XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 160 utakmica za dan
Subota, 11 Februar 2017

Fudbal

11.02.2017 13:30 Arsenal 2 : 0 Hull
11.02.2017 16:00 Manchester Utd 2 : 0 Watford
11.02.2017 16:00 Middlesbrough 0 : 0 Everton
11.02.2017 16:00 Stoke 1 : 0 Crystal Palace
11.02.2017 16:00 Sunderland 0 : 4 Southampton
11.02.2017 16:00 West Ham 2 : 2 WBA
11.02.2017 18:30 Liverpool 2 : 0 Tottenham
11.02.2017 15:30 Bayer Leverkusen 3 : 0 Eintracht
11.02.2017 15:30 Ingolstadt 0 : 2 Bayern
11.02.2017 15:30 Werder 0 : 1 Borussia M'gladbach
11.02.2017 15:30 Darmstadt 98 2 : 1 Borussia Dortmund
11.02.2017 15:30 RB Leipzig 0 : 3 Hamburger SV
11.02.2017 18:30 Schalke 04 2 : 0 Hertha BSC
11.02.2017 20:45 Fiorentina 3 : 0 Udinese
11.02.2017 17:00 Guingamp 2 : 1 Lyon
11.02.2017 20:00 Nancy 0 : 3 Montpellier
11.02.2017 20:00 Lille 1 : 2 Angers
11.02.2017 20:00 Dijon 2 : 0 Caen
11.02.2017 20:00 Toulouse 4 : 1 Bastia
11.02.2017 20:00 Monaco 5 : 0 Metz
11.02.2017 13:00 Betis 0 : 0 Valencia
11.02.2017 16:15 Alavés 0 : 6 Barcelona
11.02.2017 18:30 Athletic Club 2 : 1 La Coruña
11.02.2017 20:45 Osasuna 1 : 3 Real Madrid
11.02.2017 08:40 Jadar I 3 : 0 Radnički Stobeks
11.02.2017 09:20 Jadar II 2 : 1 Loznica
11.02.2017 10:00 OFK Trnovica 0 : 1 Drina I
11.02.2017 10:40 Sloga 1 : 2 Drina II
11.02.2017 11:20 Podrinje 0 : 2 Jedinstvo
11.02.2017 12:40 Drina 3 : 1 OFK Trnovica
11.02.2017 14:00 Podrinje 0 : 3 Sloga
11.02.2017 12:00 Podrinje 1 : 4 Jedinstvo
11.02.2017 12:40 Gučevo II 0 : 0 OFK Trnovica
11.02.2017 13:20 Gučevo I 0 : 0 Jedinstvo
11.02.2017 14:40 Radnički Stobeks 1 : 4 Loznica
11.02.2017 15:20 Sloga 3 : 1 Jadar

Košarka

11.02.2017 19:00 Budućnost VOLI 95 : 61 Karpoš Sokoli
11.02.2017 21:00 FMP 89 : 79 Union Olimpija
11.02.2017 19:30 Sloga 69 : 75 Mladost Admiral
11.02.2017 19:00 Napredak Rubin 90 : 77 Smederevo 1953
11.02.2017 19:30 Spartak 74 : 68 Metalac
11.02.2017 19:30 Konstantin 54 : 79 Tamiš
11.02.2017 16:00 Dynamic BG 69 : 78 Dunav
11.02.2017 19:30 Kolubara LA 2003 68 : 54 Futog Tupanjac MD
11.02.2017 19:00 Mladost 94 : 97 Vojvodina
11.02.2017 18:00 Rtanj 61 : 71 Sloboda
11.02.2017 19:00 Akademik 134 : 69 Crvenka
11.02.2017 19:00 Dunav 2014 72 : 58 Radnički
11.02.2017 19:00 Sveti Đorđe 68 : 66 Hajduk
11.02.2017 20:30 KKK Radnički 86 : 75 Priboj
11.02.2017 18:00 Crnokosa 75 : 79 Zekas 75
11.02.2017 19:00 Prva Petoletka 69 : 86 Železničar
11.02.2017 19:00 Morava 98 : 64 Vlasotince
11.02.2017 12:00 Radnik 70 : 54 Mladost
11.02.2017 18:00 Sokobanja 88 : 80 Kuršumlija
11.02.2017 19:00 Zdravlje Leskovac 85 : 57 Dimitrovgrad
11.02.2017 17:30 BKK Radnički 70 : 82 Borča
11.02.2017 18:30 LA Basket 84 : 65 Ras
11.02.2017 17:00 Radnički (O) 70 : 63 Torlak
11.02.2017 18:00 Žarkovo 92 : 69 Slodes
11.02.2017 Velika Kikinda 70 : 63 Budućnost
11.02.2017 Mladost Veternik 87 : 83 Star
11.02.2017 Karađorđevo 71 : 82 Tisa
11.02.2017 Odžaci 60 : 64 Kadet
11.02.2017 Sloboda NS 78 : 73 Bagljaš
11.02.2017 SO Koš 53 : 82 Petrovgrad
11.02.2017 Šimanovci 62 : 77 Jedinstvo
11.02.2017 17:30 Opovo 99 66 : 58 Lokomotiva 2016
11.02.2017 20:00 Radnički VA 103 : 53 M015
11.02.2017 18:30 Loznica 77 : 43 Rađevac
11.02.2017 Užice 86 : 84 Mladost
11.02.2017 GM-032 69 : 87 Ivanjica
11.02.2017 Čačak 94 67 : 72 Sloga
11.02.2017 Morava 92 : 64 Play off
11.02.2017 14:00 Basket 77 : 83 Stari Ras
11.02.2017 19:00 Svilajnac 85 : 73 Napredak Junior
11.02.2017 15:00 Paraćin 104 : 62 Trepča
11.02.2017 16:30 Goč 63 : 81 Sloga (D)
11.02.2017 Eko Sport 67 : 69 Novi Beograd 7
11.02.2017 Vitez BGD 011 74 : 67 Umka 2009
11.02.2017 Vizura Shark 70 : 77 BASK
11.02.2017 Torlak 2 41 : 74 Cerak
11.02.2017 Zicer 64 : 71 Hajduk Veljko
11.02.2017 Hisar 74 : 108 Jugbasket
11.02.2017 Bor RTB 112 : 62 Omladinac 016
11.02.2017 Mladost Vesna 90 : 59 Đerdap
11.02.2017 BSK Junior 51 : 78 Pusta Reka
11.02.2017 19:00 Vrbas Medela 61 : 71 Radivoj Korać
11.02.2017 19:00 Crvena zvezda 79 : 69 Vršac
11.02.2017 17:00 Šumadija 76 : 73 Šabac
11.02.2017 18:30 Student 74 : 54 Spartak
11.02.2017 17:00 Novosadska ŽKA 55 : 67 Partizan 1953
11.02.2017 15:00 Zvečan 20 : 0 Loznica
11.02.2017 15:00 Lim 82 : 52 Užice
11.02.2017 15:00 ČA basket 68 : 69 Železničar
11.02.2017 15:00 Prijepolje 30 : 108 Ljubovija
11.02.2017 15:30 Radnički 2016 60 : 48 Actavis academy
11.02.2017 16:00 Bagdala 38 : 102 Bor
11.02.2017 16:30 Student 2 51 : 107 Palanka 2012
11.02.2017 Bežanija 31 : 75 Stara Pazova
11.02.2017 Hajduk 49 : 97 Topolčanka
11.02.2017 Jadran 21 : 86 Proleter

Odbojka

11.02.2017 19:00 Novi Pazar 3 : 1 Niš IGM Mladost
11.02.2017 19:00 Toplički Vitezovi 1 : 3 Železničar
11.02.2017 16:00 Borac 3 : 0 VA 014 Gorenje
11.02.2017 19:00 Smederevo Carina 3 : 0 FAP Livnica
11.02.2017 16:00 Futog 0 : 3 Mladi radnik
11.02.2017 19:00 Novi Sad 3 : 2 Metalac Takovo
11.02.2017 19:00 Srem Iton 3 : 1 Timok
11.02.2017 19:00 Bečej 3 : 1 Antena
11.02.2017 19:00 Mladenovac 3 : 1 Napredak 037
11.02.2017 17:00 Užice 2 : 3 Dubočica
11.02.2017 17:00 Bavanište 2 : 3 Zaslon
11.02.2017 19:00 Stig 1 : 3 Lucky Star
11.02.2017 18:30 Jedinstvo 0 : 3 Rudar
11.02.2017 19:00 Gračac 0 : 3 Knez Lazar
11.02.2017 18:00 Banat 3 : 0 Botafogo
11.02.2017 19:00 Mladost 1 : 3 Proleter
11.02.2017 20:00 Dunav Volley 3 : 1 Kulpin
11.02.2017 15:00 Mladost 1 : 3 MOK Topličanin 97
11.02.2017 19:00 Dinamo 3 : 1 Jedinstvo (U)
11.02.2017 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Spartak
11.02.2017 Leskovac 98 0 : 3 Eaton Srem Tempo
11.02.2017 FOK 3 : 0 Roda
11.02.2017 Klek Srbijašume 3 : 0 Beograd
11.02.2017 Gimnazijalac 1 : 3 Takovo Zvezda Helios
11.02.2017 Vranje 3 : 0 Smederevo
11.02.2017 19:30 Borac (Č) 0 : 3 Valjevo
11.02.2017 17:00 Tutin 0 : 3 Sterija
11.02.2017 16:00 Student 0 : 3 Ub
11.02.2017 15:00 Crnokosa 3 : 1 Tara
11.02.2017 17:00 Putevi Trendteks 0 : 3 Ekonomac
11.02.2017 18:00 Majdanpek FBC 3 : 0 Radan
11.02.2017 16:00 Futog vest 1 : 3 Odbojka 013
11.02.2017 15:00 Partizan 3 : 2 Ruma
11.02.2017 12:00 Novi Sad 0 : 3 Elan Volej
11.02.2017 19:00 Mladost (I) 0 : 3 Panonija
11.02.2017 19:00 Mladi Radnik 3 : 0 Zaslon
11.02.2017 16:35 Kralj 3 : 1 Lazarevac

Rukomet

11.02.2017 13:00 Dinamo Pančevo 26 : 33 Meshkov Brest
11.02.2017 18:50 Vojvodina 39 : 26 Jugović
11.02.2017 19:00 Partizan 28 : 29 Dinamo
11.02.2017 18:30 Metaloplastika 33 : 22 Požarevac
11.02.2017 17:00 Spartak Vojput 37 : 30 Sloga
11.02.2017 19:00 Morava 24 : 27 Rudar
11.02.2017 18:00 Radnički KG 22 : 32 Naisa
11.02.2017 18:00 Bor RTB 27 : 19 Železničar
11.02.2017 20:00 Kikinda 21 : 20 Jagodina

Vaterpolo

11.02.2017 Taš 6 : 13 Stari Grad
11.02.2017 Dunav 9 : 16 Nais
11.02.2017 Zemun 10 : 11 Valjevo

Futsal

11.02.2017 Kragujevac 2011 0 : 2 Ekonomac 2
11.02.2017 18:30 Mašinac 8 : 5 Bellatores
11.02.2017 20:00 Ivanjica 4 : 1 Župski rubin
11.02.2017 15:30 Aranđelovac 3 : 7 Bajina Bašta
11.02.2017 19:00 Kosjerić 3 : 2 Zlatar 033

FFA

11.02.2017 13:00 Vinogradar 0 : 3 Akademija coerver
11.02.2017 13:40 Bačka 1901 0 : 3 KMF Champions

Hokej

11.02.2017 17:15 Crvena zvezda 8 : 5 NS Stars
11.02.2017 19:00 Playboy Slavija 1 : 5 ECE Celje
Lelke je kreirao novo takmičenje
PFS Subotica je kreirao novo takmičenje
Andrija95 je kreirao novo takmičenje
PFL Sombor je kreirao novo takmičenje
Stefan Branežac je kreirao novo takmičenje
https://www.getnewreview.com