
Hajduk
5
2
14.06.2015 17:00 5 : 2
14.06
17:00
Kula
Mladost
5
2
14.06.2015 17:00 5 : 2
14.06
17:00
Rusin
Dunav
1
0
14.06.2015 17:00 1 : 0
14.06
17:00
Omladinac (B)
Terekveš
2
0
14.06.2015 17:00 2 : 0
14.06
17:00
Grani─Źar (R)
Stanišić
0
3
14.06.2015 17:00 0 : 3
14.06
18:00
Borac (T)
Orljane
5
2
14.06.2015 18:00 5 : 2
14.06
18:00
Mladost (B)
Morava
3
4
14.06.2015 18:00 3 : 4
14.06
18:00
Rasova─Źa
Naša krila 1936
5
3
14.06.2015 18:00 5 : 3
14.06
18:00
Zaplanjac
Koprijan 1975
1
2
14.06.2015 18:00 1 : 2
14.06
18:00
Palilula
Rutevac
3
0
14.06.2015 18:00 3 : 0
14.06
18:00
Jedinstvo
Radni─Źki 1924 (K)
3
0
14.06.2015 18:00 3 : 0
14.06
18:00
Radni─Źki 1947 (─î)
Mladi radnik
4
2
14.06.2015 18:00 4 : 2
14.06
11:00
Kne┼żica
Malošište
0
2
14.06.2015 11:00 0 : 2
14.06
18:00
Naisus
Zemljoradnik
2
3
14.06.2015 18:00 2 : 3
14.06
17:30
Radni─Źki
─îekmin
1
0
14.06.2015 17:30 1 : 0
14.06
17:30
Jedinstvo (G)
Sloga
2
1
14.06.2015 17:30 2 : 1
14.06
17:30
Mladost
OFK Brza
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Umac
Šumadija
6
0
14.06.2015 17:30 6 : 0
14.06
17:30
Mladi borac
Vu─Źje
3
1
14.06.2015 17:30 3 : 1
14.06
17:30
Progres
Zlo─çudovo
4
1
14.06.2015 17:30 4 : 1
14.06
17:30
Jedinstvo (GS)
┼Żelezni─Źar
2
4
14.06.2015 17:30 2 : 4
14.06
11:00
Klju─Ź
Majdanpek
1
0
14.06.2015 11:00 1 : 0
14.06
17:30
Sloga
Rudna Glava
2
1
14.06.2015 17:30 2 : 1
14.06
17:30
Slatina (B)
Šarbanovac
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Deli Jovan
Radni─Źki
3
1
14.06.2015 17:30 3 : 1
14.06
17:30
Zlot
Krivelj
2
1
14.06.2015 17:30 2 : 1
14.06
17:30
Blizna
Branik
2
2
14.06.2015 17:30 2 : 2
14.06
17:30
Budu─çnost (P)
Budu─çnost (PK)
6
0
14.06.2015 17:30 6 : 0
14.06
17:30
Proleter (M)
Palilulac
4
2
14.06.2015 17:30 4 : 2
14.06
17:30
Mladost
Proleter (DV)
2
4
14.06.2015 17:30 2 : 4
14.06
17:30
Radni─Źki 1936
OFK Niš
2
3
14.06.2015 17:30 2 : 3
14.06
17:30
Rudar
OFK Brzi Brod
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Crvena zastava
Morava
3
3
14.06.2015 17:30 3 : 3
14.06
17:30
Vrtište
Aluminjum
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Radni─Źki
Trebi─Ź
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Borac
Malinik
3
2
14.06.2015 17:30 3 : 2
14.06
17:30
Mladost
Omladinac
6
7
14.06.2015 17:30 6 : 7
14.06
17:30
OFK 019 Zaje─Źar
Svrljiška topla
2
0
14.06.2015 17:30 2 : 0
14.06
17:30
OFK Knjaz
Rudar
0
1
14.06.2015 17:30 0 : 1
14.06
17:30
Polet
Sloga
3
2
14.06.2015 17:30 3 : 2
14.06
17:30
Osni─ç
Vratarnica
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
ŠSK
Rgotina
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
18:00
Dunav
Ratar
6
5
14.06.2015 18:00 6 : 5
14.06
18:00
Partizan (U)
Karaš (J)
3
2
14.06.2015 18:00 3 : 2
14.06
18:00
Vojvodina (S)
Partizan (K)
2
1
14.06.2015 18:00 2 : 1
14.06
18:00
Ševac
Borac (VS)
1
0
14.06.2015 18:00 1 : 0
14.06
18:00
Vladimirovac
Borac (VG)
7
2
14.06.2015 18:00 7 : 2
14.06
18:00
Potporanj
Dobrica
3
0
14.06.2015 18:00 3 : 0
14.06
18:00
Jedinstvo (V)
Vojvodina (CC)
2
1
14.06.2015 18:00 2 : 1
14.06
17:30
Marjan MB
Sušica 2012
1
2
14.06.2015 17:30 1 : 2
14.06
17:30
Mladost (B)
Sloboda
3
7
14.06.2015 17:30 3 : 7
14.06
17:30
Navalin
Morava (G)
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Gradac
Kumarevo 65
2
3
14.06.2015 17:30 2 : 3
14.06
17:30
OFK Morava
Omladinac
0
3
14.06.2015 17:30 0 : 3
14.06
17:30
Moravac
Polet
0
1
14.06.2015 17:30 0 : 1
14.06
18:00
Budu─çnost
Partizan
3
1
14.06.2015 18:00 3 : 1
14.06
18:00
Duško
Napredak
0
2
14.06.2015 18:00 0 : 2
14.06
18:00
Budu─çnost
Radni─Źki ┼áaba─Źki
4
3
14.06.2015 18:00 4 : 3
14.06
18:00
Proleter
Drina
5
3
14.06.2015 18:00 5 : 3
14.06
18:00
Cer
Sloga
4
2
14.06.2015 18:00
Cer
4 : 2
14.06
18:00
Radnik
Milicionar
1
0
14.06.2015 18:00 1 : 0
14.06
18:00
Mladost (DB)
Velika Reka
5
6
14.06.2015 18:00 5 : 6
14.06
11:00
Studenac
Stolice
1
3
14.06.2015 11:00 1 : 3
14.06
18:00
Borac
Sloga (LŠ)
3
2
14.06.2015 18:00 3 : 2
14.06
18:00
Cer
─îoban─Źe
5
4
14.06.2015 18:00
Cer
5 : 4
14.06
18:00
Sloga (S)
7. Juli
5
2
14.06.2015 18:00 5 : 2
14.06
18:00
Cerova
Milan Orli─ç
1
5
14.06.2015 18:00 1 : 5
14.06
17:30
Jadar 2013
Gradac
5
2
14.06.2015 17:30 5 : 2
14.06
17:30
Beloševac
Kolubara 2
3
1
14.06.2015 17:30 3 : 1
14.06
17:30
Borac
Liplje
3
1
14.06.2015 17:30 3 : 1
14.06
17:30
Komanice
Ribnikar
0
1
14.06.2015 17:30 0 : 1
14.06
17:30
Milenko Pavlovi─ç
Rajac
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Polet
Iskra
1
0
14.06.2015 17:30 1 : 0
14.06
11:00
B 2000
Misa─Źa
8
3
14.06.2015 11:00 8 : 3
14.06
17:30
Omladinac (Š)
Radni─Źki
0
3
14.06.2015 17:30 0 : 3
14.06
17:30
Napredak 1927
Budu─çnost
5
3
14.06.2015 17:30 5 : 3
14.06
17:30
Rudar
Mladost
4
0
14.06.2015 17:30 4 : 0
14.06
17:30
Borac
Omladinac (S)
3
1
14.06.2015 17:30 3 : 1
14.06
17:30
BSK 1924
Polet
1
0
14.06.2015 17:30 1 : 0
14.06
17:30
Rade Milošević
Dragoš
1
1
14.06.2015 17:30 1 : 1
14.06
17:30
Napredak (B)
Napredak 1934
3
2
14.06.2015 17:30 3 : 2
14.06
17:30
Borac (K)
Vihor
4
0
14.06.2015 17:30 4 : 0
14.06
17:30
Jedinstvo (D)
Sloga (D)
3
1
14.06.2015 17:30 3 : 1
14.06
17:30
Jedinstvo (Lj)
┼Żitkovica
2
4
14.06.2015 17:30 2 : 4
14.06
17:30
Polet (V)
Kurja─Źe
3
2
14.06.2015 17:30 3 : 2
14.06
17:30
Sloga (─ć)
Dunavac
9
1
14.06.2015 17:30 9 : 1
14.06
17:30
OFK Brani─Źevo
Dizel
2
3
14.06.2015 17:30 2 : 3
14.06
Prijatelji
Vujan
0
1
14.06.2015 0 : 1
14.06
Strelac
BIP
0
0
14.06.2015 0 : 0
BIP
14.06
Preme─ça
Planinac
0
0
14.06.2015 0 : 0
14.06
Morava (K)
Rakova
7
1
14.06.2015 7 : 1
14.06
Budu─çnost
Zadrugar
4
2
14.06.2015 4 : 2
14.06
─îa─Źak 94
Morava (M)
4
1
14.06.2015 4 : 1
14.06
17:30
Jedinstvo
Toplica
0
3
14.06.2015 17:30 0 : 3
14.06
17:30
Stari drugari
Popadi─ç
1
3
14.06.2015 17:30 1 : 3
14.06
17:30
Gornji Mušić
Orao
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Mladost
Gornji Lajkovac
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Sloga
OFK Bagremar
3
1
14.06.2015 17:30 3 : 1
14.06
17:30
┼Że┼żelj
Šumadija 1934
3
2
14.06.2015 17:30 3 : 2
14.06
17:30
Azbest
Zastava
4
1
14.06.2015 17:30 4 : 1
14.06
17:30
Botunje
Srbija
3
2
14.06.2015 17:30 3 : 2
14.06
17:30
Kremenac
Mladost Teferi─Ź
1
2
14.06.2015 17:30 1 : 2
14.06
17:30
Hajduk
Košutnjak
3
1
14.06.2015 17:30 3 : 1
14.06
17:30
21. oktobar
Kutlovo
4
4
14.06.2015 17:30 4 : 4
14.06
17:30
Mladost 1954 (DM)
Sloga 1948 (M)
14.06.2015 17:30
14.06
17:30
Morava 1949
AZ Borac 2014
14.06.2015 17:30
14.06
17:30
Supovac
Vulkan 1963
14.06.2015 17:30
14.06
17:30
Stevan Nešticki
Mramor 1927
14.06.2015 17:30
14.06
17:30
─îegar 2013 (K)
─îegar 1946 (DM)
14.06.2015 17:30
14.06
17:30
Delijski Vis
Mladost (DK)
14.06.2015 17:30
14.06
Sloga
Mladost
0
5
14.06.2015 0 : 5
14.06
17:30
Se─Źica
Gluma─Ź
2
0
14.06.2015 17:30 2 : 0
14.06
17:30
Dobrinjac
Savinac 1933
1
4
14.06.2015 17:30 1 : 4
14.06
17:30
Gorobilje
Plavi Tok
8
0
14.06.2015 17:30 8 : 0
14.06
17:30
Blagaja
Bakionica
1
1
14.06.2015 17:30 1 : 1
14.06
17:30
Pobeda
Lazarica
0
4
14.06.2015 17:30 0 : 4
14.06
17:30
Borac
Avijati─Źar
3
5
14.06.2015 17:30 3 : 5
14.06
17:30
Je┼żevica
Trešnjica
6
1
14.06.2015 17:30 6 : 1
14.06
17:30
Ozrem PMH
Takovski Ustanak
4
0
14.06.2015 17:30 4 : 0
14.06
17:30
Mladi rudar
Majdan
0
1
14.06.2015 17:30 0 : 1
14.06
17:30
Šilopaj
Jablanica
2
2
14.06.2015 17:30 2 : 2
14.06
17:30
Omladinac
Mladost 09
5
0
14.06.2015 17:30 5 : 0
14.06
17:30
Šumadija
Velere─Ź 94
5
3
14.06.2015 17:30 5 : 3
14.06
17:30
Brezak
Ozremica
3
1
14.06.2015 17:30 3 : 1
14.06
17:30
OFK Tamni─Ź
Samarinovac
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Smedovac
Ratar
7
0
14.06.2015 17:30 7 : 0
14.06
17:30
Grani─Źar
─îubra
0
3
14.06.2015 17:30 0 : 3
14.06
17:30
Srbovo
Kovilovo
0
0
14.06.2015 17:30 0 : 0
14.06
17:30
Urovica
Miloševo
4
4
14.06.2015 17:30 4 : 4
14.06
17:30
Polet
Malajnica
3
1
14.06.2015 17:30 3 : 1
14.06
17:30
Jerma
Rongo Siti
2
0
14.06.2015 17:30 2 : 0
14.06
17:30
Temac
Veliki Suvodol
7
0
14.06.2015 17:30 7 : 0
14.06
17:30
Provalija
Sloboda
1
2
14.06.2015 17:30 1 : 2
14.06
17:30
Lokomotiva
Mladost
7
1
14.06.2015 17:30 7 : 1
14.06
17:30
Zvezda
Sloga
2
0
14.06.2015 17:30 2 : 0
14.06
17:30
Egeta
Velika reka
9
1
14.06.2015 17:30 9 : 1
14.06
17:30
Pontes
Mala Vrbica
2
5
14.06.2015 17:30 2 : 5
14.06
17:30
Lokomotiva
Rtkovo
1
6
14.06.2015 17:30 1 : 6
14.06
17:30
Kladušnica
Lov─çen
4
4
14.06.2015 17:30 4 : 4
14.06
15:30
Ko─Źa Andjelkovi─ç
Napredak
1
3
14.06.2015 15:30 1 : 3
14.06
17:30
Velika Vrbica
Omladinac
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Gunjevac
Proleter
4
2
14.06.2015 17:30 4 : 2
14.06
17:30
OFK Stublenica
Polet
3
2
14.06.2015 17:30 3 : 2
14.06
17:30
Polet
Crvena Jabuka
5
2
14.06.2015 17:30 5 : 2
14.06
17:30
Omladinac
Dimitrije Tucovi─ç
3
2
14.06.2015 17:30 3 : 2
14.06
17:30
Stepanje
Tvrdojevac
2
4
14.06.2015 17:30 2 : 4
14.06
17:30
Kaleni─ç
Rudar
3
6
14.06.2015 17:30 3 : 6
14.06
18:00
Radni─Źki 1927
Omladinac
7
2
14.06.2015 18:00 7 : 2
14.06
18:00
Pobeda
Vitorul
3
0
14.06.2015 18:00 3 : 0
14.06
18:00
Hajduk
Karaš (K)
0
3
14.06.2015 18:00 0 : 3
14.06
18:00
Vinogradar
Banat
1
3
14.06.2015 18:00 1 : 3
14.06
17:30
Metalac
Napredak (P)
0
3
14.06.2015 17:30 0 : 3
14.06
17:30
Sloga (D)
Proleter
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Dunavac
Napredak 1947
1
1
14.06.2015 17:30 1 : 1
14.06
17:30
Stig 1955
Zemljoradnik
2
4
14.06.2015 17:30 2 : 4
14.06
17:30
Pobeda
Sopot
4
2
14.06.2015 17:30 4 : 2
14.06
17:30
Ljubi─Źevo
Dunav
1
5
14.06.2015 17:30 1 : 5
14.06
18:00
Polet
Petrovac 74
5
1
14.06.2015 18:00 5 : 1
14.06
18:00
Krnule 09
Dragojevac
0
3
14.06.2015 18:00 0 : 3
14.06
18:00
Skupljen 2013
Mladost 2013
1
2
14.06.2015 18:00 1 : 2
14.06
18:00
┼Żika 2013
Torpedo
0
3
14.06.2015 18:00 0 : 3
14.06
18:00
Sloga 1949
Verko
3
0
14.06.2015 18:00 3 : 0
14.06
18:00
Hajduk
Mladost (B)
0
3
14.06.2015 18:00 0 : 3
14.06
11:00
Šipurske livade
Boji─ç
2
0
14.06.2015 11:00 2 : 0
14.06
11:00
Zabla─çe
Grušić
3
0
14.06.2015 11:00 3 : 0
14.06
11:00
Rankovac
Sinošević
7
0
14.06.2015 11:00 7 : 0
14.06
18:00
Buljane
Heroj
3
0
14.06.2015 18:00 3 : 0
14.06
18:00
Mladost
Omladinski
2
0
14.06.2015 18:00 2 : 0
14.06
18:00
Jedinstvo
Sloboda
1
4
14.06.2015 18:00 1 : 4
14.06
18:00
Radnik
OFK Borac
5
3
14.06.2015 18:00 5 : 3
14.06
18:00
Omladinac
Popovac
6
1
14.06.2015 18:00 6 : 1
14.06
Vlasina 2014
Nomanica
3
3
14.06.2015 3 : 3
14.06
Sremski vitezovi
Polet
2
9
14.06.2015 2 : 9
14.06
Fruškogorac
27. Oktobar
1
1
14.06.2015 1 : 1
14.06
Mladost (B)
Jedinstvo
6
0
14.06.2015 6 : 0
14.06
Sremac
Planinac
0
4
14.06.2015 0 : 4
14.06
OFK Kraljevci
Sloga
1
4
14.06.2015 1 : 4
14.06
Borac
Mladost (P)
5
1
14.06.2015 5 : 1
14.06
Vojvodina
Car Uroš
2
5
14.06.2015 2 : 5
14.06
BSK
Turekovac
12
6
14.06.2015
BSK
12 : 6
14.06
Real
Atletiko
1
2
14.06.2015 1 : 2
14.06
Polet
Krušedol
6
7
14.06.2015 6 : 7
14.06
Borac (J)
Sloga
5
6
14.06.2015 5 : 6
14.06
Dunav
Borac (S)
1
4
14.06.2015 1 : 4
14.06
17:30
Planinac
Borac (VR)
4
2
14.06.2015 17:30 4 : 2
14.06
17:30
Grgurevci
Sloga (Z)
4
0
14.06.2015 17:30 4 : 0
14.06
17:30
BSK
Borac (R)
5
1
14.06.2015 17:30
BSK
5 : 1
14.06
17:30
Srem
Sloboda
5
2
14.06.2015 17:30 5 : 2
14.06
17:30
Sloga (─î)
Napredak
1
2
14.06.2015 17:30 1 : 2
14.06
17:30
OFK Bosut
Mitros
2
1
14.06.2015 17:30 2 : 1
14.06
17:30
OFK Ba─Źinci
Bratstvo
6
0
14.06.2015 17:30 6 : 0
14.06
17:30
Borac
Grani─Źar
5
0
14.06.2015 17:30 5 : 0
14.06
17:30
OFK Bingula
OFK Biki─ç
0
5
14.06.2015 17:30 0 : 5
14.06
17:30
Sremac
Omladinac (M)
0
4
14.06.2015 17:30 0 : 4
14.06
17:30
Napredak
Jedinstvo
3
2
14.06.2015 17:30 3 : 2
14.06
17:30
Hajduk
Omladinac (B)
4
2
14.06.2015 17:30 4 : 2
14.06
17:30
Jednota
Sin─Ĺeli─ç
1
4
14.06.2015 17:30 1 : 4
14.06
11:00
┼Żabari
Paune
0
0
14.06.2015 11:00 0 : 0
14.06
11:00
Buja─Źi─ç
OFK Povlen
7
2
14.06.2015 11:00 7 : 2
14.06
17:30
Mladi radnik
Mali korak
1
3
14.06.2015 17:30 1 : 3
14.06
17:30
Dupljaj
Kotešica
3
3
14.06.2015 17:30 3 : 3
14.06
17:30
Rakac Stave
Mladost (VK)
2
2
14.06.2015 17:30 2 : 2
14.06
17:00
Zvezda
Trstenica
6
2
14.06.2015 17:00 6 : 2
14.06
17:00
OFK Urovci
Poljane
3
0
14.06.2015 17:00 3 : 0
14.06
17:00
Krtinska
Belo Polje
3
1
14.06.2015 17:00 3 : 1
14.06
17:00
Omladinac
Polet
3
1
14.06.2015 17:00 3 : 1
14.06
17:00
Borac
Vuki─çevica
3
0
14.06.2015 17:00 3 : 0
14.06
17:00
Duboko
Jedinstvo
0
1
14.06.2015 17:00 0 : 1
14.06
17:00
Posavina
Rvati
2
2
14.06.2015 17:00 2 : 2
14.06
17:30
Sloboda 1948
Stragari
5
1
14.06.2015 17:30 5 : 1
14.06
17:30
Jugovi─çi
Morava
3
2
14.06.2015 17:30 3 : 2
14.06
17:30
Dobri─Ź 1974
Mladost 1976
1
2
14.06.2015 17:30 1 : 2
14.06
17:30
Borac
Jugovi─çi 1976
3
0
14.06.2015 17:30 3 : 0
14.06
17:30
Belfast
Bali─Źevac 1974
0
3
14.06.2015 17:30 0 : 3
14.06
17:30
Pepeljevac 1947
Grkljane
14.06.2015 17:30
14.06
17:30
Modrica
Zdravinje
14.06.2015 17:30
14.06
17:30
Polet (K)
Zmajevac
14.06.2015 17:30
14.06
17:30
Štitari
Jablanica
14.06.2015 17:30
14.06
17:30
20. Oktobar
Strmovo
0
3
14.06.2015 17:30 0 : 3
14.06
17:30
Šumadinac
Sloga
1
6
14.06.2015 17:30 1 : 6
14.06
17:30
Dimitrije Tucovi─ç
Borac
0
3
14.06.2015 17:30 0 : 3
14.06
17:00
Crvena zvijezda
Obili─ç
2
3
14.06.2015 17:00 2 : 3
14.06
17:00
Jugovi─ç
Krbeti
2
2
14.06.2015 17:00 2 : 2
14.06
17:00
Gr─Źica
Sveti Jovan
2
0
14.06.2015 17:00 2 : 0
14.06
17:00
Mladost (L)
Mladost 2003
3
0
14.06.2015 17:00 3 : 0
14.06
17:00
Sava 04
Mladost (T)
3
5
14.06.2015 17:00 3 : 5
14.06
17:00
Brezik
Mladost (S)
2
3
14.06.2015 17:00 2 : 3
14.06
17:00
Gredice
Omladinac
2
1
14.06.2015 17:00 2 : 1
14.06
Vra┼żogrnac
Mladost (G)
3
1
14.06.2015 3 : 1
14.06
Mladi Gorani
Garevina
0
2
14.06.2015 0 : 2
14.06
Baštovan
OFK Gnjila
0
3
14.06.2015 0 : 3
14.06
17:00
Markovac
Ivan─Źa
0
1
14.06.2015 17:00 0 : 1
14.06
17:00
Polet
Budu─çnost
7
0
14.06.2015 17:00 7 : 0
14.06
17:00
Sloga
Krušar
0
2
14.06.2015 17:00 0 : 2
14.06
17:00
Mladost Virine
Supska
2
3
14.06.2015 17:00 2 : 3
14.06
18:00
Galeb
Radni─Źki (K)
1
3
14.06.2015 18:00 1 : 3
14.06
18:00
Mrovska
Mladost (Z)
2
2
14.06.2015 18:00 2 : 2
14.06
18:00
Sloga (K)
Vlašić
8
2
14.06.2015 18:00 8 : 2
14.06
18:00
Dobrava
Mladost (PP)
3
2
14.06.2015 18:00 3 : 2
14.06
18:00
Volujac
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
3
1
14.06.2015 18:00 3 : 1
14.06
18:00
Ceri─ç
Kara─Ĺor─Ĺe
2
1
14.06.2015 18:00 2 : 1
14.06
18:00
Trešnjevka
Jevremovac
4
4
14.06.2015 18:00 4 : 4
14.06
18:00
Sloga Trgošped
Pri─Źinovi─ç
6
5
14.06.2015 18:00 6 : 5
14.06
Radnik
Dinamo
1
0
14.06.2015 1 : 0
14.06
Car Konstantin
Hajduk Veljko
3
0
14.06.2015 3 : 0
14.06
10:00
┼Żelezni─Źar
Sloga
3
0
14.06.2015 10:00 3 : 0
14.06
10:00
Ba─Źka
Potisje
3
0
14.06.2015 10:00 3 : 0
14.06
10:00
AFK
Tisa
8
0
14.06.2015 10:00
AFK
8 : 0
14.06
17:00
Hajdu─Źica
Radni─Źki 1927
0
3
14.06.2015 17:00 0 : 3
14.06
10:00
Karaš (J)
Hajdu─Źica
0
3
14.06.2015 10:00 0 : 3
14.06
10:00
Vladimirovac
Ševac
7
0
14.06.2015 10:00 7 : 0
14.06
17:00
Vulturul
Budu─çnost (A)
1
1
14.06.2015 17:00 1 : 1
14.06
10:00
Smederevo 1924
Borac (P)
8
0