XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
02/03.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
RSK
Rabrovo
2 : 0
Napredak
Markovac
03.09.2017 16:30
RSK
2 : 0
Napredak
Borac (Ž)
Žabari
0 : 6
Morava (VP)
Velika Plana
03.09.2017 16:30
Borac (Ž)
0 : 6
Morava (VP)
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
Proleter 1976
Jelovik
03.09.2017 16:30
Petar Dobrnjac
2 : 0
Proleter 1976
Gruža
Gruža
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
02.09.2017 16:30
Gruža
3 : 0
Rudar 2001
Udarnik
Lozovik
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
03.09.2017 16:30
Udarnik
1 : 2
VGSK
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Šumadija
Toponica
03.09.2017 16:30
Homoljac
3 : 1
Šumadija
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
03.09.2017 16:30
Zvižd
1 : 0
Sloga 33
Mladi radnik (R)
Radinac
3 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
03.09.2017 16:30
Mladi radnik (R)
3 : 1
Mladi borac
03.09.2017 19:14 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Morava (VP) 3 3 0 0 9
2 Beleška: Gruža 3 3 0 0 9
3 Beleška: Mladi radnik (R) 3 2 0 1 6
4 Beleška: Sloga 33 3 2 0 1 6
5 Beleška: Zvižd 3 2 0 1 6
6 Beleška: Rudar 2001 3 2 0 1 6
7 Beleška: Petar Dobrnjac 3 1 1 1 4
8 Beleška: Proleter 1976 3 1 1 1 4
9 Beleška: RSK 3 1 1 1 4
10 Beleška: VGSK 3 1 1 1 4
11 Beleška: Udarnik 3 1 0 2 3
12 Beleška: Homoljac 3 1 0 2 3
13 Beleška: Mladi borac 3 1 0 2 3
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Napredak 3 1 0 2 3
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Šumadija 3 0 0 3 0
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Borac (Ž) 3 0 0 3 0

4.kolo
Sledeće kolo
09/10.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Napredak
Markovac
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
10.09.2017 16:30
Napredak
2 : 1
Mladi borac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
09.09.2017 16:30
Sloga 33
2 : 1
Mladi radnik (R)
Šumadija
Toponica
2 : 5
Zvižd
Kučevo
10.09.2017 16:30
Šumadija
2 : 5
Zvižd
VGSK
Veliko Gradište
0 : 2
Homoljac
Žagubica
09.09.2017 16:30
VGSK
0 : 2
Homoljac
Rudar 2001
Kostolac
0 : 0
Udarnik
Lozovik
09.09.2017 16:30
Rudar 2001
0 : 0
Udarnik
Proleter 1976
Jelovik
0 : 0
Gruža
Gruža
10.09.2017 16:30
Proleter 1976
0 : 0
Gruža
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
10.09.2017 16:30
Morava (VP)
0 : 1
Petar Dobrnjac
RSK
Rabrovo
4 : 0
Borac (Ž)
Žabari
10.09.2017 16:30
RSK
4 : 0
Borac (Ž)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

FCRS
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 4 korisnika
Takmičenje prati 31 korisnika
Nema rezultata