23.08
17:00
Loznica
GFK Jasenica 1911
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Loznica | 1 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
23.08
17:00
Karađorđe
Polet
2
2
|
23.08.2014 17:00 | Karađorđe | 2 : 2 | Polet | |||||
23.08
17:00
Rudar
Šumadija 1903
2
2
|
23.08.2014 17:00 | Rudar | 2 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
23.08
17:00
Budućnost Krušik 2014
Bane
3
0
|
23.08.2014 17:00 | Budućnost Krušik 2014 | 3 : 0 | Bane | |||||
23.08
17:00
Pobeda
Jošanica
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Pobeda | 2 : 1 | Jošanica | |||||
23.08
17:00
Jedinstvo
Železničar
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Železničar | |||||
23.08
17:00
Smederevo 1924
Šumadija
0
0
|
23.08.2014 17:00 | Smederevo 1924 | 0 : 0 | Šumadija |
23.08
17:00
Ozren
Dinamo
2
0
|
23.08.2014 17:00 | Ozren | 2 : 0 | Dinamo | |||||
23.08
17:00
Sinđelić
Tabane 1970
1
2
|
23.08.2014 17:00 | Sinđelić | 1 : 2 | Tabane 1970 | |||||
23.08
17:00
Hajduk Veljko
Radan
0
2
|
23.08.2014 17:00 | Hajduk Veljko | 0 : 2 | Radan | |||||
23.08
17:00
Sloga
Car Konstantin
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Car Konstantin | |||||
23.08
17:00
Radnički (P)
Kopaonik
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Radnički (P) | 1 : 0 | Kopaonik | |||||
23.08
17:00
Trstenik PPT
Đerdap
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Trstenik PPT | 2 : 1 | Đerdap | |||||
23.08
17:00
OFK Bor
Timok
1
2
|
23.08.2014 17:00 | OFK Bor | 1 : 2 | Timok |
23.08
17:00
Dinamo
Bačka 1901
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Dinamo | 2 : 1 | Bačka 1901 | |||||
23.08
17:00
Radnički (Š)
Radnički (NP)
2
0
|
23.08.2014 17:00 | Radnički (Š) | 2 : 0 | Radnički (NP) | |||||
23.08
17:00
Cement
PIK Prigrevica
0
0
|
23.08.2014 17:00 | Cement | 0 : 0 | PIK Prigrevica | |||||
23.08
17:00
Banat
Vršac
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Banat | 1 : 0 | Vršac | |||||
23.08
17:00
Sloga
Tekstilac
3
0
|
23.08.2014 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Tekstilac | |||||
23.08
17:00
ČSK Pivara
Senta
2
0
|
23.08.2014 17:00 | ČSK Pivara | 2 : 0 | Senta | |||||
23.08
17:00
Radnički (SM)
Dolina
0
1
|
23.08.2014 17:00 | Radnički (SM) | 0 : 1 | Dolina |
23.08
17:30
Brodarac 1947
IMT
1
3
|
23.08.2014 17:30 | Brodarac 1947 | 1 : 3 | IMT | |||||
23.08
17:30
Teleoptik
Dorćol
2
1
|
23.08.2014 17:30 | Teleoptik | 2 : 1 | Dorćol | |||||
23.08
11:00
GSP Polet
IM Rakovica
2
0
|
23.08.2014 11:00 | GSP Polet | 2 : 0 | IM Rakovica | |||||
23.08
17:30
Sopot
Zemun
1
2
|
23.08.2014 17:30 | Sopot | 1 : 2 | Zemun |
23.08
17:00
Takovo
Dragačevo
3
0
|
23.08.2014 17:00 | Takovo | 3 : 0 | Dragačevo | |||||
23.08
17:00
Trepča
Braća Vuković
4
0
|
23.08.2014 17:00 | Trepča | 4 : 0 | Braća Vuković | |||||
23.08
17:00
Mokra Gora
Vodojaža
3
0
|
23.08.2014 17:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Vodojaža | |||||
23.08
17:00
Partizan
Polet
2
2
|
23.08.2014 17:00 | Partizan | 2 : 2 | Polet | |||||
23.08
17:00
Omladinac
Orlovac
2
0
|
23.08.2014 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Orlovac |
23.08
17:00
Sloga (B)
Basarac
0
0
|
23.08.2014 17:00 | Sloga (B) | 0 : 0 | Basarac | |||||
23.08
17:00
Morava
Železničar (P)
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Morava | 1 : 0 | Železničar (P) | |||||
23.08
17:00
Gruža
Lepenica
4
0
|
23.08.2014 17:00 | Gruža | 4 : 0 | Lepenica |
23.08
17:00
Sevojno
Brezovica
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Sevojno | 2 : 1 | Brezovica | |||||
23.08
17:00
Zlatibor
Sloga 1940
1
1
|
23.08.2014 17:00 | Zlatibor | 1 : 1 | Sloga 1940 | |||||
23.08
17:00
FAP
OFK Osečina
1
1
|
23.08.2014 17:00 | FAP | 1 : 1 | OFK Osečina | |||||
23.08
17:00
Ribnica
Radnički (V)
1
1
|
23.08.2014 17:00 | Ribnica | 1 : 1 | Radnički (V) | |||||
23.08
17:00
Radjevac
Sloga (S)
3
1
|
23.08.2014 17:00 | Radjevac | 3 : 1 | Sloga (S) |
23.08
17:00
FUD
Žitorađa
1
3
|
23.08.2014 17:00 | FUD | 1 : 3 | Žitorađa | |||||
23.08
17:00
Jedinstvo
Temnić 1924
2
2
|
23.08.2014 17:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Temnić 1924 |
23.08
17:00
Brestovac 1946
Kablovi
0
1
|
23.08.2014 17:00 | Brestovac 1946 | 0 : 1 | Kablovi | |||||
23.08
17:00
BSK Bogovina
Moravica
2
1
|
23.08.2014 17:00 | BSK Bogovina | 2 : 1 | Moravica | |||||
23.08
17:00
Rudar (P)
Bučje
2
2
|
23.08.2014 17:00 | Rudar (P) | 2 : 2 | Bučje | |||||
23.08
17:00
Dunav
Bukovik
2
0
|
23.08.2014 17:00 | Dunav | 2 : 0 | Bukovik | |||||
23.08
17:00
Rudar (B)
Rtanj
0
2
|
23.08.2014 17:00 | Rudar (B) | 0 : 2 | Rtanj |
23.08
17:00
Lužnica
Mladost
6
1
|
23.08.2014 17:00 | Lužnica | 6 : 1 | Mladost | |||||
23.08
17:00
Balkanski
BSK Bujanovac
4
1
|
23.08.2014 17:00 | Balkanski | 4 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
23.08
17:00
Jedinstvo (B)
Jedinstvo (BP)
3
0
|
23.08.2014 17:00 | Jedinstvo (B) | 3 : 0 | Jedinstvo (BP) | |||||
23.08
17:00
Pusta Reka
Jablanica
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Pusta Reka | 2 : 1 | Jablanica | |||||
23.08
17:00
SFK Morava
Bobište
5
0
|
23.08.2014 17:00 | SFK Morava | 5 : 0 | Bobište |
23.08
17:00
Jedinstvo (SP)
Kupinovo
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 0 | Kupinovo | |||||
23.08
17:00
Jugović
Mladost
2
2
|
23.08.2014 17:00 | Jugović | 2 : 2 | Mladost |
23.08
17:00
ŽAK
Mladost (T)
2
2
|
23.08.2014 17:00 | ŽAK | 2 : 2 | Mladost (T) | |||||
23.08
17:00
TSC
Bačka (P)
5
0
|
23.08.2014 17:00 | TSC | 5 : 0 | Bačka (P) | |||||
23.08
17:00
OFK Vrbas
Jadran
1
0
|
23.08.2014 17:00 | OFK Vrbas | 1 : 0 | Jadran | |||||
23.08
17:00
Srbobran
Tisa
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Srbobran | 1 : 0 | Tisa |
23.08
17:00
Radnički (S)
Železničar
1
2
|
23.08.2014 17:00 | Radnički (S) | 1 : 2 | Železničar | |||||
23.08
17:00
Budućnost
OFK Kikinda
1
1
|
23.08.2014 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | OFK Kikinda | |||||
23.08
17:00
Kozara
Proleter
0
1
|
23.08.2014 17:00 | Kozara | 0 : 1 | Proleter | |||||
23.08
17:00
Jedinstvo (NB)
Sloga
4
0
|
23.08.2014 17:00 | Jedinstvo (NB) | 4 : 0 | Sloga | |||||
23.08
17:00
Vršac United
Mladost (L)
0
3
|
23.08.2014 17:00 | Vršac United | 0 : 3 | Mladost (L) | |||||
23.08
17:00
Radnički (K)
Jedinstvo (BK)
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Radnički (K) | 2 : 1 | Jedinstvo (BK) |
23.08
17:30
Balkan Mirijevo
Jedinstvo
1
1
|
23.08.2014 17:30 | Balkan Mirijevo | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.08
17:30
Radnički (NB)
Stepojevac Vaga
0
0
|
23.08.2014 17:30 | Radnički (NB) | 0 : 0 | Stepojevac Vaga |
23.08
17:30
Goč
Kraljevo Hajduk
6
0
|
23.08.2014 17:30 | Goč | 6 : 0 | Kraljevo Hajduk |
23.08
17:00
Ćava
Borac
0
3
|
23.08.2014 17:00 | Ćava | 0 : 3 | Borac | |||||
23.08
17:00
Sloga (D)
Korićani
3
0
|
23.08.2014 17:00 | Sloga (D) | 3 : 0 | Korićani |
23.08
17:00
Budućnost
Ariljska rampa
2
0
|
23.08.2014 17:00 | Budućnost | 2 : 0 | Ariljska rampa |
23.08
16:30
Spartak 1924
Junior Novo Naselje
1
0
|
23.08.2014 16:30 | Spartak 1924 | 1 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
23.08
16:30
Pepeljevac
Kolubara
3
0
|
23.08.2014 16:30 | Pepeljevac | 3 : 0 | Kolubara | |||||
23.08
16:30
Banjani
OFK Divci
0
0
|
23.08.2014 16:30 | Banjani | 0 : 0 | OFK Divci | |||||
23.08
16:30
OFK Jabučje
Tešnjar
3
0
|
23.08.2014 16:30 | OFK Jabučje | 3 : 0 | Tešnjar |
23.08
17:00
Sindjelić
Gučevo
0
0
|
23.08.2014 17:00 | Sindjelić | 0 : 0 | Gučevo | |||||
23.08
17:00
Jadar
Hajduk Stanko
0
3
|
23.08.2014 17:00 | Jadar | 0 : 3 | Hajduk Stanko |
23.08
17:30
Đerdap
Integral
2
1
|
23.08.2014 17:30 | Đerdap | 2 : 1 | Integral |
23.08
17:00
Glavaš
Mladi borac
2
0
|
23.08.2014 17:00 | Glavaš | 2 : 0 | Mladi borac |
23.08
17:00
Jug Bogdan
Topličanin
1
11
|
23.08.2014 17:00 | Jug Bogdan | 1 : 11 | Topličanin | |||||
23.08
17:00
Trbunje
Mladost 1982
4
5
|
23.08.2014 17:00 | Trbunje | 4 : 5 | Mladost 1982 |
23.08
17:00
Proleter
Bečej 1918
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Bečej 1918 | |||||
23.08
17:00
Vojvodina
Krila Krajine
0
1
|
23.08.2014 17:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Krila Krajine |
23.08
17:00
Sofeks
Šajkaš 1908
2
2
|
23.08.2014 17:00 | Sofeks | 2 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
23.08
17:00
OFK Slavija
Veternik
3
1
|
23.08.2014 17:00 | OFK Slavija | 3 : 1 | Veternik | |||||
23.08
17:00
Fruškogorski partizan
OFK Sirig
3
0
|
23.08.2014 17:00 | Fruškogorski partizan | 3 : 0 | OFK Sirig |
23.08
17:30
Rudar
Budućnost
2
3
|
23.08.2014 17:30 | Rudar | 2 : 3 | Budućnost | |||||
23.08
17:30
1. Maj
Hajduk (D)
1
2
|
23.08.2014 17:30 | 1. Maj | 1 : 2 | Hajduk (D) |
23.08
17:00
Radnički 1905
Bačka
1
1
|
23.08.2014 17:00 | Radnički 1905 | 1 : 1 | Bačka | |||||
23.08
17:00
Sloga
Olimpija
4
1
|
23.08.2014 17:00 | Sloga | 4 : 1 | Olimpija | |||||
23.08
17:00
Obilić
Palić
4
0
|
23.08.2014 17:00 | Obilić | 4 : 0 | Palić |
23.08
17:00
Sloga
Lipar
4
0
|
23.08.2014 17:00 | Sloga | 4 : 0 | Lipar | |||||
23.08
17:00
Mladost
Graničar (G)
2
0
|
23.08.2014 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Graničar (G) | |||||
23.08
17:00
Stanišić
Rusin
4
1
|
23.08.2014 17:00 | Stanišić | 4 : 1 | Rusin |
23.08
17:00
BAK
Omladinac (D)
3
1
|
23.08.2014 17:00 | BAK | 3 : 1 | Omladinac (D) |
23.08
17:00
Begej
Omladinac
4
1
|
23.08.2014 17:00 | Begej | 4 : 1 | Omladinac | |||||
23.08
17:00
Krajina
ŽAK
2
2
|
23.08.2014 17:00 | Krajina | 2 : 2 | ŽAK | |||||
23.08
17:00
Naftagas
Borac
0
2
|
23.08.2014 17:00 | Naftagas | 0 : 2 | Borac |
23.08
17:30
PKB Kovilovo
Poštar Zvezdara
3
0
|
23.08.2014 17:30 | PKB Kovilovo | 3 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
23.08
11:00
Komgrap
Brodarac
0
1
|
23.08.2014 11:00 | Komgrap | 0 : 1 | Brodarac |
23.08
17:30
Mladost (C)
OFK Zabrežje
2
0
|
23.08.2014 17:30 | Mladost (C) | 2 : 0 | OFK Zabrežje |
23.08
17:30
Vinča
Kosmaj
4
0
|
23.08.2014 17:30 | Vinča | 4 : 0 | Kosmaj |
23.08
17:00
Koprijan 1975
Mladost (B)
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Koprijan 1975 | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
23.08
17:00
Rutevac
Rasovača
0
2
|
23.08.2014 17:00 | Rutevac | 0 : 2 | Rasovača | |||||
23.08
17:00
Radnički 1924 (K)
Zaplanjac
0
2
|
23.08.2014 17:00 | Radnički 1924 (K) | 0 : 2 | Zaplanjac | |||||
23.08
17:00
Naisus
Knežica
4
1
|
23.08.2014 17:00 | Naisus | 4 : 1 | Knežica |
23.08
17:00
Zlot
Branik
3
1
|
23.08.2014 17:00 | Zlot | 3 : 1 | Branik | |||||
23.08
17:00
Poreč
Krivelj
4
3
|
23.08.2014 17:00 | Poreč | 4 : 3 | Krivelj |
23.08
17:00
OFK Niš
Proleter (M)
3
1
|
23.08.2014 17:00 | OFK Niš | 3 : 1 | Proleter (M) | |||||
23.08
17:00
Aluminjum
Rudar
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Aluminjum | 2 : 1 | Rudar |
23.08
17:00
Partizan (U)
Partizan (K)
3
0
|
23.08.2014 17:00 | Partizan (U) | 3 : 0 | Partizan (K) |
23.08
16:30
Zenit
Napredak
0
3
|
23.08.2014 16:30 | Zenit | 0 : 3 | Napredak | |||||
23.08
16:30
Resavac
Partizan
1
3
|
23.08.2014 16:30 | Resavac | 1 : 3 | Partizan |
23.08
16:30
Napredak (Sv)
Radnički
1
1
|
23.08.2014 16:30 | Napredak (Sv) | 1 : 1 | Radnički |
23.08
Železničar
Graničar (G)
1
1
|
23.08.2014 | Železničar | 1 : 1 | Graničar (G) |
23.08
17:30
Grdica
Šumadija
1
2
|
23.08.2014 17:30 | Grdica | 1 : 2 | Šumadija | |||||
23.08
17:30
Magnohrom
Jedinstvo
1
2
|
23.08.2014 17:30 | Magnohrom | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
23.08
17:30
Čibukovac
Partizan
0
3
|
23.08.2014 17:30 | Čibukovac | 0 : 3 | Partizan |
23.08
Sušica 2012
OFK Morava
0
4
|
23.08.2014 | Sušica 2012 | 0 : 4 | OFK Morava | |||||
23.08
Jedinstvo
Omladinac
0
4
|
23.08.2014 | Jedinstvo | 0 : 4 | Omladinac | |||||
23.08
Bratstvo
Kumarevo 65
0
2
|
23.08.2014 | Bratstvo | 0 : 2 | Kumarevo 65 |
23.08
17:00
Radnički Šabački
Majur
7
0
|
23.08.2014 17:00 | Radnički Šabački | 7 : 0 | Majur | |||||
23.08
17:00
Milicionar
Proleter
4
1
|
23.08.2014 17:00 | Milicionar | 4 : 1 | Proleter |
23.08
17:00
7. Juli
Borac
5
0
|
23.08.2014 17:00 | 7. Juli | 5 : 0 | Borac |
23.08
17:00
Ratajac
Rubin (Z)
3
2
|
23.08.2014 17:00 | Ratajac | 3 : 2 | Rubin (Z) | |||||
23.08
17:00
Kostrež
Varvarin
5
3
|
23.08.2014 17:00 | Kostrež | 5 : 3 | Varvarin |
23.08
17:00
Kraljevo
Polet (R)
3
1
|
23.08.2014 17:00 | Kraljevo | 3 : 1 | Polet (R) | |||||
23.08
17:00
Napredak 2012
OFK Sloga
0
0
|
23.08.2014 17:00 | Napredak 2012 | 0 : 0 | OFK Sloga | |||||
23.08
17:00
Vukašinovac
Jedinstvo GVD
2
2
|
23.08.2014 17:00 | Vukašinovac | 2 : 2 | Jedinstvo GVD |
23.08
17:30
Rade Milošević
Omladinac (Š)
4
0
|
23.08.2014 17:30 | Rade Milošević | 4 : 0 | Omladinac (Š) |
23.08
17:30
Polet (V)
Dunavac
6
3
|
23.08.2014 17:30 | Polet (V) | 6 : 3 | Dunavac | |||||
23.08
17:30
Jedinstvo (Lj)
Kurjače
2
1
|
23.08.2014 17:30 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 1 | Kurjače |
23.08
17:00
AZ Borac 2014
Sloga 1948 (M)
4
3
|
23.08.2014 17:00 | AZ Borac 2014 | 4 : 3 | Sloga 1948 (M) |
23.08
17:00
Bjelica
Prilike
3
7
|
23.08.2014 17:00 | Bjelica | 3 : 7 | Prilike |
23.08
17:00
Mladost 2013
Polet
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Mladost 2013 | 2 : 1 | Polet |
23.08
17:30
Rudar
OFK Radnički
1
1
|
23.08.2014 17:30 | Rudar | 1 : 1 | OFK Radnički | |||||
23.08
17:30
Mladi radnik
OFK Burovo
2
2
|
23.08.2014 17:30 | Mladi radnik | 2 : 2 | OFK Burovo | |||||
23.08
17:30
TEK Sloga
Šumadija
7
0
|
23.08.2014 17:30 | TEK Sloga | 7 : 0 | Šumadija |
23.08
17:00
Grdanica 024
Badince
3
1
|
23.08.2014 17:00 | Grdanica 024 | 3 : 1 | Badince | |||||
23.08
17:00
OFK Bobište
Gornje Krajince
5
2
|
23.08.2014 17:00 | OFK Bobište | 5 : 2 | Gornje Krajince | |||||
23.08
17:00
Nomanica
Ofk Bratstvo
1
2
|
23.08.2014 17:00 | Nomanica | 1 : 2 | Ofk Bratstvo | |||||
23.08
17:00
Napredak
Jedinstvo
0
3
|
23.08.2014 17:00 | Napredak | 0 : 3 | Jedinstvo |
23.08
17:00
Turekovac
Milanovo
0
3
|
23.08.2014 17:00 | Turekovac | 0 : 3 | Milanovo | |||||
23.08
17:00
Radnik 2013
Rudar 1973
6
3
|
23.08.2014 17:00 | Radnik 2013 | 6 : 3 | Rudar 1973 |
23.08
17:00
Mladost
Sloboda 1948
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Sloboda 1948 | |||||
23.08
17:00
Stara Čaršija
Morava
1
5
|
23.08.2014 17:00 | Stara Čaršija | 1 : 5 | Morava | |||||
23.08
17:00
Rujišnik
Kamenorezac 76
0
5
|
23.08.2014 17:00 | Rujišnik | 0 : 5 | Kamenorezac 76 | |||||
23.08
17:00
Topoljak
Omladinac
1
1
|
23.08.2014 17:00 | Topoljak | 1 : 1 | Omladinac |
23.08
17:30
Bukovica
Pepeljevac 1947
4
1
|
23.08.2014 17:30 | Bukovica | 4 : 1 | Pepeljevac 1947 | |||||
23.08
17:30
Drugari
Polet (Š)
3
1
|
23.08.2014 17:30 | Drugari | 3 : 1 | Polet (Š) | |||||
23.08
17:30
Lipovac
Zmajevac
4
2
|
23.08.2014 17:30 | Lipovac | 4 : 2 | Zmajevac |
23.08
Budućnost
Rudar
1
0
|
23.08.2014 | Budućnost | 1 : 0 | Rudar | |||||
23.08
Bokelj
Grbalj
1
0
|
23.08.2014 | Bokelj | 1 : 0 | Grbalj | |||||
23.08
OFK Petrovac
Lovćen
1
0
|
23.08.2014 | OFK Petrovac | 1 : 0 | Lovćen | |||||
23.08
Sutjeska
Mornar
3
0
|
23.08.2014 | Sutjeska | 3 : 0 | Mornar | |||||
23.08
Zeta
Mogren
3
0
|
23.08.2014 | Zeta | 3 : 0 | Mogren |
23.08
17:00
Drina
Radnik
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Drina | 1 : 0 | Radnik | |||||
23.08
21:00
Željezničar
Zrinjski
0
2
|
23.08.2014 21:00 | Željezničar | 0 : 2 | Zrinjski | |||||
23.08
17:00
Vitez
Slavija
0
5
|
23.08.2014 17:00 | Vitez | 0 : 5 | Slavija | |||||
23.08
17:00
Sloboda
Široki Brijeg
0
1
|
23.08.2014 17:00 | Sloboda | 0 : 1 | Široki Brijeg | |||||
23.08
17:00
Zvijezda Gradačac
Olimpic
2
2
|
23.08.2014 17:00 | Zvijezda Gradačac | 2 : 2 | Olimpic | |||||
23.08
20:00
Borac
Čelik
1
0
|
23.08.2014 20:00 | Borac | 1 : 0 | Čelik | |||||
23.08
17:00
Velež
Travnik
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Velež | 2 : 1 | Travnik |
23.08
17:00
Napredak
Rudar Prijedor
0
3
|
23.08.2014 17:00 | Napredak | 0 : 3 | Rudar Prijedor | |||||
23.08
17:00
Tekstilac
Proleter
3
1
|
23.08.2014 17:00 | Tekstilac | 3 : 1 | Proleter | |||||
23.08
17:00
Podrinje
Kozara
0
1
|
23.08.2014 17:00 | Podrinje | 0 : 1 | Kozara | |||||
23.08
17:00
Drina HE
Sutjeska
0
0
|
23.08.2014 17:00 | Drina HE | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
23.08
17:00
Vlasenica
Leotar
0
1
|
23.08.2014 17:00 | Vlasenica | 0 : 1 | Leotar | |||||
23.08
17:00
Sloboda (NG)
Sloboda (MG)
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Sloboda (NG) | 1 : 0 | Sloboda (MG) |
23.08
17:00
Lokomotiva
Velež
6
0
|
23.08.2014 17:00 | Lokomotiva | 6 : 0 | Velež | |||||
23.08
17:00
Glasinac 2011
Gorica
1
1
|
23.08.2014 17:00 | Glasinac 2011 | 1 : 1 | Gorica | |||||
23.08
17:00
Rudar
Ilićka 01
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Rudar | 1 : 0 | Ilićka 01 |
23.08
17:00
Laktaši
Ozren
3
0
|
23.08.2014 17:00 | Laktaši | 3 : 0 | Ozren | |||||
23.08
17:00
Ljubić
BSK
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Ljubić | 2 : 1 | BSK | |||||
23.08
19:30
Župa Superpetrol
Jedinstvo
0
3
|
23.08.2014 19:30 | Župa Superpetrol | 0 : 3 | Jedinstvo |
23.08
17:00
Gomionica
Progres
1
5
|
23.08.2014 17:00 | Gomionica | 1 : 5 | Progres | |||||
23.08
17:00
Brdo
FSA
2
3
|
23.08.2014 17:00 | Brdo | 2 : 3 | FSA | |||||
23.08
17:00
Dubrave
Lauš
1
2
|
23.08.2014 17:00 | Dubrave | 1 : 2 | Lauš | |||||
23.08
17:00
Mladost (KV)
Karanovac
0
4
|
23.08.2014 17:00 | Mladost (KV) | 0 : 4 | Karanovac | |||||
23.08
17:00
Lijevče
Sloga (T)
0
1
|
23.08.2014 17:00 | Lijevče | 0 : 1 | Sloga (T) | |||||
23.08
17:00
Potkozarje
Mladost (S)
0
3
|
23.08.2014 17:00 | Potkozarje | 0 : 3 | Mladost (S) | |||||
23.08
17:00
Sloga (S)
Ravan
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Sloga (S) | 1 : 0 | Ravan | |||||
23.08
17:00
Naprijed Horizont
Budućnost
0
0
|
23.08.2014 17:00 | Naprijed Horizont | 0 : 0 | Budućnost |
23.08
17:00
Bratstvo
Zadrugar
3
2
|
23.08.2014 17:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
23.08
17:00
Jedinstvo (B)
Šekovići
3
1
|
23.08.2014 17:00 | Jedinstvo (B) | 3 : 1 | Šekovići | |||||
23.08
17:00
Guber
Lokanj
5
0
|
23.08.2014 17:00 | Guber | 5 : 0 | Lokanj | |||||
23.08
17:00
Jardan
Jedinstvo (R)
0
2
|
23.08.2014 17:00 | Jardan | 0 : 2 | Jedinstvo (R) | |||||
23.08
17:00
Trnovica
Podrinje
2
2
|
23.08.2014 17:00 | Trnovica | 2 : 2 | Podrinje | |||||
23.08
17:00
Proleter-RJ
Majevica
6
1
|
23.08.2014 17:00 | Proleter-RJ | 6 : 1 | Majevica | |||||
23.08
17:00
Birač
Srpska Varoš
0
1
|
23.08.2014 17:00 | Birač | 0 : 1 | Srpska Varoš |
23.08
17:00
Borac (ID)
Mladost
0
5
|
23.08.2014 17:00 | Borac (ID) | 0 : 5 | Mladost |
23.08
17:00
Jablanica
Tamaris
1
1
|
23.08.2014 17:00 | Jablanica | 1 : 1 | Tamaris |
23.08
17:00
Mladost (PP)
Mrovska
3
0
|
23.08.2014 17:00 | Mladost (PP) | 3 : 0 | Mrovska |
23.08
18:00
Jagodina
Radnički (N)
3
1
|
23.08.2014 18:00 | Jagodina | 3 : 1 | Radnički (N) | |||||
23.08
20:30
Vojvodina
Crvena zvezda
0
1
|
23.08.2014 20:30 | Vojvodina | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
23.08
17:30
Spartak
Mladost
1
0
|
23.08.2014 17:30 | Spartak | 1 : 0 | Mladost | |||||
23.08
19:30
Napredak
OFK Beograd
2
4
|
23.08.2014 19:30 | Napredak | 2 : 4 | OFK Beograd | |||||
23.08
17:00
Novi Pazar
Radnički 1923
2
0
|
23.08.2014 17:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
23.08
20:00
Borac
Čukarički
0
0
|
23.08.2014 20:00 | Borac | 0 : 0 | Čukarički | |||||
23.08
17:00
Voždovac
Rad
1
6
|
23.08.2014 17:00 | Voždovac | 1 : 6 | Rad |
23.08
17:00
Radnik
Kolubara
4
0
|
23.08.2014 17:00 | Radnik | 4 : 0 | Kolubara | |||||
23.08
19:00
Sloboda
Metalac (GM)
1
1
|
23.08.2014 19:00 | Sloboda | 1 : 1 | Metalac (GM) | |||||
23.08
17:00
Moravac Orion
Inđija
1
1
|
23.08.2014 17:00 | Moravac Orion | 1 : 1 | Inđija | |||||
23.08
17:00
Sloga (K)
Bačka (BP)
1
4
|
23.08.2014 17:00 | Sloga (K) | 1 : 4 | Bačka (BP) | |||||
23.08
17:00
BSK Borča
Javor Matis
2
2
|
23.08.2014 17:00 | BSK Borča | 2 : 2 | Javor Matis | |||||
23.08
17:00
Bežanija
Mačva
0
0
|
23.08.2014 17:00 | Bežanija | 0 : 0 | Mačva | |||||
23.08
17:00
Sloga (PM)
Sindjelić
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Sloga (PM) | 1 : 0 | Sindjelić | |||||
23.08
17:00
Proleter
Jedinstvo Putevi
3
1
|
23.08.2014 17:00 | Proleter | 3 : 1 | Jedinstvo Putevi |
23.08
17:30
Radnik Etno Selo
Gradina
2
0
|
23.08.2014 17:30 | Radnik Etno Selo | 2 : 0 | Gradina |
23.08
17:30
Zrinjski
Željezničar
0
2
|
23.08.2014 17:30 | Zrinjski | 0 : 2 | Željezničar | |||||
23.08
17:00
Široki Brijeg
Sloboda
2
0
|
23.08.2014 17:00 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Sloboda |
23.08
17:00
Cetinje
Mornar
1
6
|
23.08.2014 17:00 | Cetinje | 1 : 6 | Mornar | |||||
23.08
17:00
Jedinstvo
Zeta
3
2
|
23.08.2014 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Zeta | |||||
23.08
17:00
Bratstvo
Grbalj
1
1
|
23.08.2014 17:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Grbalj | |||||
23.08
17:00
Berane
Lovćen
2
2
|
23.08.2014 17:00 | Berane | 2 : 2 | Lovćen |
23.08
11:00
Čukarički
Spartak
3
0
|
23.08.2014 11:00 | Čukarički | 3 : 0 | Spartak | |||||
23.08
13:30
Napredak
Rad
0
1
|
23.08.2014 13:30 | Napredak | 0 : 1 | Rad |
23.08
10:00
Vojvodina
Indeks
5
0
|
23.08.2014 10:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Indeks | |||||
23.08
10:00
Radnički (SM)
Proleter 2006
0
1
|
23.08.2014 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 1 | Proleter 2006 | |||||
23.08
10:00
Proleter (NS)
Inđija
1
6
|
23.08.2014 10:00 | Proleter (NS) | 1 : 6 | Inđija | |||||
23.08
10:00
Radnički (NP)
OFK Hajduk
0
2
|
23.08.2014 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 2 | OFK Hajduk | |||||
23.08
10:00
Vršac United
Kabel
3
0
|
23.08.2014 10:00 | Vršac United | 3 : 0 | Kabel | |||||
23.08
10:00
ČSK Pivara
ŽAK
6
1
|
23.08.2014 10:00 | ČSK Pivara | 6 : 1 | ŽAK |
23.08
11:00
Jedinstvo
Radnik
4
0
|
23.08.2014 11:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Radnik | |||||
23.08
11:00
Radnički (N) 2
Timočanin (K)
5
1
|
23.08.2014 11:00 | Radnički (N) 2 | 5 : 1 | Timočanin (K) | |||||
23.08
11:00
Palilulac
Borac
|
23.08.2014 11:00 | Palilulac | : | Borac |
23.08
17:00
Metalac
Polet
2
0
|
23.08.2014 17:00 | Metalac | 2 : 0 | Polet | |||||
23.08
17:00
Sloboda
Sloga
0
3
|
23.08.2014 17:00 | Sloboda | 0 : 3 | Sloga | |||||
23.08
17:00
Sloga
Sloboda
1
2
|
23.08.2014 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Sloboda | |||||
23.08
17:00
Sumadija
Jedinstvo putevi
3
3
|
23.08.2014 17:00 | Sumadija | 3 : 3 | Jedinstvo putevi | |||||
23.08
17:00
Javor
Metalac
2
0
|
23.08.2014 17:00 | Javor | 2 : 0 | Metalac |
23.08
09:00
BASK
Policajac
5
0
|
23.08.2014 09:00 | BASK | 5 : 0 | Policajac | |||||
23.08
10:00
PKB
Bežanija
0
1
|
23.08.2014 10:00 | PKB | 0 : 1 | Bežanija | |||||
23.08
10:00
Zemun
Brodarac 2
3
3
|
23.08.2014 10:00 | Zemun | 3 : 3 | Brodarac 2 | |||||
23.08
11:30
Radnički (O)
Kolubara
2
3
|
23.08.2014 11:30 | Radnički (O) | 2 : 3 | Kolubara |
23.08
15:00
Proleter
Bečej
1
9
|
23.08.2014 15:00 | Proleter | 1 : 9 | Bečej | |||||
23.08
15:00
Vojvodina
Krila Krajine
1
3
|
23.08.2014 15:00 | Vojvodina | 1 : 3 | Krila Krajine |
23.08
15:30
Zrinjski
Željezničar
2
6
|
23.08.2014 15:30 | Zrinjski | 2 : 6 | Željezničar | |||||
23.08
15:00
Široki Brijeg
Sloboda
0
2
|
23.08.2014 15:00 | Široki Brijeg | 0 : 2 | Sloboda |
23.08
13:30
Čukarički
Spartak
5
0
|
23.08.2014 13:30 | Čukarički | 5 : 0 | Spartak | |||||
23.08
11:00
Napredak
Rad
0
4
|
23.08.2014 11:00 | Napredak | 0 : 4 | Rad |
23.08
12:00
Novi Sad
TSC
6
0
|
23.08.2014 12:00 | Novi Sad | 6 : 0 | TSC | |||||
23.08
12:00
Proleter 2006
Radnički (S)
1
2
|
23.08.2014 12:00 | Proleter 2006 | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
23.08
12:00
Mladost Bambi
Vršac
0
1
|
23.08.2014 12:00 | Mladost Bambi | 0 : 1 | Vršac | |||||
23.08
12:00
OFK Hajduk
Bačka 1901
2
1
|
23.08.2014 12:00 | OFK Hajduk | 2 : 1 | Bačka 1901 | |||||
23.08
12:00
Inđija
Bečej 1918
4
2
|
23.08.2014 12:00 | Inđija | 4 : 2 | Bečej 1918 | |||||
23.08
12:00
Spartak
Vrbas
2
1
|
23.08.2014 12:00 | Spartak | 2 : 1 | Vrbas | |||||
23.08
12:00
Indeks
Vojvodina
0
5
|
23.08.2014 12:00 | Indeks | 0 : 5 | Vojvodina |
23.08
17:00
Sloga (PM)
Rudar
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Sloga (PM) | 2 : 1 | Rudar |
23.08
17:00
Šumadija 1903
Sloga
4
3
|
23.08.2014 17:00 | Šumadija 1903 | 4 : 3 | Sloga | |||||
23.08
17:00
Vrnjačka Banja
AS
1
1
|
23.08.2014 17:00 | Vrnjačka Banja | 1 : 1 | AS | |||||
23.08
13:00
Bane
Rudar
5
1
|
23.08.2014 13:00 | Bane | 5 : 1 | Rudar | |||||
23.08
11:00
Novi Pazar
Kiker
4
1
|
23.08.2014 11:00 | Novi Pazar | 4 : 1 | Kiker |
23.08
12:00
Savacium
Jedinstvo
4
2
|
23.08.2014 12:00 | Savacium | 4 : 2 | Jedinstvo |
23.08
17:00
Siti Sport Klub
Mladenovac
3
2
|
23.08.2014 17:00 | Siti Sport Klub | 3 : 2 | Mladenovac |
23.08
Jagodina 2
Radnik
6
1
|
23.08.2014 | Jagodina 2 | 6 : 1 | Radnik | |||||
23.08
Timok
Dubočica 1923
3
0
|
23.08.2014 | Timok | 3 : 0 | Dubočica 1923 | |||||
23.08
Radnički (N) 2
Bor
2
1
|
23.08.2014 | Radnički (N) 2 | 2 : 1 | Bor | |||||
23.08
Napredak
Radnički P
1
0
|
23.08.2014 | Napredak | 1 : 0 | Radnički P | |||||
23.08
Palilulac
Kruševac
0
3
|
23.08.2014 | Palilulac | 0 : 3 | Kruševac | |||||
23.08
Nacional
Moravac Orion
8
1
|
23.08.2014 | Nacional | 8 : 1 | Moravac Orion | |||||
23.08
Topličanin
Hajduk Veljko
2
0
|
23.08.2014 | Topličanin | 2 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
23.08
Dinamo
Real Niš
0
2
|
23.08.2014 | Dinamo | 0 : 2 | Real Niš |
23.08
10:00
BSK 1925
IMT
8
0
|
23.08.2014 10:00 | BSK 1925 | 8 : 0 | IMT | |||||
23.08
16:00
Sinđelić 2012
Borac Ostružnica
1
3
|
23.08.2014 16:00 | Sinđelić 2012 | 1 : 3 | Borac Ostružnica | |||||
23.08
11:00
Baćevac
Radnički (O)
0
7
|
23.08.2014 11:00 | Baćevac | 0 : 7 | Radnički (O) | |||||
23.08
13:00
IM Rakovica
Zmaj 1953
3
2
|
23.08.2014 13:00 | IM Rakovica | 3 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
23.08
10:00
Milenium
Železnik Lasta
2
1
|
23.08.2014 10:00 | Milenium | 2 : 1 | Železnik Lasta | |||||
23.08
11:30
Budućnost (D)
Bežanija
3
2
|
23.08.2014 11:30 | Budućnost (D) | 3 : 2 | Bežanija | |||||
23.08
13:00
Srem
Heroj 1925
5
4
|
23.08.2014 13:00 | Srem | 5 : 4 | Heroj 1925 |
23.08
10:00
Novi Sad
TSC
4
2
|
23.08.2014 10:00 | Novi Sad | 4 : 2 | TSC | |||||
23.08
10:00
Proleter 2006
Radnički (S)
4
2
|
23.08.2014 10:00 | Proleter 2006 | 4 : 2 | Radnički (S) | |||||
23.08
10:00
OFK Hajduk
Bačka 1901
8
0
|
23.08.2014 10:00 | OFK Hajduk | 8 : 0 | Bačka 1901 | |||||
23.08
10:00
Inđija
Bečej 1918
7
1
|
23.08.2014 10:00 | Inđija | 7 : 1 | Bečej 1918 | |||||
23.08
10:00
Bačka (BP)
Kikinda
12
0
|
23.08.2014 10:00 | Bačka (BP) | 12 : 0 | Kikinda | |||||
23.08
10:00
Spartak
Vrbas
5
1
|
23.08.2014 10:00 | Spartak | 5 : 1 | Vrbas | |||||
23.08
10:00
Indeks
FK Vojvodina
1
5
|
23.08.2014 10:00 | Indeks | 1 : 5 | FK Vojvodina |
23.08
11:00
Jagodina
Real
4
0
|
23.08.2014 11:00 | Jagodina | 4 : 0 | Real | |||||
23.08
11:00
Bor
Trstenik PPT
0
1
|
23.08.2014 11:00 | Bor | 0 : 1 | Trstenik PPT | |||||
23.08
11:00
Kruševac
Radnički (P)
0
7
|
23.08.2014 11:00 | Kruševac | 0 : 7 | Radnički (P) | |||||
23.08
11:00
Red Star
Hajduk Veljko
9
0
|
23.08.2014 11:00 | Red Star | 9 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
23.08
11:00
Kopernikus Železničar
Timok
3
1
|
23.08.2014 11:00 | Kopernikus Železničar | 3 : 1 | Timok |
23.08
17:00
Petlić
Rudar
6
0
|
23.08.2014 17:00 | Petlić | 6 : 0 | Rudar | |||||
23.08
17:00
Sloga (PM)
Mihajlovac 1934
3
0
|
23.08.2014 17:00 | Sloga (PM) | 3 : 0 | Mihajlovac 1934 | |||||
23.08
17:00
Pinkum
Obilić
4
2
|
23.08.2014 17:00 | Pinkum | 4 : 2 | Obilić | |||||
23.08
17:00
Šumadija
AF Duljaj
3
1
|
23.08.2014 17:00 | Šumadija | 3 : 1 | AF Duljaj | |||||
23.08
17:00
Badnjevac
Karađorđe
3
5
|
23.08.2014 17:00 | Badnjevac | 3 : 5 | Karađorđe | |||||
23.08
17:00
GFK Jasenica 1911
Zvižd
4
0
|
23.08.2014 17:00 | GFK Jasenica 1911 | 4 : 0 | Zvižd |
23.08
11:00
Sloga
Apolon
0
2
|
23.08.2014 11:00 | Sloga | 0 : 2 | Apolon | |||||
23.08
11:00
Novi Pazar
Bubamara
0
0
|
23.08.2014 11:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | Bubamara | |||||
23.08
11:00
Kiker
AS
0
1
|
23.08.2014 11:00 | Kiker | 0 : 1 | AS | |||||
23.08
11:00
Apolon 4
Vrnjačka Banja
9
0
|
23.08.2014 11:00 | Apolon 4 | 9 : 0 | Vrnjačka Banja |
23.08
17:00
Šampion
Savacijum
2
1
|
23.08.2014 17:00 | Šampion | 2 : 1 | Savacijum | |||||
23.08
17:00
Mačva 2005
Senjak
5
2
|
23.08.2014 17:00 | Mačva 2005 | 5 : 2 | Senjak | |||||
23.08
17:00
Radnički
Šabac
1
0
|
23.08.2014 17:00 | Radnički | 1 : 0 | Šabac | |||||
23.08
17:00
Akademac
Loznica
3
0
|
23.08.2014 17:00 | Akademac | 3 : 0 | Loznica | |||||
23.08
17:00
Mačva
Jedinstvo
1
2
|
23.08.2014 17:00 | Mačva | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
23.08
17:00
Budućnost Krušik 2014
Železničar
5
0
|
23.08.2014 17:00 | Budućnost Krušik 2014 | 5 : 0 | Železničar |
23.08
09:00
Radnički
Turbina
3
0
|
23.08.2014 09:00 | Radnički | 3 : 0 | Turbina | |||||
23.08
13:00
Lokomotiva
Kolubara
0
1
|
23.08.2014 13:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Kolubara |
23.08
17:30
Srpski Orlovi
Borac 2
1
6
|
23.08.2014 17:30 | Srpski Orlovi | 1 : 6 | Borac 2 | |||||
23.08
17:30
Javor
Takovo
3
0
|
23.08.2014 17:30 | Javor | 3 : 0 | Takovo | |||||
23.08
17:30
Bubamara
Metalac
0
0
|
23.08.2014 17:30 | Bubamara | 0 : 0 | Metalac | |||||
23.08
17:30
Guča
Kinder
2
4
|
23.08.2014 17:30 | Guča | 2 : 4 | Kinder | |||||
23.08
17:30
Gaučosi
Sloboda
2
1
|
23.08.2014 17:30 | Gaučosi | 2 : 1 | Sloboda | |||||
23.08
17:30
Kiker
Čačak 94
1
0
|
23.08.2014 17:30 | Kiker | 1 : 0 | Čačak 94 |
23.08
Bežanija
BSK Borča
5
2
|
23.08.2014 | Bežanija | 5 : 2 | BSK Borča | |||||
23.08
Kolubara
Voždovac
3
2
|
23.08.2014 | Kolubara | 3 : 2 | Voždovac | |||||
23.08
Partizan
Sindjelić
18
0
|
23.08.2014 | Partizan | 18 : 0 | Sindjelić | |||||
23.08
BASK
OFK Beograd
0
2
|
23.08.2014 | BASK | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
23.08
Teleoptik
Čukarički
3
5
|
23.08.2014 | Teleoptik | 3 : 5 | Čukarički | |||||
23.08
Zemun
Radnički Obrenovac
4
1
|
23.08.2014 | Zemun | 4 : 1 | Radnički Obrenovac | |||||
23.08
Crvena zvezda
Rad
5
2
|
23.08.2014 | Crvena zvezda | 5 : 2 | Rad |